Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
Galeria okno

Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa

Autor: David Icke
Ocena: 5.0 (12 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 419
Oprawa: miękka
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 49.00
Nasza cena:

43.12

Taniej o: 5.88 zł ( 12 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 5,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

To kolejna po „Największym sekrecie” rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych w rozsądnych dawkach w dwóch komplementarnych tomach!

Z tomem pierwszym, „Tropienie lwa”, zapolujesz na Reptilian – gadzią rasę z niższego czwartego wymiaru, która od tysięcy lat manipuluje ludzkością i krok po kroku realizuje Agendę – plan scentralizowania kontroli nad planetą!

Znajdziesz w nim:

 • Szczegółowe elementy gigantycznej gadziej układanki, która zaprowadzi Cię do Sumeru!
 • Rozkład strategicznych kwater Reptilian i ich sieci podwykonawców, byś wiedział, z kim masz do czynienia!
 • Cenne informacje o klasycznych technikach manipulacji - oprócz znanej już „problem-reakcja-rozwiązanie”, nowe metody, jak: „totalitarny tip-top” czy aparat psychologicznego faszyzmu!
 • Sekrety ekonomii Reptilian – pieniędzy, które nie istnieją, a są źródłem manipulacji ludzkości przez centralę Syjonu!
 • Historię mega przebudzenia Davida Icke’a, który pokaże Ci, jak odzyskać wolność!


Ale to nie wszystko! W drugim tomie „Przebudzenie lwa” odkryjesz kolejne tajemnice, zagadki i nazwiska Reptilian, nauczysz się zasad 8 gier uwolnienia ludzkości od gadziej rasy oraz poznasz program powstania ludzkości przeciwko jaszczurom!
 

 

Nie dawaj sobą dłużej manipulować, nie bądź cichym barankiem prowadzonym na rzeź i nie chowaj głowy w piasek!
Wytrop lwa, którego masz w sobie, a następnie przebudź się, LWIE!
Powstań z kolan!

 

Fragment książki


Żyłem dziwnym życiem; cóż, według standardów większości ludzi to nawet bardzo dziwnym, ale teraz wcale nie wydaje mi się ono takie dziwne. Niegdyś tak było, to pewne. W jednej minucie byłem szanowanym prezenterem telewizyjnym, a w kolejnej – możliwe, że najbardziej wyśmiewaną postacią w brytyjskiej historii.
 

Co się stało? Obudziłem się. Jak na ironię, podczas gdy świat określał mnie jako osobę, która postradała zmysły, przechodziłem tak naprawdę proces ich odzyskiwania. Stawałem się świadomy lub przynajmniej bardziej świadomy. Faktycznie, tzw. „JA” w kontekście tych słów w ogóle nie jest „JA”. To doświadczenie zwane „David Icke”. Prawdziwe „JA”, wieczne „JA” jest Świadomością, z którą „stawałem się” ponownie połączony – podczas gdy „David Icke”, moja ludzka „osobowość”, czy też „doświadczenie”, było szufladkowane jako „szaleniec”.
 

Ludzkość jest tak desperacko zdezorientowana w kwestii różnicy pomiędzy prawdziwym „JA” – Świadomością, która jest jej wiecznym „JA”, – a tym, co nazywamy ludzkim ciałem/umysłem/osobowością. Jedno jest tym, czym jesteśmy, a drugie tym, czego doświadczamy. Ta dezorientacja prowadzi do tego, że miliardy ludzi żyją zgodnie ze swymi fałszywymi tożsamościami, wierząc, iż nimi właśnie są. Jestem Ethel Brown… Jestem Charlie Smith… Urodziłem się tutaj… Pracuję tutaj… Lubię jeździć na wakacje do Hiszpanii. Tym sposobem postrzegają siebie, w przeważającej mierze, przez pryzmat ograniczeń: Nie mogę, mały ja – „Jaś Kowalski”, nie mam mocy.
 

