Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3
Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3
Galeria okno

Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3

(...)
Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 208
Oprawa: miękka, klejona
Dostępność:
48 godzin + czas dostawy
Opis książki Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3
Cena rynkowa: 29.00
Nasza cena:

28.13

Taniej o: 0.87 zł ( 3 % )
Ilość
Dodaj do schowka

W swoich poprzednich książkach O.I. Jelisejewa opowiedziała nam o tym, że każda choroba ma naturę infekcyjno - pasożytniczą. Lecz bakterie są w każdym organizmie, dlaczego więc jedni ludzie chorują, a inni są zdrowi? Doktor Jelisejewa twierdzi, że wszystko zależy po pierwsze od zdrowia duchowego, a po drugie, od równowagi kwasowo - zasadowej organizmu, przy czym oba te aspekty są wzajemnie ze sobą powiązane. Zakłócenie równowagi duchowej, i jako następstwo tego zakłócenia, zmiana równowagi kwasowo - zasadowej prowadzi do powstawania warunków sprzyjających rozwojowi chorób. W przywróceniu wewnętrznej i fizycznej harmonii pomoże prosty program złożony z 15 kroków, przeznaczony do samodzielnego stosowania. Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu czytelników.

Czy wiesz, że choroby nie biorą się znikąd i potrzebują bodźca do rozwoju?

Podsumowując informacje na temat pierwotnych przyczyn chorób dr Olga Jelisejewa proponuje autorski program samodzielnego pozbycia się każdej dolegliwości. Niniejsza książka pomaga opanować nieskomplikowany algorytm powrotu do zdrowia

Przesunięcie parametrów duchowych to katalizator dla wszelkich chorób. Zaburzenie równowagi kwasowo – zasadowej prowadzi do powstawania nowotworów. Zanieczyszczenie organizmu to zarówno skutek, jak i przyczyna choroby.


Od redakcji

W niniejszej publikacji, podobnie jak w pozostałych książkach Olgi Jelisejewej, występuje pojęcie testowania. Nie jest ono tożsame z badaniem. Podczas badania z zastosowaniem najnowszej aparatury do diagnostyki metodą Volla i Vega Test testuje się poszczególne czynniki chorobotwórcze na okoliczność ich występowania i umiejscowienia w organizmie lub narządzie. Testuje się również środki farmakologiczne, zioła, preparaty homeopatyczne, by sprawdzić, czy można je podawać pacjentowi. Wyrażenie, że „coś się testuje”, oznacza, że występuje to w organizmie lub w przypadku środków leczniczych, że nadaje się do podania choremu. Kiedy autorka pisze, że „coś się nie testuje”, ma na myśli, że nie występuje to w organizmie. Celowo pozostawiamy te wyrażenia w wersji polskiej, gdyż w nomenklaturze funkcjonującej wśród specjalistów z dziedziny diagnostyki metodą Volla takich właśnie terminów się używa.


Fragment książki (Przedmowa)

Drodzy Czytelnicy!

Kontynuujemy rozmowę o tym, jak przywrócić zdrowie, jak walczyć z ciężkimi chorobami, z którymi niekiedy nie jest w stanie poradzić sobie medycyna ortodoksyjna. Wróćmy do kwestii prawidłowej diagnostyki, o której pisałam już w pierwszej i drugiej części książki Leczenie chorób przewlekłych i nowotworowych.

Onkolodzy, a nawet większość uzdrowicieli i specjalistów medycyny alternatywnej zbyt często eksploatują słowa „nowotwór złośliwy”. Wyrażenie to pozbawia człowieka sił i nadziei na życie. Jeśli u kogoś występuje ciężkie schorzenie przewlekłe, a medycyna nie może się z nim uporać, nierzadko pojawia się diagnoza „rak”. Być może warto już odejść od tego słowa wyroku i zamiast pisać je oraz wymawiać bez potrzeby, opracować diagnostykę w taki sposób, by zawsze odnajdować przyczynę i czynnik chorobotwórczy powodujący rozwój choroby.

