Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik
Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik
Galeria okno

Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 200
Oprawa: miękka, klejona
Dostępność:
3-5 dni + czas dostawy

Opis książki

Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik
Cena rynkowa: 62.00
Nasza cena:

32.37

Taniej o: 29.63 zł ( 48 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Celem tej książki jest proste, klarowne i dobrze zrozumiałe przedstawienie podstaw metody ciemnego pola bazując na wieloletnich doświadczeniach autora, tak aby tą praktyczną wiedzę zapewnić w formie leksykonu. Za pomocą obrazów przedstawić niezbędne zjawiska, które systematycznie występują, począwszy od norm fizjologicznych w kierunku do wysoce patogennych form - wyjaśnia autor.

Z tą książką każdy czytelnik ma odniesienia, które na początku pracy z ciemnym polem, będą bardzo pomocne by odpowiedzieć na codziennie pojawiające się pytania, oraz by stopniowo zyskiwać coraz większą pewność w wykonywaniu badań (obserwacji mikroskopowych).

Günter Weigel urodził się we Freiburgu w Breisgau. W roku 1989 z powodzeniem zakończył kurs medycyny naturalnej i jeszcze w tym samym roku otworzył własny gabinet medycyny holistycznej w Lörrach.

Jego imponująca wiedza i umiejętności praktyczne uczyniły go poszukiwanym specjalistą/ prelegentem na imprezach i szkoleniach edukacyjnych. Jako autor różnych artykułów zawodowych ma świetną renomę w kraju, jak i również poza granicami Niemiec.

Celem jego pracy jest uprościć złożone i skomplikowane procesy tak aby stały się jasne, a tym samym łatwiejsze i zrozumiałe.

Badanie krwi w ciemnym polu wg Doktora Günthera Enderleina nie jest - ściśle mówiąc - naukową metodą, ale opiera się ona na doświadczeniu terapeutów, którzy wykorzystują tę metodę w praktyce. Dlatego też u niektórych specjalistów interpretacja zjawisk zaobserwowanych we krwi, niekiedy może się różnić. Dla wielu, ten sposób jest nowością, co stwarza pewien problem. Trudno jest znaleźć jasny kierunek. Autor wykozrystuje leki SANUM.

 

Fragment książki


Cel książki

Badanie żywej krwi w ciemnym polu wg prof. dr. Enderleina nie jest – ściśle mówiąc – metodą naukową, ale odnosi się do doś­wiadczenia terapeutów, którzy tę metodę stosują z dużym powodzeniem w praktyce. Z tego powodu obserwowane we krwi zjawiska będą tu częściowo zupełnie inaczej interpretowane. Gdy zajmujemy się tą metodą po raz pierwszy, stanowi to często poważny problem. Istnieją wówczas dwie możliwości: albo od początku się wycofujemy i rezygnujemy z nadzwyczajnych możliwości, jakie daje mikroskopia w ciemnym polu, albo zdobędziemy mikroskop i ostro zabierzemy się do praktyki. Mówiąc wprost: niejeden nigdy nie osiągnie sukcesu. Nieużywany drogi mikroskop zajmie miejsce w kącie.

Zrozumiałe jest, że niełatwo osiągnąć wymaganą pewność w zakresie interpretacji pojawiających się zjawisk. Również uczestnictwo w różnych seminariach nie prowadzi do zadowalającej jasności i często wcale nie pomaga. Wręcz przeciwnie, sprawia że czujemy się jeszcze bardziej zdezorientowani. Niezależnie od tego pragnę jednak, abyś się nie zniechęcał. To ci się opłaci; poznasz, podobnie jak wielu innych przed tobą, jak fascynującą pomocą może być mikroskopia w ciemnym polu w codziennej pracy z pacjentami. Wszystkim, którzy wahają się zrobić ten rozstrzygający krok, oraz tym, którzy mają go już za sobą, ale jeszcze nie znaleźli właściwego dostępu do mikroskopii w ciemnym polu, pragnę dodać odwagi tą książką. Moim celem jest zaprezentować w formie leksykonu proste, zrozumiałe i łatwe do przyswojenia podstawy metody ciemnego pola. Pamiętajmy, że tylko na podstawie własnego długoletniego doświadczenia można uzyskać coś ostatecznego. Biorąc pod uwagę złożoność materii, taki rezultat jest prawie niemożliwy.

