Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących
Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących
Galeria okno

Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących

Ocena: 4.0 (8 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 220
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących
Cena rynkowa: 32.30
Nasza cena:

22.61

Taniej o: 9.69 zł ( 30 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Miałeś kiedyś przeczucie, które się sprawdziło? Zdarzyło ci się, że wiedziałeś, kto dzwoni, jeszcze zanim podniosłeś słuchawkę? Doświadczyłeś tego dziwnego uczucia, że powinieneś lub nie powinieneś czegoś robić i po pewnym czasie okazało się, że należało owego przeczucia posłuchać? Przeżyłeś déjà vu?

Oznacza to, że twój szósty zmysł dał o sobie znać. Z książki Williama W. Hewitta dowiesz się, jak wykorzystać naturalne możliwości, z którymi się urodziłeś. Autor dowodzi, że każdy z nas rodzi się z potencjałem psychicznym i pokazuje, jak wydobyć odkryć, opanować i rozwinąć. Zdobyte umiejętności przydadzą ci się do rozwiązywania problemów, ochrony przed atakami psychicznymi, odbywania podróży astralnych czy chociażby wyostrzenia podstawowych pięciu zmysłów.

Poznaj ponad 40 prostych ćwiczeń rozwijających posiadane przez ciebie umiejętności, a także niemal 30 autentycznych historii, potwierdzających skuteczność proponowanych metod. Sprawdź, jakimi możliwościami dysponujesz i przekonaj się, która z prezentowanych technik jest ci najbliższa:

  • jasnowidzenie;
  • telepatia;
  • podróże astralne;
  • psychometria;
  • uzdrawianie;
  • wróżenie;
  • komunikacja ze zwierzętami i przewodnikami duchowymi.

 

Posiadasz niesamowite zdolności, które tylko czekają, abyś je wykorzystał.

 

Fragment książki


Tu i teraz mówię ci: masz wybór i masz moc. Ta książka odkryje, jakie masz możliwości wyboru i wskaże ci, jak możesz rozwijać i wykorzystywać swoją moc.

My ludzie, zawsze mamy wybór dotyczący jakości naszego życia i naszej roli w społeczeństwie. Problemy często biorą się stąd, że nie zdajemy sobie sprawy, iż mamy moc wprowadzania w życie naszych wyborów i moc określania naszego przeznaczenia.

Taka jest rzeczywistość. Taka jest prawda. Wszystko, co musisz zrobić, to rozpoznać prawdę i użyć jej, popłynąć z nią, zgrać się z nią, przyjąć, a poprzez taką zmianę świat będzie lepszy.

Czy jesteś całkowicie szczęśliwy? Prawdopodobnie nie. Rzecz w tym, że nie musisz być nieszczęśliwy. Czy na świecie istnieje nienawiść? Tak. Nie musi tak jednak być. Nic na świecie nie istnieje bez naszego udziału, czy to takiego, za który odpowiadamy indywidualnie czy też zbiorowo. Każda rzecz na świecie może być lepsza lub można ją zmienić, pod warunkiem, że my, indywidualnie lub zbiorowo, zdecydujemy się działać.

Zmienianie tego świata jest dość proste, lecz wymaga niezachwianego poświęcenia każdego z osobna. Ta książka pozwoli ci zrobić pierwszy krok. Poświęcenie zależy od ciebie.

Zabiorę cię do niezwykłego świata świadomości parapsychicznej i pokażę ci, jak możesz stworzyć własną rzeczywistość, jak jesteś w stanie przekształcić swoje życie, życie innych i w końcu całego świata, choćby tylko w maleńkiej części.

Niektóre z dostępnych ci doświadczeń mają naturę ezoteryczną, jak komunikowanie się telepatyczne, przeczucia, zjawiska parapsychiczne i wszystkie inne, zaliczające się do ogólnej kategorii doświadczeń parapsychicznych. Ta książka traktuje o takim właśnie użyciu twojego umysłu. Niektóre z tych doświadczeń mają charakter praktyczny, tak jak optymalne działanie w codziennych sprawach, podejmowanie lepszych wyborów na wszystkich rozdrożach codzienności, wybieranie parapsychicznych celów oraz nauka płynięcia z energią w sposób, jaki przyczyni się do polepszenia życia prawdziwie, mierzalnie. Najważniejsze to zrozumieć i poradzić sobie z tym, że żyjemy właśnie tu i teraz. To dlatego ta książka poświęcona jest praktycznemu używaniu umysłu.