Przypomnijmy sobie wnioski, do których doszedł wielki uczony I. Miecznikow. Już w 1909 roku na konferencji naukowej na uniwersytecie w Cambridge występował z prelekcją i powiedział: „Podczas opracowywania najtrudniejszych rozwiązań w nauce medycznej, wśród których pierwsze miejsce zajmuje kwestia nowotworów złośliwych (rak, mięsak), teoria pochodzenia żywych gatunków daje nam cenne wskazówki. Dopuszcza ona przypuszczenie, które jest niezwykle popularne wśród patologów, że nowotwory te rozwijają się z listków zarodkowych, które pobłądziły. Tymczasem fakt, że u niższych zwierząt posiadających listki zarodkowe nowotwory zawsze powstają pod wpływem pasożytów, wskazuje na podobne pochodzenie nowotworów złośliwych u ludzi”.

Przytoczę ciekawy przypadek, który na szczęście miał pomyślne zakończenie. Opowiadali mi o nim specjaliści pracujący według moich metod.

Przykład kliniczny

Noworodkowi (miesiąc i 20 dni) postawiono straszną diagnozę: „rak krwi”. Lekarz stwierdził, że jest bezsilny, rodzice przygotowali się do pogrzebu. Specjaliści namówili ich, by dali im szansę na próbę wyleczenia dziecka. Rodzice nie mieli nic do stracenia i wyrazili zgodę. Przeprowadzono dziecku terapię antypasożytniczą, naturalnie w minimalnych dawkach. Lekarze, rodzice i specjaliści byli zmieszani, kiedy z noworodka wydostał się tasiemiec długości 120 cm oraz inne drobne robaki. Objawy „raka krwi” ustąpiły.

Oto paradoks: rozdźwięk pomiędzy praktyką i teorią. Robak mógł urosnąć w dziecku do takich rozmiarów wyłącznie w okresie wewnątrzłonowym. To znaczy, że praktyka kolejny raz udowadnia, że krew nie jest sterylna, łożysko nie chroni w pełni płodu, i zanim postawi się diagnozę „rak”, należy wszelkimi sposobami przebadać pacjenta na okoliczność występowania wirusów, grzybów i robaków pasożytniczych.

Jak zakończyły się działania specjalistów? Dziecko ma już dwa lata, żyje, jest zdrowe i normalnie się rozwija. W ten właśnie sposób zwykła choroba pasożytnicza została zinterpretowana jako rak. Takich przykładów jest wiele.

Zagadnieniom wirusowego i pasożytniczego pochodzenia nowotworów poświęcone są dwie moje poprzednie książki, o których na wstępie wspomniałam. Nadszedł czas, by pomówić również o innych przyczynach. Rzekłabym nawet „o pierwotnych przyczynach” rozwoju chorób ciężkich, przewlekłych i nowotworowych.

Zacznę od ciekawego listu Czytelniczki, który stanowi świetne preludium do zasadniczego tematu niniejszej książki.

„Szanowna Olgo Iwanowna!
Nazywam się Galina, mam 43 lata. Po przeczytaniu Pani książki Wczesna diagnostyka raka postanowiłam do Pani napisać list i podzielić się swoim doświadczeniem oraz odpowiedzieć na Pani pytanie wydrukowane na okładce Pani książki.

Na czym polega przyczyna tego, że ludzie nie zdrowieją po pierwszym cyklu zabiegów oczyszczających?

Ja też zadawałam sobie to pytanie i znalazłam odpowiedź, którą pragnę się z Panią podzielić. Cieszę się, że Bóg dał mi Pani książkę, za której pośrednictwem Bóg udzielił mi odpowiedzi. Dziękuję Pani za Pani pracę, za to, że nie zatrzymuje się Pani na dotychczasowych osiągnięciach, a kto szuka, ten zawsze znajdzie. «Pukajcie, a otworzą wam». Szkoda, że takich lekarzy jak Pani jest bardzo mało, lecz wiem na pewno, że z każdym dniem będzie ich coraz więcej. Zarówno lekarze, jak i znachorzy będą działać razem, wykonując wspólną pracę. Lekarze, którzy nie dzielą, lecz jednoczą organizm jako całość, będą z powodzeniem leczyć.

