Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Instrukcja obsługi. Szkrab
Instrukcja obsługi. Szkrab
Galeria okno

Instrukcja obsługi. Szkrab Outlet

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Oprawa: broszurowa
Wydawca: Vesper
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 29.90
Nasza cena:

17.94

Taniej o: 11.96 zł ( 40 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Instrukcja obsługi. Szkrab
Do progu (199,00 zł) Darmowej Dostawy do stacji PKN Orlen lub do placówki Poczty polskiej lub do paczkomatu lub Paczką pocztową (48h) lub Kurier DHL lub Kurierem miejskim Nadajesz.pl - Białystok lub Przesyłką kurierską (24h) brakuje Ci 199,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DHL od 12,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł
 • Kurier miejski Nadajesz.pl - Białystok od 12,99 zł
ODBIÓR OSOBISTY ZA 0 zł Białystok, Warszawa, Ełk, Suwałki, Grajewo

Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi szkraba dla niewtajemniczonych!

Wiecie już, jak zajmować się niemowlęciem, kiedy nagle coś zaczyna się psuć: dziecko odmawia przyjmowania paliwa, krzyczy niemiłosiernie i nie chce dać się ubrać! Wszystko to oznacza, że macie do czynienia z upgradem: noworodek zaktualizował się do poziomu szkraba!

Szkrab. Instrukcja obsługi, zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: „Jak mam zareagować, kiedy szkrab wpada we wściekłość?”, „Jak mam nauczyć go pozbywania się nieczystości?”.

Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce, dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Bretta R. Kuhna oraz Joe Borgenichta. Razem przedstawili mnóstwo pożytecznych rad dla każdego, kto chce poznać podstawy opieki nad szkrabem.

 

Fragmenty:

Gratulacje! Twój bobas zaktualizował się do szkraba.Jednostki zaktualizowane do tego poziomu będą wymagać częstego przeinstalowywania i usuwania błędów w oprogramowaniu. Choć poszczególne modele różnią się znacznie między sobą, wszystkie szkraby nadzwyczajnie rosną, rozwijają się, zmieniają i angażują w częste walki o władzę. Instrukcja obsługi szkraba jest wszechstronnym podręcznikiem dla posiadaczy, którego zadaniem jest umożliwienie wydobycia maksymalnego potencjału z brzdąca i zapewnienie optymalnego działania jednostki szkrabowej. Książka zawiera sprawdzone i wielokrotnie przebadane strategie programowania rodzicielskiego, które działają na wszystkich aktualizowanych modelach w wieku od jednego roku do czterech lat.

Nie trzeba czytać niniejszego podręcznika od deski do deski. Ponieważ nie ma dwóch identycznych szkrabów, tę książkę też podzielono na kilka różnych działów. Przeczytaj te rozdziały, które odnoszą się do twojego problemu, lub gdy potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytanie.

Rozdział „Przygotowanie i instalacja w domu” opisuje aktualizacje domowe, zalecane w przypadku jednostki szkrabowej. Zawiera użyteczne wskazówki odnośnie do konfiguracji pokoju brzdąca, niezbędnych akcesoriów i wymaganych uaktualnień w ekwipunku transportowym.

W „Ogólnych zasadach opieki” znajdziesz cenne informacje na temat radzenia sobie z dzieckiem, przenoszenia go i podróżowania. W tym rozdziale zaprezentowano szeroki zakres umiejętności zabawowych, które zaleca się ćwiczyć w przypadku nowych, ulepszonych jednostek szkrabowych.

„Karmienie: Rozumienie systemu zasilania szkraba” stanowi cenny przewodnik po zawiłościach dozowania i dostarczania paliwa brzdącowi. Tutaj znajdziesz informacje na temat przestawiania dziecka z karmienia butelką na karmienie pożywieniem stałym, zalecanej diety, a także schematów karmień i poboru płynów. Rozdział przedstawia także użyteczne techniki pomagające w opanowaniu protokołów żywieniowych szkraba

.„Programowanie trybu snu” stanowi wyczerpujący przewodnik po systematyzowaniu i rozwijaniu umiejętności spania szkraba. Tutaj znajdziesz techniki aktywacji trybu snu, przeprogramowania, przetransportowania szkraba z niemowlęcego łóżeczka do łóżka właściwego oraz sposoby naprawiania usterek trybu snu (takich jak koszmary i zabawa w nocy).

„Ogólne wskazówki użytkowe i szkoleniowe” są instrukcją obsługi i szkolenia wszystkich jednostek szkrabowych w zakresie podstawowego funkcjonowania, przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. W tym rozdziale zamieściliśmy szczegółowe opisy szkolenia szkraba pod kątem samodzielnego usuwania zanieczyszczeń, zaawansowanego trybu brania kąpieli i samodzielnego ubierania.

„Wzrost i rozwój” opisuje ogólną charakterystykę i kamienie milowe dorastania szkraba, które są wbudowanymi licznikami dystansu pokonanego na drodze rozwoju dziecka. Prezentujemy tu cenne strategie i informacje na temat fizycznego, psychicznego, słownego, emocjonalnego i socjalnego rozwoju szkraba.

Rozdział „Dyscyplina” odkrywa tajniki strategii, regulujących parametry indywidualnego i grupowego funkcjonowania szkraba. W tym dziale opisaliśmy także techniki zarządzania i przeprogramowania szerokiego zakresu niechcianych zachowań, z napadami złego humoru i agresją włącznie.

„Bezpieczeństwo i postępowanie w nagłych wypadkach” opisują najlepszy sposób na zabezpieczenie antyszkrabowe środowiska. Znajdziesz tu instrukcję przeprowadzania pierwszej pomocy, takie jak manewr Heimlicha i CPR, a także krótki przewodnik od A do Z po popularnych przypadłościach, takich jak ugryzienia przez zwierzęta lub połknięcia przedmiotów.

