Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość
Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość
Galeria okno

Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość

Ocena: 5.0 (1 ocena) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 250
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Do końca pozostało: 

Opis książki

Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość
Cena rynkowa: 36.00
Nasza cena:

30.87

Taniej o: 5.13 zł ( 14 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Książka „Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość” to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami – nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas.

Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury.

I choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, braku przywiązania czy niebiańskiej błogości. Wręcz przeciwnie. Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży – sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.

Te prawdziwe życiowe opowieści pokazują na praktycznych przykładach, co znaczy być w pełni przebudzonym i w pełni zaangażowanym. Poznawać i przygarnąć świat bez oporu – nawet i szczególnie wtedy, gdy nie jest to łatwe – w obliczu śmierci, rozwodu, choroby.
To zaproszenie dotyczy każdego z nas … jeśli te zwyczajne kobiety mogą być w pełni przebudzone i na wskroś ludzkie, to dlaczego nie ja, dlaczego nie ty? I dlaczego nie teraz.Oto książka, która daje pozwolenie na bycie sobą, na prosty cud tego kim naprawdę jesteśmy. Mamy tu wskazówki kierujące ku wielkiej ludzkiej tajemnicy, która znajduje się wewnątrz każdego z nas, czekając, aby nią żyć.
W istocie nie ma czego szukać. Jest tylko wyzwanie, aby być obudzonym i po prostu obecnym w każdej zwyczajnej, nadzwyczajnej chwili.

Llewellyn Vaughan-Lee Ph.D   
nauczyciel sufi i autorka "Awakening the World"


W książce zamieszczone są rozmowy z następującymi kobietami:

 

Pamela Wilson
 

  
Są we mnie ciepłe, miłe, pełne akceptacji uczucia.
Każdy przejaw istnienia – smutek, radość, żal czy wyrzuty sumienia –
wszystko pragnie mieć w nas swoje miejsce.
To, kim jesteśmy, jest esencją wszystkiego.

 

 
Pamela urodziła się w San Francisco w 1954. Przez sześć lat nauczała metody Sedona, a następnie odkryła Roberta Adamsa i Advaitę. W 1997 przeżyła swoje przebudzenie z Neelam i wkrótce potem zaczęła prowadzić własne spotkania. Mieszka w Santa Fe ze swoim psem Honey, o ile nie jest w podróży, dając satsangi w Europie, Ameryce, Kanadzie czy USA.


 
Sharon Landrith
 

  
Wciąż jeszcze pojawia się myśl, która mówi
„moje ja” to dostanie,
„moje ja” się obudzi.
A to nieprawda.
W rzeczywistości To budzi się z "mojego ja"...
.

 

 
Sharon urodziła się w 1947r, w małym miasteczku w Kansas. W 2003 roku Adyashanti poprosił ją, aby poprowadziła swój pierwszy satsang. Sharon mieszka w Crestone, w stanie Colorado z mężem i praktykuje jako doradca medycyny alternatywnej. Ma dwoje dzieci i dwoje wnuków.


 
Chameli Gad Ardagh
 

  
Znaczną część życia poświęciłam na poszukiwanie miłości - tak bardzo jej pragnęłam.
W końcu uświadomiłam sobie, że sama jestem miłością
i że ona jest właśnie tu, we mnie.
Och! To było bardzo zwyczajne doświadczenie
tej ogromnej miłości.

 

 
Chameli urodziła się w 1971 roku w Norwegii. W 2001 roku przyjechała do Ameryki i od tamtej pory prowadzi wspólnie z mężem Arjuną, seminaria „Głębsza Miłość” (ang. The Deeper Love). Założyła „The Temple Group Network” - międzynarodową sieć kobiecych kręgów oraz jest głęboko zaangażowana w badanie kobiecego wymiaru duchowości. Jest autorką książki – Come Closer - Spiritual Awakenings for the Feminine Heart oraz współautorką - The Temple Group Manual – Guidelines AND Feminine Spiritual Practices.


 
Muni Fluss
 

  
Upieramy się, że jesteśmy nie-przebudzeni,
upieramy się, że nie wiemy,
upieramy się, że oświecenie jest czymś na zewnątrz nas,
a przez to nieustannie zaprzeczamy wszystkiemu, czym jesteśmy.

