Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3
Galeria okno

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 208
Oprawa: miękka, klejona
Dostępność:
48 godzin + czas dostawy
Opis książki Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3
Cena rynkowa: 29.00
Nasza cena:

26.68

Taniej o: 2.32 zł ( 8 % )
Ilość
Dodaj do schowka

W swoich poprzednich książkach O.I. Jelisejewa opowiedziała nam o tym, że każda choroba ma naturę infekcyjno - pasożytniczą. Lecz bakterie są w każdym organizmie, dlaczego więc jedni ludzie chorują, a inni są zdrowi? Doktor Jelisejewa twierdzi, że wszystko zależy po pierwsze od zdrowia duchowego, a po drugie, od równowagi kwasowo - zasadowej organizmu, przy czym oba te aspekty są wzajemnie ze sobą powiązane. Zakłócenie równowagi duchowej, i jako następstwo tego zakłócenia, zmiana równowagi kwasowo - zasadowej prowadzi do powstawania warunków sprzyjających rozwojowi chorób. W przywróceniu wewnętrznej i fizycznej harmonii pomoże prosty program złożony z 15 kroków, przeznaczony do samodzielnego stosowania. Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu czytelników.

Czy wiesz, że choroby nie biorą się znikąd i potrzebują bodźca do rozwoju?

Podsumowując informacje na temat pierwotnych przyczyn chorób dr Olga Jelisejewa proponuje autorski program samodzielnego pozbycia się każdej dolegliwości. Niniejsza książka pomaga opanować nieskomplikowany algorytm powrotu do zdrowia.

Przesunięcie parametrów duchowych to katalizator dla wszelkich chorób.
Zaburzenie równowagi kwasowo – zasadowej prowadzi do powstawania nowotworów
Zanieczyszczenie organizmu to zarówno skutek, jak i przyczyna choroby.


Od redakcji
W niniejszej publikacji, podobnie jak w pozostałych książkach Olgi Jelisejewej, występuje pojęcie testowania. Nie jest ono tożsame z badaniem. Podczas badania z zastosowaniem najnowszej aparatury do diagnostyki metodą Volla i Vega Test testuje się poszczególne czynniki chorobotwórcze na okoliczność ich występowania i umiejscowienia w organizmie lub narządzie. Testuje się również środki farmakologiczne, zioła, preparaty homeopatyczne, by sprawdzić, czy można je podawać pacjentowi. Wyrażenie, że „coś się testuje”, oznacza, że występuje to w organizmie lub w przypadku środków leczniczych, że nadaje się do podania choremu. Kiedy autorka pisze, że „coś się nie testuje”, ma na myśli, że nie występuje to w organizmie. Celowo pozostawiamy te wyrażenia w wersji polskiej, gdyż w nomenklaturze funkcjonującej wśród specjalistów z dziedziny diagnostyki metodą Volla takich właśnie terminów się używa.
 

Fragment książki


Przedmowa

Drodzy Czytelnicy!
Kontynuujemy rozmowę o tym, jak przywrócić zdrowie, jak walczyć z ciężkimi chorobami, z którymi niekiedy nie jest w stanie poradzić sobie medycyna ortodoksyjna. Wróćmy do kwestii prawidłowej diagnostyki, o której pisałam już w pierwszej i drugiej części książki Leczenie chorób przewlekłych i nowotworowych.

Onkolodzy, a nawet większość uzdrowicieli i specjalistów medycyny alternatywnej zbyt często eksploatują słowa „nowotwór złośliwy”. Wyrażenie to pozbawia człowieka sił i nadziei na życie. Jeśli u kogoś występuje ciężkie schorzenie przewlekłe, a medycyna nie może się z nim uporać, nierzadko pojawia się diagnoza „rak”. Być może warto już odejść od tego słowa wyroku i zamiast pisać je oraz wymawiać bez potrzeby, opracować diagnostykę w taki sposób, by zawsze odnajdować przyczynę i czynnik chorobotwórczy powodujący rozwój choroby.

Przypomnijmy sobie wnioski, do których doszedł wielki uczony

I. Miecznikow. Już w 1909 roku na konferencji naukowej na uniwersytecie w Cambridge występował z prelekcją i powiedział: „Podczas opracowywania najtrudniejszych rozwiązań w nauce medycznej, wśród których pierwsze miejsce zajmuje kwestia nowotworów złośliwych (rak, mięsak), teoria pochodzenia żywych gatunków daje nam cenne wskazówki. Dopuszcza ona przypuszczenie, które jest niezwykle popularne wśród patologów, że nowotwory te rozwijają się z listków zarodkowych, które pobłądziły. Tymczasem fakt, że u niższych zwierząt posiadających listki zarodkowe nowotwory zawsze powstają pod wpływem pasożytów, wskazuje na podobne pochodzenie nowotworów złośliwych u ludzi”.

