Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Podręcznik Huny
Podręcznik Huny
Galeria okno

Podręcznik Huny

Autor: Wingo Otha
Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 228
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y

Opis książki

Podręcznik Huny
Cena rynkowa: 30.00
Nasza cena:

28.50

Taniej o: 1.50 zł ( 5 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Książka w metodyczny sposób przekazuje pradawne nauki Huny, tak jak były one praktykowane w Polinezji, a szczególnie na Hawajach. Huna jest łatwa do nauczenia, a z książki tej dowiesz się wszystkiego, co jest konieczne do jej skutecznego stosowania.

 

PRZEDMOWA

Prof. dr E. Otha Wingo jest profesorem mitologii i języków antycznych uniwersytetu, nauczycielem Huny i kierownikiem Huna-Research, Inc., w Missouri, w USA. Organizacja ta jest światowym centrum Huny. Max Freedom Long, genialny badacz nauki Huny oraz autor najważniejszych książek na ten temat, osobiście wyznaczył Othę Wingo na swego następcę. Po jego śmierci w 1971 roku, Otha po mistrzowsku i z niezwykłą precyzją przeobraził i rozbudował swoje dziedzictwo.
Nieprzypadkowo właśnie jemu Max Freedom Long powierzył funkcję swego następcy. Otha odpowiada wszystkim wymaganiom do wypełniania tego trudnego i odpowiedzialnego zadania (nie chodzi tu tylko o jego profesorskie kwalifikacje). Przede wszystkim jako człowiek posiada ON prawdziwe i niewątpliwe umiejętności i talenty adepta i eksperta Huny, nie tylko te fachowe i intelektualne, lecz, co jest o wiele ważniejsze, ludzkie! Jako nauczyciel Huny, ze swoją wszechstronną wiedzą stoi ON samotnie na czele Huna-Research, Inc., w czym niezawodnie wspiera go jego niezawodny umysł. Każdy, kto czyta tę książkę, posiada gwarancję doświadczania nauki Huny z autentycznego źródła!
Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, co (lub kto) to jest kahu-na. Pomimo że Oma w swojej skromności energicznie będzie protestował przeciwko temu, porównałbym go z kahuną, gdyż posiada ON te znakomite i doskonałe właściwości praktykanta Huny, które niewątpliwie rozwijają się po osiągnięciu własnego Wyższego Ja. Do tego należy nieomylne i niezawodne wyczucie prawdy, oparte nie na rozumowej bazie, lecz na uczuciu; samokontrola dzięki świadomej, intensywnej współpracy z własnym niższym Ja; umiejętność uzdrawiającego wpływania na ludzi, z którymi obcuje, a w szczególności świadome celu używanie modlitwy Huny dla siebie i innych. U Othy wyraźnie rozwinięte są te i inne pozytywne właściwości, lecz ON nigdy nie mówi o tym, podobnie jak prawdziwy kahuną nigdy nie powiedziałby, że nim jest.
Otha napisał niniejszą książkę w moim domu i na moim komputerze w wolnych dniach w czasie naszego wspólnego ośmiotygodnio-wego wykładowego tournee. Bardzo cieszę się z tego; jego wydajność jest znakomita. Niech błogosławione będzie jego dzieło i pozwoli wszystkim czytelnikom na przyswojenie sobie nauki Huny!
Henry KrotoshinWstęp