Taka sytuacja odpowiada sieci globalnej manipulacji i kontroli, ponieważ aby stwierdzić oczywistość, o wiele łatwiej jest „doić” i uciskać miliardy „Ań” i „Jasiów Kowalskich” niż miliardy ludzi wiedzących, że ich głównym stanem egzystencji jest wieczna Świadomość – wszystko co jest, było i kiedykolwiek będzie. Nie jesteśmy naszymi ciałami – jesteśmy nieskończoną Świadomością, doświadczającą świat dzięki naszym ciałom.
 

Pozwólcie, że w tej książce wyjaśnię, skąd pochodzę, ponieważ wszystko, co tu przeczytacie, włącznie z moją historią (doświadczeniem), do tego się odnosi. Żyjemy we wszechświecie wirtualnej rzeczywistości, trafnie symbolizowanym przez filmową trylogię Matrix, choć jest to nieco bardziej złożone niż w filmie. Nie jesteśmy naszymi ciałami ani nawet umysłami. One są tylko narzędziami, które pozwalają nam doświadczać tego wszechświata wirtualnej rzeczywistości w – jak się okaże – na wiele sposobów fantastycznie zaawansowanej wersji Internetu; „doświadczamy” tego, co ma ON nam do zaoferowania, tylko sami nie możemy się wylogować. Potrzebujemy przewodu lub interfejsu, który pozwala nam być „online”. Nazywamy ten interfejs komputerem. Sam wszechświat wirtualnej rzeczywistości działa całkiem podobnie, oczywiście na nieskończenie wyższym poziomie wyrafinowania. W porównaniu do tych liczydeł jesteśmy co najmniej gadającymi statkami kosmicznymi.
 

Prawdziwe „JA” – Świadomość w swym wiecznym, nieskończonym stanie nie ma formy. Jest po prostu świadome. Interfejsem używanym przez Świadomość jest system komputerowy zwany ludzkim ciałem i umysłem. Ciało, jeśli przyjrzeć się dowodom, to najbardziej oczywisty komputer, a jego system komunikacyjny jest tym, co nazywamy „umysłem”, czy też raczej tym, co określam jako umysł. Mówimy o „moim” umyśle, „jego” umyśle, „jej” umyśle, „ich” umysłach i tak dalej, ale sugerowałbym, że istnieje tylko jeden umysł. Jest ON interfejsem pomiędzy Świadomością i tym wszechświatem wirtualnej rzeczywistości, i każdy, od newage’owca do bankiera z Wall Street, wyraża inne aspekty tego umysłu – chyba że staną się oni świadomi i zdadzą sobie sprawę, że ciało i umysł nie jest tym, czym oni są. Wtedy mogą otworzyć swój umysł na Świadomość, uświadamiając sobie, czym naprawdę są. Można to nazwać stanem „prawdziwej samoświadomości”, przeciwieństwem fałszywego, świadomego siebie umysłu.

[Fragment Rozdziału 1, s. 25-26]

 

Przeczytaj darmowy fragment książki "Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa"


O autorze

David Vaugham Icke

Brytyjczyk David Vaugham Icke, znany jako David Icke, jest jednym z największych współczesnych skandalistów. Do roku 1990 pracował jako reporter i dziennikarz sportowy w stacji BBC Sport. Gdy jednak ogłosił swoje teorie spiskowe o Reptilianach, gadziej rasie, która rządzi światem, został publicznie wyśmiany. Przez dłuższy czas poniżano go i prześladowano, dlatego wycofał się z życia medialnego.