Przytoczę ciekawy przypadek, który na szczęście miał pomyślne zakończenie. Opowiadali mi o nim specjaliści pracujący według moich metod.

Przykład kliniczny

Noworodkowi (miesiąc i 20 dni) postawiono straszną diagnozę: „rak krwi”. Lekarz stwierdził, że jest bezsilny, rodzice przygotowali się do pogrzebu. Specjaliści namówili ich, by dali im szansę na próbę wyleczenia dziecka. Rodzice nie mieli nic do stracenia i wyrazili zgodę. Przeprowadzono dziecku terapię antypasożytniczą, naturalnie w minimalnych dawkach. Lekarze, rodzice i specjaliści byli zmieszani, kiedy z noworodka wydostał się tasiemiec długości 120 cm oraz inne drobne robaki. Objawy „raka krwi” ustąpiły.

Oto paradoks: rozdźwięk pomiędzy praktyką i teorią. Robak mógł urosnąć w dziecku do takich rozmiarów wyłącznie w okresie wewnątrzłonowym. To znaczy, że praktyka kolejny raz udowadnia, że krew nie jest sterylna, łożysko nie chroni w pełni płodu, i zanim postawi się diagnozę „rak”, należy wszelkimi sposobami przebadać pacjenta na okoliczność występowania wirusów, grzybów i robaków pasożytniczych.

Jak zakończyły się działania specjalistów? Dziecko ma już dwa lata, żyje, jest zdrowe i normalnie się rozwija. W ten właśnie sposób zwykła choroba pasożytnicza została zinterpretowana jako rak. Takich przykładów jest wiele.

Zagadnieniom wirusowego i pasożytniczego pochodzenia nowotworów poświęcone są dwie moje poprzednie książki, o których na wstępie wspomniałam. Nadszedł czas, by pomówić również o innych przyczynach. Rzekłabym nawet „o pierwotnych przyczynach” rozwoju chorób ciężkich, przewlekłych i nowotworowych.

Zacznę od ciekawego listu Czytelniczki, który stanowi świetne preludium do zasadniczego tematu niniejszej książki.

„Szanowna Olgo Iwanowna!
Nazywam się Galina, mam 43 lata. Po przeczytaniu Pani książki Wczesna diagnostyka raka postanowiłam do Pani napisać list i podzielić się swoim doświadczeniem oraz odpowiedzieć na Pani pytanie wydrukowane na okładce Pani książki.

Na czym polega przyczyna tego, że ludzie nie zdrowieją po pierwszym cyklu zabiegów oczyszczających?

Ja też zadawałam sobie to pytanie i znalazłam odpowiedź, którą pragnę się z Panią podzielić. Cieszę się, że Bóg dał mi Pani książkę, za której pośrednictwem Bóg udzielił mi odpowiedzi. Dziękuję Pani za Pani pracę, za to, że nie zatrzymuje się Pani na dotychczasowych osiągnięciach, a kto szuka, ten zawsze znajdzie. «Pukajcie, a otworzą wam». Szkoda, że takich lekarzy jak Pani jest bardzo mało, lecz wiem na pewno, że z każdym dniem będzie ich coraz więcej. Zarówno lekarze, jak i znachorzy będą działać razem, wykonując wspólną pracę. Lekarze, którzy nie dzielą, lecz jednoczą organizm jako całość, będą z powodzeniem leczyć.

Jaka jest przyczyna? Olgo Iwanowna, proszę odpowiedzieć sobie na następujące pytania. Czy może Pani obrazić się na człowieka, który nic Pani nie zrobił? Czy może Pani roześmiać się lub rozpłakać, jeśli brak powodu? Aby się obrazić, zazdrościć, płakać lub śmiać się, potrzebna jest przyczyna, a proszę zauważyć, że może być to jakieś słowo lub czyn. Są one niematerialne, obraza, złość, radość itd. również są niematerialne – są to uczucia, przejawy duszy. Żadnym rentgenem w ciele fizycznym ich nie dojrzymy, podobnie jak duszy, a skutki tych uczuć są widoczne; obraza to nowotwór w ciele – łagodny lub złośliwy.