 

 
Muni urodziła się w Wirginii (USA), w 1954 roku. Będąc dzieckiem mieszkała w Europie i Afryce, do USA wróciła jako nastolatka. Mając niewiele ponad dwadzieścia lat przeprowadziła się do Kalifornii, gdzie poznała swojego męża i urodziła dwójkę dzieci. Obecnie mieszka z rodziną, w górach Kolumbii Brytyjskiej, po tym jak w 1994 roku wyemigrowała do Kanady.


 
Dorothy Hunt
 

  
To kim jesteśmy jest tajemnicą.
Wszystko jest bowiem i zaproszeniem do niej i jej manifestacją.
Nie istnieje nic, co nie byłoby Tym. Wszystko jest Tym. To jest Tym.

 

 
Dorothy urodziła się w 1943 roku, a od 1965 roku zajmuje się psychoterapią i jest założycielką Centrum Medytacji i Psychoterapii w San Francisco. Jest nauczycielką wywodzącą się z linii przekazu Adayashanti’ego. Sprawuje funkcję duchowego dyrektora Moon Mountain Sangha, Inc. oraz jest autorką książki - Only His!, współautorką – The Sacred Mirror: Non-Dual Wisdom AND Psychotherapy i Listening FROM the Heart of Silence: Non-Dual Wisdom AND Psychotherapy, vol 2 , a także redaktorką
– Love: A Fruit Always In Season.
Dorothy mieszka z mężem w San Francisco. Jest mamą i babcią.


 


 
Marlies Cocheret de la Moriniere
 

  
Moją pasją jest potrząsnąć wami, obudzić! Szczególnie kobiety.
Kobiety powinny zająć swoje miejsce.
Potrzebują odnaleźć własną moc,
w przeciwnym razie nic się tu nie zmieni.

 

 
Marlies urodziła się w Amsterdamie w 1959 roku. Obecnie mieszka w Santa Cruz w Kalifornii. Prowadzi spotkania i kursy zarówno dla kobiet jak i dla grup mieszanych. Zajmuje się uzdrawianiem seksualności na warsztatach dla kobiet. Marlies jest z zawodu psychologiem, doradcą oraz specjalistą w zakresie Hakomi, czyli psychoterapii skierowanej na ciało.


 
Karen McPhee
 

  
Wszystkie aspekty ludzkiej natury
są nie tylko przyjmowane,
ale wręcz celebrowane.
Już dość życia w stylu ‘jakoś to będzie’.
Nadszedł czas radości.

 

 
Karen urodziła się w 1962 roku w Nowej Szkocji (Kanada). Przez ostatnie pięć lat inspirowała coraz większą liczbę ludzi nauczaniem Potęgi Teraźniejszości oraz dzieliła się esencją i mądrością osobistych doświadczeń przebudzonego życia. Karen mieszka w Calgary, gdzie realizuje swoje powołanie bycia nauczycielem duchowym, polegając na prawdzie i mądrości, która wypływa z jej wnętrza.


 
Annette Knopp
 

  
Zasadą kobiecości jest przywołać piękno.
"Ona" jest zawsze obecna, kiedy dekoruje się dom,
tworzy harmonię lub sztukę.
To jest jak fala promieniowania z kobiecych serc i potrzeba,
aby ją wydobyć. To odbicie, które mówi "wszystko jest święte".

 

 
Annette urodziła się w 1965 roku w Niemczech. Po powrocie z podróży dookoła świata, dzieli swój czas pomiędzy Kostarykę, a północną część stanu Nowy Jork, gdzie mieszka ze swoim partnerem Stephanem i synem Eli. Annette prowadzi Kręgi Obecności (ang. Circles of Presence), własną wersję satsangu oraz Kręgi dla Kobiet.


 
Francie Halderman
 

  Naprawdę chciałam wiedzieć jak Tym żyć
w zagonionym świecie biznesu,
rodzicielstwa, związków, we wszystkich aspektach -
jak Tego doświadczać w codziennym życiu.