Zdradzę Warn pewną tajemnicę, jeżeli postaracie się ją wszędzie rozgłosić - w ten oto sposób Max Freedom Long wyraził swój wspaniały zamysł, aby jego koledzy badacze oraz każdy, kto chciałby słuchać, mógł poznać wszystko, co ON sam wiedział.
W roku 1917 Long udał się na Hawaje, jednak nie w celu badania egzotycznych przekazów czy dziwnych praktyk, lecz jako nauczyciel szkolny. Uczył w małej szkole znajdującej się przy odległej plantacji w pobliżu wulkanu. Pewnego wieczoru usłyszał, jak jego kolega rozmawiał z przyjaciółmi i opowiadał pradawne historie o członkach Rodziny i praktykach kahunów. Bardzo go to zaciekawiło. Gdy po trzech latach miał zamiar opuścić Hawaje i powrócić do Kalifornii, bardzo chciał wiedzieć, czy w którejś z tych zadziwiających historii było coś prawdziwego, czy tylko przesądy i czysta fantazja.
W Honolulu odwiedził Bishop Museum, gdzie przechowywane saj poparte dokumentami, informacje o kulturze i tradycji Hawajów. Long spotkał tam dr. Williama Tuftsa Brighama - światowej sławy pedagoga i adwokata, byłego kustosza muzeum - i zadał mu nurtujące go Pytania. Dr Brigham najpierw wypytał go o dotychczasowe studia i zapatrywania odnośnie różnych ważnych zakresów badawczych. A ponieważ odpowiedzi Longa spodobały mu się, opowiedział w zaufaniu o swoich zainteresowaniach praktykami kahunów, które prywatnie zajmowały go już od ponad czterdziestu lat. Dr Brigham nie odkrył tajemnych metod kahunów, jednakże dał Maxowi Freedomowi Longowi klucz do ich odszyfrowania. ,,Niech pan zawsze rozgląda się za trzema rzeczami" - powiedział. - ,,Jeżeli będzie pan szukał tam, gdzie dochodzi do, wydawałoby się, cudownych sztuczek, takich jak uzdrowienie, znajdzie pan świadomość, która ukierunkowuje określoną siłę i sprawuje kontrolę nad substancją. Jeśli odkryje pan tylko jedną z tych rzeczy, wtedy z pewnością doprowadzi ona pana do pozostałych".
Maxa Freedoma Longa do tego stopnia zaciekawiły pradawne o historie o cudownych praktykach kahunów, że pozostał jeszcze czternaście lat na Hawajach. W ciągu następnych pięćdziesięciu dwóch lat poświęcił się badaniu tradycyjnej wiedzy, która już prawie została zapomniana. Nie chodziło mu jednak o wskrzeszenie na użytek współczesnych ludzi pradawnych religijnych obyczajów ani o zachowanie kultury Hawajów, to zrobiło już Bishop Museum. Long chciał odkryć tajemnicę praktyk kahunów, które często działały ,,cuda", by każdy mógł je stosować do uzdrawiania i osiągania wybranych celów. Historię tych poszukiwań Max F. Long opowiedział w swoich książkach.
Nie istniała żadna nazwa określająca praktyki i metody pradawnych kahunów. A ponieważ Long podczas swoich badań stwierdził, iż ciągle natyka się na nieprzeniknioną ścianę milczenia, system, który odkrył, nazwał Huna, co w języku hawajskim oznacza ,,tajemnica". Terminem Huna określa się historie lub tajemnice rodzinne (poufne tradycje i podania 'ohana, tzn. Wielkiej Rodziny). Long był przekonany, że właściwie nie istnieje już potrzeba zachowania otoczki tajemnicy, ponieważ odnalezione przez niego nauki były uniwersalnymi zasadami, z którymi każdy mógł się zaznajomić i używać ich. Nie chodziło już o odsłonięcie poufnych historii rodzinnych. Wybrał więc nazwę Huna na określenie systemu składającego się z psychologii, filozofii i pewnych religijnych elementów, który zbudował z odkrytej na nowo, pradawnej wiedzy. Pomimo sprzecznych stwierdzeń, każdy, kto od tej pory używał słowa Huna, aby nazwać system, za pomocą którego można rozwiązywać problemy, osiągać cele i doskonalić się duchowo, nazwę i podstawy wziął z pracy Maxa Freedoma Longa.