Jednym słowem, wszystko, co materialne, jest skutkiem, którego przyczyna jest niewidzialna.

Wszystkie grzyby i inne świństwa to też skutki i dlatego po wszelkich zabiegach oczyszczających i jakichkolwiek innych oraz po zażyciu lekarstw przyczyna pozostaje.

Przyczyną jest obraza, jakakolwiek negatywna myśl. Najważniejszą przyczyną jest brak miłości do samego siebie. Mówi Pani w swej książce o czystości myśli – i to właśnie jest przyczyna: obawy, negatywne stereotypy, które zaszczepione są w nas od samego dzieciństwa (a robią to rodzice, nauczyciele i inni ludzie). Dla Boga nie ma chorób nieuleczalnych, trzeba je tylko prawidłowo leczyć.

W liście nie zdołam dokładnie wszystkiego opisać, lecz mam nadzieję, że rozumie Pani, że po prostu staram się pisać krótko i przekonująco.

Doszłam do tego podobnie jak Pani – przez wszystkie swoje choroby i kiedy nie mogłam już polegać na lekarzach, zaczęłam modlić się do Boga. Każdego ranka najpierw się modliłam i po około miesiącu natrafiłam na Pani książkę – i to była odpowiedź. W ciągu pięciu godzin zmieniłam swe życie, gdyż dokładnie tyle zajęło mi przeczytanie Pani książki. Dostrzegłam, uświadomiłam sobie swe błędy, negatywny stosunek do samej siebie, do swych bliskich, do życia i losu. Poprosiłam Boga o wybaczenie i pomoc, aby pomógł mi zmienić się, aby nauczył, jak to uczynić. Olgo Iwanowna, proszę zauważyć, że zaczęłam pracować nad swymi myślami, wybaczać ludziom, sobie i życiu – i wyzdrowiałam. Organizm oczyszczał się sam, przyjmując moje myśli i wybaczenie. Wszystkie negatywne myśli i emocje wyszły wraz z kałem, kichaniem, katarem, śliną, wymiotami, gazami, wydzielinami i bólem. Miłość to Bóg. Każda komórka naszego ciała nastawiona jest na miłość.

Rozwijając tę myśl: aby żywy organizm żył, potrzebuje pożywienia. Jeśli na przykład roślina przestaje otrzymywać wodę, to umiera. Dokładnie tak samo jest z negatywną myślą. Kiedy człowiekowi wytłumaczy się, w czym rzecz, i podaruje mu się nową pozytywną myśl, to ON codziennie będzie ją powtarzał. Nie pozostaje energii odżywiającej stare myśli i one stopniowo słabną, a potem umierają. Choroba odchodzi, gdyż już łatwo poddaje się leczeniu.

Znachorzy i lekarze, którzy skupiają się wyłącznie na chorobach, są w stanie wyleczyć schorzenia, ale tylko na jakiś czas. Jedna dolegliwość przeradza się w drugą, ponieważ korzeń, którym jest myśl, pozostaje.

Życzę Pani sukcesów twórczych w Pani wdzięcznej pracy, szczęścia w życiu osobistym, dostatku i nowej wiedzy.

Zdrowy duch to zdrowe ciało.
Czystość duszy to czystość ciała”.

Takie listy otrzymuję dość często. Nierzadko zarzuca mi się, że zaczynam leczenie swych chorych od oczyszczania organizmu, czyli ciała. Lecz przychodzą do mnie głównie ludzie wymęczeni chorobami. Nie mają sił na myślenie o duszy, przebaczeniu i miłości. Po oczyszczeniu organizmu pojawia się u nich rześkość, chęć życia, czynienia dobra i wdzięczność wobec Boga oraz przyrody. Wówczas lepiej przyjmują nasze sugestie o duchowych przyczynach chorób i przyznają, że my, lekarze, oczyściliśmy ich nie tylko fizycznie, lecz także duchowo.

