Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Wylecz się z raka cz.1
Wylecz się z raka cz.1
Galeria okno

Wylecz się z raka cz.1

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 320
Oprawa: miękka, klejona
Dostępność:
48 godzin + czas dostawy
Cena rynkowa: 39.00
Nasza cena:

32.37

Taniej o: 6.63 zł ( 17 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Wylecz się z raka cz.1
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do placówki Poczty polskiej lub do sklepu Żabka lub do sklepu Freshmarket lub do stacji PKN Orlen lub do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 8,99 zł
 • Odbiór w placówce Poczty od 8,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór w sklepie Żabka od 8,99 zł
 • Odbiór w Freshmarkecie od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DHL od 12,99 zł
 • Kurier miejski Nadajesz.pl - Białystok od 12,99 zł
ODBIÓR OSOBISTY ZA 0 zł Białystok, Warszawa, Ełk, Suwałki, Grajewo

Schematy leczenia guzów nowotworowych układu pokarmowego, płuc, mózgu, wątroby, krtani, piersi, żeńskiego i męskiego układu płciowego. Wyjaśnienie przyczyn powstawania chorób przewlekłych i nowotworowych. Rady pozwalające pozbyć się czynników powodujących choroby.

Drodzy Czytelnicy! Mam nadzieję, że ta książka całkowicie zburzy Wasze przekonanie, że nowotwory są nieuleczalne. Oficjalna onkologia przez długie lata wbijała nam do głowy - rak jest nieuleczalny, nieuleczalny, nieuleczalny. Od 2005 raku wiemy, że wręcz przeciwnie. „Uleczalny!” I to każdy, cały i w pełni!

Wielu lekarzy medycyny ortodoksyjnej wprawia w zakłopotanie fakt, że półpiśmienni dziadowie i babki - zielarki szereg chorób leczyli z niezmiernie pozytywnym rezultatem....”

Na całym świecie powstaje sytuacja, którą można scharakteryzować następująco: tabletki i zastrzyki są dla biednych i głupich. Dla zdrowych i bogatych przeznaczone jest odżywianie, zdrowy klimat, zioła i zabiegi...”


Od Wydawcy

Tragicznie zmarły w ubiegłym roku Jewgienij Lebiediew był nie tylko niezwykle skutecznym, powszechnie znanym na Ukrainie i w Rosji naturopatą, ale także człowiekiem głęboko wierzącym, co znajdowało wyraz w jego podejściu do leczenia. W swej książce prezentuje ON syntezę praktycznych przepisów i zaleceń medycznych zaczerpniętych zarówno od klasyków (Hulda Clark, japoński lekarz profesor Nishi, Siemionowa), jak i od rewolucyjnie myślących nowatorów (Dorogow – autor preparatu ASD), połączoną z czynnikiem duchowym odwołującym się do chrześcijańskiej spuścizny Rusi. Mieszanka ta może wydać się w pierwszej chwili trudna do przełknięcia komuś, kto oczekuje wyłącznie zaleceń dotyczących terapii dolegliwości fizycznych. Zanim jednak niecierpliwy czytelnik pominie fragmenty komentujące wpływ spójności osobowości pacjenta i konfliktów moralnych na stan zdrowia, by skupić się na schematach leczenia, powinien wziąć pod uwagę, że z reguły stan psychiczny i duchowy mają duże znaczenie dla tempa walki z rakiem i przebiegu rekonwalescencji. Jak istotnym czynnikiem jest pojednanie się z naturą i wybaczanie sobie i innym wie przecież każdy, kto sięgnął kiedykolwiek po lekturę z dziedziny psychologii czy psychosomatyki – znaczenie wewnętrznej zgody w procesie leczenia, nadbudowy energoinformacyjnej człowieka, ciała kwantowego podkreślało wielu autorów (Siemionowa, Nieumywakin, Jelisejewa, Louise Hay).

Jewgienij Lebiediew opisuje to wszystko, używając nomenklatury zrozumiałej dla czytelnika zakorzenionego w kulturze Europy Środkowo-Wschodniej i mimo że niektórzy mogą uznać jego podejście za przestarzałe, zideologizowane, to z szacunku dla nieżyjącego autora redakcja postanowiła nie usuwać z tekstu kontrowersyjnych fragmentów. Najistotniejsze są zresztą w tej książce nie osobiste poglądy autora, ale jasno przedstawione i uporządkowane schematy leczenia nowotworów za pomocą ziół, soków i środków w sklepach zielarskich.
 

