Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne
Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne
Galeria okno

Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne Outlet

(...)
Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Oprawa: broszurowa
Wydawca: MT Biznes
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne

59.90

najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Nowa książka autorów, którzy podarowali nam jedną z najbardziej ikonicznych i wpływowych książek poświęconych strategii, jakie w ogóle zostały napisane, książkę, która na zawsze zmieniła język biznesowy, wprowadzając ważne pojęcia ?czerwonych oceanów? i ?błękitnych oceanów?.

Książka Przemiana błękitnego oceanu pełna jest inspirujących, zaczerpniętych z rzeczywistego świata przykładów, jak liderzy w różnych branżach i organizacjach dokonali przemian czerwonych oceanów zatłoczonych przez konkurentów w szerokie, otwarte wody błękitnych oceanów nowej przestrzeni rynkowej, stosując procesy i narzędzia, które tu opiszemy. Książka pokazuje, jak krok po kroku budować u swoich ludzi wiarę w siebie i zapewniać sobie nowy wzrost.

Dowiesz się z niej:

? DLACZEGO skupianie się na konkurowaniu prowadzi do utraty szans na wzrost i JAK zacząć myśleć o strategii szerzej, wybiegając myślami poza konkurowanie.

? DLACZEGO myślenie o kreatywnej destrukcji i zakłóceniu jako źródłach innowacji jest ograniczające i JAK można rosnąć dzięki kreacji niedestruktywnej.

? JAK każdy w każdej organizacji może przejść z czerwonego do błękitnego oceanu w systematycznym, pięcioetapowym procesie Przemiany błękitnego oceanu ? nie tylko przedsiębiorcy.

? DLACZEGO wiara w siebie jest kluczowa w tworzeniu i realizacji strategii wzrostu i JAK ją budować.

? DLACZEGO nie powinniśmy budować swojej strategii wzrostu na bazie istniejących warunków środowiskowych i branżowych oraz JAK można je kształtować, aby sprzyjały naszemu wzrostowi.

***

Kim i Mauborgne napisali jedną przebojową książkę po drugiej. Przemiana błękitnego oceanu czerpie przełomowe zasady z ich oryginalnej pracy i oferuje błyskotliwy, systematyczny plan, który ma pomóc każdej organizacji w odejściu od konkurowania na istniejących rynkach i stworzeniu zupełnie nowych rynków. Nie musisz być przedsiębiorcą ani maniakiem technologii, by skorzystać z tych spostrzeżeń. Wystarczy, byś po prostu chciał podważyć założenia o swojej branży, zadać świeże pytania i zdobyć to ? ogarnąć swoje człowieczeństwo.

- Daniel H. Pink, autor bestsellerów ?New York Timesa? Drive i To Sell is Human (wyd. polskie Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację i Jak być dobrym sprzedawcą)

Wyzwaniem dla każdej firmy jest osiąganie wzrostu na zatłoczonych, konkurencyjnych rynkach i robienie tego w sposób inteligentny, skuteczny i ludzki. W książce Przemiana błękitnego oceanu znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej, bo Kim i Mauborgne zabiorą cię w podróż, która otworzy ci oczy na niewykorzystane możliwości wzrostu twojej firmy, bez względu na to, czy jest start-upem, małym biznesem, czy korporacją z listy Fortune 500.

- Ram Charan, dyrektor generalny i doradca zarządów oraz autor bestsellera ?New York Timesa? Execution (wyd. polskie Realizacja)

***

W. Chan Kim i Reneé Mauborgne są profesorami strategii w INSEAD i współdyrektorami Instytutu Strategii Błękitnego Oceanu w INSEAD. Są autorami światowego bestsellera Strategia błękitnego oceanu, książki uznawanej za najbardziej ikoniczną i najbardziej wpływową książkę o strategii, jaka kiedykolwiek powstała. Strategia błękitnego oceanu jest bestsellerem w pięciu krajach i ukazała się w rekordowej liczbie czterdziestu czterech wersji językowych. Kim i Mauborgne są zaliczani do pierwszej trójki światowych guru zarządzania na liście Thinkers50 i otrzymali na całym świecie wiele nagród i wyróżnień. Są członkami Światowego Forum Ekonomicznego i założycielami Globalnej Sieci Błękitnego Oceanu blueoceanshift.com.


Autor: W. Chan Kim, Renee Mauborgne
Data premiery: 2018-02-27
Strony: 350
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 233x158x21

Szczegóły książki Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne
  • Autorzy: Renee Mauborgne, Kim W Chan
  • Wydawnictwo MT Biznes
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978838087066633
  • ISBN: 9788380870666
  • EAN: 978838087066633
  • Wymiary: 16.0x23.5x2.2 cm
Recenzje książki Przemiana błękitnego oceanu buduj pewność siebie kreuj nowe możliwości i wzrastaj poza konkurencją W. Chan Kim, Renee Mauborgne - przeczytaj opinie klientów:

Podobne produkty
Mądrość Joganandy Tom 6. Jak zdobyć odwagę spokój i pewność siebie Mądrość Joganandy Tom 6. Jak zdobyć odwagę spokój i pewność siebie

Cena: 30.60 zł
Według autora tajemnicą skutecznego przezwyciężania życiowych trudności jest odpowiednia p...
Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie

Cena: 25.50 zł
Luise L. Hay w tej książce, zawierającej ćwiczenia oparte na jej glośnym bestsellerze &quo...
O Alchemii. Formuły przemiany samego siebie O Alchemii. Formuły przemiany samego siebie

Cena: 62.10 zł
Wolter mówił o twórcy dzieła „O alchemii” – „człowiek, który nigdy...
Twoje Ciało Mówi Pokochaj Siebie. Metafizyka Dolegliwości i Chorób Twoje Ciało Mówi Pokochaj Siebie. Metafizyka Dolegliwości i Chorób

Cena: 51.20 zł
Lise Bourbeau od dwudziestu lat specjalizuje się w metafizyce. Podczas prowadzonych przez ...
Pewność. Deir 5. Etap 1 Pewność. Deir 5. Etap 1

Cena: 39.20 zł
Nowa książka Dimitrija Wereszczagina zajmuje się jednym z ważniejszych problemów - w jaki ...
Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź

Cena: 56.05 zł
Myślałam, że życie to niekończące się pasmo problemów i rozczarowań. Wciąż brakowało mi cz...
eBook KIM JESTEM, KIM MOGĘ BYĆ? pdf KIM JESTEM, KIM MOGĘ BYĆ?

Cena: 15.30 zł
Kim jestem, kim mogę być? Z lektury dowiesz się: jaki ma wpływ samopoznanie na Twoją wolno...
eBook Kim jesteśmy - a kim moglibyśmy być mobi epub Kim jesteśmy - a kim moglibyśmy być

Cena: 23.40 zł
Presja osiągania jak najlepszych wyników i nieustanny stres zabijają motywację i ch...
Andara Seafoam - surowy Lazurowy Błękit Oceanu, Grot Andara Seafoam - surowy Lazurowy Błękit Oceanu, Grot

Cena: 45.00 zł
Grot z kryształu Andara. Kryształ Andara to poszukiwany kamień mocy, uznawany za jeden z n...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl