Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?
Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?
Galeria okno

Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? Outlet

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 190
Oprawa: miękka
Dostępność:
3-5 dni + czas dostawy
Cena rynkowa: 21.30
Nasza cena:

10.65

Taniej o: 10.65 zł ( 50 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do placówki Poczty polskiej lub do sklepu Żabka lub do sklepu Freshmarket lub do stacji PKN Orlen lub do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 8,99 zł
 • Odbiór w placówce Poczty od 8,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór w sklepie Żabka od 8,99 zł
 • Odbiór w Freshmarkecie od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DHL od 12,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł
 • Kurier miejski Nadajesz.pl - Białystok od 12,99 zł
ODBIÓR OSOBISTY ZA 0 zł Białystok, Warszawa, Ełk, Suwałki, Grajewo

Niniejszą książkę kierujemy do szerokiego grona czytelników, których interesują relacje międzyludzkie. Opisano tu wzajemne powinowactwo charakterów, jak też różnice postaw życiowych przedstawicieli wszystkich znaków Zodiaku. Odniesiono je do relacji zachodzących w biznesie, w rodzinie i małżeństwie.

Znajdziemy tu informacje:
- jak traktują przyjaźń i miłość osoby z różnych znaków Zodiaku,
- co myślą o seksie,
- jakich postaw oczekują od partnerów w pracy i rodzinie,
- z kim relacje będą utrudnione lub wręcz niszczące, a z kim dane będzie rozwinąć

Fragment:

Niniejsza praca nie jest profesjonalnym podręcznikiem astrologii porównawczej, a raczej krótką "rozprawką" mającą na celu przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców tak złożonego zagadnienia, jakim są relacje międzyludzkie od szeroko pojętych związków (biznes, spółki) po ścisłe, intymne (np. małżeństwo).
Czytelnicy - w większości nie mający rozeznania w zagadnieniach astrologii "bombardowani" są rozmaitymi horoskopami "gazetowymi", prześcigającymi się w coraz to dziwaczniejszych "rewelacjach" często sprzecznych między sobą, odbiegających daleko od rzetelnych opracowań.

Nic więc dziwnego, że wprowadzeni w błąd, tego typu lekturą, albo zasypują astrologa pytaniami - jestem Lwem, czy "pasuje" do mnie Baran? - albo, co gorsze - wygłaszają autorytatywnie tego typu maksymy, bo tak właśnie w danej gazecie podał astrolog X.
Ludzie ci nie zdają sobie sprawy, że mogą popełnić poważny błąd. Konsultacja u profesjonalnego astrologa pozwoliłaby na przeanalizowanie sytuacji w wyniku dokładnego rozeznania horoskopów natalnych obu osób.

Postaram się w skrócie wykazać, że zagadnienie "partnerstwa" w świetle astrologii nie jest tak proste jak się z pozoru wydaje.
Na wstępie wyjaśnijmy, co rozumiemy pod słowem "partnerstwo"?
PARTNERSTWO - to relacja między dwiema lub większą ilością osób wchodzących ze sobą w umotywowany jakąś przyczyną - kontakt, który może być podyktowany sytuacją przymusową lub wynikać z wolnego wyboru.

Zatem o partnerstwie mówimy w przypadku relacji: szef-podwładny, wspólnicy w biznesie, spółce, stosunek współpracowników między sobą, rodzic-dziecko, przyjaciele, kochankowie, małżonkowie.
Np. osobie udaje się dokonać wyboru miejsca pracy, ale nie ma ona wpływu na to, w jakim gronie ludzi będzie zmuszona przebywać i jak ułożą się wzajemne stosunki. Natomiast wybór osoby, którą pokochamy zależy od nas samych.

Skoro wyjaśniliśmy sobie pojęcie partnerstwa, zastanówmy się nad tym, jakie czynniki mają wpływ na nasz - taki a nie inny - stosunek do otoczenia. Jest ich sporo.
Przede wszystkim są to nasze własne cechy charakteru, nasza zdolność i predyspozycja do harmonijnego współgrania z innymi.
Np. osoba o dyktatorskich zapędach będzie miała trudności w zaakceptowaniu jej przez otoczenie. Podobnie będzie w przypadku osoby zbyt uległej, "słabej", podatnej na wpływy. Opór otoczenia może także wzbudzić ktoś o zbyt "ostrym języku", krytykujący wszystko i wszystkich. Ale już inaczej odbierzemy kogoś, kto wprawdzie krytycznie podchodzi do wielu spraw, jednak czyni to z tzw. klasą, bez obrażania innych. Na nasze cechy charakteru składają się nie tylko własne, ale i te, które dziedziczymy po przodkach. Wszyscy znamy porzekadło - "niedaleko pada jabłko od jabłoni". Musimy przecież uwzględnić i to, że sposób bycia jest kreowany przez nasz dom, środowisko w jakim się wychowujemy, poziom intelektualny i moralny naszych rodziców, opiekunów, ich korzenie jak i krąg znajomych. Małe dziecko koduje początkowo wszystko na poziomie podświadomości i uczy się reagować przez naśladowanie otoczenia. Dopiero później, w miarę upływu lat, poprzez szkołę, kontakt z innymi ludźmi, następnie poprzez pracę świadomie kształtuje swój image.
Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że - "on/ona jak był młodszy to był inny, a teraz tak się zmienił na niekorzyść". Otóż nie zmienił się, ale nowe okoliczności, w jakich osoba się znalazła ujawniły te, a nie inne jej cechy charakteru, które były zakodowane, ale nie było okazji by się zamanifestowały.

Np. w początkowo dobrze zapowiadającym się związku małżeńskim, po upływie pewnego czasu, zaczyna się coś psuć. Partner coraz częściej znika z domu, wzrasta jego pociąg do kieliszka i niewybrednej kompanii. Tu dolewa oliwy do ognia jedno z rodziców mówiąc córce - "widzisz ostrzegałam cię, że ON ma skłonności do alkoholu, a ty uważałaś, że się czepiam!".

Zastanówmy się, czy rodzic miał rację. I tak i nie. Otóż młodzi chodzili ze sobą przez cały okres studiów i wiele "wyskoków" można było tłumaczyć zbyt "bujnym" życiem studenckim, które nie musiało, ale mogło być sygnałem przyszłego nałogu młodego człowieka, gdyż według opinii publicznej "wypicie dwu piwek nie czyni z niego alkoholika". A może jednak czyni, jeżeli zbyt często sięga się po owe "piwka" i tę cechę zauważył ojciec lub matka? Pech chciał, że młody "żonkoś" podjął pracę i wszedł w środowisko, w którym odmowa wypicia za zdrowie kolegi uważana jest za obrazę.

Jasno widać, że skłonność do nadużywania alkoholu była wpisana w charakter tego człowieka, ale cechę tę wyraźnie ujawniły dopiero okoliczności, w jakich się znalazł. Tu - środowisko w pracy.
Można mnożyć wiele przykładów na ujawnianie się cech charakteru, dzięki różnorodnym okolicznościom, które je wyzwalają - tak pozytywnych jak i negatywnych.

Powróćmy jednak do naszych rozważań na temat układów partnerskich.
Jednym z najczęściej stawianych astrologowi pytań czy też szukanie na nie odpowiedzi właśnie w horoskopach "gazetowych" dotyczy związków DAMSKO-MĘSKICH, MIŁOŚCI, MAŁŻEŃSTWA i tym zagadnieniom poświęcimy nasze rozważania.

Od czego powinniśmy zacząć? Od wnikliwej analizy własnego horoskopu natalnego (urodzeniowego). To w nim - "czarno na białym" wypisane są nasze cechy charakteru, predyspozycje, zdolność lub nie do bycia w związku z drugą osobą. Tu też znajdziemy sugestię, jakiego partnera powinniśmy szukać, na ile jesteśmy wyrozumiali i tolerancyjni dla wad innych, czy potrafimy zapanować nad własnym egoizmem i egocentryzmem, czy jesteśmy zdolni do miłości i poświęcenia.
Dokładna analiza własnego horoskopu urodzeniowego, jak i osoby z którą zamierzamy się związać oraz porównanie ich, w znacznym stopniu pozwoli na uniknięcie pomyłki w doborze partnera.
W dzisiejszych czasach, w których nie ma problemu z dostępem do astrologa skorzystanie z powyższej konsultacji byłoby wskazane.
Można również zamówić wydruk obu horoskopów i popróbować własnych sił w interpretacji korzystając z całej gamy dostępnych na rynku publikacji astrologicznych*.
Aby poprowadzić dalej nasze rozważania musimy przypomnieć sobie pewne podstawowe zagadnienia związane z astrologią.

