Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii
Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii
Galeria okno

Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii

Ocena: 4.8 (10 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 320
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   C H W I L O W O   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 34.90
Ostatnia cena:

24.43

Taniej o: 10.47 zł ( 30 % )
Powiadom mnie o dostępności
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii
Do progu (199,00 zł) Darmowej Dostawy do stacji PKN Orlen lub do placówki Poczty polskiej lub do paczkomatu lub Paczką pocztową (48h) lub Przesyłką kurierską (24h) brakuje Ci 199,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł
 • Kurier miejski - Białystok od 12,99 zł
ODBIÓR OSOBISTY ZA 0 zł Białystok, Warszawa, Ełk, Suwałki, Grajewo

Co kryje się za syberyjską granicą? Jaka jest historia tych ziem i ich mieszkańców? Dlaczego nazywa się ich obcymi? Czy są kosmitami? O czym głoszą prastare legendy syberyjskie?

Odkryj inny świat niż ten, który dotąd miałeś okazję poznać, a zafascynuje cię urodą krajobrazu, dzikością przyrody, niedostępnością połaci swojego terytorium oraz tajemniczymi postaciami i zjawiskami.

Przed tobą wyłoni pełen grozy obraz pskowskiego lasu i złowieszczej Szorii. Będziesz miał okazję przekroczyć wrota piekieł, wejść do podziemnych labiryntów, odwiedzić miasto ciemnych mocy i jasnowidzów oraz ujrzeć światła nieoswojonej tajgi. Wtedy oczaruje cię pieśń Daurii, poznasz upiory starego Bijska, mongolskiego robaka śmierci oraz posmakujesz specjałów z kuchni magicznej.

Większości z tych zdarzeń autor, Wojciech Grzelak, był uczestnikiem lub świadkiem. Dziś dzieli się z tobą przeżyciami z tej podróży, byś i ty mógł odkryć czar ziemi szamanów.

Poznaj syberyjską duchowość, zagadkowe miejsca i tajemnicze obiekty nie z tego świata.


Fragment książki

Nadszedł od strony słońca, które właśnie sadowiło na górskiej grani, już zmęczone po całodziennej wędrówce. Gwiazda dzienna lamowała jego sylwetkę płomienną aureolą i zdawało się, że wychodzi z żywego ognia. Było upalnie; panował nieprawdopodobny sierpniowy skwar, ziemia ledwie dyszała. Pławiąca się w straszliwym gorącu łąka roztaczała tumaniące zapachy: powietrze było aż gęste od uwolnionych z kwiatowych płatków olejków eterycznych, unoszących się nad niską trawą rozedrganą mgiełką.

Siedziałem na brzegu Czui, niskim, lecz urwistym, mocno podmytym przez bystrze. Rzeka spływała oślepiającym blaskiem, jakby napełniona roztopionym złotem. – Tjachszlar – pozdrowił mnie po ałtajsku. Pochylił się nad wodą, zerkając z ciekawością w zielonkawą toń, przeszytą aż do samego dna grubą smugą słonecznego światła. – Są ryby? – zadał pytanie, jakie zazwyczaj kieruje się do kogoś, kto gapi się bezczynnie w wodę. – Nie ma. – Wzruszyłem ramionami. – A jednak! – Uśmiechnął się jakoś przekornie. Spojrzałem w dół: w słonecznej strudze pod skarpą kłębiły się tłuste lipienie i pstrągi, rozpryskując na wszystkie strony iskry drobnych kropli.

Słońce, niczym porzucony szamański bęben, już do połowy osunęło się za obrębiony ostrymi konturami ośnieżonych szczytów widnokrąg. Wtedy zobaczyłem jego oczy. Patrzył życzliwie, ale zarazem trochę badawczo; wydawało się, że czeka na jakąś moją reakcję. Źrenice miał czarne, przepastne jak otchłań ałtajskiego piekła rządzonego przez demona Erlika. Ale to nie one sprawiały największe wrażenie... Tęczówki, zwykle ciemnobrązowe u Ałtajczyków, były zielone z plamkami jasnymi jak płatki srebrzystego metalu. Każda z nich miała inny kształt; przypominały coś znajomego. Już wiedziałem – to były sylwetki zwierząt zodiakalnych ałtajskiego kalendarza. Rozpoznawałem je bez trudu: bar – tygrys, czyłan – wąż, ułu – smok... Patrzyłem jak zahipnotyzowany. Zodiak w jego oczach poruszył się i z wolna zaczął obracać wokół centrum koła z lewa na prawo. Ten ruch fascynował, przyciągał z magnetyczną siłą. Krąg przyspieszył; nie wiem, ile czasu minęło, chyba niewiele, ale zupełnie straciłem jego poczucie. Przede mną szalała, wirowała zodiakalna zamieć, cały kosmos z galaktykami mknącymi przez niezmierzoną pustkę, z gwiazdami skaczącymi jak piłeczki w dłoniach demiurga-żonglera...

Spotkałem na Ałtaju wielu szamanów. O niezwykłej mocy kilku z nich słyszałem wcześniej dużo; ci, z którymi mówiłem na ten temat, ściszali przezornie głos i rozglądali się niespokojnie wokół. Czasem przekonywałem się, że mieli rację. Bywało również, że ten i ów szaman cieszył się sławą na wyrost, a jego popisy, oględnie mówiąc, trąciły hochsztaplerką. „On czasem lubi dodać coś od siebie” – badacz ałtajskiego folkloru Włodzimierz Ojnyszew wystawił kiedyś taką lakoniczną opinię pewnemu szamanowi z Czemału i mrugnął do mnie porozumiewawczo. No cóż, są magowie i magicy – jak wszędzie na świecie.

[fragment książki, s. 19-21]
 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Ziemia szamanów"


O autorze

Wojciech Grzelak – dziennikarz, pisarz, podróżnik, wykładowca na Uniwersytecie w Górnoałtajsku, krążący od wielu lat między Polską a Syberyjską Republiką Ałtaj, która stała się jego drugą ojczyzną. Swoim terenowym pancernikiem pokonuje codziennie dziesiątki tysięcy kilometrów, wiodących po azjatyckich bezdrożach. Dogłębnie poznał syberyjską i ałtajską duchowość, tamtejsze tradycje, legendy czy nieznane dotąd fakty związane z UFO, tym, co nieznane i nie z tego świata. Swoje obserwacje i doświadczenia spisuje w książkach. Oprócz Ziemi szamanów, spod jego pióra wyszły już Szamani, mumie, ałmysy, Gra z Rosją oraz Demon w pajęczynie.

Patronat medialny

 

 

Recenzje książki Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii - przeczytaj

opinie klientów:

Bartosz R. ( ... ) 2015-01-23 14:57:30, ocena: 5

Świetna książka, przeczytałem ją w jeden dzień .Polecam też GRA Z ROSJĄ DO JEDNEJ BRAMKI.
Magdalena S. ( ... ) 2014-07-29 21:03:17, ocena: 4

Syberia zawsze kojarzyła mi się tylko z dwoma rzeczami: z przejmującym zimnem i chłodem oraz z II wojną światową, podczas której Syberia była miejscem deportacji, między innymi Polaków. Nigdy bym nie podejrzewała, że ta kraina kryje w sobie tajemnice, które od lat stanowią nieodgadnione zagadki, a niewytłumaczalne zjawiska zdarzają się tam dosyć często. To kraina, która fascynuje nie tylko swoją historią i dziwnymi wydarzeniami, ale również urzeka urodą krajobrazu, a także dzikością przyrody, której człowiek nie zdołał całkowicie zmącić.

Wojciech Grzelak przez wiele lat mieszkał w tej krainie i zdołał zapoznać się z wieloma intrygującymi historiami, które jej dotyczą. „Ziemia Szamanów” to książka, w której zebrane zostały wszystkie te opowieści, a czytelnik dzięki niej może przenieść się na tereny Syberii i bliżej zapoznać się z tajemniczymi zjawiskami charakterystycznymi dla tego regionu. Jest to nie tylko źródło wiedzy paranormalnej na temat Syberii, ale także historie, które potrafią nas sobą zainteresować – oczywiście wedle gustu jedne mniej, inne bardziej.