Będę się starał unikać wszystkiego, co nie może zostać udokumentowane. Nie będę interpretował czegoś, co w praktyce nie zostało wielokrotnie stwierdzone. Chcę jednak zaznaczyć, że inni terapeuci te same zjawiska zupełnie inaczej wyjaśniają. Wasze osobiste wnioski możecie ujawnić tylko przez własne doświadczenie w codziennej praktyce. Zawsze będzie decydować twoje wykształcenie i podstawy terapeutyczne oraz cel, jaki chcesz osiągnąć za pomocą metody ciemnego pola. Niektórzy traktują to z naukową starannością. Dla mnie jako praktyka decyduje tylko to, co jest proste, jasne i przede wszystkim ma odniesienie do praktyki.

Niniejsza książka to przeglądowy poradnik, który będzie cię wspierał na początku pracy z własnym mikroskopem ciemnego pola, odpowie na wiele pojawiających się pytań, byś w ten sposób zdobył więcej pewności. W pewnym momencie uzyskasz własne doświadczenie, by w pełni wykorzystać nadzwyczajne możliwości badań żywej krwi w ciemnym polu.

Zwracam się również do tych kolegów, którzy już krócej lub dłużej zajmują się ciemnym polem. Być może i ich zachęcę do wyjaśniania określonych zjawisk lub potraktowania ich z innego punktu widzenia. Czasami można uzyskać w ten sposób odpowiedź na powstające pytania i niejasności. Czasami uczestniczę też w seminariach jakiegoś doświadczonego kolegi, by niczego nie stracić. Mikroskopia ciemnego pola jest zbyt skomplikowana, by kiedykolwiek można ją było w pełni opanować. Zawsze uczymy się czegoś nowego. Szczególnym punktem ciężkości tej książki są liczne obrazy ciężkich stanów chorobowych. Ostatnio w praktyce ciemnego pola pojawia się wiele nowych schorzeń przedrakowych i rakowych. Choć jest to przerażające, mikroskopia w ciemnym polu jest w tych sytuacjach nadzwyczaj użyteczna.

Na zakończenie oferuję moją pomoc w uzasadnianiu obrazów ciemnego pola, z którymi masz problemy. Prześlij mi e-mailem krótką informację o tych przypadkach oraz ich obrazy, o ile dysponujesz potrzebną do tego techniką. Pytania wysłane tradycyjną pocztę nie zostaną rozważone ze względów czasowych. Jestem zawsze gotowy do współpracy ze względu na moje duże doświadczenie zawodowe. Zależy mi na tym, byś i ty po jakimś czasie doszedł tam, gdzie ja doszedłem po latach żmudnej pracy. To była również dla mnie bardzo trudna droga, ale dzisiaj nie mogę sobie wyobrazić praktyki bez mikroskopii w ciemnym polu.

Wstęp

Stosowane dziś w medycynie normalne procedury diagnostyczne i badania służą z reguły temu, by znaleźć bardziej lub mniej klarowne objawy wskazujące na zakłócenia pracy organów lub ich układów. Reakcją na tak zdobytą wiedzę i obserwowane symptomy jest aplikowanie odpowiednich lekarstw. Przyczyny schorzenia są przy tym nieuwzględnione. A ponieważ organizm może być niezadowolony z takiego traktowania, rozwija ON nowe choroby z licznymi symptomami. One również zostaną potraktowane w taki sposób i tak to pójdzie dalej. Z początkowo tylko niewielkich zakłóceń zdrowotnych rozwiną się z czasem cięższe schorzenia chroniczne. O zdrowieniu nie ma, niestety, mowy.

Kolejnym problemem jest fakt, że funkcjonalne zakłócenia zdrowia nie są rozpoznawane przez współczesne urządzenia i metody diagnostyczne. A dolegliwości funkcjonalne stanowią największą część wielu schorzeń. Chorzy pielgrzymują od jednego lekarza do następnego i po wielu latach stają się frustratami, ponieważ nikt nie jest w stanie stwierdzić, czego im właściwie brakuje. Na pewno również ty będziesz w swej praktyce codziennej – podobnie jak ja – spotykać takich pacjentów. Wszelkie szczegóły dotyczą zakresu mniej lub bardziej normalnego i wszystko inne wydaje się być w normie. Końcowy wniosek medycyny akademickiej jest taki, że rzecz dotyczy zakłóceń psychicznych, i pacjentowi ordynuje się również „psychotropy”. Pacjent wówczas musi zdecydować: albo je przyjmować, albo stwierdzić, że tak dalej być nie może.

Ja stoję dzisiaj, po wielu latach praktyki, na stanowisku, że – pomijając przypadki ostre zawsze jest źle, gdy usuwa się tylko symptomy. Każdy symptom jest tylko „czerwoną lampką ostrzegawczą”, wołaniem organizmu o pomoc. Nie można dążyć do tego, by te symptomy zanikły. Celem terapii powinno być znalezienie przyczyny zakłócenia i wyleczenie jej. Żaden człowiek nie wpadłby na pomysł, by w swoim samochodzie czerwoną lampkę ostrzegawczą potraktować jako uszkodzenie i usunąć ją. Postępując logicznie, kierowca reperuje hamulce lub uzupełnia brakujący olej. I tak powstaje najważniejsze pytanie: jak znaleźć przyczynę lub przyczyny zdrowotnych zakłóceń pacjenta? W takiej sytuacji metoda badania żywej krwi w ciemnym polu wg prof. dr. Enderleina jest wyjątkowo pomocna i stanowi błogosławione narzędzie. Nie znam żdnej innej metody diagnostycznej, która podobnie jak ta pozwalałaby w sposób prosty, szybki i pewny uzyskać obraz problemu pacjenta i tym samym ustalić przyczyny. Zarówno mnie, jak i moich pacjentów zadziwiają często spotykane w praktyce klinicznej przypadki rozpoznania u nowego pacjenta – bez wywiadu, a tylko na podstawie pierwszego badania w ciemnym polu – jego najważniejszych problemów zdrowotnych w danej chwili. I nie tylko to, bo po rozpoznaniu mamy do dyspozycji terapię SANUM, która daje nadzwyczajną możliwość szybkiej i niezawodnej korekty.

Z analizy w ciemnym polu maleńkiej żywej kropli krwi z palca lub też z płatka ucha uzyskujemy:

Informację o ogólnej sytuacji zdrowotnej; krew krąży w przeciągu minuty przez całe ciało i zbiera

informacje o poszczególnych organach, układach organów i obszarach ciała.

Informację o stanie krwi i ciałek krwi oraz np. o liczbie i stanie poszczególnych ciałek, stanie plazmy krwi, o krzepliwości itd.

Uzyskujemy w ten sposób informację o kondycji, o całym decydującym środowisku ciała, o zakłóceniach funkcjonalnych pojedynczych organów oraz patogennych zmianach krwi. Dużą przewagę nad diagnostycznymi metodami medycyny akademickiej daje to, że badanie w ciemnym polu pozwala rozpoznać problemy już na początku, przy względnie niewielkich zakłóceniach funkcjonalnych, zanim się one manifestują morfologicznie. W ten sposób pacjent, u którego rozpoznano jasno problemy wątroby w ciemnym polu, wykazuje normalne wskaźniki wątrobowe w badaniach medycyny akademickiej. Według Joga Rinne`a, „Często parametry dotyczące krwi, które jesteśmy w stanie sprawdzić w dzisiejszych czasach reagują zbyt późno. Można to zaobserwować na podstawie wartości wątrobowych”. Jako wartości wątrobowe rozumiemy specyficzne białka, które można ustalić, gdy tkanki wątrobowe w znacznym stopniu obumierają. To znaczy, że dochodzi do zakłóceń przemiany materii tego organu, prowadzących np. do kamieni żółciowych, nie dochodzi jednak do zaniku komórek, czego nie ujmują wskaźniki wątrobowe. Inaczej jest w przypadku diagnostyki krwi w ciemnym polu. Tu rozpoznajemy zakłócenia przemiany materii na podstawie wyglądu czerwonych krwinek. W szpiku w czasie 1 sek. tworzy się 2,8 milionów erytrocytów. Szpik do produkcji tych komórek potrzebne białka uzyskuje z wątroby. Gdy nie istnieje ich dostateczna ilość, jak to zwykle można zaobserwować przy zakłóceniach przemiany materii w wątrobie, dochodzi do zmian błony erytrocytów, które mogą być ocenione w ciemnym polu. Również w obszarze białych krwinek można, na podstawie częściowo dostępnych danych, ustalić tradycyjny obraz krwi. Będą wtedy określane chwilowe ilości pojedynczych leukocytów, ale te ilości nie mówią nic o jakości komórek obronnych. W ten sposób pacjenci z nieco obniżoną ilością (leukopenia) zostaną sklasyfikowani jako chronicznie chorzy, choć dostępne komórki nawet dobrze pracują i nie ma miejsca żadne osłabienie obronne. Inni pacjenci, którzy mają wyniki mieszczące się w normie, wykazują w diagnostyce ciemnego pola zbyt małe, nieaktywne leukocyty o zakłóconej budowie. Jest to wówczas immunologiczne osłabienie, które znika w dostępnym obrazie krwi.