Ja dowiedziałem się o Hunie w bardzo prosty, jednak niezwykły sposób. Jako profesor uniwersytetu nauczałem starożytnych języków (greki i łaciny) oraz mitologii. Często wygłaszałem odczyty na temat greckich wyroczni i używałem opisów nowoczesnych metod do przepowiadania przyszłości. Do swoich wykładów włączyłem małe ,,kąciki astrologiczne" wzięte z czasopism. Zwróciłem uwagę na to, jakie śmieszne są takie uogólnione przepowiednie, i wskazałem, że dawne wyrocznie sprzed tysiąca lat były o wiele bardziej dokładne. Stopniowo narastało we mnie wrażenie, że astrologia byłaby dokładniejsza i wiarygodniejsza, gdyby tylko wyszukano właściwe podręczniki. Wtedy, w połowie lat sześćdziesiątych, nie można było zdobyć takich książek w większości księgarni tak, jak ma to miejsce obecnie. Musiałem więc szybko napisać do Anglii, aby je otrzymać. Następnie codziennie gorliwie i z zapałem studiowałem te teksty, aż przekonałem się, że istnieje prawdziwa wiedza astrologiczna, która jest szczegółowa i dokładna. ,,Astrologiczne kąciki" w czasopismach były właściwie tylko zabawą i rozrywką. Dziwnym trafem stałem się w końcu astrologiem i zebrałem wielką bibliotekę z astrologicznymi książkami. Nadal jednak wiele pytań pozostawało bez odpowiedzi i musiałem porozmawiać z kimś, kto orientował się w astrologii.
Dzięki przypadkowi - w rzeczywistości, jak się okazało, byłem prowadzony - dowiedziałem się o pewnym znanym astrologu, który mieszkał w pobliskim mieście, i napisałem do niego. Omówił ON tę sprawę z kilkoma studentami i znalazł pewną młodą parkę, która gotowa była przebyć ponad sto mil, aby odpowiedzieć na moje pytania związane z astrologią. Podczas dwugodzinnych odwiedzin młodzi ludzie wymienili wiele kierunków badawczych, którymi byli zainteresowani. Wśród nich znalazła, się również Huna. Tego słowa nigdy jeszcze nie słyszałem. Zanotowałem sobie odpowiednie adresy, a następnie napisałem pod każdy z nich w celu otrzymania informacji. Gdy chciałem napisać do Maxa Freedoma Longa, stwierdziłem, że nie mam już w szufladzie papieru listowego i dlatego do napisania listu wziąłem arkusz papieru z nagłówkiem nazwy uniwersytetu. Ku mojemu zdziwieniu Long odpowiedział niezwłocznie. Opowiedział mi o swoich książkach oraz o powielanym biuletynie i powiedział coś, co mnie bardzo zaskoczyło: ,,Już od czterdziestu lat czekam na pana, by przejął pan mój ą pracę".
Long przez pięćdziesiąt lat prowadził badania nad Huna i szukał kogoś, kto byłby dostatecznie zainteresowany i zaangażowany, aby kontynuować pracę jego organizacji, utrzymać przy życiu wiedzę Huny i wszystkim j ą udostępnić. Każdą swoją opublikowaną książkę systematycznie przedkładał autorytetom w dziedzinie religii, filozofii i psychologii, jednak podobnie systematycznie ignorowany był przez większość z nich. Wśród dużej liczby członków jego organizacji, którzy z biegiem czasu przychodzili i odchodzili, znajdowało się zadziwiająco wiele znanych osób. Pewnego razu Longowi śniło się, że ponownie przedkłada autorytetom wyniki swoich badań. Tym razem było to gremium szacownych profesorów uniwersytetu. Obejrzeli oni jego sprawozdania i z ociąganiem doszli do wniosku, że zawierały one coś, co przynajmniej zasługuje na zbadanie. Max Freedom Long nigdy nie chciał niczego więcej. A ponieważ pisząc do niego, przypadkowo (nie przez pomyłkę) użyłem firmowego papieru uniwersytetu, jego sen spełnił się. Long zrobił szybko psychometryczną analizę mojego podpisu (dowiedział się przy tym, że patrzę na te sprawy podobnie jak on) i od razu wiedział, iż byłem tym, którego chciał uczynić swoim następcą. To, co wtedy zaproponował, było niemożliwe do spełnienia. Miałem przeprowadzić się do Kalifornii, pracować z nim i kontynuować pracę po jego śmierci.
Long zmarł w 1971 roku, organizacja Huny została przeniesiona do Cape Girardeau (Missouri) i ulokowana na parterze mojego domu, gdzie pozostała przez czternaście lat do momentu, gdy w 1985 roku został kupiony budynek centrali Huny. Byłem wtedy jeszcze profesorem uniwersytetu, i odczyty oraz uroczystości zajmowały dużą część mojego czasu. Pracą nad i z Huną zajmowałem się w chwilach wolnych, jeżeli nie miałem żadnych odczytów lub też innych obowiązków. Robiłem to z miłości, z miłości robię to również dzisiaj.
Dlatego też cieszę się, iż mogę przedłożyć czytelnikom niniejsze systematyczne studia nad Huną. Huna jest systemem psychologicznym, lecz także filozoficznym i zawiera elementy w pewnym sensie wspólne z religią. Przede wszystkim jednak jest sposobem życia, praktycznym systemem służącym rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów i duchowemu rozwojowi.
Mam nadzieję, iż nauki Huny będą wam tak samo pomocne jak mnie oraz że będziecie żyli pełnią szczęścia i pokoju, osiągali sukcesy i spełnią się wszystkie wasze życzenia.
Zurich, 29 kwietnia 1993 r.