Drodzy Czytelnicy, mam nadzieję, że podejmując się lektury tej książki, uzbroiliście się w cierpliwość i macie wystarczająco wiele sił, by przyjąć to, o czym zamierzam Wam opowiedzieć we właściwej kolejności. Dlatego też zacznijmy od wewnętrznych przyczyn powstawania chorób i dopiero po ich szczegółowym rozważeniu wrócimy do fizjologicznych procesów organizmu odgrywających istotną rolę w powstawaniu chorób przewlekłych i nowotworowych.Spis treści
Od redakcji ..........................................................................................5
Oczyszczanie duszy ..............................................................................7
Pięć pierwotnych przyczyn powstawania chorób ..............................13
Przyczyna pierwsza – duchowa .....13
Przyczyna druga – mentalna .....16
Przyczyna trzecia – emocjonalna .....18
Przyczyna czwarta – energoinformacyjna .........................................19
Związek oczyszczania duchowego
z oczyszczaniem fizycznym....................................................................50
Modlitwy pomagające przy raku...........................................................53
Praktyka oczyszczania organizmu ....................................................54
Równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie .................................61
Rola równowagi kwasowo-zasadowej
w powstawaniu chorób ...........................................................................61
Dlaczego wegetarianie też chorują na raka?.......................................62
Układy buforowe: ochrona pH krwi....................................................64
Regulacja równowagi kwasowo-zasadowej .......................................65
Zaburzenie pH: kwasica i alkaloza .....................................................67
Cechy równowagi kwasowo-zasadowej związane z wiekiem. ..............69
Rola równowagi kwasowo-zasadowej
w rozwoju procesów patologicznych ....................................................70
Przemiana materii: anabolizm i katabolizm .....................................73
Samodzielna diagnostyka pH.................................................................98
Podstawowe cechy i oznaki zaburzeń ...............................................103
Kilka praktycznych zaleceń .................................................................107
Rewolucyjna teoria pojawienia się i leczenia raka według
E. Reviciego...................................................................................111
Ból i rak ...................................................................................................113
Klucz do leczenia....................................................................................113
Podstawowe wnioski ..............................................................................118
Czy potrzebna jest straszna diagnoza? ................................................120
Pod ochroną kwasów tłuszczowych ................................................121
Onkologia: nieoczekiwane mutacje ....................................................122
Lipidy przeciwko rakowi ......................................................................126
Lipidy jako podstawa ewolucji albo nowa koncepcja
powstania życia .................................................................................... 129
Tablica okresowa według E. Reviciego ..............................................133
Sukcesy w leczeniu AIDS .....................................................................138
Odżywianie wspierające zdrowie ....................................................145
Żywienie zgodne z grupą krwi 145
Jak zapewnić sobie wapń? 156
Dieta dla chorych na osteoporozę 158
Rozdzielne żywienie 159
Szkodliwe składniki w produktach żywnościowych 163
Praktyczne zalecenia: 15 kroków do zdrowia..................................165
Praktyka leczenia w ośrodku Jelisejewej .........................................181
Zakończenie .....................................................................................190

Najczęściej kupowane razem:

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5 - Walka z rakiem Leczenie chorób 26.68 zł 29.00 zł
8%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 4 - Walka z rakiem Leczenie chorób 26.68 zł 29.00 zł
8%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 1 - Popularne dolegliwości Leczenie chorób 26.68 zł 29.00 zł
8%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 2 - Popularne dolegliwości Leczenie chorób 26.68 zł 29.00 zł
8%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych - Medycyna niekonwencjonalna Profilaktyka i leczenie 58.88 zł 59.00 zł
0%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szkoła zdrowia - Oczyszczanie organizmu Szkoła zdrowia 43.24 zł 46.00 zł
6%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Metody oczyszczania i regeneracji organizmu - Oczyszczanie organizmu Metody oczyszczania i 24.35 zł 25.90 zł
6%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tajemnica ukrytych infekcji - Popularne dolegliwości Tajemnica ukrytych infekcji 25.38 zł 27.00 zł
6%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kuracja życia metodą dr Clark - Oczyszczanie organizmu Kuracja życia metodą 37.72 zł 49.99 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Przywracać zdrowie żywieniem - Medycyna niekonwencjonalna Przywracać zdrowie żywieniem 9.06 zł 12.01 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Soda oczyszczona na straży zdrowia - Samouzdrawianie - książki Soda oczyszczona na straż 17.01 zł 22.00 zł
23%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wszystko można wyleczyć ! Cz. 2 - Popularne dolegliwości Wszystko można wyleczyć 34.96 zł 38.00 zł
8%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Recenzje książki Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3 - przeczytaj opinie klientów:

Szczegóły książki Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 3
Owoce jagodowe - Inne książki o dietach Owoce jagodowe 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kokos wszystko co musisz wiedzieć o najbardziej wszechstronnej roślinie na świecie - Inne książki o dietach Kokos wszystko co musisz 24.43 zł 36.90 zł
34%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Chia - Inne książki o dietach Chia 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Jarmuż - Inne książki o dietach Jarmuż 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Joga 7/7 - Joga i medytacja Joga 7/7 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kawa dla zdrowia - Inne książki o dietach Kawa dla zdrowia 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Twoja krew nie kłamie - Popularne dolegliwości Twoja krew nie kłamie 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sztuka fermentacji - Inne książki o dietach Sztuka fermentacji 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Weganizm daje moc - Wegetarianizm i kuchnia jarska Weganizm daje moc 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dobry tłuszcz - Popularne dolegliwości Dobry tłuszcz 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Grzyby lecznicze - Inne książki o dietach Grzyby lecznicze 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wegańska spiżarnia - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wegańska spiżarnia 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wegetarianizm na pół etatu - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wegetarianizm na pół etatu 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Hashimoto - Inne książki o dietach Hashimoto 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne - Popularne dolegliwości Leczenie odżywianiem. Stan 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ziołowy ogród - Książki o ziołach Ziołowy ogród 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Roślinne kłamstwo - Diety i zdrowe odżywianie Roślinne kłamstwo 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Awokado - Inne książki o dietach Awokado 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia gotowania - Inne książki o dietach Magia gotowania 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Styl życia Zero Waste - Uzdrawianie życia Styl życia Zero Waste 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rewolucja w leczeniu raka - Walka z rakiem Rewolucja w leczeniu raka 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Odżywianie według jogi - Inne książki o dietach Odżywianie według jogi 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super zboża - Inne książki o dietach Super zboża 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli - Książki popularnonaukowe Sekrety roślin i zwierząt 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Witamina D - Popularne dolegliwości Witamina D 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super ziarna - Inne książki o dietach Super ziarna 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Planeta grubasów jak uciec z pułapki otyłości - Popularne dolegliwości Planeta grubasów jak uciec 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super Zielone - Wegetarianizm i kuchnia jarska Super Zielone 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Pij mleko, będziesz chory - Inne książki o dietach Pij mleko, będziesz chory 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kuchnia kokosowa. Kompletna książka kucharska - Dieta bezglutenowa Kuchnia kokosowa. Kompletna 34.93 zł 49.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wege – tu się kroi coś pysznego - Wegetarianizm i kuchnia jarska Wege – tu się kroi 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ekożycie pod lupą - Inne książki o dietach Ekożycie pod lupą 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dieta Buddy - Odchudzanie Dieta Buddy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Twoja krew nie kłamie - Popularne dolegliwości Twoja krew nie kłamie 10.32 zł 34.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dieta ketogeniczna w walce z rakiem - Inne książki o dietach Dieta ketogeniczna w walce 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dobry tłuszcz - Popularne dolegliwości Dobry tłuszcz 19.95 zł 39.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Grzyby lecznicze - Inne książki o dietach Grzyby lecznicze 13.97 zł 39.90 zł
65%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wszystko zaczyna się od bakterii - Popularne dolegliwości Wszystko zaczyna się od 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Styl życia Zero Waste - Uzdrawianie życia Styl życia Zero Waste 11.97 zł 39.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Odżywianie według jogi - Inne książki o dietach Odżywianie według jogi 11.07 zł 36.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zdrowe odkwaszanie - Oczyszczanie organizmu Zdrowe odkwaszanie 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super zboża - Inne książki o dietach Super zboża 11.07 zł 36.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Super ziarna - Inne książki o dietach Super ziarna 11.07 zł 36.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia gotowania - Inne książki o dietach Magia gotowania 20.97 zł 59.90 zł
65%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Witamina D - Popularne dolegliwości Witamina D 10.47 zł 34.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Planeta grubasów - Popularne dolegliwości Planeta grubasów 13.97 zł 39.90 zł
65%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dieta na twoich zasadach - Joga i medytacja Dieta na twoich zasadach 20.97 zł 69.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga soków - Wegetarianizm i kuchnia jarska Księga soków 11.97 zł 39.90 zł
70%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Tygrysie oko - kamień - Pojedyncze kamienie szlachetne Tygrysie oko - kamień 6.16 zł 7.00 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Green witch - Wicca, magia naturalna, czarostwo Green witch 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Sigil bezpieczeństwa materialnego Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Sigil bezpieczeństwa 33.15 zł 39.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman zdrowia, oksydowany Ag925, 5,8g - Symbole okultystyczne Sotis Talizman zdrowia, 79.05 zł 93.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Obfitość - Zestaw Kamieni w pudełku (CrystalBox) - Pojedyncze kamienie szlachetne Obfitość - Zestaw Kamieni 87.95 zł 89.90 zł
2%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 60.78 zł 71.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołó 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman związków i miłości, oksydowany Ag925, 4,2g - Amulety runiczne Sotis Talizman związków 57.38 zł 67.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g - Amulety runiczne Sotis Pentagram runiczny, 68.85 zł 81.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca, nieoksydowany Ag925, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini Księżyca 43.35 zł 51.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5 - Walka z rakiem Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 5

