Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Alikwoty 432 Hz Natural Frequency
Alikwoty 432 Hz Natural Frequency
Galeria okno

Alikwoty 432 Hz Natural Frequency

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 40.00
Nasza cena:

38.00

Taniej o: 2.00 zł ( 5 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis płyty

Alikwoty 432 Hz Natural Frequency
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

Niejednokrotnie, słuchając muzyki, czujemy przenikające nas wibracje. Jeśli wpływają na nas kojąco, jeśli pod ich wpływem doznajemy wizji lub nachodzą nas miłe wspomnienia, to znak, że jesteśmy pod działaniem alikwot - najbardziej tajemniczych dźwięków, jakie zna człowiek.
Alikwoty to - technicznie rzecz biorąc - tony harmoniczne będące częścią składową dźwięku o różnej częstotliwości, a ich częstotliwość drgań jest wielokrotnością liczby drgań najniższego składnika dźwięku, który sprawia, że słyszymy ów dźwięk. Kolejne alikwoty są wyższe od tonu podstawowego i układają się w ciągi dźwięków.
Dźwięk można porównać do światła. Jeśli promień światła przejdzie przez pryzmat, rozszczepia się na spektrum kolorów tęczy. Widzimy więc, że światło nie jest jednolite. To samo dzieje się z dźwiękiem. Alikwoty to pojedyncze częstotliwości. Istnieje alikwota podstawowa oraz pochodne, które są wielokrotnościami częstotliwości alikwoty podstawowej. To alikwoty sprawiają, że dźwięk ma barwę, wysokość oraz inne cechy.
Również dźwięk głosu ludzkiego ma podobnie złożoną strukturę. Słyszalna różnica pomiędzy samogłoskami (oczywiście samogłoski są obecne we wszystkich językach) polega na tym, że podstawowemu dźwiękowi towarzyszą przy wypowiadaniu każdej z nich odmienne kompleksy tonów harmonicznych, czyli alikwotów. Te dodatkowe tony są wzmacniane poprzez rezonujące działanie jamy ustnej. W zależności od rozmaitego jej kształtowania w trakcie artykulacji, wzmacniane bywają te lub inne alikwoty. Brzmienie konkretnej samogłoski, odróżniające ją od pozostałych, charakteryzuje się zawartością jednego lub dwóch specyficznych dla niej alikwotów. Występują one zawsze, bez względu na to, na jakiej wysokości dana samogłoska jest wypowiadania lub śpiewana. Jeśli ciało człowieka jest głęboko odprężone, - ale koniecznie przy zachowaniu pionowej pozycji kręgosłupa, wypowiadaniu lub śpiewaniu poszczególnych samogłosek towarzyszy odczucie rezonowania w różnych obszarach ciała. np.: przy samogłosce "U" rezonują okolice najniższej części kręgosłupa oraz podbrzusza, "O" powoduje rezonans na wysokości jamy brzusznej, "A" - klatki piersiowej, "E" - gardła i szyi, "I" - głowy, - szczególnie okolic czoła. Zatem powstała z powyższych samogłosek mantra "IEAOU"(UOAEI), stanowiąca wezwanie Mocy Uniwersum(Boga), jest podstawowym narzędziem służącym harmonizacji najważniejszych stref ludzkiego ciała oraz znajdujących się w nich narządów.
Na takim współbrzmieniu ciała z głosem oparte są również techniki wokalne pomocne przy uzyskiwaniu odmiennych stanów świadomości np. w tantrycznym buddyźmie, hinduskiej mantra jodze, gdzie odpowiednim obszarom ciała przypisano zarządzające nimi czakry.
Prawdopodobnie system ten po odpowiednim zaadoptowaniu do mentalności"zachodniej", został sprowadzony do Europy przez mistyków i kapłanów, biorących udział w wyprawach Aleksandra Macedońskiego, którego podboje sięgnęły obszaru dzisiejszych Indii. Technicznie jest ON analogiczny do wcześniejszego sposobu harmonizacji pięciu głównych czakr, odpowiadającym głównym obszarom ciała ludzkiego. Tajemnica alikwotów tkwi w ich oddziaływaniu na organizm człowieka i na jego podświadomość. Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego ze specyficznymi częstotliwościami drgań, które drażniąc zakończenia nerwowe i docierając do mózgu, pobudzają najgłębsze warstwy psychiki słuchacza. Wibracje usuwają blokady energetyczne w ciele człowieka, przywracając organizmowi równowagę i harmonię.
Już starożytni szamani i czarownicy posługiwali się dźwiękiem w leczeniu chorób. W czasie leczenia śpiewali dźwięki i mantry o odpowiedniej wysokości i częstotliwości. Ciekawym zjawiskiem jest właściwość ludzkiego głosu polegająca na możliwości tworzenia kilku dźwięków jednocześnie. Jako technika mistyczna lub "magiczna" stosowana m.in. przez szamanów mongolskich, buddyjskich, indyjskich i egipskich, a także antycznych kapłanów i mistyków europejskich. Do chwili obecnej można zauważyć, że podczas ceremonii religijnych, również chrześcijańskich (w tym katolickich) mszy, samogłoski - szczególnie te znajdujące się na początku lub końcu danego słowa, podczas śpiewu są podkreślane - intonowane przeciągle lub zwielokrotniane, np: A-A-A-Amen itp. Stanowi to dowód na to, że starożytna tradycja przetrwała i nadal funkcjonuje we współczesnym świecie. I na pewno nieprzypadkowo.
Albowiem: Naukowcom udało się odkryć proporcje zgodne z zasadami harmonii w atomach wielu pierwiastków oraz w nitkach DNA i RNA. Na przykład osiem protonów atomu wodoru - podstawowego składnika przyrody - odpowiada gamie durowej - podstawowemu składnikowi muzyki.
Te same prawa harmonii dotyczą makro i mikrokosmosu - zarówno planet i gwiazd, jak i atomów, genów, komórek... Prof. Rudolf Haase i muzykolog Hans Kayser znaleźli odpowiedniki zasad harmonicznych w fizyce, arytmetyce, akustyce, geometrii, a także w tekstach objawionych różnych religii. Również związek matematyki, a konkretniej informatyki z muzyką został wyraźnie udowodniony - ponieważ cały system binarny łączy sie z bazą muzyczna - podstawowy dżwiek C wyznaczają potęgi dwójki. Nie powinniśmy zatem wątpić w prawdziwość słów Biblii: "Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo".