Z pomocą mikroskopii ciemnego pola można uzyskać jasny, obszerny obraz sytuacji wyjściowej pacjenta i można – co dla mnie jest najważniejsze – obserwować oraz kontrolować przebieg terapii. Tu znaczące są prognozy przede wszystkim dla dalszej terapii. Zawsze próbujemy ocenić przebieg choroby u jej źródeł tak daleko, jak to tylko możliwe. W związku z tym jest dla mnie istotna filozofia prof. Enderleina. W większości przypadków pozwala ona rozwiązać nietypowe przypadki chorobowe i dobrać odpowiednie leczenie. W ten sposób próbuję od wielu lat przy chorobach serca, fibromialgii, schorzeniach nowotworowych i wielu innych doprowadzić środowisko wewnętrzne do porządku, zanim zacznę leczenie specyficznej choroby. Angielska pielęgniarka Florence Nightingale już w roku 1860 stwierdziła: „Nie istnieją specyficzne schorzenia, istnieją tylko specyficzne uwarunkowania”.

Zanim zwrócimy się do praktyki mikroskopii w ciemnym polu, nie można pominąć krótkiego opisu wieloletnich badań prof. Enderleina.

Spis treści

Cel książki 3
Wstęp 7
Profesor Enderlein i historia pleomorfizmu 11
Badania Enderleina jako model praktyki 21
Wnioski końcowe dla terapii 177
Mikroskopia ciemnego pola jako metoda kontrolna 185

Recenzje książki Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg Enderleina. Praktyczny przewodnik
  • Tytuł: Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenie
  • Autor: Günter Weigel
  • Wydawnictwo: Enso Electronics
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2012
  • Ilość stron: 200
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: HARTIGRAMA36
  • ISBN: 9788393226931
  • EAN: 9788393226931

CzaroMarowe rozmaitości:

Magia glamour - Wicca, magia naturalna, czarostwo Magia glamour 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Oczyszczanie energetyczne - Wicca, magia naturalna, czarostwo Oczyszczanie energetyczne 20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarcza algizowa AEGISHJALMUR, pozłacana - Amulety runiczne Tarcza algizowa 97.65 zł 108.50 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Gilded Reverie Lenormand, Expanded Edition - Karty Lenormand Gilded Reverie Lenormand, 79.80 zł 84.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Radiant Wise Spirit Tarot - Tarot Ezoteryczny Radiant Wise Spirit Tarot 90.11 zł 102.40 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sigillum Dei Aemeth, pudełko drewniane 17,5 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Sigillum Dei Aemeth, 61.75 zł 65.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dracogram - Symbole okultystyczne Dracogram 60.20 zł 86.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Klejnot Księżycowy - Amulety nordyckie Klejnot Księżycowy 58.10 zł 83.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, pudełko drewniane 8 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Talizman Aniołów, pudeł 34.20 zł 36.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szepty aniołów - Rozwój duchowy Szepty aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leksykon uzdrawiania kryształami - Kamienie szlachetne. Książki Leksykon uzdrawiania 40.88 zł 54.50 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anielski sennik - Rozwój duchowy Anielski sennik 17.94 zł 29.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Owoce jagodowe - Inne książki o dietach Owoce jagodowe 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kokos - Inne książki o dietach Kokos 24.43 zł 36.90 zł
34%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Chia - Inne książki o dietach Chia 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Jarmuż - Inne książki o dietach Jarmuż 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Recepta na ból - Popularne dolegliwości Recepta na ból 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Grzyby lecznicze - Inne książki o dietach Grzyby lecznicze 18.86 zł 39.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ziołowy ogród - Książki o ziołach Ziołowy ogród 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super Zielone - Wegetarianizm i kuchnia jarska Super Zielone 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Joga dla całej rodziny - Techniki oddechowe Joga dla całej rodziny 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Duchowy świat dzieci - Dzieci i młodzież Duchowy świat dzieci 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Weganizm daje moc - Wegetarianizm i kuchnia jarska Weganizm daje moc 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zdrowe odkwaszanie - Oczyszczanie organizmu Zdrowe odkwaszanie 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Witamina D - Popularne dolegliwości Witamina D 16.50 zł 34.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wege siła - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wege siła 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szczęśliwe jelita - Popularne dolegliwości Szczęśliwe jelita 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Skóra pełna blasku - Oczyszczanie organizmu Skóra pełna blasku 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sztuka fermentacji - Inne książki o dietach Sztuka fermentacji 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wszystko zaczyna się od bakterii - Popularne dolegliwości Wszystko zaczyna się od 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Twoja krew nie kłamie - Popularne dolegliwości Twoja krew nie kłamie 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wegańska spiżarnia - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wegańska spiżarnia 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Awokado - Inne książki o dietach Awokado 18.86 zł 39.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia gotowania - Inne książki o dietach Magia gotowania 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rewolucja w leczeniu raka - Walka z rakiem Rewolucja w leczeniu raka 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super zboża - Inne książki o dietach Super zboża 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dzika fermentacja - Diety i zdrowe odżywianie Dzika fermentacja 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super ziarna - Inne książki o dietach Super ziarna 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Mamo, chcę kupę! - Książki o wychowaniu dzieci Mamo, chcę kupę! 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zdrowy brud - Książki o zdrowiu dzieci Zdrowy brud 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kalosze pełne kijanek - Książki o wychowaniu dzieci Kalosze pełne kijanek 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kuchnia kokosowa. Kompletna książka kucharska - Dieta bezglutenowa Kuchnia kokosowa. Kompletna 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wege – tu się kroi coś pysznego - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wege – tu się kroi 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
22-dniowa rewolucja - Odchudzanie 22-dniowa rewolucja 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze - Książki popularnonaukowe 7 rzeczy, o których nie 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Intuicyjne rodzicielstwo - Książki o ciąży Intuicyjne rodzicielstwo 18.96 zł 37.91 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Superżywność - Uzdrawianie Superżywność 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zdrowie z natury. Domowa apteczka leków... - Uzdrawianie Zdrowie z natury. Domowa 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Głosy rewolucji żywnościowej - Uzdrawianie życia Głosy rewolucji żywnościowej 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Joga 7/7 - Joga i medytacja Joga 7/7 20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie odżywianiem. Refluks - Popularne dolegliwości Leczenie odżywianiem 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne - Popularne dolegliwości Leczenie odżywianiem. Stan 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dobry tłuszcz - Inne książki o dietach Dobry tłuszcz 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita - Popularne dolegliwości Leczenie odżywianiem 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kawa dla zdrowia - Inne książki o dietach Kawa dla zdrowia 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Roślinne kłamstwo - Diety i zdrowe odżywianie Roślinne kłamstwo 22.45 zł 44.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dieta ketogeniczna w walce z rakiem - Inne książki o dietach Dieta ketogeniczna w walce 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wegetarianizm na pół etatu - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wegetarianizm na pół etatu 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Hashimoto - Inne książki o dietach Hashimoto 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Roślinne kłamstwo - Diety i zdrowe odżywianie Roślinne kłamstwo 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Niebiańska przepowiednia praktyczny przewodnik - Rozwój duchowy Niebiańska przepowiednia praktyczny przewodnik