Nie ustał jednak w trudach publikowania książek, w których wyjaśnia swoje poglądy – mieszankę filozofii duchowej i apokaliptycznego konspiracjonizmu – jest autorem już ponad 20 pozycji. Do tej pory jedynie I Am Me, I Am Free: the Robot’s Guide to Freedom (Wolność. Przewodnik dla robotów, Stapis & Biogeneza, 2009) ukazało się w wersji polskojęzycznej. Dopiero w 2013 roku, dzięki staraniom wydawnictwa Illuminatio, Polacy przeczytają uważaną za najlepszą dotąd książkę napisaną przez Icke’a - Największy sekret, stanowiącą kwintesencją założeń autora. Na bieżąco możemy również śledzić jego zapatrywania, oglądając tworzone przez niego nagrania wideo. Największym zainteresowaniem cieszą się The Reptilian Agenda czy też Secret of Matrix.

David Icke jest dziś znany na całym świecie jako propagator idei antyglobalnych, wyjaśniających teorie odnośnie do kontroli ludzkości: „problem – reakcja – rozwiązanie”.

 

 

Patronat medialny

    

     

Recenzje książki Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa - przeczytaj

opinie klientów:

Magdalena S. ( ... ) 2015-02-19 12:14:06, ocena: 5

Nazwisko Icke przewijało się w moim życiu już od jakiegoś czasu, co właściwie nie powinno mnie dziwić, biorąc pod uwagę moje zainteresowaniem Nowym Porządkiem Świata i teoriami spiskowymi. W końcu udało mi się sięgnąć po jedną z książkę Davida Icke’a, a wybór padł na „Ludzka raso powstań z kolan” – trzeba przyznać, że tytuł dosyć chwytliwy, dający do myślenia i intrygujący. O cóż też może w nim chodzić? Czy faktycznie żyjemy w świecie pełnym kłamstw i kontroli?
Nie jest to pozycja lekka, łatwa i przyjemna. Nie da się ukryć, że książka ta należy do kontrowersyjnych. Podobnie jak sama postać jej autora. Właściwie to moim guru w kwestii tego typu literatury pozostaje Jan van Helsing (nie tylko z powodu sentymentu, jest w tym coś znacznie więcej), ale cieszę się, że udało mi się w końcu zapoznać z twórczością pana Icke’a i wiem, że na tej pozycji nie poprzestanę – zbyt mnie wciągnęło i zbyt mnie porwało, abym mogła odpuścić. Pierwsze rozdziały dotyczą życia autora – w jaki sposób doszło do tego, że zaczął pisać, jakie wydarzenia w jego życiu miały wpływ na to, że zmienił swój sposób postrzegania świata, z jak wieloma problemami musiał się zmierzyć i jak wielu sceptyków spotkał na swojej drodze – właściwie wydawałoby się, że jest to zbędne, ale nie do końca – zaufajcie mi, że to dosyć istotny element tej pozycji. Swoją drogą to niesamowite, jak ludzie potrafią negować i wyśmiewać coś, o czym nawet nie mają pojęcia – bez żadnych argumentów, bez jakiejkolwiek wiedzy na dany temat.
Kolejny etap, z jakim mamy do czynienia z tej książce to świat kontroli politycznej – nie ukrywam, tematyka dosyć trudna i męcząca, ale warto przez nią przejść. Sama nie przepadam za polityką, ale to, co prezentuje pan Icke, zdecydowanie warte jest zaparcia i zainteresowania się – choćby podchodzić do tego na kilka razy (jak to miało miejsce w moim przypadku), ale nie należy odpuszczać. Potem przechodzimy już do tego, co stanowi meritum sprawy – kontrola umysłu, ukryta prawda i… rasa gadziopodobnych istot. Absurdalne, prawda? Właśnie o to chodzi, żebyście tak myśleli. No bo kto to widział, żeby jakieś przerośnięte jaszczurki nami rządziły… ściema na maxa, co nie?!
„Wiele informacji, które ujawnię w wielu sprawach, wyda się większości ludzi nadzwyczajnych i „odjechanych”, ale co, u licha, może być bardziej „odjechane” niż fakt, że fizycznie nawet nie trzymasz książki, którą czytasz? Świat jest nie tylko odrobinę inny niż sądzimy, świat jest kompletnie inny.”
Nie będę tutaj przytaczać wszystkich teorii spiskowych, jakie autor przedstawia. Wszystko sprowadza się i tak do jednego głównego celu, a ludzie zazwyczaj nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Jednak jeżeli przyjrzymy się wszystkiemu bliżej, zaczniemy analizować to, co nas otacza, otworzymy swój umysł i pokojarzymy fakty, to dojdziemy do jednego prostego wniosku – Icke może mieć rację! Ja nie musiałam tego robić, bowiem żyję w podobnym przekonaniu, co sam autor już od długiego czasu. Dlatego też mało czym udało mu się mnie zaskoczyć, ale cieszę się, że sama doszłam poprawnie do pewnych wniosków, co mogłam sobie potwierdzić, dzięki lekturze tej pozycji. Nowy Porządek Świata to nie jest chwila – to dzieje się już od lat, kroczek po kroczku, a mało kto potrafi to dostrzec.
„Ludzka raso powstań z kolan” nie jest książką dla każdego. Oczywiście chciałabym, aby wszyscy zaczęli sięgać po tego typu literaturę, ale wiem, że nie wszyscy są na to gotowi. Przyjdzie czas i na to, ale muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z lektury – nie jest to tylko kwestia teorii spiskowych, pojawia się tutaj sporo konkretnych informacji z historii i polityki – z tym, że przedstawione są one w nieco inny sposób. Wszystko, co do tej pory znaliście, a co znajduje się w tej książce zyskało po prostu nowe oblicze, nowy punkt widzenia. Wierzcie mi, że dowiecie się z tej książki rzeczy, o których nawet Wam się nie śniło, a Wasz obecny światopogląd legnie w gruzach. Czy ta książka jest kontrowersyjna? Tak. Wydaje się być absurdalna? Tak. Jednak nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo daje do myślenia i w jak ogromnym stopniu otwiera nasz umysł. Polecam jak najbardziej!.
Maria C. ( ... ) 2015-02-27 22:02:26, ocena: 5