Oto dostajecie Państwo poradnik, która uratował niejedno ludzkie życie. Mamy nadzieję, że również Wam pomoże ON powrócić do zdrowia i zachować dobre samopoczucie.
- Redakcja


Od Autora

Książkę tę napisał dla was zwykły mieszkaniec miasta. Jego tryb życia, zachowania społeczne i odżywianie niegdyś niczym nie różniły się od waszych. Tak samo palił, bawił się, lubił święta i nadużywał przypadkowych kontaktów płciowych. Żył właściwie tak, jak wszyscy. Dopóki nie uświadomił sobie, że powoli umiera.

Możliwości nowoczesnej medycyny były mu dobrze znane i postanowił unikać spotkania z nią do ostatniej chwili. Miał podstawy do tak stanowczego postanowienia. Pięć lat wcześniej autor pochował ojca, który w ciągu dwóch miesięcy umarł na raka płuc z przerzutami po „zwieńczonym sukcesem” leczeniu zapalenia płuc w szpitalu.

Kiedy autor zachorował, siły opuszczały go bardzo szybko, trzeba było porzucić pracę, pogorszyło się samopoczucie i wygląd zewnętrzny. Zaczęły się bóle i bezsenność... Traf chciał, że ostatnią przeczytaną przez niego książką był „Czas Apokalipsy” Iwanowa. Wtedy po raz pierwszy zrozumiał, jak należy przeżyć to tymczasowe życie. Było jednak już za późno. Dwa letnie miesiące były nieustającą agonią. Nigdy i nigdzie wcześniej autor nie słyszał i nie czytał, że śmiertelne męki są tak straszne. Na początku sierpnia zrozumiał, że w następnym tygodniu umrze. Sama myśl o tym, że w takich mękach ma przeżyć jeszcze tydzień, była nie do zniesienia i wywoływała przerażenie. Jedyną nadzieją była modlitwa do Pana Boga o szybką śmierć. Śmierć się jednak wycofała, bóle stały się słabsze, ale nie pojawił się sen. Wszytko to trwało jeszcze cztery miesiące, dopóki autor nie wziął do ręki książki Mai Gogulan o leczeniu nowotworów. Wcześniej wiedział już o pracach Japończyków, więc nie widząc innego wyjścia, zaczął pić soki warzywne, zrobił drenaż wątroby i dwa razy dziennie wykonywał naprzemienne procedury kontrastowe. Po miesiącu skórę pokrył toksyczny wyprysk, a jego pojawienie się przyniosło ulgę. Autor nie był w stanie wykonać w pełni schematu Huldy Clark, udało mu się jednak pozbyć złych mieszkańców wątroby i jelit. Z ciężkimi wymiotami opuścili oni wątrobę, a z wyciekiem połączonym z zatruciem wyszli z jelit. To sprawiło, że autorowi przybyło sił, można było już coś poczytać i jako tako zadbać o siebie, co ułatwiło bliskim pielęgnację.

Kolejne dziewięć miesięcy nie przyniosło niczego oprócz znajomości z wieloma autorami, ich zaleceniami i odkryciami. Cały ten czas trwało przyjmowanie soków z krótkimi głodówkami, co pozwoliło zachować życie, lecz nie przyniosło zdrowia. Stało się jasne, że trzeba będzie iść do świątyni Bożej. W grudniu – skrucha i spowiedź, w marcu – ostatnie namaszczenie i pierwsze przyjmowanie zestawu ziół. Po przyjęciu zestawu ziół krótki cykl jaskółczym zielem. Część guzów przewodu pokarmowego rozpadła się i wyszła, część rozrostów wyszło na skórę w postaci wysypki, ale ogólny stan niewiele się polepszył. Wciąż uszkodzona była trzustka, wątroba, górna część żołądka, lewe płuco i lewa ręka. Zamęt wprowadzała nieodpowiedzialna pisanina autorów, którzy swoimi książkami „o leczeniu raka” zawalali półki księgarń i straganów. Wierzył w Boga, lecz nie wierzył ani Jemu, ani Jego słowom i ich nie wykonywał. Ze Starego Testamentu dowiedział się, że „śmierć grzeszników jest okrutna”, że rozpustnicy i rozpustnice odziedziczą „zgniliznę i robactwo i zuchwała dusza zostanie wytępiona”. Dowiedział się także, że „Bóg nie pragnie śmierci grzesznika” i że „życie człowieka nie zależy od ilości jego bogactwa”, a jedynie od wykonywania prawa i woli Bożej. Zrozumiał, że na Boży zamiar co do zdarzeń na świecie lub życia konkretnego człowieka nie wpływają czyny tego człowieka lub upadłych aniołów, a wpływa tylko jego skrucha i poprawa. Teraz wie, że Pan Bóg oznajmił przez proroków tym, którzy Go miłują i boją się Go, wszystkie przyszłe zdarzenia do końca tego świata i strasznego Sądu.