Jaka jest przyczyna? Olgo Iwanowna, proszę odpowiedzieć sobie na następujące pytania. Czy może Pani obrazić się na człowieka, który nic Pani nie zrobił? Czy może Pani roześmiać się lub rozpłakać, jeśli brak powodu? Aby się obrazić, zazdrościć, płakać lub śmiać się, potrzebna jest przyczyna, a proszę zauważyć, że może być to jakieś słowo lub czyn. Są one niematerialne, obraza, złość, radość itd. również są niematerialne – są to uczucia, przejawy duszy. Żadnym rentgenem w ciele fizycznym ich nie dojrzymy, podobnie jak duszy, a skutki tych uczuć są widoczne; obraza to nowotwór w ciele – łagodny lub złośliwy.

Jednym słowem, wszystko, co materialne, jest skutkiem, którego przyczyna jest niewidzialna.

Wszystkie grzyby i inne świństwa to też skutki i dlatego po wszelkich zabiegach oczyszczających i jakichkolwiek innych oraz po zażyciu lekarstw przyczyna pozostaje.

Przyczyną jest obraza, jakakolwiek negatywna myśl. Najważniejszą przyczyną jest brak miłości do samego siebie. Mówi Pani w swej książce o czystości myśli – i to właśnie jest przyczyna: obawy, negatywne stereotypy, które zaszczepione są w nas od samego dzieciństwa (a robią to rodzice, nauczyciele i inni ludzie). Dla Boga nie ma chorób nieuleczalnych, trzeba je tylko prawidłowo leczyć.

W liście nie zdołam dokładnie wszystkiego opisać, lecz mam nadzieję, że rozumie Pani, że po prostu staram się pisać krótko i przekonująco.

Doszłam do tego podobnie jak Pani – przez wszystkie swoje choroby i kiedy nie mogłam już polegać na lekarzach, zaczęłam modlić się do Boga. Każdego ranka najpierw się modliłam i po około miesiącu natrafiłam na Pani książkę – i to była odpowiedź. W ciągu pięciu godzin zmieniłam swe życie, gdyż dokładnie tyle zajęło mi przeczytanie Pani książki. Dostrzegłam, uświadomiłam sobie swe błędy, negatywny stosunek do samej siebie, do swych bliskich, do życia i losu. Poprosiłam Boga o wybaczenie i pomoc, aby pomógł mi zmienić się, aby nauczył, jak to uczynić. Olgo Iwanowna, proszę zauważyć, że zaczęłam pracować nad swymi myślami, wybaczać ludziom, sobie i życiu – i wyzdrowiałam. Organizm oczyszczał się sam, przyjmując moje myśli i wybaczenie. Wszystkie negatywne myśli i emocje wyszły wraz z kałem, kichaniem, katarem, śliną, wymiotami, gazami, wydzielinami i bólem. Miłość to Bóg. Każda komórka naszego ciała nastawiona jest na miłość.

Rozwijając tę myśl: aby żywy organizm żył, potrzebuje pożywienia. Jeśli na przykład roślina przestaje otrzymywać wodę, to umiera. Dokładnie tak samo jest z negatywną myślą. Kiedy człowiekowi wytłumaczy się, w czym rzecz, i podaruje mu się nową pozytywną myśl, to ON codziennie będzie ją powtarzał. Nie pozostaje energii odżywiającej stare myśli i one stopniowo słabną, a potem umierają. Choroba odchodzi, gdyż już łatwo poddaje się leczeniu.

Znachorzy i lekarze, którzy skupiają się wyłącznie na chorobach, są w stanie wyleczyć schorzenia, ale tylko na jakiś czas. Jedna dolegliwość przeradza się w drugą, ponieważ korzeń, którym jest myśl, pozostaje.

Życzę Pani sukcesów twórczych w Pani wdzięcznej pracy, szczęścia w życiu osobistym, dostatku i nowej wiedzy.