„Ezoteryczny” i „praktyczny” nie są wcale tak daleko od siebie. To pojęcia niemal zgodne, a kiedy skończysz czytać tę książkę, zobaczysz, jak łączą się w jedną, niezwykle mocną i kreatywną siłę.
 

[Fragment książki, s. 24-25]

 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących"

 

Patronat medialny

Recenzje książki Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

Świetnie napisana książka, porusza wiele kwestii, dużo praktycznych ćwiczeń, jestem zaskoczona na plus
ocena: 1

bardzo słaba książka, żałuję, że ją kupiłem. Opiera się głównie na jednym ćwiczeniu- na wizualizacji, które się nie sprawdzają..
ocena: 1

bardzo słaba książka, większość opiera się na wizualizacjach które nic nie dają..
ocena: 5

Rozwój mocy to też bardzo fajna książka dużo ciekawych informacji jak i ćwiczeń chociaż jest mało obrazków ale to nic..Ale też najważniejsze w książce ze w kolejnych rozdziałach są dowody na te ćwiczenia dowody mówiąc o opowieściach.również polecam....
ocena: 5

Ciekawa książka, zawierająca wiele pomocnych wskazówek i opisów darów jakie mogą posiadać ludzie. "Rozwój mocy parapsychicznych" pomoże się rozwinąć. Książkę otrzymałam zgodną z opisem i zamieszczonym zdjęciem..
ocena: 5

Wielu ludzi uważa moce parapsychiczne za coś zupełnie nieistniejącego. Inni z kolei uznają ich istnienie, ale wierzą że to wyjątkowo rzadki dar, z którym rodzą się tylko niektórzy. Ale w rzeczywistości tak nie jest - zdolności parapsychiczne posiada każdy z nas. Mogą być one jednak stłumione, przykładowo przez nieprawdziwe przekonania na ten temat, krążące wciąż wśród ludzi.

Jak pokazuje jednak książka "Rozwój Mocy Parapsychicznych" - wszystko da się ponownie w nas rozwinąć. Oczywiście, do niektórych rzeczy możemy być bardziej utalentowani niż do innych, ale osobiście uważam, że przeczytanie tej książki byłoby korzystne dla każdego (wszyscy powinniśmy poszerzać swoją świadomość).

"Rozwój Mocy Parapsychicznych" to pozycja wydana w Polsce przez Illuminatio, a oryginalnie przez Llewellyn Publications, już w 1996 roku. Jest ona jedną z książek należących do serii "Dla Początkujących", którą lubię, ze względu na ładne wydania i zrozumiale wyłożoną treść.

Jak mówi autor, William W. Hewitt, on sam nie jest jednym z mediów występujących w telewizji, lecz zwyczajnym człowiekiem, który po prostu nauczył się rozwijać swoje zdolności. Kładzie on już we wstępie nacisk na nasz wolny wybór - to, ile włożymy energii w ćwiczenia i pracę nad swoim umysłem, przełoży się na nasze sukcesy w dziedzinie "mocy parapsychicznych".

Autor nie rozwijał zbytnio teoretycznych zagadnień (ostatecznie, jest to książka dla początkujących), lecz wyjaśnił każdy z tematów w przystępny sposób - a do wielu z nich przyporządkował też ćwiczenia - odpowiednio proste, a jednocześnie poszerzające horyzonty i uczące nowych rzeczy.

Techniki, które są nam wyjaśnione w tej książce to m.in.: osiąganie poziomu parapsychicznego (kluczowego do praktyki dalszych treści), wizualizacja, kontakt z Przewodnikami, uzdrawianie parapsychiczne czy (!) praktyczne osiąganie celów i rozwiązywanie problemów z pomocą swoich zdolności.

Autor jednak najpierw skupia się na rozwinięciu podstawowych pięciu zmysłów (co jest moim zdaniem słuszne, bo często nawet ich nie wykorzystujemy w pełni, a później przechodzi on do kolejnych technik.

