Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
OOBE Drugie życie poza ciałem OOBE Drugie życie poza ciałem
OOBE Drugie życie poza ciałem
Galeria okno

OOBE Drugie życie poza ciałem

Autor: Robert Noble
Ocena: 4.8 (5 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 166
Oprawa: miękka
Dostępność:
P R O D U K T    N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki OOBE Drugie życie poza ciałem
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena:

31.12

Taniej o: 3.78 zł ( 11 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Oto publikacja, dzięki której poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała.

Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne.

Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie.

,,Dzięki systematycznemu treningowi i dyscyplinie będziesz mógł przeżywać swoje życie bardziej świadomie zarówno w ciele, jak i poza nim".

 

Przeczytaj darmowy fragment książki "OOBE Drugie życie poza ciałem"

Recenzje książki OOBE Drugie życie poza ciałem - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 4

OOBE, czyli Out of Body Experience, a więc doświadczenia poza ciałem czy też po prostu projekcje astralne, nie jest dla mnie czymś nowym. Jest to zjawisko znane mi dosyć dobrze, nie raz próbowałam, nie raz miałam dziwne przygody, a wiem, że gdybym poświęciła się temu bardziej, mogłabym w końcu osiągnąć zadowalające mnie efekty. Jednak wiedzy nigdy za wiele – z tego też powodu z chęcią sięgnęłam po książkę autorstwa Roberta Noble’a, który jest jednym z najbardziej znanych podróżników astralnych i ma za sobą już nie lada doświadczenie.

Książka ta to teoretyczny i praktyczny przewodnik po świecie OOBE. Zawiera w sobie całe mnóstwo informacji, a autor nie owija w bawełnę. Daje nam jasny obraz tego, co powinien – trochę teorii, trochę praktyki, a wszystko to napisane przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem. Widoczne jest to, że autor siedzi w owej tematyce już od długiego czasu, posiada konkretną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą projekcji astralnych i z łatwością dzieli się swoimi przeżyciami z czytelnikami. Jedyne, co mnie trochę odrzucało od tej pozycji to fakt, że chwilami autor powołuje się na definicje żywcem wzięte z wikipedii, a osobiście mam do tego po prostu uraz (co też studia robią z człowiekiem…).

Jednak muszę przyznać, że książka ta mnie nieco zaskoczyła. Zazwyczaj przewodniki dotyczące OOBE skupiają się głównie na metodach, za pomocą których można je osiągnąć. W tym przypadku jest inaczej, bowiem sama metodyka to tylko maleńki element całości. Autor skupia się na całej otoczce, która jest równie ważna, a niejednokrotnie pomijana. Pan Noble przedstawia nam psychiczne i fizyczne ograniczenia przeżycia projekcji, wspomagacze i dźwięki ułatwiające wyjście z ciała, a nawet wpływ diety i kondycji fizycznej na powodzenie w tej kwestii.

Ważnym elementem, który powstrzymuje wiele osób przed przeżyciem OOBE jest lęk, dlatego też autor nie zapomniał przedstawić kilku metod radzenia sobie z nim. Otrzymujemy też porady dotyczące odpowiedniego dostrojenia, prowadzenia dziennika i wywoływania wibracji niezbędnych do opuszczenia ciała. Same metody również tutaj znajdziemy, ale właściwie tylko trzy z nich – jednak osobiście uważam, że te najbardziej powszechne i dające najlepsze efekty. Jest jeszcze jeden ważny element tej pozycji – codzienne praktykowanie rzeczy, które mogą pomóc w późniejszym opuszczaniu ciała. Może to dziwne, ale naprawdę zachowywanie świadomości i trzymanie się pewnych reguł w ciągu dnia jest również istotne, bo OOBE wymaga ogromnego zaangażowania i treningu.

Na sam koniec pan Noble odpowiada na jedno konkretne pytanie – po co w ogóle wychodzić z ciała? Zapewne każdy ma ku temu swoje własne powody i to one powinny być najważniejsze i działać jako motywacja, ale być może słowa autora przekonają innych, aby spróbować tego niesamowitego doświadczenia. Dodatkowym elementem tej pozycji jest krótki wywiad z autorem przeprowadzony przez studentkę dziennikarstwa. Dzięki niemu dowiadujemy się co nieco o panu Robercie, jego początkach z OOBE oraz kilku dodatkowych informacji z tej dziedziny.

Książka Roberta Noble’a jest rzetelną i niepowtarzalną pozycją dotyczącą projekcji astralnych. Nie ukrywam, że dowiedziałam się kilku nowych rzeczy i poczułam się na nowo zmotywowana do działania. W książce tej pojawia się wiele informacji, dodatkowych schematów i ilustracji i jestem przekonana, że powinien po nią sięgnąć każdy, kto interesuje się tą tematyką. Zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana znajdzie tutaj coś dla siebie. Jestem zadowolona z lektury i zapewne jeszcze nie raz do niej powrócę – w poszukiwaniu wskazówek, w przypomnieniu sobie pewnych technik czy też rzucenia okiem na wiele motywujących cytatów przytaczanych przez autora. Polecam..
ocena: 5

Witam dla zainteresowanych książka przydatna ,opisuje wiele problemów początkujących podróżników pozdrawiam i polecam Sebastian..
ocena: 5

Książka OOBE Drugie życie poza ciałem jest pozycją którą powinni przeczytać, wszyscy ci co interesują się danym zagadnieniem. Od 7 lat interesuje się ezoteryką, najbardziej interesuje mnie dziedzina przeżyć sennych i przeżycia poza ciałem. Wszystko to było w kręgu moich zainteresowań, nie miałam jednak odwagi aby doświadczyć tego na sobie, gdyż paraliżował mnie strach przed doświadczaniem nieznanego. Po przeczytaniu książki Roberta zaczęłam rozumieć, że strach jest czymś naturalnym, głęboko zakorzenionym w każdym z nas. We wszystkich książkach jakie czytałam do tej pory mówiono, że trzeba pozbyć się strachu, ale żadna nie opisywała w jaki sposób to zrobić. Wskazówki Roberta jak pozbyć się strachu są tak dobitne, że postanowiłam raz na zawsze przełamać swoje lęki. Robert pisze bardzo konkretnie, bez ściemniania co da się odczuć w każdym rozdziale książki. Podoba mi się, że autor niczego nie narzuca do niczego nie przymusza. Pokazuje swój własny obrany kierunek na podstawie własnych doświadczeń i zachęca czytelnika, aby on sam kierował się wiedzą, którą posiądzie bezpośrednio. Nie koloryzuje i nie zapewnia, że OOBE doświadczysz w jedną noc. Zachęca do systematycznego treningu i do zmiany swojego myślenia. To co mnie urzekło, to podejście do samego opuszczania ciała. Według Roberta, to nie jest podróż, którą odbywa się dla zabawy, ale nasze drugie niefizyczne życie, tak samo ważne, jak to w rzeczywistości fizycznej. Książka jest poradnikiem, którego główną cechą dominującą jest prostota przekazu. Techniki zawarte w książce są zadziwiająco proste do wykonania, a jedyne wymaganie jakie stawia autor książki wobec czytelnika, to odpowiedź na pytanie: "czy naprawdę chcemy doświadczać siebie poza ciałem?". Gdy odpowiemy twierdząco, mając wiedzę zawartą w książce i wprowadzając ją w życie z pewnością doświadczymy tego wspaniałego stanu wolności....
ocena: 5

Czekałam na wydanie tejże książki dość długi czas. Ze źródeł internetowych wiedziałam, że ma się ukazać przy końcu tego roku. Kupiłam książkę z autografem autora. Wpis... Dziękuję serdecznie Robercie.

Książka napisana w bardzo prostym języku, na pewno trafi do każdego czytelnika.

Cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Autor zawarł w niej swoje osobiste doświadczenia. Napisał świetny poradnik!

Aby mógł on powstać, autor poświęcił 20 lat swojego życia, badając obszary nam nieznane. Badając niemalże wszystko, co mogło by ułatwić opuszczanie ciała, sprawdzając praktycznie każdą dostępną technikę oraz wszelkiego rodzaju suplementy aby móc teraz podzielić się tym z nami i abyśmy mogli tak jak On, cieszyć się sobą poza ciałem i być kimś więcej niż tylko ciałem fizycznym, a co za tym idzie abyśmy mogli osiągnąć większą świadomość samego siebie.

Autor opisuje najprostsze techniki, dzięki którym można cieszyć się projekcją astralną. Pisze również o tym, że potrzebna jest do tego niezachwiana wiara w to, że nam się uda ten stan osiągnąć. Pisze, że OOBE to radość i przyjemność, a nie ciężka praca.