Cena: 26.68 zł
Promocja z: 29.00
Piąta część książki doktor O.I. Jelisejewej poświęcona jest najlepszym autorskim metodom walki z nowotworami i innymi ciężkimi chorobami. Wśród twórców tych metod są dobrze znane czytelnikom nazwiska – Nishi, Breuss, Shelton, Szewczenko, Dorogow i mniej znane, takie jak Todik, Clark, Gerson,.....
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 4 - Walka z rakiem Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 4

Cena: 26.68 zł
Promocja z: 29.00
W czwartej książce doktor O.I. Jelisejewej przeczytasz o zastosowaniu ziół lecz­niczych w leczeniu nowotworów piersi i żeńskich narządów płciowych, gruczolaka i raka prostaty, chorób nowotworowych układu pokarmowego, guzów narządów oddechowych, złośliwych procesów w tkankach miękkich i kostnych......
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 2 - Popularne dolegliwości Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych TOM 2

Cena: 26.68 zł
Promocja z: 29.00
W książce mowa jest o roli pasożytów w rozwoju ciężkich chorób. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie....
Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych - Literatura psychologiczna Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych

Cena: 72.25 zł
Promocja z: 85.00
Książka "Psychologiczne aspekty przewlekłych chorób somatycznych" prezentuje w ujęciu holistycznym problemy chorych przewlekle. Autorka zapoznaje czytelnika ze wspólnymi i odrębnymi problemami doświadczanymi przez chorych z zagrożeniem życia i sprawności na skutek najczęstszych, współczesnych......
Diagnostyka i leczenie chorób nadnerczy - Medycyna Diagnostyka i leczenie chorób nadnerczy

Cena: 160.65 zł
Promocja z: 189.00
Pierwsza na polskim rynku wydawniczym monografia przedstawiająca w ujęciu wielodyscyplinarnym aktualny stan wiedzy na patologii gruczołu nadnerczowego oraz metod diagnostycznych i terapeutycznych aktualnie stosowanych w chorobach nadnerczy. W książce - przygotowanej przez zespół uznanych krajowych.....
Pasożyty prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie - Popularne dolegliwości Pasożyty prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne

Cena: 34.71 zł
Promocja z: 39.90
Wyeliminowanie niektórych chorób utrudnia brak wiedzy. Najgorsze są jednak takie, o których sądzimy, że wiemy wszystko, a które posiadają ukryte przyczyny, nieznane opinii publicznej ani lekarzom medycyny konwencjonalnej. Dotyczy to w szczególności chronicznych dolegliwości, których liczba wzrasta.....
Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1 - Medycyna Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Cena: 126.65 zł
Promocja z: 149.00
Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów, dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów, endokrynologów, kardiologów, reumatologów, nefrologów, onkologów, hematologów, lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u......
Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych - Medycyna niekonwencjonalna Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych

Cena: 58.88 zł
Promocja z: 59.00
Dopiero niezależnej badaczce udało się znaleźć odpowiedzi. Hulda Regehr Clark rozpoczęła studia w dziedzinie biologii na Uniwersytecie w Saskatchewan w Kanadzie, gdzie uzyskała najpierw tytuł licencjata Magna Cum Laude, a później, z honorami, magistra biologii....
Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych - Medycyna niekonwencjonalna Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

Cena: 44.15 zł
Promocja z: 54.50
Czy jesteś zdezorientowany przez sprzeczne zalecenia lekarzy? Czy rosnący odsetek zachorowań na nowotwory i inne schorzenia powoduje u Ciebie niepokój i potrzebę zabezpieczenia się przed chorobą? Autor pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi pozbyć się dolegliwości, które zostały błędnie zdiagnozowane.......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2