Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Nowa Energia. Czas Przełomu Nowa Energia. Czas Przełomu Nowa Energia. Czas Przełomu Nowa Energia. Czas Przełomu
Nowa Energia. Czas Przełomu
Galeria okno

Nowa Energia. Czas Przełomu

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 290
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 44.10
Nasza cena:

41.90

Taniej o: 2.20 zł ( 5 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Nowa Energia. Czas Przełomu
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 5,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

Czy korzystanie z kosmicznej energii to tylko złudny sen, a jego orędownicy są zwykłymi szaleńcami, jak przeciwnicy ruchu Nowej Energii chcieliby, byśmy sądzili? Czy rację mają strażnicy oficjalnej nauki i nie da się zbudować maszyn działających na wodę, a tym bardziej na energię wziętą z powietrza?

Przez długi czas ludzie mający wpływ na światową energetykę przeciwstawiali się zmianom, których wszyscy potrzebujemy, a które dotyczą nowych źródeł energii. Ale książka Nowa Energia – Czas Przełomu otwiera drzwi i przerywa tę trwającą od wieków grę. Już w tej chwili wiatr zmian rozpędza zaduch naszej dawnej ignorancji. Na całym świecie wiele wspaniałych umysłów, przy wykorzystaniu różnych metod dokonuje przełomowych odkryć, związanych z rewolucyjnymi technologiami energii – powstają niezwykłe silniki magnetyczne, przeprowadza się zaawansowane reakcje wodorowe, buduje nowe urządzenia, zachodzą niskoenergetyczne reakcje jądrowe. Nadszedł czas przełomu. W treść książki wplecione są barwne historie wynalazców z przeszłości oraz tych współczesnych – m.in Nicoli Tesli, Henrego Moraya, Viktora Schaubergera, Johna Kellego, Waltera Russela, Wilhelma Reicha, Floyda Sweeta, Wilhelma Mohorna i wielu innych.

…fascynująca podróż przez prawdziwe doświadczenia naukowców i wynalazców … świat z którego wyłaniają się nowe rozwiązania energetyczne. Bez wątpienia ta książka będzie wymaganą szkolną lekturą, zaraz po tym gdy jeden z prezentowanych tu wynalazków znajdzie się na rynku. Thomas Valone, Ph.D., autor książki – „The Future of Energy: An Emerging Science"

…niezwykle potrzebna i przystępnie napisana książka o przeszłych, obecnych i przyszłych, nowoczesnych technologiach energetycznych. Autorzy w rzetelny sposób ilustrują, jak każdy z nas może stać się aktywną częścią ruchu Nowej Energii. Christy L. Frazier,, Managing Editor „Infinite Energy Magazine"


Fragmenty książki

 

My, autorzy tej książki, wierzymy w wewnętrzną dobroć, rozsądek i moc twórczą zwyczajnych ludzki, którzy dążą do zaspokojenia najwyższych potrzeb całego społeczeństwa, a nie wąskich, samolubnych pobudek. Politycy, decydenci czy biurokraci w rządowej maszynerii oraz osoby na wysokich stanowiskach w wielkich korporacjach posiadają, rzecz jasna, takie same wewnętrzne moce, jednak raczej nie będą wspierać pewnych szlachetnych spraw, skoro dostrzegają w nich zagrożenie dla swojej uprzywilejowanej pozycji.

Nie musisz brać udziału w dziesiątkach konferencji naukowych, podróżować po świecie z zamiarem przepytywania naukowców, poświęcać setek godzin na spisywanie taśm z nagraniami, ani wydawać ostatnich pieniędzy na książki, nagrania czy płyty dotyczące energii. Nie potrzebujesz stopnia naukowego w naukach ścisłych, czy pracy w przemyśle technicznym jak Joel. Wystarczy ci pragnienie oczyszczenia Ziemi i stworzenia lepszej cywilizacji – szczodrego, sprawiedliwego i uczciwego społeczeństwa. To co najważniejsze to zobaczenie szerszej perspektywy, rzecz idzie bowiem o wysoką stawkę i wiąże się z wyborem, jakiego ludzie dokonają odnośnie technologii, a także czy zmiana nastawienia będzie miała globalny zakres.

Czy my, obywatele Ziemi, możemy dokonać pozytywnej zmiany po prostu przez zmianę naszego nastawienia i naszej wizji przyszłości? Istnieją dowody, że siła spójnej, pozytywnej wizji istotnie potrafi kreować nadchodzące wydarzenia. Wyobraź sobie, że posiadamy odnawialne źródło czystej mocy, dostępnej dniem i nocą, niezależnej od światła słonecznego czy wiatru. Bądź przekonany, że ta czysta, naprawdę nieszkodliwa, tania i wszechobecna energia to prawo przysługujące każdemu człowiekowi.

Wyobraź sobie miejsce, w którym mieszkasz – niech rozkwita pod czystym niebem. W takim świecie nawet wielkie miasta są mniej hałaśliwe, a powietrze w nich – bardziej orzeźwiające. Silniki spalinowe zastąpiono cichymi silnikami elektrycznymi, dlatego możesz usłyszeć szept i śpiew wiatru i ptaków. Huk i ryk ruchu ulicznego ucichł - nawet w samym sercu miasta można rozmawiać przyciszonym głosem, a nocą panuje spokój.