PROCEDURA HARMONIZACJI
Usiądż wygodnie (najbardziej korzystny siad "turecki" lub "lotos", z prostym kręgosłupem, pod pośladki można podłożyć małą poduszkę). Dłonie rozwarte ku górze, spoczywają na kolanach -ewentualnie złączone na wysokości pępka. - W przypadku ćwiczeń w plenerze możliwa również pozycja stojąca - stopy złączone, ręce wzniesione do góry w kształcie litery "V", dłonie otwarte wewnętrzną stroną ku górze.
W trakcie sesji oddychaj powoli i głęboko.

 1. Intonując (werbalnie lub mentalnie) głoskę "I", wizualizuj kulę białego światła na wysokości czoła.
 2. Intonując głoskę "E", wizualizuj kulę błękitnego światła na wysokości krtani.
 3. Intonując głoskę "A", wizualizuj kulę złotego światła na wysokości serca - niech rozpłynie się ona po całym ciele.
 4. Intonując głoskę "O" wizualizuj kulę pomarańczowego światła na wysokości brzucha.
 5. Intonując głoskę "U" wizualizuj kulę czerwonego światła na wysokości łona.
 6. Powtórzyć punkty 1 do 5 w odwrotnej kolejności.
Po zakończeniu każdej sekwencji alikwot - trzy powolne, głębokie oddechy.
UWAGA! - Na początek zaleca się pracę z nagraniem w czasie 15-20 minut.
Zakazy typowe dla muzyki synchro - jazda samochodem, obsługa maszyn i dodatkowo+!!! - "osoby ze skłonnościami do zaburzeń psychicznych, ataków epilepsji lub apopleksji mogą słuchać tej muzyki wyłącznie na własną odpowiedzialność!!!"


MUZYKA CZĘSTOTLIWOŚĆ 432 HZ
Muzyka strojona na częstotliwości 432 Hz jest bardziej harmonizująca z ludzką naturą. Ta częstotliwość to głębsze rozluźnienie i działanie bodźców dźwiękowych, dzięki którym organizm się znacznie szybciej regeneruje.
International Organization for Standardyzation (ISO) powstała w 1947 roku. Zajmuje się standaryzacją (ujednoliceniem)  różnych dziedzin życia do chwili obecnej. W 1953 roku ISO przyjęło częstotliwość stroju muzycznego na poziomie 440 Hz. Od tamtego czasu jest to standard. Jednak żyjąc w dobie „powrotu do natury” coraz częściej okrywa się oddziaływanie tej wibracji na ludzki organizm na poziomie energetycznym. Okazuje się bowiem, że nie do końca jest ono pozytywne. Wrażenia estetyczne oddziaływania muzyki może są wyrazistsze i tworzą wysoką jakość, jednak natura ludzkich komórek nie do końca zdaje się to akceptować. Poziom stroju muzycznego przed standaryzacją ISO wynosił 432 Hz i – jak się okazuje – jest bardziej „przyjazny” komórkom ciała fizycznego.
Recenzje płyty Alikwoty 432 Hz Natural Frequency - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły płyty Alikwoty 432 Hz Natural Frequency
 • Producent: Victor 11
 • Nośnik: płyta CD
 • Powiązane tematy: Na Dzień Mężczyzny
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902188079845
 • EAN: 5902188079845
Podobne produkty
Relaks przy strumyku 432 Hz natural frequency - Filmy i muzyka relaksacyjna Relaks przy strumyku 432 Hz natural frequency