Historii jest sporo i ciężko mi tutaj przytoczyć to, czego one dotyczą. Panuje tutaj bowiem różnorodność – od tajemniczych zjawisk pogodowych poprzez politykę, tajemnicze osoby, dzikie bestie aż do sprawy podziemnych labiryntów. Przykładowe historie dotyczą czarnej tęczy, która zwiastuje jedynie śmierć; wrót piekieł – czyli miejsca o dziwnym oddziaływaniu na otoczenie; tatzelwurma, czyli robaka śmierci; dosyć znanego jeziora Bajkał; niedźwiedzia, który wcale nie jest tak przyjazny jak w zabawie „Stary niedźwiedź mocno śpi” czy też starożytnych kurhanów i podziemnych labiryntów.

Historie z pewnością dają nam nowe spojrzenie na krainę Syberii. Przyznaję, że były one mi do tej pory nieznane i raczej za dużo nie obiło mi się nawet o uszy. Zjawiska paranormalne i niewyjaśnione zagadki zawsze były dla mnie czymś fascynującym i uwielbiam zapoznawać się z nowymi opowieściami, dlatego czytanie tej książki połączyło w sobie zdobywanie nowej wiedzy i przyjemność, jaka płynęła z możliwości przeniesienia się do tej magicznej krainy. Dodatkowo pan Grzelak potrafi wszystko pięknie ująć w słowa, nawet zwykłe fakty historyczne czy geograficzne. Jego język jest przyjemny w odbiorze, a książka dopracowana i szczegółowa.

„Ziemia Szamanów” to intrygująca pozycja, która przeznaczona jest dla każdego, nie tylko dla osób interesujących się tematem zjawisk nadprzyrodzonych, ale również dla tych, którzy mają podobne podejście do Syberii, jakie ja miałam przed zapoznaniem się z tą pozycją. To zupełnie nowe spojrzenie przedstawione przez Wojciecha Grzelaka zapewnia nam zdobycie nowej wiedzy i rozrywkę. Ten nieznany świat jest niezwykle interesujący, a różnorodność zawartych w tej książce historii sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej wartościowa.

A na koniec przecudowny cytaty pochodzący z tej pozycji:

„Widzisz, tacy naprawdę jesteśmy. My, ludzie. Dotykamy najgłębszych otchłani planety, najdalszych zakątków wszechświata, najodleglejszych zdarzeń. Odczuwamy je tak, jak liście brzozy odczuwają śmierć w zimnym ostrzu topora przyłożonym do białego pnia. Ale nic z tego nie rozumiemy. Rzadko tylko, jak gwiazda w nieprzeniknionej kurtynie nieba, rozbłyśnie w naszym umyśle iskierka przeczucia – czasem tylko raz w życiu, czasem wcale – i zaraz zgaśnie…”.
Małgorzata G. ( ... ) 2014-05-07 11:24:09, ocena: 5