Podsumowując, książka "Rozwój Mocy Parapsychicznych" bardzo mi się spodobała. Od ciekawej okładki, poprzez interesującą treść, aż do pokrywających szeroki zakres ćwiczeń - ta książka definitywnie warta jest kupienia..
ocena: 5

Z góry Was rozczaruję. „Rozwój mocy parapsychicznych” nie jest książką, dzięki której nauczycie się zaklęć rodem z Harry’ego Potter’a. Nie będziecie latać na Nimbusie 2000 (swoją drogą, przereklamowana sprawa, czarownice upominają się o coś lepszego!), nie będziecie potrzebować różdżki (chociaż one czasami pomagają w ukierunkowaniu energii), no i listu z Hogwartu też nie otrzymacie… ale otrzymacie coś znacznie lepszego – zdolności, które ułatwią Wam każdy, najdrobniejszy element Waszego życia, a dodatkowo poznacie świat, jakiego jeszcze nie znaliście.

Gdy wchodzimy na ścieżkę związaną z ezoteryką i mocami parapsychicznymi, musimy być przygotowani na jedno – nie ma odwrotu. Ta droga nas pochłania i wciąż chcemy więcej, a im głębiej w to wchodzimy, tym bardziej uświadamiamy sobie, ile jeszcze przed nami. Jedyną możliwością odwrotu jest całkowite zniechęcenie, które spotyka się bardzo często – ludzie od razu chcą góry przenosić, a zapominają o podstawach. Jednak nawet mimo zniechęcenia, zawsze gdzieś tam głęboko w nas pozostaje czar i urok tych dziedzin. Ale nie pan Hewitt. Dzięki książce „Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących” rozpoczynamy swoją przygodę w odpowiedni sposób – od małych kroczków, aby móc przejść do tych większych.

Na co przede wszystkim stawia autor? Na praktykę i przykłady. To już druga książka pana Hewitta, którą przeczytałam i jestem naprawdę zadowolona. Podoba mi się jego podejście do sprawy – konkretnie i na temat. Przedstawione przez niego ćwiczenia są wyjątkowo proste i łatwe do wykonania w domowym zaciszu – idealne dla osób, które chcą naprawdę podejść do swojego rozwoju w sposób dokładny i poprawny. To są podstawy, które trzeba opanować, aby mój pójść dalej – bez nich ani rusz! Co więcej – zostajemy wprowadzeni w różne elementy mocy parapsychicznych – jasnowidzenie, psychometria (przykład na talii kart był niby taki prosty, a nigdy bym nie wpadła, żeby ćwiczyć to w taki sposób), telepatia, uzdrawianie, podróże astralne, komunikacja z bytami duchowymi i ze zwierzętami, wróżenie (chociażby za pomocą wahadełka). Oczywiście jest to opisane w sposób podstawowy i nieco minimalistyczny, ale jeżeli ktoś poczuje głęboko w sobie potrzebę zapoznania się z daną rzeczą dokładniej, to znajdzie całe mnóstwo informacji na dany temat w wielu źródłach.

William W. Hewitt udowadnia, że każdy z nas ma w sobie potencjał parapsychiczny, ale nie każdy postanawia go w sobie rozbudzić. Często mówi się o szóstym zmyśle i to właśnie dzięki tej pozycji można zacząć go uaktywniać. W książce możemy znaleźć 44 ćwiczenia na pobudzenie naszego umysłu oraz 28 przykładów znanych autorowi z opowieści innych ludzi czy też z autopsji. Gdzieniegdzie przeplatają się rysunki i schematy, chociażby przy okazji nauki tworzenia własnej „miski celów”. Styl autora jest lekki i przyjazny dla każdego, jestem przekonana, że nie pojawią się żadne problemy ze zrozumieniem tego, co chciał ON przekazać każdemu, kto sięga po jego twórczość.