Twój szkrab przechodzi rozległą aktualizację, zarówno pod względem sprzętu zewnętrznego, jak i wewnętrznego oprogramowania, czyli zmienia się z całkowicie zależnego od innych niemowlęcia w berbecia, który walczy o swoją niezależność. Brzdąc, przechodząc tę przemianę, czuje się sfrustrowany, nieporadny, beznadziejny, zły, pogrąża się w złości i rozpaczy. Wszystkie te uczucia są normalne i zostaną stopniowo usunięte. Zachowując poczucie humoru, dostrzeżesz, że w przyszłości twój szkrab rozwinie się w krzepką, samodzielną jednostkę.

Powodzenia – i ciesz się swoim zaktualizowanym szkrabem!

Recenzje książki Instrukcja obsługi. Szkrab - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Instrukcja obsługi. Szkrab
 • Autorzy: Joe Borgenicht, Brett R. Kuhn
 • Wydawnictwo: Vesper
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978836015987333
 • ISBN: 9788360159873
 • EAN: 978836015987333
 • Wymiary: 13.0x18.0x1.7 cm
Podobne produkty
Instrukcja obsługi faceta - Poradniki dla kobiet Instrukcja obsługi faceta

Cena: 29.52 zł
Promocja z: 36.90
Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji obsługi mężczyzny? Instrukcja obsługi faceta to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny podręcznik jak wychodzić z......
Instrukcja obsługi kobiety - Relacje interpersonalne Instrukcja obsługi kobiety

Cena: 29.52 zł
Promocja z: 36.90
Jak zrozumieć kobietę? I czy to w ogóle jest to możliwe? Po sukcesie książki Instrukcja obsługi faceta nadszedł czas, by dowiedzieć się więcej o „bardziej skomplikowanej” połowie ludzkości – kobiecie. Kolejny przewodnik po damsko-męskiej komunikacji Katarzyny Miller i Suzan Giżyńsk...
Instrukcja obsługi matki - Literatura psychologiczna Instrukcja obsługi matki

Cena: 10.20 zł
Promocja z: 12.00
Matka to wyjątkowe "urządzenie", zwane czule mamą, mamusią lub mamunią. To połączenie niezwykłej łatwości obsługi i doskonałej skuteczności. Po przeczytaniu niniejszej instrukcji obsługa matki nie będzie problemem. Prosimy więc o uważną lekturę instrukcji przed wprowadzaniem zmian w użytkowaniu......
Zmartwychwstanie. Instrukcja obsługi - Religia Religioznawstwo Teologia Zmartwychwstanie. Instrukcja obsługi

Cena: 27.19 zł
Promocja z: 31.99
Książka Hadjadja wymyka się schematom. To rodzaj zaskakujących świeżością spojrzenia medytacji na temat zmartwychwstania, przechodzących w filozoficzne refleksje nad naszą codziennością. Autor z właściwą sobie swobodą zestawia obrazy biblijne, odchodzi od znanych nam klasycznych interpretacji, nie.....
Mały buntownik. Instrukcja obsługi - Książki o wychowaniu dzieci Mały buntownik. Instrukcja obsługi

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Książka ta jest efektem spotkania dwóch mam. Łącząc swoje punkty widzenia, wrażliwość i doświadczenia, zachęcają wszystkich rodziców do zmiany spojrzenia – by mogli zrozumieć swoje dziecko oraz to, co rozgrywa się na co dzień w konfliktowych relacjach. Wychodząc od idei pozytywnej dyscypliny J...
Być kobietą. Instrukcja obsługi siebie - Kobieta Być kobietą. Instrukcja obsługi siebie

Cena: 25.73 zł
Promocja z: 31.00
BYĆ KOBIET - &bdquoINSTRUKCJA OBSŁUGI SIEBIE, czyli co, kiedy, jak i czego do czego używać&rdquo a w tym instrukcja obsługi emocji, wyobraźni, intuicji&hellipi wiele innych, niezbędnych w życiu, radzeniu sobie z jego problemami. Zawiera mnóstwo ćwiczeń do własnego wykonania i oglądu siebie, jak......
Sztuka obsługi penisa - Uzdrawianie Sztuka obsługi penisa

Cena: 28.91 zł
Promocja z: 39.99
Niektórzy mężczyźni przyprowadzają penisa do seksuologa tak, jak przyprowadza się psa do weterynarza. „Proszę, oto on. Niech pan go uzdrowi, a ja poczekam sobie na korytarzu”. Penis nie jest obcym ciałem, dzikim zwierzęciem, czempionem, który musi wygrywać seksualne olimpiady, ani niepos...
Podręcznik wędrowca. Tom 1. Instrukcja obsługi dla kosmitów i innych duchowych odmieńców - Rozwój duchowy Podręcznik wędrowca. Tom 1. Instrukcja obsługi dla kosmitów i innych

Cena: 61.00 zł
W książce Podręcznik Wędrowca podzielę się swoją własną historią i fragmentami historii wielu innych ludzi, którzy do mnie napisali o swoich doświadczeniach jako wędrowców oraz przedstawię punkt widzenia tak zwanych istot pozaziemskich należących do rzekomej "Konfederacji Planet w Służbie Jedyn...
Instrukcja obsługi. Bobas - Książki o wychowaniu dzieci Instrukcja obsługi. Bobas

Cena: 24.82 zł
Promocja z: 29.90
Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi noworodka dla niewtajemniczonych! Zaprogramowaliście odtwarzacz DVD, przeinstalowaliście Microsoft Windows, wiecie nawet, jak odbierać pocztę w Palm Pilocie, ale... żadne z tych doświadczeń nie przygotowało was na największy cud technologiczny świata: na....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!