\"Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii\" to książka, którą chciałam mieć od razu gdy tylko ją ujrzałam. Szczerze mówiąc kierowałam się wtedy okładką, więc o treści wiedziałam tyle ile zdołałam wywnioskować z opisu z tytułu. Jednak kiedy książka w końcu dotarła okazało się, że jest jeszcze ciekawsza niż podejrzewałam. Przede wszystkim mowa w niej o Polsce, a konkretnie o jej mieszkańcach i nie jest to jedynie mała wzmianka. W tych opowieściach dużą rolę odegrali nasi krajanie, czego się zupełnie nie spodziewałam mimo polskiego nazwiska autora. W końcu możemy się poszczycić sporą liczbą pisarzy podróżników, którzy zjeździli cały świat, a ich reportaże tłumaczone są na wiele języków. Myślałam, że będzie to książka o magicznych szamanach, zbiór legend i mitów o nich, a autor będzie się starał udowodnić czy są oni prawdziwi czy też nie, ale jak się okazało nie o tym jest ta książka.
Główną rolę gra Syberia. To miejsce gdzie tytułowe zjawiska miały miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. To kraina tajemnicza i mroczna przynajmniej w wyobrażeniach ludzi, bo choć minęło sporo lat i dotarła już do niej cywilizacja i nowoczesność, to jednak nawet dzisiaj Syberia to głównie zatrważające miejsce, gdzie zsyłano w większości niewinnych ludzi, z szansami na powrót i przeżycie, równymi zero. Oczywiście Polacy także tam trafiali i faktycznie było to piekło na Ziemi. Jak wspaniale określił to autor we wstępie, Syberia była więzieniem bez ścian. Brakowało jedzenia, ciepłych ubrań, schronienia i ogrzewania. Wszyscy musieli pracować ponad siły i chyba nie przesadza się mówiąc, że właśnie obok katorżniczej pracy, drugim najczęstszym powodem śmierci był przenikający mróz.
Jednak chyba mało kto wie, że sto lat temu, na Syberii znajdowali się także i tacy Polacy, którzy pozostawali tam dobrowolnie, pracowali z własnej woli, a nawet mieli się bardzo dobrze o czym świadczy fakt, ze wielu \"naszych\" dorobiło się w tamtych rejonach ogromnych fortun, a polscy architekci pomogli w znaczącym stopniu stworzyć słynną kolej transsyberyjską. Po zakończeniu wojen Syberia wymagała bowiem pomocy przemysłowej, architektonicznej i innej.
Jednak książka traktuje o czymś troszkę innym niż historia tego miejsca po wojnach. To zbiór opowieści, które naprawdę wydarzyły się na Syberii, a sam autor był nawet świadkiem wielu z nich. Znajdziemy tu historie horroru w pskowym lesie i podziemnych labiryntach, o tajemnicy w odmętach Bajkału, zombie kremlowskim, upiory i mongolskiego robaka śmierci, czy człowieka, który pokochał lód. Brzmi to jak zbiór bajek dla dzieci, jednak są to prawdziwe wydarzenia, opisywane z pewna dozą pomieszania i nieładu, ale tak właśnie ma być, bo książka, jak napisano w niej, jest chaotyczna jak sama podróż przez Syberię. To prawdziwa Ziemia Szamanów, magiczna i fascynująca, która zaskakuje na każdym kroku i trudno czytając od razu uwierzyć w cokolwiek tu zapisane, ale myślę, że warto, bo w końcu autor został nawet wyróżniony nagrodą Senatu RP za swą działalność pisarską.
Wojciech Grzelak jest wprawiony w podróżach i pisząc o tym kraju wie co robi, sam mieszkał na Syberii i podróżował po Azji. Ma w dorobku reportaże Altajskie, książki, opowiadania, wiele artykułów i antologii. Jest także wykładowcą na Uniwersytecie w Gornoaltajsku.
Myślę, że na pewno parę osób ta książka zaciekawiła i dobrze, bo choć wydaje się całkowitą abstrakcją i właściwie to nie wiadomo o czym jest, to jednak czyta się ją bardzo przyjemnie..
witold w. ( ... ) 2014-07-22 21:46:19, ocena: 5

interesująca ,polecam jedna z najciekawszych publikacji w tym temacie.Produkty które zakupiłem w sklepie Czary MARY są wysokiej jakości biała szałwia kadzidła tybetańskie muszla wspaniała.Pozdrowienia dla całej ekipy oraz P.RENATY.
Teresa F. ( ... ) 2014-04-03 22:56:51, ocena: 5

Książka napisana ciekawie ze znajomością tematu. Czyta się fajnie..
Bartosz R. ( b...@o2.pl ) 2015-01-23 14:57:30, ocena: 5

Świetna książka, przeczytałem ją w jeden dzień .Polecam też GRA Z ROSJĄ DO JEDNEJ BRAMKI.
Magdalena S. ( ... ) 2014-07-29 21:03:17, ocena: 4

Syberia zawsze kojarzyła mi się tylko z dwoma rzeczami: z przejmującym zimnem i chłodem oraz z II wojną światową, podczas której Syberia była miejscem deportacji, między innymi Polaków. Nigdy bym nie podejrzewała, że ta kraina kryje w sobie tajemnice, które od lat stanowią nieodgadnione zagadki, a niewytłumaczalne zjawiska zdarzają się tam dosyć często. To kraina, która fascynuje nie tylko swoją historią i dziwnymi wydarzeniami, ale również urzeka urodą krajobrazu, a także dzikością przyrody, której człowiek nie zdołał całkowicie zmącić.