Zdrowy duch to zdrowe ciało.
Czystość duszy to czystość ciała”.

Takie listy otrzymuję dość często. Nierzadko zarzuca mi się, że zaczynam leczenie swych chorych od oczyszczania organizmu, czyli ciała. Lecz przychodzą do mnie głównie ludzie wymęczeni chorobami. Nie mają sił na myślenie o duszy, przebaczeniu i miłości. Po oczyszczeniu organizmu pojawia się u nich rześkość, chęć życia, czynienia dobra i wdzięczność wobec Boga oraz przyrody. Wówczas lepiej przyjmują nasze sugestie o duchowych przyczynach chorób i przyznają, że my, lekarze, oczyściliśmy ich nie tylko fizycznie, lecz także duchowo.

Drodzy Czytelnicy, mam nadzieję, że podejmując się lektury tej książki, uzbroiliście się w cierpliwość i macie wystarczająco wiele sił, by przyjąć to, o czym zamierzam Wam opowiedzieć we właściwej kolejności. Dlatego też zacznijmy od wewnętrznych przyczyn powstawania chorób i dopiero po ich szczegółowym rozważeniu wrócimy do fizjologicznych procesów organizmu odgrywających istotną rolę w powstawaniu chorób przewlekłych i nowotworowych.


Spis treści

Od redakcji ..........................................................................................5
Oczyszczanie duszy ..............................................................................7
Pięć pierwotnych przyczyn powstawania chorób ..............................13
Przyczyna pierwsza – duchowa .....13
Przyczyna druga – mentalna .....16
Przyczyna trzecia – emocjonalna .....18
Przyczyna czwarta – energoinformacyjna .........................................19
Związek oczyszczania duchowego
z oczyszczaniem fizycznym....................................................................50
Modlitwy pomagające przy raku...........................................................53
Praktyka oczyszczania organizmu ....................................................54
Równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie .................................61
Rola równowagi kwasowo-zasadowej
w powstawaniu chorób ...........................................................................61
Dlaczego wegetarianie też chorują na raka?.......................................62
Układy buforowe: ochrona pH krwi....................................................64
Regulacja równowagi kwasowo-zasadowej .......................................65
Zaburzenie pH: kwasica i alkaloza .....................................................67
Cechy równowagi kwasowo-zasadowej związane z wiekiem. ..............69
Rola równowagi kwasowo-zasadowej
w rozwoju procesów patologicznych ....................................................70
Przemiana materii: anabolizm i katabolizm .....................................73
Samodzielna diagnostyka pH.................................................................98
Podstawowe cechy i oznaki zaburzeń ...............................................103
Kilka praktycznych zaleceń .................................................................107
Rewolucyjna teoria pojawienia się i leczenia raka według
E. Reviciego...................................................................................111
Ból i rak ...................................................................................................113
Klucz do leczenia....................................................................................113
Podstawowe wnioski ..............................................................................118
Czy potrzebna jest straszna diagnoza? ................................................120
Pod ochroną kwasów tłuszczowych ................................................121
Onkologia: nieoczekiwane mutacje ....................................................122
Lipidy przeciwko rakowi ......................................................................126
Lipidy jako podstawa ewolucji albo nowa koncepcja
powstania życia .................................................................................... 129
Tablica okresowa według E. Reviciego ..............................................133
Sukcesy w leczeniu AIDS .....................................................................138
Odżywianie wspierające zdrowie ....................................................145
Żywienie zgodne z grupą krwi 145
Jak zapewnić sobie wapń? 156
Dieta dla chorych na osteoporozę 158
Rozdzielne żywienie 159
Szkodliwe składniki w produktach żywnościowych 163
Praktyczne zalecenia: 15 kroków do zdrowia..................................165
Praktyka leczenia w ośrodku Jelisejewej .........................................181
Zakończenie .....................................................................................190

Najczęściej kupowane razem:

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5 - Walka z rakiem Leczenie chorób 28.13 zł 29.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 4. Zioła lecznicze: walka z nowotworami - Walka z rakiem Leczenie chorób 28.13 zł 29.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Infekcje i wirusu jako zagrożenie dla życia człowieka. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 1 - Popularne dolegliwości Infekcje i wirusu jako 28.13 zł 29.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Prowokatorzy - pierwotniaki, grzyby, glisty. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 2 - Popularne dolegliwości Prowokatorzy - 28.13 zł 29.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Metody oczyszczania i regeneracji organizmu - Oczyszczanie organizmu Metody oczyszczania i 22.02 zł 25.90 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tajemnica ukrytych infekcji - Popularne dolegliwości Tajemnica ukrytych infekcji 25.65 zł 27.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kuracja życia metodą dr Clark - Oczyszczanie organizmu Kuracja życia metodą dr 53.24 zł 53.25 zł
0%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szkoła zdrowia - Oczyszczanie organizmu Szkoła zdrowia 51.61 zł 54.90 zł
6%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Soda oczyszczona na straży zdrowia - Samouzdrawianie - książki Soda oczyszczona na straży 17.01 zł 22.00 zł
23%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Przywracać zdrowie żywieniem - Medycyna niekonwencjonalna Przywracać zdrowie żywieniem 15.00 zł 17.65 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wszystko można wyleczyć ! Cz. 2 - Popularne dolegliwości Wszystko można wyleczyć ! 36.86 zł 38.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

Polecane z tym produktem

W książce mowa jest o wpływie infekcji i wirusów na rozwój procesów patologicznych. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu...
W książce mowa jest o roli pasożytów w rozwoju ciężkich chorób. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich...
W czwartej książce doktor O.I. Jelisejewej przeczytasz o zastosowaniu ziół lecz­niczych w leczeniu nowotworów piersi i żeńskich narządów płciowych, gruczolaka i raka prostaty, chorób nowotworowych...
Recenzje książki Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3 - przeczytaj opinie klientów:

Szczegóły książki Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3

Upoluj produkt w dobrej cenie

Czy można wygrać z rakiem? - Walka z rakiem Czy można wygrać z rakiem? 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie - Walka z rakiem Ukryte terapie. Czego ci 45.27 zł 60.00 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rak i witamina C w świetle badań naukowych - Walka z rakiem Rak i witamina C w świetle 43.02 zł 59.50 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Cesarz wszech chorób. Biografia raka - Walka z rakiem Cesarz wszech chorób. 43.31 zł 59.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rewolucja w leczeniu raka - Walka z rakiem Rewolucja w leczeniu raka 33.88 zł 44.90 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki... - Walka z rakiem Zagłodzić raka. 43.31 zł 59.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Żyć każdym dniem - Walka z rakiem Żyć każdym dniem 30.84 zł 39.90 zł
23%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Przełomowa terapia. Immunologia kontra nowotwory - Walka z rakiem Przełomowa terapia. 35.45 zł 46.99 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga eliksirów. Magiczna 25.74 zł 42.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magiczne sznury. Jak wykorzystać moc węzłów do manifestacji pragnień i praktyk magicznych - Czary i zaklęcia Magiczne sznury. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Pamela Colman Smith`s RWS Tarot Deck - Tarot Ezoteryczny Pamela Colman Smith`s RWS 88.92 zł 94.40 zł
6%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 65.52 zł 84.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anioły Kabały. 72 karty - Karty anielskie i książki o aniołach Anioły Kabały. 72 karty 109.12 zł 140.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołów 90.87 zł 116.50 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g - Amulety runiczne Sotis Pentagram runiczny, 69.42 zł 89.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman związków i miłości, oksydowany Ag925, 4,2g - Amulety runiczne Sotis Talizman związków i 57.33 zł 73.50 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Gilded Reverie Lenormand, Expanded Edition - Karty Lenormand Gilded Reverie Lenormand, 78.42 zł 91.00 zł
14%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca, nieoksydowany Ag925, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini Księżyca, 44.46 zł 57.00 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Lazell Kompas Archaniołów, wisior - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Lazell Kompas Archaniołów, 40.56 zł 46.00 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Thelema Tarot Mini - Tarot Artystyczny Thelema Tarot Mini 51.75 zł 69.00 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5 - Walka z rakiem Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5