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
Relaksująca muzyka jest syntezą dźwięku i ciszy. A im doskonalsza synteza, tym głębiej wkracza muzyka. Dźwięk stwarza ciszę, - czyni ją piękniejszą - a cisza stwarza możliwość odbioru dźwięku. Dźwięk daje więcej miłości dla muzyki, więcej możliwości dla ciszy. Słuchając relaksującej muzyki......
Relaks przy ognisku 432 Hz natural frequency - Filmy i muzyka relaksacyjna Relaks przy ognisku 432 Hz natural frequency

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
Relaksująca muzyka jest syntezą dźwięku i ciszy. A im doskonalsza synteza, tym głębiej wkracza muzyka. Dźwięk stwarza ciszę, - czyni ją piękniejszą - a cisza stwarza możliwość odbioru dźwięku. Dźwięk daje więcej miłości dla muzyki, więcej możliwości dla ciszy. Słuchając relaksującej muzyki......
Synchro czakr 432 Hz Natural Frequency Music CD - Relaks Synchro czakr 432 Hz Natural Frequency Music CD

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
Czakra to centrum energetyczne w ciele człowieka, które odpowiada, mówiąc w uproszczeniu, za pobieranie, magazynowanie i przekazywanie energii niezbędnej do życia. Na niniejszej CD znajduje się dźwiękowe opracowanie siedmiu podstawowych czakr, które wpływają w znaczący sposób nie tylko na nasze......
Yoga 432 Hz Natural Frequency - Relaks Yoga 432 Hz Natural Frequency

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
Joga to wspaniały sposób na życie i doskonałe zdrowie. Właściwe ćwiczenia, zdolność koncentracji i harmonia energetyczna tworzą niepowtarzalne wibracje, dzięki którym w codziennym życiu wzrasta optymizm, radość i siły witalne. Melodie pełne harmonii, światła i radości są doskonałym......
Natural Aromatherapeutic I - Kadzidła medyczne Natural Aromatherapeutic I

Cena: 14.10 zł
Czysty, odświeżający, drzewny aromat - uspokaja, koi stany nerwicowe. 19 szt., 19 cm dł./30 g, 60 min Producent: Buddhist Incense Trade Centre, Ktm Nepal...
Natural Aromatherapeutic III - Kadzidła medyczne Natural Aromatherapeutic III

Cena: 14.10 zł
Czysty, odświeżający, lekko ostry aromat - używany przy depresji, dla wyostrzenia zmysłów, przy koncentracji. 19 szt., 19 cm dł./30 g, 60 min Producent: Buddhist Incense Trade Centre, Ktm Nepal...
Exultation, Natural Frequency 432 Hz - Filmy i muzyka relaksacyjna Exultation, Natural Frequency 432 Hz

Cena: 42.75 zł
Promocja z: 45.00
Po ciężkim dniu potrzebujemy chwili odprężenia i czasu dla siebie. Świeże i lekkie dźwięki pozwolą nam nie tylko się zrelaksować, ale również naładować wewnętrzne akumulatory na kolejne dni. Muzyka pełna optymizmu, która budzi w nas pozytywne emocje. Pozwólmy by gitarowe brzmienia wprowadziły nas w....
Elation, Natural Frequency 432 Hz - Filmy i muzyka relaksacyjna Elation, Natural Frequency 432 Hz

Cena: 42.75 zł
Promocja z: 45.00
Subtelnie z dźwiękiem harfy maluje się obraz harmonii i spokoju. Historia opowiedziana relaksującą nutą staje się wsparciem w tym pięknym, naturalnym dla każdego słuchacza doświadczeniem błogości i odprężenia. Nie tylko wycisza, ale i wznieca świat wyobraźni w którym można namalować własne marzenia....
Tai Chi, Natural Frequency 432 Hz - Filmy i muzyka relaksacyjna Tai Chi, Natural Frequency 432 Hz

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
Historia Tai Chi Chuan rozpoczyna się od legendarnego Chang San Fenga, mistyka, wędrowcy, pustelnika, filozofa, praktyka sztuk walki i systemów Tao Yin. Na temat San Fenga napisano już wiele. Wszyscy tradycyjni nauczyciele powołują się na niego, jako twórcę Tai Chi. Do naszych czasów przetrwał......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!