Wojciech Grzelak przez wiele lat mieszkał w tej krainie i zdołał zapoznać się z wieloma intrygującymi historiami, które jej dotyczą. „Ziemia Szamanów” to książka, w której zebrane zostały wszystkie te opowieści, a czytelnik dzięki niej może przenieść się na tereny Syberii i bliżej zapoznać się z tajemniczymi zjawiskami charakterystycznymi dla tego regionu. Jest to nie tylko źródło wiedzy paranormalnej na temat Syberii, ale także historie, które potrafią nas sobą zainteresować – oczywiście wedle gustu jedne mniej, inne bardziej.

Historii jest sporo i ciężko mi tutaj przytoczyć to, czego one dotyczą. Panuje tutaj bowiem różnorodność – od tajemniczych zjawisk pogodowych poprzez politykę, tajemnicze osoby, dzikie bestie aż do sprawy podziemnych labiryntów. Przykładowe historie dotyczą czarnej tęczy, która zwiastuje jedynie śmierć; wrót piekieł – czyli miejsca o dziwnym oddziaływaniu na otoczenie; tatzelwurma, czyli robaka śmierci; dosyć znanego jeziora Bajkał; niedźwiedzia, który wcale nie jest tak przyjazny jak w zabawie „Stary niedźwiedź mocno śpi” czy też starożytnych kurhanów i podziemnych labiryntów.

Historie z pewnością dają nam nowe spojrzenie na krainę Syberii. Przyznaję, że były one mi do tej pory nieznane i raczej za dużo nie obiło mi się nawet o uszy. Zjawiska paranormalne i niewyjaśnione zagadki zawsze były dla mnie czymś fascynującym i uwielbiam zapoznawać się z nowymi opowieściami, dlatego czytanie tej książki połączyło w sobie zdobywanie nowej wiedzy i przyjemność, jaka płynęła z możliwości przeniesienia się do tej magicznej krainy. Dodatkowo pan Grzelak potrafi wszystko pięknie ująć w słowa, nawet zwykłe fakty historyczne czy geograficzne. Jego język jest przyjemny w odbiorze, a książka dopracowana i szczegółowa.

„Ziemia Szamanów” to intrygująca pozycja, która przeznaczona jest dla każdego, nie tylko dla osób interesujących się tematem zjawisk nadprzyrodzonych, ale również dla tych, którzy mają podobne podejście do Syberii, jakie ja miałam przed zapoznaniem się z tą pozycją. To zupełnie nowe spojrzenie przedstawione przez Wojciecha Grzelaka zapewnia nam zdobycie nowej wiedzy i rozrywkę. Ten nieznany świat jest niezwykle interesujący, a różnorodność zawartych w tej książce historii sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej wartościowa.

A na koniec przecudowny cytaty pochodzący z tej pozycji:

„Widzisz, tacy naprawdę jesteśmy. My, ludzie. Dotykamy najgłębszych otchłani planety, najdalszych zakątków wszechświata, najodleglejszych zdarzeń. Odczuwamy je tak, jak liście brzozy odczuwają śmierć w zimnym ostrzu topora przyłożonym do białego pnia. Ale nic z tego nie rozumiemy. Rzadko tylko, jak gwiazda w nieprzeniknionej kurtynie nieba, rozbłyśnie w naszym umyśle iskierka przeczucia – czasem tylko raz w życiu, czasem wcale – i zaraz zgaśnie…”.
Małgorzata G. ( ... ) 2014-05-07 11:24:09, ocena: 5