„Rozwój mocy parapsychicznych” to faktycznie pozycja przeznaczona typowo dla osób początkujących. Laicy, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z tą tematyką i nie mają żadnych doświadczeń w tej dziedzinie, a chcieliby to zmienić, powinni zdecydowanie zacząć swoją podróż od tej pozycji. W przyjemny sposób wprowadzi ich ona do nowego świata, być może pokieruje dalej i nauczy niepodważalnych podstaw, od których zaczyna każde medium. Mimo że swoje moce parapsychiczne rozwijam od małego, to jestem zadowolona z lektury, bo podniosła mnie na duchu i podbudowała moje ego – wychodzi na to, że jestem całkiem niezła w te klocki. Poza tym utrwalania podstawy nigdy dość!.
ocena: 5

Bardzo przystepnie napisana ksiazka dla takich wlasnie jak ja czyli poczatkujacych. Wciaga i chce sie te tematy poglebiac dalej. Cos sie "otwiera"....
Szczegóły książki Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących
  • Autor: William W. Hewitt
  • Wydawnictwo ILLUMINATIO
  • Seria Dla początkujących
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2014
  • Ilość stron: 220
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788362476602
  • Język: polski
  • Podtytuł: Prosty przewodnik po sposobach rozwijania i wyzwalania umiejętności mentalnych
  • Oryginalny tytuł: Psychic Development For Beginners: An Easy Guide to Developing AND Releasing Your Psychic Abilities
  • Tłumacz: Łachmacka Karolina
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788362476602
  • EAN: 9788362476602
  • Wymiary: 14.5x20.5x1.6 cm
Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu - Reinkarnacja i życie po życiu Przeznaczenie dusz. W 25.94 zł 39.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Samhain - Rozwój duchowy Samhain 17.43 zł 24.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Pandemia kłamstw - Książki popularnonaukowe Pandemia kłamstw 25.94 zł 39.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Yule - Rozwój duchowy Yule 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Imbolc - Rozwój duchowy Imbolc 17.43 zł 24.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ostara - Rozwój duchowy Ostara 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Mabon - Rozwój duchowy Mabon 17.43 zł 24.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Beltane - Rozwój duchowy Beltane 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Lammas - Rozwój duchowy Lammas 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Litha - Rozwój duchowy Litha 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Amulety i talizmany - Symbole i talizmany Amulety i talizmany 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej - Literatura Tam, gdzie ptak śpiew 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Metagenealogia - Szamanizm i Huna Metagenealogia 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podręcznik psychomagii - Szamanizm i Huna Podręcznik psychomagii 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Świadome otrzymywanie - Prawo przyciągania Świadome otrzymywanie 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Modlitwy, które cię zmienią - Rozwój duchowy Modlitwy, które cię zmienią 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych? - Runy Księga run. Jak wykorzystać 25.14 zł 39.90 zł
37%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Samhain - Rozwój duchowy Samhain 17.43 zł 24.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej - Okultyzm i magia ceremonialna Magija współczesna 62.93 zł 89.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Runa Gebo Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Runa Gebo Ag925 + Au 31.88 zł 37.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Sigil bezpieczeństwa materialnego Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Sigil bezpieczeństwa 33.15 zł 39.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Poza Miotłą - Wicca, magia naturalna, czarostwo Poza Miotłą 24.57 zł 31.00 zł
21%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman zdrowia, oksydowany Ag925, 5,8g - Symbole okultystyczne Sotis Talizman zdrowia, 79.05 zł 93.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 60.78 zł 71.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Jajo życia, nieoksydowane Ag925, 5g - Święta Geometria Sotis Jajo życia 70.55 zł 83.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Świeca z parafiny czarna - Świece do rytuałów Świeca z parafiny czarna 2.25 zł 2.50 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Runy. Najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej - Runy Runy. Najskuteczniejsze 43.41 zł 49.90 zł
13%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Kosmiczny wymiar twojej mocy - Uzdrawianie życia Kosmiczny wymiar twojej mocy

Cena: 37.05 zł
Promocja z: 39.00
Dzięki tej książce możesz zdecydować się na stworzenie budującej, konstruktywnej postawy ducha, na wiarę oraz pozytywne myślenie, które doprowadzi do urzeczywistnienia się twojej osobowości i do życia w szczęściu i dobrobycie. Masz naturalne prawo prowadzić życie szczęśliwe i pełne sukcesu......
Nieskończone źródło twojej mocy - Uzdrawianie życia Nieskończone źródło twojej mocy