Icke jak zwykle mówi to, co jest istotne, bez "owijania w bawełnę". Na pierwszy rzut oka wszystkie te "rewelacje" wydaja się wyssane z palca, ale...wiele innych źródeł potwierdza to, co mówi autor! Wystarczy poszukać, poczytać, popatrzeć...
Warto uświadomić sobie te wszystkie mechanizmy "ściemniania" i ukrywania, potem o wiele łatwiej przejrzeć na oczy i nie dać sobie wmówić banialuków.
Pozycja niewątpliwie dla ludzi z otwartymi głowami, obserwatorów oraz poszukujących
Prawdy - często ukrytej pod pozorami "prawdy".
Owocnej lektury!.
Elżbieta S. ( ... ) 2015-01-02 05:05:31, ocena: 5

Kupiłam Tą książkę, ponieważ wcześniej przeczytałam "Największy Sekret" tego samego autora. Jestem pod wrażeniem. Polecam książkę osobom, które wiedzą czego chcą w życiu,ale i tym którzy nie narzekają na wszystkich i wszystko, lecz chcą, by wokół nich nastąpiły pozytywne zmiany.Polecam..
Bartosz R. ( ... ) 2014-12-22 17:11:22, ocena: 5

Bardzo dobra książka,każdy powinien ją przeczytać..
Agnieszka M. ( ... ) 2014-12-19 19:15:40, ocena: 5

Transakcja przeszła bardzo dobrze. Książka fascynująca, godna polecenia!!!!.
Halina P. ( ... ) 2014-12-17 17:44:48, ocena: 5

