Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań
Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań
Galeria okno

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Ocena: 4.8 (32 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 304
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 39.90
Nasza cena:

27.93

Taniej o: 11.97 zł ( 30 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 5,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
  • Kurier DPD od 12,99 zł

Czy chcesz odkryć głębsze znaczenie swojego życia?

Oto kolejna – po Odważnych duszach – książka o planowaniu przedurodzeniowym, autorstwa Roberta Schwartza. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych doświadczeń, które dusza z głęboką miłością i wyrozumiałością planuje przed naszymi narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia ON znacznie trudniejsze emocje, z jakimi musimy się zmierzyć, powstałe np. z powodu choroby psychicznej albo poronienia.

W każdym z tych wyzwań tkwi duchowy cel. To, co przydarza nam się w trakcie trwającej inkarnacji, samodzielnie wykreowaliśmy, by oczyścić duszę. Robert pokazuje, w jaki sposób można uzdrowić swoje nawet najbardziej dotkliwe rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności i gniewu. W tym celu kreśli historię osób, które przeżyły wiele trudnych i bolesnych chwil, oraz notuje wskazówki, jakie napłynęły z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.

Dzięki Darowi duszy zdamy sobie sprawę z tego, że nasze cierpienie ma sens i prowadzi do uzdrowienia. Gdy bowiem przekształcimy swoją świadomość ofiary, staniemy się twórcami naszego życia. Przestaniemy zadawać sobie pytania, dlaczego coś się dzieje w naszym życiu, a zaczniemy pytać: dlaczego to stworzyłem i do czego jest mi to potrzebne? W ten sposób przebaczymy tym, którzy nas skrzywdzili, i odkryjemy, że jesteśmy pięknymi, wspaniałymi i świętymi duszami.

Przekujmy z Robertem swoje cierpienie w zadowolenie. Niech to ziemskie wcielenie stanie się dla nas szkołą, w której nauczymy się miłości, wyrozumiałości i współczucia.

Ta książka jest mapą Twojej duszy… Podążaj za nią!


Fragment książki

Karma często nazywana jest „długiem kosmicznym”. Zgłębiając zagadnienie planowania przedurodzeniowego, zacząłem jednak postrzegać ją jako pewną nierównowagę doświadczeń. Jeśli masz niepełnosprawne dziecko i poświęcasz swoje życie opiece nad nim, to jedno z was lub oboje – możecie mieć poczucie pewnej nierównowagi. Na poziomie duchowym prawdopodobnie
będziecie poszukiwać okazji do zrównoważenia tego doświadczenia, a co za tym idzie – zaplanujecie takie wcielenie, w którym wasze role zostaną odwrócone. Możesz zatem zdecydować, że urodzisz się jako osoba niepełnosprawna i poprosisz swoje dziecko o przyjęcie roli matki lub ojca. Motywowane ogromną miłością oraz pragnieniem zrównoważenia doświadczeń z poprzedniego wcielenia, twoje dziecko z pewnością zgodzi się na taką prośbę. W taki sposób wspólnie zaplanujcie swoje kolejne wcielenie.

Odzyskiwanie równowagi nie polega na tym, że staramy się komuś coś wynagrodzić. Musimy odczuć to, co przeżyła druga osoba, z którą jesteśmy karmicznie związani. Dusza twojego dziecka będzie miała zatem poczucie równowagi, gdy będzie mogła się tobą opiekować. Na podobnej zasadzie twoja dusza poczuje równowagę, gdy doświadczy tej opieki. Ta sama zasada dotyczyłaby sytuacji, w której ty, jako rodzic, opuszczasz swoje niepełnosprawne dziecko. Chociaż możesz postanowić, że „wynagrodzisz” mu to w następnym wcieleniu, nie doprowadzi to do zrównoważenia karmy. Aby tego dokonać, musisz doświadczyć porzucenia.

– Postarajcie się mnie dobrze zrozumieć – powiedział Jeszua, nawiązując do tego zagadnienia. – Do zrównoważenia karmy nie dochodzi w taki sposób, jak myślicie, czyli poprzez uczynienie czegoś dobrego dla kogoś. Musicie przeżyć to samo doświadczenie, które było udziałem tej osoby. Istnieje różnica pomiędzy równoważeniem a uwalnianiem karmy. Karma zostaje zrównoważona, gdy dusza ma poczucie, iż doświadczyła różnych aspektów danego problemu. Do uwolnienia karmy dochodzi wtedy, gdy zostają uzdrowione przyczyny tej nierównowagi. To istotne rozróżnienie: dopóki nie uzdrowimy ukrytych przyczyn naszej karmy, będziemy tworzyć nową karmę i nieustannie ją równoważyć.