\"Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii\" to książka, którą chciałam mieć od razu gdy tylko ją ujrzałam. Szczerze mówiąc kierowałam się wtedy okładką, więc o treści wiedziałam tyle ile zdołałam wywnioskować z opisu z tytułu. Jednak kiedy książka w końcu dotarła okazało się, że jest jeszcze ciekawsza niż podejrzewałam. Przede wszystkim mowa w niej o Polsce, a konkretnie o jej mieszkańcach i nie jest to jedynie mała wzmianka. W tych opowieściach dużą rolę odegrali nasi krajanie, czego się zupełnie nie spodziewałam mimo polskiego nazwiska autora. W końcu możemy się poszczycić sporą liczbą pisarzy podróżników, którzy zjeździli cały świat, a ich reportaże tłumaczone są na wiele języków. Myślałam, że będzie to książka o magicznych szamanach, zbiór legend i mitów o nich, a autor będzie się starał udowodnić czy są oni prawdziwi czy też nie, ale jak się okazało nie o tym jest ta książka.
Główną rolę gra Syberia. To miejsce gdzie tytułowe zjawiska miały miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. To kraina tajemnicza i mroczna przynajmniej w wyobrażeniach ludzi, bo choć minęło sporo lat i dotarła już do niej cywilizacja i nowoczesność, to jednak nawet dzisiaj Syberia to głównie zatrważające miejsce, gdzie zsyłano w większości niewinnych ludzi, z szansami na powrót i przeżycie, równymi zero. Oczywiście Polacy także tam trafiali i faktycznie było to piekło na Ziemi. Jak wspaniale określił to autor we wstępie, Syberia była więzieniem bez ścian. Brakowało jedzenia, ciepłych ubrań, schronienia i ogrzewania. Wszyscy musieli pracować ponad siły i chyba nie przesadza się mówiąc, że właśnie obok katorżniczej pracy, drugim najczęstszym powodem śmierci był przenikający mróz.
Jednak chyba mało kto wie, że sto lat temu, na Syberii znajdowali się także i tacy Polacy, którzy pozostawali tam dobrowolnie, pracowali z własnej woli, a nawet mieli się bardzo dobrze o czym świadczy fakt, ze wielu \"naszych\" dorobiło się w tamtych rejonach ogromnych fortun, a polscy architekci pomogli w znaczącym stopniu stworzyć słynną kolej transsyberyjską. Po zakończeniu wojen Syberia wymagała bowiem pomocy przemysłowej, architektonicznej i innej.
Jednak książka traktuje o czymś troszkę innym niż historia tego miejsca po wojnach. To zbiór opowieści, które naprawdę wydarzyły się na Syberii, a sam autor był nawet świadkiem wielu z nich. Znajdziemy tu historie horroru w pskowym lesie i podziemnych labiryntach, o tajemnicy w odmętach Bajkału, zombie kremlowskim, upiory i mongolskiego robaka śmierci, czy człowieka, który pokochał lód. Brzmi to jak zbiór bajek dla dzieci, jednak są to prawdziwe wydarzenia, opisywane z pewna dozą pomieszania i nieładu, ale tak właśnie ma być, bo książka, jak napisano w niej, jest chaotyczna jak sama podróż przez Syberię. To prawdziwa Ziemia Szamanów, magiczna i fascynująca, która zaskakuje na każdym kroku i trudno czytając od razu uwierzyć w cokolwiek tu zapisane, ale myślę, że warto, bo w końcu autor został nawet wyróżniony nagrodą Senatu RP za swą działalność pisarską.
Wojciech Grzelak jest wprawiony w podróżach i pisząc o tym kraju wie co robi, sam mieszkał na Syberii i podróżował po Azji. Ma w dorobku reportaże Altajskie, książki, opowiadania, wiele artykułów i antologii. Jest także wykładowcą na Uniwersytecie w Gornoaltajsku.
Myślę, że na pewno parę osób ta książka zaciekawiła i dobrze, bo choć wydaje się całkowitą abstrakcją i właściwie to nie wiadomo o czym jest, to jednak czyta się ją bardzo przyjemnie..
witold w. ( w...@tlen.pl ) 2014-07-22 21:46:19, ocena: 5

interesująca ,polecam jedna z najciekawszych publikacji w tym temacie.Produkty które zakupiłem w sklepie Czary MARY są wysokiej jakości biała szałwia kadzidła tybetańskie muszla wspaniała.Pozdrowienia dla całej ekipy oraz P.RENATY.
Teresa F. ( f...@gmail.com ) 2014-04-03 22:56:51, ocena: 5

Książka napisana ciekawie ze znajomością tematu. Czyta się fajnie..
Szczegóły książki Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii
 • Autor: Wojciech Grzelak
 • Wydawnictwo: ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363965471
 • Język: polski
 • Podtytuł: Tajemnicze zjawiska z Syberii
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788363965471
 • EAN: 9788363965471
 • Wymiary: 14.5x20.5x2.1 cm
Podobne produkty
Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii - Astrologia Parapsychologia Ziemia szamanów. Tajemnicze zjawiska z Syberii