Książka bardzo kontrowersyjna, tak samo jak jej autor David Ice. Uważam, że każdy człowiek poszukujący prawdy i sprawiedliwości społecznej powinien ją obowiązkowo przeczytać, bowiem autor obnaża cały system korupcji i matactw elit rządzących światem, zmanipulowanych mediów,
służalczych polityków, którzy dla pieniędzy i władzy są zdolni do najokropniejszych zbrodni.Po przeczytaniu tej książki zaczynasz rozumieć jak bardzo ludzkość jest manipulowana, kontrolowana i oszukiwana przez rządzące partie polityczne, media, banki, koncerny farmaceutyczne itp. Gorąco polecam przeczytanie tej książki..
Magdalena S. ( ... ) 2015-02-19 12:14:06, ocena: 5

Nazwisko Icke przewijało się w moim życiu już od jakiegoś czasu, co właściwie nie powinno mnie dziwić, biorąc pod uwagę moje zainteresowaniem Nowym Porządkiem Świata i teoriami spiskowymi. W końcu udało mi się sięgnąć po jedną z książkę Davida Icke’a, a wybór padł na „Ludzka raso powstań z kolan” – trzeba przyznać, że tytuł dosyć chwytliwy, dający do myślenia i intrygujący. O cóż też może w nim chodzić? Czy faktycznie żyjemy w świecie pełnym kłamstw i kontroli?
Nie jest to pozycja lekka, łatwa i przyjemna. Nie da się ukryć, że książka ta należy do kontrowersyjnych. Podobnie jak sama postać jej autora. Właściwie to moim guru w kwestii tego typu literatury pozostaje Jan van Helsing (nie tylko z powodu sentymentu, jest w tym coś znacznie więcej), ale cieszę się, że udało mi się w końcu zapoznać z twórczością pana Icke’a i wiem, że na tej pozycji nie poprzestanę – zbyt mnie wciągnęło i zbyt mnie porwało, abym mogła odpuścić. Pierwsze rozdziały dotyczą życia autora – w jaki sposób doszło do tego, że zaczął pisać, jakie wydarzenia w jego życiu miały wpływ na to, że zmienił swój sposób postrzegania świata, z jak wieloma problemami musiał się zmierzyć i jak wielu sceptyków spotkał na swojej drodze – właściwie wydawałoby się, że jest to zbędne, ale nie do końca – zaufajcie mi, że to dosyć istotny element tej pozycji. Swoją drogą to niesamowite, jak ludzie potrafią negować i wyśmiewać coś, o czym nawet nie mają pojęcia – bez żadnych argumentów, bez jakiejkolwiek wiedzy na dany temat.
Kolejny etap, z jakim mamy do czynienia z tej książce to świat kontroli politycznej – nie ukrywam, tematyka dosyć trudna i męcząca, ale warto przez nią przejść. Sama nie przepadam za polityką, ale to, co prezentuje pan Icke, zdecydowanie warte jest zaparcia i zainteresowania się – choćby podchodzić do tego na kilka razy (jak to miało miejsce w moim przypadku), ale nie należy odpuszczać. Potem przechodzimy już do tego, co stanowi meritum sprawy – kontrola umysłu, ukryta prawda i… rasa gadziopodobnych istot. Absurdalne, prawda? Właśnie o to chodzi, żebyście tak myśleli. No bo kto to widział, żeby jakieś przerośnięte jaszczurki nami rządziły… ściema na maxa, co nie?!
„Wiele informacji, które ujawnię w wielu sprawach, wyda się większości ludzi nadzwyczajnych i „odjechanych”, ale co, u licha, może być bardziej „odjechane” niż fakt, że fizycznie nawet nie trzymasz książki, którą czytasz? Świat jest nie tylko odrobinę inny niż sądzimy, świat jest kompletnie inny.”
Nie będę tutaj przytaczać wszystkich teorii spiskowych, jakie autor przedstawia. Wszystko sprowadza się i tak do jednego głównego celu, a ludzie zazwyczaj nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Jednak jeżeli przyjrzymy się wszystkiemu bliżej, zaczniemy analizować to, co nas otacza, otworzymy swój umysł i pokojarzymy fakty, to dojdziemy do jednego prostego wniosku – Icke może mieć rację! Ja nie musiałam tego robić, bowiem żyję w podobnym przekonaniu, co sam autor już od długiego czasu. Dlatego też mało czym udało mu się mnie zaskoczyć, ale cieszę się, że sama doszłam poprawnie do pewnych wniosków, co mogłam sobie potwierdzić, dzięki lekturze tej pozycji. Nowy Porządek Świata to nie jest chwila – to dzieje się już od lat, kroczek po kroczku, a mało kto potrafi to dostrzec.
„Ludzka raso powstań z kolan” nie jest książką dla każdego. Oczywiście chciałabym, aby wszyscy zaczęli sięgać po tego typu literaturę, ale wiem, że nie wszyscy są na to gotowi. Przyjdzie czas i na to, ale muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z lektury – nie jest to tylko kwestia teorii spiskowych, pojawia się tutaj sporo konkretnych informacji z historii i polityki – z tym, że przedstawione są one w nieco inny sposób. Wszystko, co do tej pory znaliście, a co znajduje się w tej książce zyskało po prostu nowe oblicze, nowy punkt widzenia. Wierzcie mi, że dowiecie się z tej książki rzeczy, o których nawet Wam się nie śniło, a Wasz obecny światopogląd legnie w gruzach. Czy ta książka jest kontrowersyjna? Tak. Wydaje się być absurdalna? Tak. Jednak nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo daje do myślenia i w jak ogromnym stopniu otwiera nasz umysł. Polecam jak najbardziej!.
Maria C. ( m...@op.pl ) 2015-02-27 22:02:26, ocena: 5