Załóżmy, że dana osoba w swoim poprzednim wcieleniu błędnie zakładała, że bogactwa Wszechświata są ograniczone i nie wystarcza ich na przeżycie. To fałszywe przekonanie wzbudziło w niej tak ogromny lęk, że zaczęła okradać sąsiadów. Gdy po swojej śmierci powróciła do rzeczywistości duchowej i dokonała podsumowania swojego życia, poczuła pragnienie zrównoważenia tej karmy. Zaplanowała, że w kolejnym wcieleniu doświadczy pewnej straty materialnej, jak również zmierzy się z wewnętrznym lękiem oraz fałszywym przekonaniem odnośnie do niedostatku – wszystko po to, aby je uzdrowić

[fragment książki, strony 51-52]

 

Przeczytaj pierwszy rozdział książki

 

Patronat medialny

Recenzje książki Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - przeczytaj

opinie klientów:

Anna K. ( a...@onet.eu ) 2016-10-19 17:16:59, ocena: 5

Intrygująca książka, która odsłania kulisy przedurodzeniowego planowania. Ciekawe teorie, świetnie przedstawione i zinterpretowane plany dusz. Ten, komu podobała się książka "Odważne dusze" tego samego autora z całą pewnością nie będzie zawiedziony. Polecam.
Anna B. ( o...@gmail.com ) 2016-09-28 10:08:12, ocena: 5

Ta książka to prawdziwy dar.Osobom, które są gotowe na przebudzenie wyjaśni wiele wątpliwości związanych z celem ich doświadczeń życiowych.Moim zdaniem ,znajduje się tam również bardzo jasne i klarowne wyjaśnienie pojęcia karmy.Dla mnie książka pełniejsza niż jej pierwsza część "Odważne dusze",napisana z większą świadomością .Szczególnie początek jest świetnym wprowadzeniem w tematykę.Obecna cena jest rewelacyjna,więc to doskonała okazja,żeby obdarować nią bliskie osoby
Łukasz W. ( ... ) 2014-10-19 17:02:59, ocena: 5

Większość z nas zastanawiało się kiedyś nad sensem swojego życia, nadrzędnym celem, który nas prowadzi. Łatwiej jest mieć jednak poczucie spełniania swojej 'misji', kiedy wiedzie nam się dobrze i jesteśmy zadowoleni z życia. Ale co kiedy spotykają nas trudne, czasem traumatyczne wydarzenia? Mamy się wtedy poddać, czy z nimi walczyć? Jak na nas wpłyną?

Jak pokazuje książka 'Dar Duszy', każde wydarzenie, które nas spotyka, jest błogosławieństwem i - z perspektywy duszy - rozwija nas.

Ta niezwykle interesująca pozycja, wydana przez Illuminatio, jest kolejną książką Roberta Schwartza o planowaniu przedurodzeniowym, duszy i reinkarnacji. Temat ten jest tutaj jeszcze bardziej rozwinięty i porusza dodatkowe aspekty.

Książka ta składa się z rozwiniętego wprowadzenia do całego zagadnienia, czyli podejmowaniu się życiowych wyzwań, korzyści z nich. Autor mówi o możliwościach uzdrowienia silnych emocji związanych z przeżytymi wydarzeniami, a także o duchowym przebudzeniu.

Następną częścią książki jest omówienie kilku trudnych sytuacji, których ludzie doświadczają (a, jak się okazuje, są to najczęściej wydarzenia zaplanowane przez ich dusze). Są to samobójstwo, poronienie, gwałt czy zaburzenia psychiczne.

Każdy z tych tematów jest związany z jakąś prawdziwą historią, którymi kilku ludzi zgodziło się podzielić. Dzięki mediom i tzw. channelerom, którzy dają nam możliwość kontaktu z Drugą Stroną i przewodnikami duchowymi, możemy tu przeczytać zapisy sesji, udzielające nam całego mnóstwa informacji.

Z tej części książki 'Dar Duszy' można dowiedzieć się bardzo dużo. Uświadamia nam ona m.in., że nawet najtrudniejsze sytuacje, jakich doświadczamy, dają naszej duszy możliwość rozwinięcia się. Poza tym dzięki poruszaniu przez autora interesujących tematów, możemy zyskać świeże spojrzenie na kwestie takie jak karma, celowość kolejnych inkarnacji, rozdzielenie pojęcia osobowości i duszy, czy koncept zła i dobra.