Cena: 21.66 zł
Promocja z: 24.90
Terra incognita Syberia. Nieodgadniona i pełna tajemnic. Fascynuje dzikością przyrody, niedostępnością połaci swojego terytorium oraz zjawiskami „nie z tego świata”. Co tak naprawdę kryje się za granicą syberyjską? Jaka jest historia Syberii? Kim są ludzie, którzy ją zamieszkują, ...
Ziemia okrzemkowa amorficzna (diatomit) (wiaderko) - Witaminy i minerały Ziemia okrzemkowa amorficzna (diatomit) (wiaderko)

Cena: 55.80 zł
Promocja z: 64.08
ZALECANE SPOŻYCIE DOROŚLI - zacznij od spożywania 1 miarki dzienne (3 g) rozpuszczonej w szklance wody. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 5 miarek (15 g). Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa porcja zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kilku......
Nowa Ziemia - Rozwój duchowy Nowa Ziemia

Cena: 27.85 zł
Promocja z: 38.00
Nowa Ziemia została uznana za najprostszy i najskuteczniejszy przewodnik wewnętrznej przemiany i odnowy. Oprah Winfrey włączyła ją do swego Klubu Książki i książka stała się znana na całym świecie. W dyskusjach, które Oprah prowadziła z udziałem autora na swoim portalu internetowym, uczestniczyło......
Tajemnicze istoty - Tajemnice Tajemnicze istoty

Cena: 14.11 zł
Promocja z: 30.25
Tadeusz Oszubski – urodzony 13 stycznia 1958 r. w Bydgoszczy. Prozaik, krytyk i dziennikarz (publicysta, reporter, redaktor rubryk tematycznych). Stały współpracownik miesięczników „Czwarty Wymiar” i „Nieznany Świat”. Książki opublikowane: zbiór wierszy „Zostawili...
Magiczna Muzyka: Ziemia - Filmy i muzyka relaksacyjna Magiczna Muzyka: Ziemia

Cena: 28.00 zł
Promocja z: 35.00
Muzyka z elementami egzotycznych brzmień trafnie obrazuje nastroje naszej planety. Ziemia to żywy organizm reagujący na wszystko, co się na niej dzieje, co produkuje ludzka istota. Chociaż natury nie jesteśmy w stanie ani skorygować ani naprawić to wciąż ludzkie ego nieudolnie pcha się na piedestał....
37075 Kadzidełka Stamford Masala - Ziemia - Kadzidełka aromatyzowane 37075 Kadzidełka Stamford Masala - Ziemia

Cena: 5.30 zł
Promocja z: 6.63
37075 Kadzidełka Stamford Masala - ZiemiaMarka: Stamford Masala z Goloką Ilość sztuk na opakowanie ok: 12 PałeczkiSzacowany czas palenia: 30 MinutyZasoby dotyczące produktów:Długość 21cm 15g/opakowanie...
Ziemia okrzemkowa amorficzna (diatomit) - Witaminy i minerały Ziemia okrzemkowa amorficzna (diatomit)

Cena: 17.89 zł
Promocja z: 20.58
SKŁADNIKI100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)   OPISZiemia okrzemkowa (Diatomit) Perma-Guard jest naturalną substancją pochodzenia organicznego, składającą się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu – fitoplank...
Nowa ziemia Metody ćwiczenia formuły modlitwy - Rozwój duchowy Nowa ziemia Metody ćwiczenia formuły modlitwy

Cena: 31.50 zł
Promocja z: 35.00
Aby odpowiedzieć na potrzebę posiadania metod, którą tak odczuwamy w życiu duchowym, zostały zebrane w tym tomie pewne proste i skuteczne ćwiczenia, jakie Omraam Michael Aivanhov wskazał w trakcie swych wykładów. Niektóre dotyczą pewnych konkretnych aspektów życia codziennego, inne, pewnych działań....
Kadzidełka EARTH, Ziemia - wetiwer, paczula, cyprys - Kadzidła japońskie Kadzidełka EARTH, Ziemia - wetiwer, paczula, cyprys

Cena: 27.55 zł
Promocja z: 29.00
Bogaty zapach wetiwer, cyprysu i paczuli. Przywołuje atmosferę lasu deszczowego w Gwatemali otaczającego ruiny miasta Majów El Mirador....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!