Recenzje książki Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?
 • Autor: Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz
 • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2002
 • Ilość stron: 190
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978838835179233
 • EAN: 978838835179233
 • Wymiary: 14,5 x 20,5
Podobne produkty
Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej - Poradniki Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej

Cena: 2.55 zł
Promocja z: 3.00
Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, przykładowe wypracowania, zadania sprawdzające znajomość książki. Zwróć uwagę na informacje pojawiające się na górze każdej strony: To przeczytaj koniecznie; Przeczytaj,....
Emerytura nie jest Ci potrzebna - Osobowość Samorealizacja Kariera Emerytura nie jest Ci potrzebna

Cena: 34.85 zł
Promocja z: 44.00
Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.Co możesz zyskać dzięki tej książce?• Zrozumiesz, dlaczego ...
Tak! Kochaj to, co jest - Rozwój duchowy Tak! Kochaj to, co jest

Cena: 37.91 zł
Promocja z: 39.90
Kiedy otwieramy się na życie, miłość i na siebie nawzajem, kiedy budzimy się ze snu o oddzieleniu, napotykamy nie tylko rozkosz istnienia, ale też jego ból… nie tylko ekstazę życia, ale również jego agonię....
Cuda są naturalne, niebo jest w nas - Rozwój duchowy Cuda są naturalne, niebo jest w nas

Cena: 27.93 zł
Promocja z: 39.90
Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej, autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie. W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego, odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy......
Piękno jest tylko gnozy początkiem - Gnoza Piękno jest tylko gnozy początkiem

Cena: 39.63 zł
Promocja z: 42.00
Urodził się w 1931 roku. Gnostyk, antropozof, badacz myśli ezoterycznej, religijnej, filozoficznej, psychologicznej, tłumacz literatury humanistycznej z niemieckiego, angielskiego i francuskiego obszaru językowego, eseista ( około 400 esejów, rozpraw i artykułów), Największy tłumacz i popularyzator....
Jam jest + CD - Rozwój duchowy Jam jest + CD

Cena: 24.89 zł
Promocja z: 30.00
Proponujemy Państwu absolutnie wyjątkową pozycję.Autor pokazuje, jak poprzez budowanie wiary we własne możliwości i odkrywanie w sobie ogromnych pokładów siły – można wpłynąć na ludzki umysł.Treść książki jest kwintesencją tak obszernych w swej tematyce zjawisk, że każde zdanie można analizowa...
Poznaj moc, która jest w tobie - Afirmacje i pozytywne myślenie Poznaj moc, która jest w tobie

Cena: 29.05 zł
Promocja z: 35.00
"Poznaj moc, która jest w Tobie" to kontynuacja - jak mówi Autorka - wcześniejszej książki "Możesz uzdrowić swoje życie". Louise L. Hay rozwija, uzasadnia i wyjaśnia tezę, że warunkiem koniecznym do osiągnięcia i zachowania pełnego zdrowia fizycznego i psychicznego jest miłość do samego siebie, a......
Medytacje nad ''Jam Jest'' księga III - Rozwój duchowy Medytacje nad ''Jam Jest'' księga III

Cena: 51.92 zł
Promocja z: 59.00
Wolter mówił o Saint Germainie - "człowiek, który nigdy nie umiera i wie wszystko" W Księdze trzeciej tej serii Saint Germain dzieli się ze Studentami wiedzą dotyczącą Wyższych, Wewnętrznych Praw Życia. Przekazywane wskazówki dotyczą konkretnych zastosowań wiedzy o naszej prawdziwej Istocie -......
Spokój jest rozwiązaniem - Relaks Spokój jest rozwiązaniem

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Spokojna uwaga – stan umysłu opierający się na równowadze pomiędzy czujnością a rozluźnieniem – umożliwi ci radzenie sobie z napotkanymi trudnościami w bardziej przemyślany sposób i zwiększa zdolność dostrzegania wszystkich dostępnych rozwiązań....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!