I poznał nareszcie słowa Serafima Sarowskiego: „Odrzuć grzech, a choroba cię zostawi”. Czytając wielkich Świętych Ojców, pojął, że uwolnić się od bezeceństwa i choroby można tylko przez post, skruchę, zioła i mocne postanowienie niepopełniania nigdy więcej grzechów śmiertelnych i unikania obcowania ze „sługami diabła”, inaczej diabeł od razu zyska nad człowiekiem władzę. Ze wstydem przeczytał, że rozpustnika Bóg pozbawia rozumu i wspominając swoje życie, gorzko zapłakał.

W piątym miesiącu przestrzegania postu miał okazję przekonać się, jakie straszne choroby zżerają grzeszników żywcem. Wyprysk skórny spowodowany zakażeniem z nowotworów sprawił, że skóra zaczęła się „rozpływać”. Ból zmniejszał się tylko po użyciu święconego podczas ostatniego namaszczenia olejku. Wiedza i doświadczenie przychodziły szybko; ludzie pomagali książkami, a książki radami.
 

Czytajcie, przyjaciele, tę książkę, naprawiajcie swoje życie i wracajcie do zdrowia.
- Jewgienij Lebiediew
 


Spis treści

Rozdział I. Zwykły faszyzm albo gorzka prawda o naszej onkologii (list, od którego zaczęła się ta książka) 11
Rozdział II. Leczenie nowotworów to sprawa rąk i umysłu samego pacjenta 23
Rozdział III. Od czego zacząć leczenie 35
Rozdział IV. U czytających pierwsze strony tej książki pojawiły się pytania. Zresztą nietrudno je przewidzieć... 43
Rozdział V. Doświadczenie gorzkiego żalu 57
Rozdział VI. Koszmar kobiet, które dotknęła rewolucja seksualna, jak również bomba dla medyków mających się za najlepszych lekarzy, a niemogących wam pomóc 77
Rozdział VII. Nieszczęście – suchoty albo gruźlica jako złośliwa choroba tkanek93
Rozdział VIII. Schemat leczenia nowotworów mózgu i to, czego nie wiedział profesor Nishi i jego uczeń – profesor Watanabe 103
Rozdział IX. Zaczynajcie leczenie choroby, zanim ona wystąpi 113
Rozdział X. Kolejna wielka afera współczesnej medycyny 127
Rozdział XI. Chorzy onkologicznie nie mogą sobie pozwolić na pomyłki w kwestii żywienia! 147
Rozdział XII. Uleczalne są umiejscowione w dowolnym miejscu nowotwory każdego kształtu, składu i postaci! 173
Rozdział XIII. Spożycie soków warzywnych ma zasadnicze znaczenie dla życia chorych, a tym bardziej dla życia ciężko chorych 199
Rozdział XIV. Utrwalenie zdobytej wiedzy: leczenie i odżywianie215
Rozdział XV. Z listów i artykułów - mity 239
Rozdział XVI. Ewgienij Lebiediew o żywieniu i praktyce zastosowania preparatu ASD-2F 263
Przypisy 295
Epilog 303

Recenzje książki Wylecz się z raka cz.1 - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Wylecz się z raka cz.1
 • Tytuł: Wylecz się z raka cz.1
 • Autor: Jewgienij Lebiediew
 • Wydawnictwo: Altermed
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2012
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: HARTIGRAMA17
 • ISBN: 9788393153701
 • EAN: 9788393153701
Podobne produkty
Vademecum uzdrawiania z raka - Walka z rakiem Vademecum uzdrawiania z raka