Icke jak zwykle mówi to, co jest istotne, bez "owijania w bawełnę". Na pierwszy rzut oka wszystkie te "rewelacje" wydaja się wyssane z palca, ale...wiele innych źródeł potwierdza to, co mówi autor! Wystarczy poszukać, poczytać, popatrzeć...
Warto uświadomić sobie te wszystkie mechanizmy "ściemniania" i ukrywania, potem o wiele łatwiej przejrzeć na oczy i nie dać sobie wmówić banialuków.
Pozycja niewątpliwie dla ludzi z otwartymi głowami, obserwatorów oraz poszukujących
Prawdy - często ukrytej pod pozorami "prawdy".
Owocnej lektury!.
Elżbieta S. ( e...@wp.pl ) 2015-01-02 05:05:31, ocena: 5

Kupiłam Tą książkę, ponieważ wcześniej przeczytałam "Największy Sekret" tego samego autora. Jestem pod wrażeniem. Polecam książkę osobom, które wiedzą czego chcą w życiu,ale i tym którzy nie narzekają na wszystkich i wszystko, lecz chcą, by wokół nich nastąpiły pozytywne zmiany.Polecam..
Bartosz R. ( b...@o2.pl ) 2014-12-22 17:11:22, ocena: 5

Bardzo dobra książka,każdy powinien ją przeczytać..
Szczegóły książki Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
 • Tytuł: Ludzka raso, powstań z kolan
 • Autor: David Icke
 • Wydawnictwo: ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 419
 • Format: 165 x 240 mm
 • Powiązane tematy: teorie spiskowe, Prezenty dla Niego, Świąteczne ceny na udany prezent
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363965426
 • Język: polski
 • Podtytuł: Tropienie lwa
 • Oryginalny tytuł: Human Race Get Off Your Knees: The Lion Sleeps No More
 • Tłumacz: Grzegorz Dąbrowski, Adam Jarmuż, Łukasz Rogala
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788363965426
 • EAN: 9788363965426
 • Wymiary: 16.5x24.0x2.5 cm
Podobne produkty
Ukryte terapie, część 2 - Uzdrawianie Ukryte terapie, część 2