Recenzje książki Podręcznik Huny - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Podręcznik Huny
 • Autor: Wingo Otha
 • Wydawnictwo: KOS
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2001
 • Ilość stron: 228
 • Format: 14x20 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788386757077
 • ISBN: 9788386757077
 • EAN: 9788386757077
 • Wymiary: 14x20 cm
Modlitwy do aniołów - Rozwój duchowy Modlitwy do aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Modlitwy, które cię zmienią - Rozwój duchowy Modlitwy, które cię zmienią 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Amulety i talizmany - Symbole i talizmany Amulety i talizmany 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anielski sennik - Rozwój duchowy Anielski sennik 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. 7 kroków do osiągnięcia szczęścia - Motywacyjne Inspirio. 7 kroków do 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
CISZA - Uzdrawianie życia CISZA 23.03 zł 32.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. Obietnica sukcesu - Motywacyjne Inspirio. Obietnica sukcesu 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej - Literatura Tam, gdzie ptak śpiew 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sztuka dobrych nawyków - Uzdrawianie życia Sztuka dobrych nawyków 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia mody - Kobieta Magia mody 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ścieżka boskiego zjadacza chleba - Rozwój duchowy Ścieżka boskiego zjadac 22.33 zł 31.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wampiry same o sobie - Mroczne klimaty Wampiry same o sobie 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Perła pod Krzyżem - Wojciech Dastych - Tajemnice Perła pod Krzyżem 14.81 zł 29.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Yule - Rozwój duchowy Yule 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Współczesna czarownica - Beletrystyka dla kobiet Współczesna czarownica 16.50 zł 34.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szepty aniołów - Rozwój duchowy Szepty aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Magia glamour - Wicca, magia naturalna, czarostwo Magia glamour 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Oczyszczanie energetyczne - Wicca, magia naturalna, czarostwo Oczyszczanie energetyczne 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, srebro - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Talizman Aniołów, srebro 71.73 zł 75.50 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarcza algizowa AEGISHJALMUR, pozłacana - Amulety runiczne Tarcza algizowa 86.80 zł 108.50 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Gilded Reverie Lenormand, Expanded Edition - Karty Lenormand Gilded Reverie Lenormand, 79.80 zł 84.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Smocza Gwiazda - Draca Stella - Symbole szczęścia Smocza Gwiazda - Draca 56.10 zł 66.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sigillum Dei Aemeth, pudełko drewniane 17,5 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Sigillum Dei Aemeth, 61.75 zł 65.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Klejnot Księżycowy - Amulety nordyckie Klejnot Księżycowy 70.55 zł 83.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, pudełko drewniane 8 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Talizman Aniołów, pudeł 34.20 zł 36.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Millenium Thot Tarot - Tarot Ezoteryczny Millenium Thot Tarot 90.11 zł 102.40 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leksykon uzdrawiania kryształami - Kamienie szlachetne. Książki Leksykon uzdrawiania 40.88 zł 54.50 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
DMT. Molekuła duszy - Okultyzm i magia ceremonialna DMT. Molekuła duszy 31.50 zł 45.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Podręcznik spełniania życzeń - Uzdrawianie życia Podręcznik spełniania życzeń