Dzięki poradnikowi, czytelnik może zweryfikować, co robił nie tak, że opuszczanie ciała przychodziło mu z tak wielkim trudem. W tym krótkim i bardzo treściwym poradniku, znajdziesz wszystko, co potrzebne aby móc w pełni korzystać z tego, co zostało nam ofiarowane. Abyśmy mogli przeżywać nasze życie w pełni, tu na jawie i tam we śnie.

Tak jak napisane w książce " Dlaczego warto wychodzić z ciała?" Odpowiedź Roberta "BY W PEŁNI ŻYĆ!" - Ja się pod tym podpisuję obiema rękami.

EosCris.
ocena: 5

Książkę kupiłam, przeczytałam w całości. Nie mam zamiaru poprzestać na jednym razie. Jestem bardzo z niej zadowolona. Cieszę się, że mam taki poradnik pod ręką. Zawsze mogę go zabrać ze sobą i trenować, bez względu na to czy mam internet. Czytając ją, dowiedziałam się, co robiłam źle, co mogę jeszcze usprawnić aby moje wychodzenie z ciała stało się jeszcze bardziej udane. Autor pisze bardzo lekko i ciekawie. Zapraszając mnie tym samym do dalszego czytania.

Pan Robert pisze, jak jest. Nie koloryzuje, nie pisze, że zawsze jest super po tamtej stronie i że wyjścia będą na pstryknięcie palcami. OOBE, to dyscyplina,która hartuje ducha. Pisze również o tym, że dzięki trenowaniu projekcji astralnej, dopiero doświadczamy życia w 100%. Autor pragnie, zaszczepić w ludziach, to, co sam osiągnął swoją ciężą wieloletnią pracą nad tym zagadnieniem, czyli to, że życie nie toczy się tylko tu w tej rzeczywistości ale także wtedy, kiedy śpimy. Powiem tak, czekam na kolejną Pana książkę. Pozdrawiam Fiona.
Szczegóły książki OOBE Drugie życie poza ciałem
 • Autor: Robert Noble
 • Wydawnictwo ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 166
 • Format: 20.5x14.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788364645297
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik
 • ISBN: 9788364645297
 • EAN: 9788364645297
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.1 cm

Upoluj produkt w dobrej cenie

Kalendarz Księżycowy 2022. Czwarty Wymiar - Astrologia i horoskopy Kalendarz Księżycowy 2022 9.90 zł 14.90 zł
34%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tron Składany jednorazowy nocnik dla dzieci, biodegradowalny - Nocniki Tron Składany jednorazow 6.79 zł 7.99 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Segafredo Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg - Kawa ziarnista Segafredo Kawa ziarnista 32.99 zł 53.99 zł
39%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
BoboVita Kaszka mleczno-ryżowa kakao po 12 miesiącu 230 g - Kaszki dla niemowląt BoboVita Kaszka 5.95 zł 8.49 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Bio Food Sok z buraków kiszonych 300 ml Bio - Soki warzywne Bio Food Sok z buraków 5.29 zł 6.09 zł
13%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
BoboVita Smaczna Kolacja Kaszka mleczno-ryżowa 3 owoce po 6 miesiącu 230 g - Kaszki dla niemowląt BoboVita Smaczna Kolacja 6.95 zł 8.49 zł
18%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień - Osobowość Samorealizacja Kariera Prawo rezonansu. Nastrój 32.10 zł 44.40 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Puzzle z dziurką 24 el. Zwierzątka Bright Junior Media - Religioznawstwo Puzzle z dziurką 24 el 25.23 zł 34.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Magiczne sznury. Jak wykorzystać moc węzłów do manifestacji pragnień i praktyk magicznych - Czary i zaklęcia Magiczne sznury. Jak 25.94 zł 39.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga eliksirów. Magiczna 30.03 zł 42.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Sigil bezpieczeństwa materialnego Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Sigil bezpieczeństwa 32.37 zł 41.50 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anioły Kabały. 72 karty - Karty anielskie i książki o aniołach Anioły Kabały. 72 karty 133.00 zł 140.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Jajo życia, nieoksydowane Ag925, 5g - Święta Geometria Sotis Jajo życia 64.80 zł 90.00 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Niebieska Szałwia 22.5 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku - Kadzidła na oczyszczenie Niebieska Szałwia 22.5 cm 63.00 zł 70.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 65.52 zł 84.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Golden Botticelli Tarot, Pozłacany Tarot Botticelli - Tarot Artystyczny Golden Botticelli Tarot, 82.64 zł 110.70 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Znak Om, duży wisior z bursztynem bałtyckim - Wisiorki z kamieniami Znak Om, duży wisior 97.75 zł 115.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołó 90.87 zł 116.50 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g - Amulety runiczne Sotis Pentagram runiczny, 69.42 zł 89.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman związków i miłości, oksydowany Ag925, 4,2g - Amulety runiczne Sotis Talizman związków 57.33 zł 73.50 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Myśli kształtują życie. Prawa umysłu - Prawo przyciągania Myśli kształtują życie. Prawa umysłu