Cena: 28.13 zł
Promocja z: 29.00
Piąta część książki doktor O.I. Jelisejewej poświęcona jest najlepszym autorskim metodom walki z nowotworami i innymi ciężkimi chorobami. Wśród twórców tych metod są dobrze znane czytelnikom nazwiska – Nishi, Breuss, Shelton, Szewczenko, Dorogow i mniej znane, takie jak Todik, Clark, Gerson,.....
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 4. Zioła lecznicze: walka z nowotworami - Walka z rakiem Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 4. Zioła

Cena: 28.13 zł
Promocja z: 29.00
W czwartej książce doktor O.I. Jelisejewej przeczytasz o zastosowaniu ziół lecz­niczych w leczeniu nowotworów piersi i żeńskich narządów płciowych, gruczolaka i raka prostaty, chorób nowotworowych układu pokarmowego, guzów narządów oddechowych, złośliwych procesów w tkankach miękkich i kostnych......
Prowokatorzy - pierwotniaki, grzyby, glisty. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 2 - Popularne dolegliwości Prowokatorzy - pierwotniaki, grzyby, glisty. Leczenie chorób

Cena: 28.13 zł
Promocja z: 29.00
W książce mowa jest o roli pasożytów w rozwoju ciężkich chorób. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie....
Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych - Literatura psychologiczna Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych

Cena: 72.25 zł
Promocja z: 85.00
Książka "Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych" prezentuje w ujęciu holistycznym problemy chorych przewlekle. Autorka zapoznaje czytelnika ze wspólnymi i odrębnymi problemami doświadczanymi przez chorych z zagrożeniem życia i sprawności na skutek najczęstszych, współczesnych......
Diagnostyka i leczenie chorób nadnerczy - Medycyna Diagnostyka i leczenie chorób nadnerczy

Cena: 160.65 zł
Promocja z: 189.00
Pierwsza na polskim rynku wydawniczym monografia przedstawiająca w ujęciu wielodyscyplinarnym aktualny stan wiedzy na patologii gruczołu nadnerczowego oraz metod diagnostycznych i terapeutycznych aktualnie stosowanych w chorobach nadnerczy. W książce - przygotowanej przez zespół uznanych krajowych.....
Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1 - Medycyna Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Cena: 126.65 zł
Promocja z: 149.00
Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów, dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów, endokrynologów, kardiologów, reumatologów, nefrologów, onkologów, hematologów, lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u......
Infekcje i wirusu jako zagrożenie dla życia człowieka. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 1 - Popularne dolegliwości Infekcje i wirusu jako zagrożenie dla życia człowieka. Leczenie

Cena: 28.13 zł
Promocja z: 29.00
W książce mowa jest o wpływie infekcji i wirusów na rozwój procesów patologicznych. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie. Krótko opisano tradycyjne metody terapii,.....
Jama ustna - klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany zapalne - przyczynę przewlekłych chorób - Zdrowie Uroda Jama ustna - klucz do zdrowia. Unikalny program usuwający stany

Cena: 33.41 zł
Promocja z: 39.30
Nie lekceważ stanu jamy ustnej! Ceniony ekspert w dziedzinie zdrowia jamy ustnej udowadnia, że przewlekłe, niegroźne choroby jamy ustnej są głównym źródłem stanu zapalnego. Może on wystąpić w całym organizmie i niekiedy skutkować poważnymi problemami układowymi, w tym chorobami układu......
Jama ustna - klucz do zdrowia - Popularne dolegliwości Jama ustna - klucz do zdrowia

Cena: 40.01 zł
Promocja z: 49.40
Nie lekceważ stanu jamy ustnej! Ceniony ekspert w dziedzinie zdrowia jamy ustnej udowadnia, że przewlekłe, niegroźne choroby jamy ustnej są głównym źródłem stanu zapalnego. Może ON wystąpić w całym organizmie i niekiedy skutkować poważnymi problemami układowymi, w tym chorobami układu......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2