Cena: 31.98 zł
Promocja z: 39.00
Niezwykła książka Josepha Murphy'ego jest łatwa w odbiorze, jak wszystko, co ów nauczyciel życia ma do powiedzenia swoim czytelnikom. Na podstawie licznych przykładów - wzruszających i radosnych opisów - wskazuje na obecność w każdym z nas wspaniałej, graniczącej z cudem mocy duchowej i umysłowej,.....
Sigil V - Talizman mocy wewnętrznej, brąz - Amulety runiczne Sigil V - Talizman mocy wewnętrznej, brąz

Cena: 22.02 zł
Promocja z: 25.90
Przyśpiesza oczyszczanie organizmu z toksyn; Zwiększa poczucie własnej wartości, daje poczucie stabilności i ugruntowania oraz pomaga wytrwać w postanowieniach. Pomaga określić cele życiowe i wybrać właściwą drogę postępowania. Napełnia optymizmem i radością. Talizman jest wykonany z brązu.......
Amulet wspierający rozwój duchowy - drewniany - Runy na drewnie Amulet wspierający rozwój duchowy - drewniany

Cena: 8.00 zł
Promocja z: 10.00
Wspomaga rozwój duchowy, sprzyja rozpoczynaniu nowych rzeczy i wznoszeniu starych na wyższy poziom, wzmacnia prestiż, pozwala zakończyć okres niepowodzeń i smutku, przywraca zdrowie, scala rodzinę i łagodzi konflikty, zwiększa odpowiedzialność, pomaga pokonać przeszkody na drodze do realizacj...
Sigil V-Talizman mocy wewnętrznej - Amulety runiczne Sigil V-Talizman mocy wewnętrznej

Cena: 84.87 zł
Promocja z: 133.50
Uaktywnia wewnętrzną siłę i nadaje moc działaniom - także magicznym. Uczy wytrwałości w dążeniu do celu, zwiększa poczucie własnej wartości i asertywności. Stymuluje pracę czakramów, zwłaszcza "trzeciego oka", przez co rozwija zdolności paranormalne. Wpiera uwalnianie się od różnych nałogó...
Afirmacje Mocy - Afirmacje, medytacje, wizualizacje Afirmacje Mocy

Cena: 22.50 zł
Promocja z: 30.00
Pozytywne sugestie i afirmacje o zabarwieniu lekko poetyckim z piękną melodią to charakter tej płyty. Działanie wibracji dźwiękowej pochodzącej z przepieknej linii melodyjnej oraz wypowiadane słowa to olbrzymi ładunek bardzo pozytywnej energii zawartej na płycie. Fragmenty do posłuchania Ścieżka......
Runa Dagaz - wspomaga rozwój duchowy, ułatwia poznanie tajemnic ezoteryki - Runy z miedzi i mosiądzu Runa Dagaz - wspomaga rozwój duchowy, ułatwia poznanie tajemnic

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Znaczenie runy: oświecenie, przełom, szczęście, transformacja Potencjał, jaki ze sobą niesie: jasny osąd Wysokość: 3 cm Znak jednostronny Rzemyk GRATIS!!! Materiał: Stop Miedzi...
Sigil V-Talizman Mocy Wewnętrznej, nieoksydowany - Amulety runiczne Sigil V-Talizman Mocy Wewnętrznej, nieoksydowany

Cena: 74.62 zł
Promocja z: 124.37
Uaktywnia wewnętrzną siłę i nadaje moc działaniom - także magicznym. Uczy wytrwałości w dążeniu do celu, zwiększa poczucie własnej wartości i asertywności. Stymuluje pracę czakramów, zwłaszcza "trzeciego oka", przez co rozwija zdolności paranormalne. Wpiera uwalnianie się od różnych nałogó...
Przepisy wegetariańskie dla początkujących - Wegetarianizm i kuchnia jarska Przepisy wegetariańskie dla początkujących

Cena: 6.35 zł
Promocja z: 7.05
Jedna z pierwszych publikacji z przepisami wegetariańskimi, jaka ukazała się w Polsce, na których wychowały się już pokolenia wegetarian. Broszurka ta cieszy się nadal ogromnym powodzeniem wśród amatorów zdrowej kuchni i doczekała się kolejnego, kolorowego wydania, a sprawdzone przepisy stanowią......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2