Ogółem książka 'Dar Duszy' jest zdecydowanie warta uwagi. Czytało się ją znakomicie, byłem szczerze zachwycony. Pomimo dużej objętości, autor ani na chwilę nie zanudza czytelników.

Książka ta uczy nas zaufania do świata, akceptacji swojej życiowej ścieżki i patrzenia na świat z innej perspektywy, zamiast ograniczania się przyjętymi przekonaniami.

Jeśli interesujemy się tym tematem, to jest to pozycja, którą powinniśmy mieć. Niezwykle interesująca, mądra i wnosząca sporo w naszą świadomość oraz życie. Szczerze mogę ją polecić..
dorota n. ( ... ) 2013-12-06 10:55:50, ocena: 5

Książka ta daje dużo do myślenia nad swoim życiem. Polecam.
sylwia s. ( ... ) 2013-11-27 08:19:09, ocena: 5

bardzo ciekawa książka to zbyt mało aby ocenić jej zawartość -jestem zafascynowana tym co autor opisuje w książce-polecam wszystkim serdecznie -moją książkę pożyczyłam już kolejnej osobie aby mogła dowiedzieć się tego co ja.polecam.
Mirosława D. ( ... ) 2013-10-19 15:19:22, ocena: 5

Książka uświadomia nam, że wszystko co wydarza się w naszym życiu, ma sens i służy wyższym celom. Czytając kolejne strony często z bardzo, intymnymi i osobistymi zwierzeniami wraz z uzasadnieniem z poziomu duszy, zaczynamy rozumieć wiele zależności i powiązań jakie istnieją między wszystkimi istotami na Ziemi. Czytanie tej pozycji było dla mnie ekscytujące i skłaniało wielokrotnie do zatrzymania się i przemyślenia niektórych kwestii. Bardzo odpowiadał mi format książki i duża, wyraźna czcionka. Bardzo przyjemna dla oka okładka zachęca do zajrzenia do wnętrza. Łatwy sposób przekazywania wiedzy, narracyjny styl pisarski uprzyjemnia chwile z nią spędzone lecz sprawy w niej zawarte mogą być dla niektórych trudne do przyjęcia, gdyż świadomość wielu z nas została ukształtowana według pewnych standardów i stereotypy myślowe, które mogą blokować na taką odkrywczą wiedzę. Z pewnością trzeba do niej podejść z otwartym sercem i umysłem oraz z chęcią dowiedzenia się więcej o sobie i świecie. Autor porusza trudne doświadczenia takie jak gwałt, poronienie, aborcja, które w dzisiejszym świecie wywołują dyskusje. Warto jednak przeczytać jak takie wydarzenia wyglądają z punktu widzenia duszy i zrozumieć ich sens pojawienia się w życiu.

http://ezoksiazki.blogspot.com/2013/09/30dar-duszy.html.
Beata G. ( ... ) 2013-10-10 10:49:41, ocena: 2

Nie doczytałam na razie, trochę mnie zniechęciła... może później wrócę..
Małgorzata K. ( ... ) 2013-10-05 09:27:24, ocena: 4

Bardzo ciekawie napisana książka. Zmienia punkt widzenia na wiele spraw.Zdecydowanie polecam :).
Hania K. ( ... ) 2013-09-25 10:09:50, ocena: 5

Super pozycja . Goraco polecam. Pokazuje traumatyczne wydarzenia, przezycia z nowego punktu widzenia. Jesli sami taki zycie wybieramy to eliminuje to nasz sprzeciw przeciwko doswiadczenio zyciowym i pozwala na ich akceptacje i szukanie ich sensu. Polecam!.
Agnieszka J. ( ... ) 2013-09-06 08:41:10, ocena: 5

Kolejna świetna książka tego autora. Okreslenie "świetna" jest nawet nieadekwatne, ponieważ mozna je uzyc do wszystkiego. Natomiast ta książka, jest darem :) dla każdego kto poszukuje wyjaśnień i zrozumienia zarówno tego co sie działo, dzieje jak i pomaga zaakceptować przyszłość... jako nasz wybór :)
Myślę, że każdy trafia na tą książkę, wtedy kiedy przyjdzie na niego czas...kiedy pyta i prosi o wyjaśnienie. Piękna! Polecam szczególnie osobom, które przeżyły podobne doświadczenia... daje spokój ducha...i ukojenie, dzięki zrozumieniu swoich doświadczeń otwiera drzwi do kontaktów z tymi, którzy odeszli z naszego życia i przypomina o naszej miłości, która sięga znacznie dalej niż może się nam to wydawać..
Szczegóły książki Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań
Podobne produkty
Uzdrawiająca moc lasu - Rozwój duchowy Uzdrawiająca moc lasu