Cena: 33.93 zł
Promocja z: 39.00
Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnoraką biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie, że Bóg jest istotą podobną do człowieka, przepełnioną chęcią zemsty. Bóg jest uniwersalnym prawem, które nie jest mściwe. Bóg nie jest osobą......
Myśli kształtują życie. Terapia modlitwą - Religioznawstwo Myśli kształtują życie. Terapia modlitwą

Cena: 32.30 zł
Promocja z: 34.00
Codziennie nie tylko media, lecz także nasi przyjaciele i krewni opowiadają nam historie ludzi, którzy wyszli cało z niebezpiecznych sytuacji, uniknęli śmierci pośród różnych kataklizmów, pokonali poważne schorzenia, czy też osiągnęli konkretne cele życiowe i wszystko to zawdzięczają modlitwie. W......
Możesz uzdrowić swoje życie - Uzdrawianie życia Możesz uzdrowić swoje życie

Cena: 29.43 zł
Promocja z: 39.00
Ponadczasowy światowy bestseller wprowadzający czytelnika na nową drogę myślenia o sobie, o świecie i istocie życia. Wspaniała książka o tym, jak wprowadzić zmiany w swoim życiu, odnaleźć szacunek dla samego siebie i pokochać siebie (Bernie Siegal). Autorka krok po kroku uczy w niej, jak pokonać......
Życie w przestrzeni serca + CD - Dusza i fizyka kwantowa Życie w przestrzeni serca + CD

Cena: 42.66 zł
Promocja z: 59.00
W swojej najnowszej książce "Życie w przestrzeni serca - jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca" Drunvalo Melchizedek podaje dokładny przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stw...
Pokochaj siebie ulecz swoje życie - Uzdrawianie życia Pokochaj siebie ulecz swoje życie

Cena: 24.60 zł
Promocja z: 30.00
Luise L. Hay w tej książce, zawierającej ćwiczenia oparte na jej glośnym bestsellerze ""Możesz uzdrowić swoje życie"", zabiera nas w uzdrawiającą podróż przez różne sfery naszego życia. Zachęca nas do podjęcia pracy nad sobą, proponując sposoby wzbudzenia miłości do siebie samego...
Podróże poza ciałem - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Podróże poza ciałem

Cena: 28.85 zł
Promocja z: 39.90
Książka o najbardziej ekscytujących przeżyciach, jakie zdarzyły się człowiekowi. Robert A. Monroe – spokojny biznesmen z Wirginii – zaczął doświadczać tajemniczych stanów, które całkowicie zmieniły jego życie. Gdy po raz pierwszy zobaczył swoje ciało leżące w łóżku, myślał, że postradał ...
Oobe. Ścieżka serca - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Oobe. Ścieżka serca

Cena: 46.99 zł
Promocja z: 64.99
„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w pr...
Globalna wioska cyfrowa Drugie życie sieci Didier Lombard - Biuro i Praca Globalna wioska cyfrowa Drugie życie sieci Didier Lombard

Cena: 24.95 zł
Promocja z: 49.90
Cywilizacja krok po kroku staje się siecią. Sieci coraz mocniej wdzierają się w nasze życie. Determinują nasz sposób pracy, styl życia i to, jak korzystamy z produktów i usług. Jak jeszcze sieci zmienią nasze życie w najbliższej przyszłości? W tej książce Didier Lombard, pomnikowa postać świata......
Drugie życie Mahometa - Religioznawstwo Drugie życie Mahometa

Cena: 25.30 zł
Promocja z: 46.00
Kiedy w roku 632 naszej ery Mahomet umierał w ramionach swojej młodej żony A`iszy, zaczęło się jego drugie życie: życie w legendzie. Wprawdzie było to życie dalekie od jakiejkolwiek prawdy historycznej, to jednak nie przestaje ono poruszać wyobraźni Zachodu. Chrześcijaństwo przez długi czas......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2