Pozytywna względem środowiska naturalnego wizja przyszłości, ukazuje nam rychły koniec niszczącego wydobycia surowców, kiedy udziałowcy przenoszą swoje poparcie na sektor czystej energii skoku kwantowego. Wspólna wizja, technologie, praca i nagrody przyniesione przez epokę przełomowej Nowej Energii pozwolą naszej cywilizacji wspólnie przejść przez drzwi, prowadzące do świata pełnego niezwykłych obietnic.

Jeśli chcesz użyć potęgi swojej wyobraźni i pomóc stworzyć lepszą przyszłość, zachęcamy cię, abyś zastanowił się nad możliwym wpływem wspaniałych, małych urządzeń, dostarczających niewyczerpanej energii, pozostając jednocześnie w harmonii z naturą. Co takie przełomowe odkrycia czystej energii oznaczałyby dla ciebie i twojej rodziny?


O autorach

Jeane Manning

 

Joel Garbon

Jeane Manning jest naukowcem, socjologiem i badaczem systemów energii skoku kwantowego, które mogłyby zastąpić ropę i wyeliminować jej negatywne następstwa. Jeane jest autorką publikacji „Nadchodząca Rewolucja Energetyczna” (Avery Publishing Group, New York, 1996, nakład obecnie wyczerpany); „Energie” (Omega Verlag, Germany, 2000 ); oraz współautorką innych tytułów z zakresu literatury faktu, w tym: "Angeles Don’t Play This HAARP", którą napisała razem z doktorem Nickiem Begich. Książki te zostały opublikowane w sześciu językach, a autorka jest cenionym mówcą, zapraszanym na wiele konferencji dotyczących energii w USA i Europie.

Jeane zaczęła rejestrować wydarzenia ze sceny Nowej Energii w latach osiemdziesiątych. W okresie, kiedy była zatrudniona w lokalnym magazynie o stylu życia, edytowała małomiasteczkową gazetę i zajmowała się inną pracą. Jednak każde wakacje wykorzystywała na prowadzenie wywiadów z naukowcami w Północnej Ameryce i Europie. Pracowała też w zarządzie Instytutu Nowej Energii z siedzibą w Utah, firmie zajmującej się energią oceaniczną – Blue Energy Canada, firmie geotermalnej – Essential Innovations oraz Ruchu Nowej Energii z siedzibą w Portland, Oregon. W styczniu 2007 roku grupa mężczyzn i kobiet zebrała się w mieszkaniu Jeane w Vancouver, aby stworzyć Kanadyjski Ruch Nowej Energii. Wysiłki tych zwykłych ludzi mają pomóc w stworzeniu świata o czystym powietrzu, wodach pełnych życia oraz zdrowych glebach. Trójka dorosłych dzieci Jeane i ich rodziny stale inspirują ją do działania.

 

 

  Joel Garbon otrzymał stopień licencjacki w dziedzinie Nauki Stosowanej na Uniwersytecie w Miami, Oxford, Ohio. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako konsultant techniczny dla produktów papierniczych, chemicznych, budowlanych oraz w przemyśle uzdatniania wody. Jest konsultantem dla kilku wielkich i małych przedsiębiorstw w Północnej i Południowej Ameryce oraz wysoko cenionym mówcą i dydaktykiem, regularnie przeprowadzając prelekcje z dziedziny inżynierii.

Joel rozwinął kilka formuł chemicznych, stosowanych w przemyśle papierniczym i budowlanym, które odniosły sukces komercyjny; jest również współwynalazcą filtracyjnej technologii uzdatniania wody. Obecnie piastuje funkcję prezesa Ruchu Nowej Energii (www.NewEnergyMovement.org) i jest członkiem założycielem Kongresu Nowej Energii (www.NewEnergy-Congress.org), który posiada stale uaktualnianą i dostępną publicznie bazę danych – „Top 100”, najbardziej obiecujących, przełomowych technologii energetycznych.

Joel ma związek z wieloma organizacjami, które promują odpowiedzialne zarządzanie zasobami Ziemi i wspierają progresywne, zrównoważone technologie dla udoskonalenia ludzkiej cywilizacji. Wypowiadał się w wielu programach telewizyjnych i radiowych, na konferencjach oraz spotkaniach obywatelskich, nawołując do jednoczesnej ewolucji w ludzkiej świadomości i energetycznej technologii, aby sprostać trudnym wyzwaniom bieżącego czasu. Joel jest wreszcie autorem historycznego szkicu aktu prawnego, zatytułowanego „Akt Innowacji Energetycznej” z 2007 roku, który miał zostać wprowadzony, jako kongresowy projekt ustawy i służyć za szablon ustawodawstwa Nowej Energii na poziomach stanu, regionu i poziomie międzynarodowym. Postanowienia tego projektu wołają o pilne i poważne wsparcie federalne dla badań i rozwoju przełomowych energetycznych technologii.
 