Cena: 59.00 zł
Promocja z: 79.90
Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Pierwsza część _Ukrytych Terapii stała się bestsellerem w latach 2014-2015 i jej sprzedaż osiągnęła milionowy nakład. Ujawnienie wielu......
Uleczyć nieuleczalne. Część 1 - Samouzdrawianie Uleczyć nieuleczalne. Część 1

Cena: 19.14 zł
Promocja z: 31.50
Doktor habilitowany Michał Tombak ukończył wyższe studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie. Jest absolwentem amerykańsko - rosyjskiej Szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii. Napisał kilka popularnych książek poświęconych zdrowiu i uzdrawianiu, m.in. bestseller "Jak żyć długo i zdrowo". Przez wiele....
Mądrość Deir 5 etap drugi cz.1 - Obrona psychiczna Mądrość Deir 5 etap drugi cz.1

Cena: 24.90 zł
Promocja z: 30.25
Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. „Mądrość” pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty tworzenia świata. ...
Świadomość Deir 5 etap drugi część 2 - Obrona psychiczna Świadomość Deir 5 etap drugi część 2

Cena: 24.90 zł
Promocja z: 30.25
Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. ,,Mądrość" i ,,Świadomość" pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty tworzenia......
Astrologia klasyczna. Tom V Planety. Część 2 - Astrologia i horoskopy Astrologia klasyczna. Tom V Planety. Część 2

Cena: 74.07 zł
Promocja z: 82.30
Piąty tom Astrologii klasycznej poświęcony jest szczegółowej charakterystyce Merkurego, Wenus, Marsa oraz Jowisza i to nie tylko w ruchu prostym, ale i w retrogradacji. Oprócz szczegółowego opisu każdej z tych planet w zależności od ich pozycji w domu i znaku, Czytelnik znajdzie też informacje na......
Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. Przebudzenie lwa - Tajemnice Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. Przebudzenie lwa

Cena: 34.30 zł
Promocja z: 49.00
David Icke – największy skandalista XXI wieku, autor bestsellerowego Największego sekretu – powraca z drugim tomem najnowszej książki bezlitośnie demaskującej rzeczywistość, w której żyjemy! Tom pierwszy, Tropienie lwa, był pełnym prowokujących i szokujących informacji manifestem do ludz...
Tajemne nauki Jezusa Chrystusa część 2 Droga do Nieśmiertelności - Chrześcijaństwo Tajemne nauki Jezusa Chrystusa część 2 Droga do Nieśmiertelności

Cena: 36.61 zł
Promocja z: 41.60
Jakie tajemnice skrywają Ewangelie? Dlaczego ich prawdziwe znaczenie zostało ukryte pod niezrozumiałą dla większości współczesnych ludzi symboliką i metaforyką? Jak pod tą zewnętrzną, fabularną warstwą odkryć przekaz - pojąć znaki, przesłanie, które ze sobą niosą? Czy każdy z nas może tego dokonać?....
Bajki terapeutyczne część 1 - Bajkoterapia. Arteterapia Bajki terapeutyczne część 1

Cena: 23.20 zł
Promocja z: 29.00
Konwencja bajki, konstruująca świat na poły realny, na poły fantastyczny, tworzy najbliższą rozumieniu dziecka rzeczywistość. Pozwala nie tylko zapoznać się i oswoić z sytuacjami budzącymi niepokój (rozstanie z rodzicami, ciemność, kompromitacja, śmierć, hospitalizacja), ale i znaleźć cudowne......
Podróżnicy Tom 2 Część 2 - Przekazy z innych wymiarów Podróżnicy Tom 2 Część 2

Cena: 59.00 zł
12 września 2000 roku wewnątrz tajnych struktur Ruchu New Age, UFO oraz wśród Iluminatów doszło do globalnego wydarzenia o doniosłym znaczeniu. (...) Ziemia u samego wierzchołka opanowana jest przez „Wspaniały Ruch New Age”, dawno temu zapowiedziany w przepowiedniach Hopi, Kalendarzu Maj...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!