Cena: 29.05 zł
Promocja z: 35.00
Ten niezwykle przyjazny podręcznik podyktowany jest przez osobiste doświadczenia Autorki. Gdy usłyszała przed laty diagnozę nowotworu, zamiast pogrążyć się w smutku, znalazła sposób na przezwyciężenie choroby. Przedstawia tu metody, które doskonale zdały egzamin w przypadku jej walki z rakiem, od......
Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy - Uzdrawianie Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

Cena: 28.47 zł
Promocja z: 34.30
Schorzenia stawów dotykają miliony ludzi na całym świecie – w samych Stanach Zjednoczonych choruje na nie co piąty dorosły. Przybierają one formę typowego artretyzmu, fibriomalgii, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podagry. Dopadają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Są podstępne, bo przez w...
Wylecz się sam. Megadawki witamin - Popularne dolegliwości Wylecz się sam. Megadawki witamin

Cena: 41.39 zł
Promocja z: 59.99
Autor krok po kroku pokazuje, że większość chorób można usunąć stosując terapie naturalne. Leczenie chorego organizmu lekami to jak czyszczenie zanieczyszczonego jeziora trucizną – przekonuje. I wcale przy tym nie jest przeciwnikiem medycyny....
Rewolucja w leczeniu raka - Walka z rakiem Rewolucja w leczeniu raka

Cena: 31.43 zł
Promocja z: 44.90
Przełomowa książka, która może ocalić ci życie Rewolucja w leczeniu raka to pierwsza książka, która pokazuje zaskakująco proste i naturalne, a zarazem skuteczne i bezpieczne dla organizmu metody leczenia raka, które pomogły już tysiącom pacjentów. Ten fenomenalny program terapii i profilaktyki......
Jak pokonałam raka - Monika Godlewska wyd.2011 - Uzdrawianie Jak pokonałam raka - Monika Godlewska wyd.2011

Cena: 21.90 zł
Promocja z: 29.20
Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę, która dla wielu osób jest równoznaczna z wyrokiem śmierci. Rak. Nowotwór. Choroba, która corocznie zbiera na całym świecie swoje obfite żniwo. Monika dokonała wtedy najważniejszego wyboru – zdecydowała się na życie i walkę z przerażającym......
Zen – jak dobrze przeżyć raka - Poradniki dla kobiet Zen – jak dobrze przeżyć raka

Cena: 25.83 zł
Promocja z: 36.90
Diagnoza: nowotwór. Niezła niespodzianka. I to wcale nie ta z rodzaju miłych. Nie da się na nią przygotować. Ale trzeba z nią żyć. Nauczycielka Zen i lekarka medycyny chińskiej - Daju Suzanne Friedman uczy, jak kierować swoim umysłem, ciałem i duchowością w taki sposób, aby życie z rakiem było......
Cesarz wszech chorób Biografia raka - Walka z rakiem Cesarz wszech chorób Biografia raka

Cena: 47.92 zł
Promocja z: 59.90
Siddhartha Mukherjee opowiada historię raka, poczynając od pierwszych odnotowanych przypadków sprzed tysięcy lat, a kończąc na czasach współczesnych, badając ten temat z precyzją biologa molekularnego, perspektywą historyka i pasją biografa. W rezultacie powstała przejrzysta i niezwykle błyskotliwa....
Jak wyleczyć się z raka - Popularne dolegliwości Jak wyleczyć się z raka

Cena: 33.25 zł
Promocja z: 35.00
Rak to jedna z największych plag współczesnego świata, która co roku zbiera ogromne żniwo na całym świecie. Stosowane przez konwencjonalną medycynę metody leczenia, sprowadzające się zwykle do chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych, charakteryzują się niską skutecznością oscylującą w....
Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran - Osobowość Samorealizacja Kariera Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran

Cena: 26.56 zł
Promocja z: 32.00
Czy odnosicie czasem wrażenie że w swoim rozwoju wewnętrznym, stoicie w miejscu, że pewne sprawy które wydawały się Wam rozwiązane po raz kolejny nie dają Wam spokoju? By może szukacie wyjścia w złym miejscu. Lise Bourbeau to autorka ponad 14 książek, w tym bestsellera „Wsłuchaj się w s...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!