       


Recenzje książki Nowa Energia. Czas Przełomu - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Nowa Energia. Czas Przełomu
 • Tytuł: Nowa Energia. Czas Przełomu
 • Autorzy: Jeane Manning, Joel Garbon
 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2011
 • Ilość stron: 290
 • Format: 160 x 220 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: BIALY11
 • Język: polski
 • Podtytuł: Wynalazki energetycznego skoku kwantowego, które mogą zmienić nasz świat
 • Tłumacz: Staszewska Agata, Dębska Aleksandra
 • ISBN: 9788393611959
 • EAN: 9788393611959
 • Wymiary: 16.0x22.0x1.6 cm
Podobne produkty
Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Proza ezoteryczna Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja

Cena: 25.11 zł
Promocja z: 27.90
"Nowa Cywilizacja" to już 8 tom fascynujących opowieści o Anastazji - Tajemniczej dziewczyny z Syberii. Zachęcamy do lektury! W ósmej książce „Nowa cywilizacja” - jak i w wielu poprzednich - autor przekazuje nam, słowami  Anastazji,  jej dziadka oraz młodego Wo...
Kiedy zaczął się czas. Księga piąta kronik Ziemi - Zecharia Sitchin - Tajemnice Kiedy zaczął się czas. Księga piąta kronik Ziemi - Zecharia Sitchin

Cena: 35.98 zł
Promocja z: 39.11
Długo oczekiwana przez miłośników pióra Zecharii Sitchina Księga piąta kronik Ziemi zawiera rozważania na temat początków i najdawniejszych metod mierzenia czasu. Autor analizuje najstarsze budowle, służące do obserwacji astronomicznych i pomiarów czasu: kamienne kompleksy epoki megalitycznej,......
Energia do kwadratu - Prawo przyciągania Energia do kwadratu

Cena: 25.73 zł
Promocja z: 34.30
Często słyszymy, że naukowcy odkrywają coraz to nowe możliwości ludzkiego mózgu. Zajmują się tym już nie tylko lekarze medycyny, biolodzy czy chemicy, ale również specjaliści od fizyki, szczególnie kwantowej. Z ich odkryć można wyciągnąć wiele praktycznych korzyści, ale najpierw trzeba je poznać. W....
Doskonała sylwetka z EFT. Nowa metoda na stare pro - Odchudzanie Doskonała sylwetka z EFT. Nowa metoda na stare pro

Cena: 25.73 zł
Promocja z: 34.30
Niezależnie od tego: ile ważysz, jaki jest dokładnie Twój problem z jedzeniem, skąd wzięły się dodatkowe kilogramy, czy to nadwaga, czy już otyłość, czy cierpisz na zaburzenia odżywiania – najskuteczniejszą metodą na pozbycie się problemów jest EFT. Autorka, wieloletnia trenerka znanej na cały...
Energia kwantowa - Dusza i fizyka kwantowa Energia kwantowa

Cena: 28.22 zł
Promocja z: 34.00
Przeżyj niesamowite efekty uzdrawiające dzięki Quantum Energy. Za pomocą tej nowej metody w ciągu krótkiego czasu zdołasz osiągnąć polepszenie i uzdrowienie we wszystkich sferach życia, jak zdrowie, związki, sukces, bogactwo czy duchowość. Bóle fizyczne i psychiczne, choroby, obawy i braki powinny.....
Anastazja tom VII. - Energia życia - Proza ezoteryczna Anastazja tom VII. - Energia życia

Cena: 25.11 zł
Promocja z: 27.90
"Energia życia" - to kolejny, już siódmy tom serii o Anastazji "Dzwoniące Cedry" - Władimira Megra. Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy ? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków? Istnieje pogląd, że każdemu już od narodze...
Nowa Ziemia Przebudzenie świadomości sensu życia - Rozwój duchowy Nowa Ziemia Przebudzenie świadomości sensu życia

Cena: 27.36 zł
Promocja z: 38.00
Nowa Ziemia została uznana za najprostszy i najskuteczniejszy przewodnik wewnętrznej przemiany i odnowy. Oprah Winfrey włączyła ją do swego Klubu Książki i książka stała się znana na całym świecie. W dyskusjach, które Oprah prowadziła z udziałem autora na swoim portalu internetowym, uczestniczyło......
Herbatka dla kobiet - energia - Mieszanki herbaciane Herbatka dla kobiet - energia

Cena: 15.99 zł
SKŁADNIKIhibiskus* 38%, lukrecja*, mięta pieprzowa*, malina*, pieprz czarny*, naturalny ekstrakt z korzenia dzięgla*, cynamon*, imbir*, kardamon*, goździki* (*certyfikowany składnik ekologiczny) OPIS SPOSÓB PRZYGOTOWANIA UWAGIZawiera lukrecję. Nie może być spożywany w nadmiernych ilościach przez......
Lecznicza energia kamieni - Kamienie szlachetne. Książki Lecznicza energia kamieni

Cena: 15.04 zł
Promocja z: 17.85
Jak dobrać sobie kamień osobisty?Jak leczyć się samemu przy pomocy kamieni szlachetnych?Jak wpływają kryształy na nasz rozwój duchowy?...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!