Cena: 24.90 zł
Promocja z: 30.45
"Zamówienia u Wszechświata" to podręcznik spełniania życzeń. Bärbel Mohr pokazuje, jak sobie wymyślić i jak zamówić u Wszechświata wymarzonego partnera, wymarzoną pracę czy wymarzone mieszkanie, a także wiele innych. Książka uczy Czytelnika, jak słuchać własnego głosu wewnętrznego, jak się zachować....
Podręcznik EFT - Uzdrawianie duchowe Podręcznik EFT

Cena: 30.22 zł
Pierwsza pozycja w języku polskim opisująca EFT!Zaledwie w przeciągu kilku minut (!) można skutecznie pozbyć się wielu problemów emocjonalnych (lęki, fobie, depresja, niskie poczucie własnej wartości, smutek, itd.) oraz fizycznych (alergie, bóle głowy, migrena, bóle pleców i wiele jeszcze innych)......
Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury - Ezoteryka Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Cena: 20.18 zł
Promocja z: 26.90
Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy z polem aurycznym i energią czakr. Autor omawia strukturę aury i występujące w niej kolory. Prezentuje rożne metody pracy z aurą i czakrami za......
W świecie duchów natury. Podręcznik + karty - Rozwój duchowy W świecie duchów natury. Podręcznik + karty

Cena: 65.60 zł
Promocja z: 82.00
Elfy, sylfy, fauny, koboldy, rusałki, wróżki, gnomy, olbrzymy: to one oraz jeszcze wiele innych istot ożywiają przyrodę i czuwają nad nią i nad jej skarbami. Służą i strzegą żywiołów, budulca, z którego składa się całe życie naszej planety. W niniejszej książce autorka przedstawia 56 istot przyrody....
Podręcznik kart Lenormand - Ezoteryka Podręcznik kart Lenormand

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Rozpocznij swoją przygodę z kartami Lenormand, a zaczniesz wnikliwiej patrzeć na otaczający cię świat i dostrzegać jego tajemnice! Rana George, opierając się na wieloletnim doświadczeniu, odkrywa przez tobą mądrość płynącą z każdej z 36 kart talii Lenormand, przedstawiających proste ilustracje,......
Podręcznik Tarota. Arkana Małe - Tarot - książki Podręcznik Tarota. Arkana Małe

Cena: 29.48 zł
Promocja z: 39.30
Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii, lecz to w Polsce zdobyła największą popularność dzięki swojemu pierwszemu podręcznikowi poświęconemu kartom Tarota. Wówczas opisała Arkana Wielkie, a teraz powraca z równie dobrą analizą Arkan Małych. Dzięki jej warsztatowi pisarskiemu i zrozumiałej......
Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka... - Osobowość Samorealizacja Kariera Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka...

Cena: 28.20 zł
Promocja z: 39.00
Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się nie kwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za "kartę......
Nauka Huny. Bądź mistrzem ukrytego ja - Szamanizm i Huna Nauka Huny. Bądź mistrzem ukrytego ja

Cena: 26.56 zł
Promocja z: 32.00
„Bądź mistrzem ukrytego ja” to książka, zawierająca wiedzę, dzięki której możesz efektywnie zmienić swoje życie... Jeśli jej użyjesz. A kiedy już tego spróbujesz i poeksperymentujesz z tym, będzie jeszcze więcej do nauczenia się. Posiadanie tej książki, przeczytanie jej i postawienie na ...
Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury - Reiki i praca z energią Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Cena: 29.52 zł
Promocja z: 36.90
Każda myśl wytwarza wibrację, którą można zmierzyć. Przelotne myśli wywołują drobne drżenia. Potężne myśli zasilane emocjami lub pragnieniami generują natomiast silne wibracje, które są wyraźnie widoczne w polu energetycznym....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!