Cena: 29.87 zł
Promocja z: 39.90
Dlaczego tak często chorujemy? Odpowiedź jest prosta – ponieważ zerwaliśmy więź z naturą, która oferuje nam najprostszą drogę do wyeliminowania dręczących nas chorób. Samo postawienie w pokojach roślin doniczkowych przyspiesza rekonwalescencję po operacjach i zmniejsza konieczność podawania śr...
Uzdrawiająca moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Uzdrawiająca moc kryształów

Cena: 30.40 zł
Promocja z: 40.01
Kryształy promieniują silną energią uzdrawiającą. Dowiedzmy się, jak kierować ich korzystną magią i odkryjmy, co potrafią kamienie szlachetne. Niezależnie od tego, czy nosimy kryształ przy sobie czy śpimy, kładąc go obok poduszki, czy siadamy z kamieniami czując ich dobroczynną obecność, czy......
Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń - Reinkarnacja i życie po życiu Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń

Cena: 46.41 zł
Promocja z: 59.50
Poznaj możliwości hipnozy. Hipnoza to coś więcej niż człowiek trzymający wahadełko przed nosem i odliczanie do 10 wspak. Dzięki tej terapii możesz odkryć, jakie wspomnienia z przeszłości blokują Twoją ścieżkę ku szczęściu. Poznasz również sekrety Twoich poprzednich wcieleń. Przywróć życie na......
Uzdrawiająca moc sakramentów - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Uzdrawiająca moc sakramentów

Cena: 15.27 zł
Promocja z: 29.00
Słowem sakrament określa się wiążące porozumienie, zawarte w sanktuarium twojej duszy. Chodzi po prostu o harmonijną relację pomiędzy świadomym i podświadomym umysłem, dzięki czemu żyjesz w zdrowiu i pokoju. Słowo sakrament pochodzi od łacińskiego sacrare, co znaczy "czynić coś sakralnym, uczynić......
Runa Uruz - zapewnia moc, zdrowie, nieograniczony potencjał możliwości - Runy z miedzi i mosiądzu Runa Uruz - zapewnia moc, zdrowie, nieograniczony potencjał możliwości

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Znaczenie runy: moc, zdrowie, nieograniczony potencjał i możliwości, siła przetrwania Potencjał, jaki runa ze sobą niesie: wytrzymałość Wysokość: 3 cm Znak jednostronny Rzemyk GRATIS!!! Materiał: Stop Miedzi...
Ukryta moc - Prawo przyciągania Ukryta moc

Cena: 29.64 zł
Promocja z: 39.00
Oto stronice, za pomocą których dr Joseph Murphy prowadzi czytelnika daleko poza umowne granice naukowego poznania. Książka ta – owoc jego wieloletnich badań – zawiera opisy praktycznych technik, powołuje się na przykłady i nie stroni od anegdot. Czytelnik, który otworzy się na jej przes...
Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela (książka + karty) - Wróżenie z kart Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela (książka + karty)

Cena: 50.82 zł
Promocja z: 69.61
Archanioł Rafael to niezastąpiony specjalista od zdrowia i leczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy, bo: dopadła Cię bezsenność, męczy przewlekły katar albo nie możesz uzyskać satysfakcjonującej diagnozy lekarskiej to poproś o radę Archanioła Rafaela. Wskazówki dotyczące zdrowia są bardzo różnorodne:......
Przezwyciężanie trudności - daje siłę i moc przy wszelkich trudnościach życiowych - Wicca. Amulety Przezwyciężanie trudności - daje siłę i moc przy wszelkich

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Magiczny znak dający siłę, moc i zdecydowanie w przezwyciężeniu trudności Materiał: Stop metali kolorowych Rzemyk gratis!!!...
Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela - Uzdrawianie Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

Cena: 21.90 zł
Promocja z: 29.20
Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, aż się zepsujesz. Tak o zdrowiu napisał Jan Kochanowski. A co na to Doreen Virtue? Ta bestsellerowa autorka i specjalistka od kontaktów z aniołami ma nieco inne podejście do tematu zdrowia. Nie koncentruje się ona bowiem na jego utracie, ale......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!