Cena: 23.79 zł
Promocja z: 32.90
Niecierpliwie oczekiwane uzupełnienie sensacyjnego światowego przeboju oraz podstawowy przewodnik po twym własnym duchowym doświadczeniu i wtajemniczeniach.Dlaczego tu jesteś? Kogo napotkasz? Dokąd zmierzasz?Przewodnik po twojej osobistej duchowej podróży jaką odkrywa Niebiańska przepowiednia.......
Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej - Zdrowie Uroda Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej

Cena: 20.57 zł
Promocja z: 24.20
Akupunktura jest jedną z najstarszych metod leczniczych, która wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest stosowana na całym świecie i stanowi uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. Ten przejrzysty przewodnik po akupunkturze przybliży Ci jej tajniki, zasady działania oraz dolegliwości,......
Kompletny przewodnik runiczny - Runy Kompletny przewodnik runiczny

Cena: 21.90 zł
Promocja z: 29.20
Runy to proste symbole wywodzące się ze świata natury. Jeśli się dobrze rozejrzysz, znajdziesz je wszędzie – w gałęziach drzew, pęknięciach na chodniku, nawet w fakturze parkowej ławki. Im bardziej będziesz pozwalał im stać się częścią swojego codziennego życia, tym lepiej będziesz się czuł w ...
Przewodnik po Hiperprzestrzeni - Literatura popularnonaukowa Przewodnik po Hiperprzestrzeni

Cena: 26.01 zł
Promocja z: 29.90
Oddajmy w Wasze ręce pierwsze polskie wydanie książki Przewodnik po Hiperprzestrzeni autorstwa Stewarta Swerdlowa i Janet Swerdlow. Mamy nadzieję, że lektura książki będzie interesująca i inspirująca. Każdy czytelnik i każdy wydawca chciałby, aby książka spełniała oba kryteria równocześnie.......
Kolor i liczby - Afirmacje i pozytywne myślenie Kolor i liczby

Cena: 24.07 zł
Promocja z: 29.00
Czy wiesz, że kolor ubrania, na którego włożenie zdecydujesz się rano, może wpłynąć na bieg spraw, którymi będziesz zajmować się tego dnia…? Kolory i liczby mają swoje wibracje i wywierają na nas subtelny wpływ bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie; czy tego chc...
Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących. Prosty przewodnik po sposobach rozwijania i wyzwalania umiejętności mentalnych - Literatura psychologiczna Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących. Prosty przewodnik po

Cena: 17.18 zł
Promocja z: 22.90
Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego niektóre osoby doświadczają paranormalnych przeżyć, często mają déjà vu, a ich przeczucia zawsze się sprawdzają? Nie tylko wybrańcy potrafią dostroić się do umysłów innych ludzi i są w stanie pełniej doświadczać r...
Księga medytacji. Przewodnik dla każdego znaku - Joga i medytacja Księga medytacji. Przewodnik dla każdego znaku

Cena: 20.73 zł
Promocja z: 42.00
W książce tej w wyczerpujący sposób opisanych jest ponad 130 znanych technik medytacyjnych, m.in.: · Medytacja Słońca · Tai chi · Hatha joga · Śpiewanie mantry · Medytacja gotowania · Oddychanie Ha · Medytacja Zikr · Medytacja oddechu &m...
Cztery proste masaże. Praktyczny przewodnik - Medycyna Wschodu Cztery proste masaże. Praktyczny przewodnik

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Czy potrafisz szybko się odprężyć? Po codziennym dniu pełnym stresu i nerwowości często potrzebujemy chwili relaksu i odprężenia napięte mięśnie domagają się odpoczynku. Nic prostszego wystarczy położyć się i oddać w czułe ręce partnera, który, stosując proste techniki masażu, rozluźni i naładuje......
Terapie ajurwedyjskie. Praktyczny przewodnik - Ajurweda Terapie ajurwedyjskie. Praktyczny przewodnik

Cena: 62.10 zł
Promocja z: 69.00
Ta szczególna pozycja to kompletny podręcznik medycyny ajurwedyjskiej w praktyce. Prezentuje czytelnikowi mądrość ajurwedy dostosowaną do współczesnych potrzeb.Książka opisuje ajurwedyjskie metody leczenia ponad osiemdziesięciu powszechnie występujących chorób. Omawia szeroki zakres terapii, w tym.....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!