 
Francie urodziła się w Kalifornii w 1973 roku jako najmłodsza z pięciorga rodzeństwa. Dorastała w Kentucky, w rodzinie robotniczej. Z zawodu jest pielęgniarką, obecnie pracuje w Filadelfii, w przychodni do walki z bólem. W 2003 roku Pamela Wilson poprosiła ją, aby poprowadziła swój pierwszy satsang.


 
Neelam
 

  
Nie musisz się przebudzić,
nie musisz być oświecony,
nie musisz stać się czymkolwiek,
ponieważ już taki jesteś.

 
Neelam urodziła się w Polsce w 1963 roku. Jej pasja, t’ai chi zawiodła ją do Niemiec, a następnie do USA. W 1994 roku pojechała do Indii, do Papaji, aby odkryć prawdę o sobie.
W 1996 roku z rąk Papaji otrzymała błogosławieństwo, aby prowadzić Satsangi.
W 2003 roku przeprowadziła się do Hotchkiss w Kolorado, gdzie obecnie mieszka. Neelam dużo podróżuje organizując Satsangi dla małych grup w Europie, Indiach
i w USA. (Neelam poprosiła, aby w jej wywiadzie zachować pisownię słowa Satsang z dużej litery)


 
Catherine Ingram
 

  To było uwolnienie szaleństwa czy też obsesji na temat historii mojego życia,
mojej historii, tego, czego w nim brakowało,
tego, co powinno być,
tego, co mogło się wydarzyć, wszystkich tych elementów.
To było uwolnienie wewnętrznej potrzeby,
aby ulepszać wszystko.
A w to miejsce pojawiło się głębokie docenienie faktu istnienia,
bez potrzeby proszenia o cokolwiek więcej.

 

 
Catherine urodziła się w 1952 roku w Wirginii. Jest autorką książek In the Footsteps of Gandhi, Passionate Presence oraz powieści A Crack in Everything. Od 1992 roku prowadzi Dialogi Dharmy i odosobnienia, zaś obecnie pracuje w USA, Europie i Australii. Wcześniej przez dwanaście lat była dziennikarką, specjalizowała się w tematach dotyczących świadomości. Obecnie prowadzi kolumnę Rady na życie w magazynie Alternatives na północno zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Jest również założycielką i prezesem Living Dharma - fundacji non-profit o charakterze edukacyjnym, poświęconej uczniom dharmy, zarówno tym działającym w ukryciu, jak i aktywnym.


 
Gangaji
 

  
Oto sekret, który mam wam do zaoferowania -
wszyscy możemy być po prostu ludźmi.
I to jest bardziej niezwykłe, niż można sobie wyobrazić.
Jest coś wielkiego w zwyczajnym byciu prawdziwym człowiekiem.

 
Gangaji urodziła się w 1942 roku jako Toni Roberson. Dorastała w Missisipi, USA. W 1990 roku Papaji poprosił ją o prowadzenie satsangu. Od tamtej pory podróżuje po całym świecie, zapraszając innych do doświadczenia pokoju i spełnienia.
Jest autorką książek - Diamond in Your Pocket: Discovering Your True Radiance (Diament w Twojej Kieszeni: odkrywając swój prawdziwy blask – Wydawnictwo Biały Wiatr 2010),You Are THAT! tom I i II oraz Freedom AND Resovle: The Living Edge of Surrender. Ostatnio przeprowadziła się do Ashland w Oregonie, gdzie mieszka ze swoim długoletnim partnerem Eli Jaxon-Bear.


Recenzje książki Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość - przeczytaj

opinie klientów:

Iwona N. ( i...@op.pl ) 2016-08-30 14:24:08, ocena: 5

Polecam, pięknie napisana, warto poczytać, ciekawa.
Szczegóły książki Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość
 • Autor: Rita Marie Robinson
 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2011
 • Ilość stron: 250
 • Format: 140 x 210 mm
 • Powiązane tematy: pomysł na prezent książki
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788364818868
 • Podtytuł: Kobiecy wymiar przebudzenia
 • ISBN: 9788364818134
 • EAN: 9788364818868
 • Wymiary: 14,5x20,5 cm
Modlitwy, które cię zmienią - Rozwój duchowy Modlitwy, które cię zmienią 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Modlitwy do aniołów - Rozwój duchowy Modlitwy do aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Amulety i talizmany - Symbole i talizmany Amulety i talizmany 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szepty aniołów - Rozwój duchowy Szepty aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej - Literatura Tam, gdzie ptak śpiew 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ścieżka boskiego zjadacza chleba - Rozwój duchowy Ścieżka boskiego zjadac 22.33 zł 31.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. 7 kroków do osiągnięcia szczęścia - Motywacyjne Inspirio. 7 kroków do 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia mody - Kobieta Magia mody 17.45 zł 34.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
CISZA - Uzdrawianie życia CISZA 23.03 zł 32.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. Obietnica sukcesu - Motywacyjne Inspirio. Obietnica sukcesu 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wampiry same o sobie - Mroczne klimaty Wampiry same o sobie 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Perła pod Krzyżem - Wojciech Dastych - Tajemnice Perła pod Krzyżem 14.81 zł 29.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Yule - Rozwój duchowy Yule 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Lammas - Rozwój duchowy Lammas 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia księżycowa - Rozwój duchowy Magia księżycowa 31.92 zł 39.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Życie. Podręcznik sztuki przetrwania - Książka fantastyczna Życie. Podręcznik sztuk 9.90 zł 29.90 zł
67%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, srebro - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Talizman Aniołów, srebro 71.73 zł 75.50 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarcza algizowa AEGISHJALMUR, pozłacana - Amulety runiczne Tarcza algizowa 97.65 zł 108.50 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ręce Boga, srebro - Chrześcijańskie i słowiańskie Ręce Boga, srebro 55.80 zł 62.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Gilded Reverie Lenormand, Expanded Edition - Karty Lenormand Gilded Reverie Lenormand, 79.80 zł 84.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, pudełko drewniane 8 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Talizman Aniołów, pudeł 34.20 zł 36.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Millenium Thot Tarot - Tarot Ezoteryczny Millenium Thot Tarot 90.11 zł 102.40 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Smocza Gwiazda - Draca Stella - Symbole szczęścia Smocza Gwiazda - Draca 56.10 zł 66.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Radiant Wise Spirit Tarot - Tarot Ezoteryczny Radiant Wise Spirit Tarot 90.11 zł 102.40 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Oczyszczanie energetyczne - Wicca, magia naturalna, czarostwo Oczyszczanie energetyczne 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
DMT. Molekuła duszy - Okultyzm i magia ceremonialna DMT. Molekuła duszy 31.50 zł 45.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szepty aniołów - Rozwój duchowy Szepty aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Smith-Waite Centennial Tarot Deck, Rider Waite Tarot wydanie jubileuszowe - Tarot Ezoteryczny Smith-Waite Centennial 71.16 zł 74.90 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
La Santa Muerte - Okultyzm i magia ceremonialna La Santa Muerte 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

Upoluj produkt w dobrej cenie

Wyszeptane - Rozwój duchowy Wyszeptane 14.00 zł 27.80 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Przebudzenie - Rozwój duchowy Przebudzenie 28.20 zł 39.00 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Odkryć życie na nowo - Rozwój duchowy Odkryć życie na nowo 23.79 zł 32.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Diagnostyka karmy 5. Odpowiedzi na pytania - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy 5. 25.45 zł 44.00 zł
42%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Modlitwa żaby - Rozwój duchowy Modlitwa żaby 35.43 zł 49.00 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Diagnostyka karmy T3 Miłość - Rozwój duchowy Diagnostyka karmy T3 Miłość 25.45 zł 39.90 zł
36%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Śpiew ptaka - Rozwój duchowy Śpiew ptaka 30.15 zł 39.00 zł
23%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kim jesteś, dokąd idziesz, człowieku - Rozwój duchowy Kim jesteś, dokąd idzies 14.13 zł 29.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Ciało kobiety, mądrość kobiety - Książki o ciąży Ciało kobiety, mądrość kobiety

Cena: 78.85 zł
Promocja z: 95.00
Międzynarodowy bestseller – biblia kobiecego zdrowia„Ciało kobiety, mądrość kobiety” dr Christiane Northrup to ekscytująca podróż przez kobiecość w wymiarze fizycznym i duchowym. Książka, która na zawsze zmieni twoje życie, sprawiając, że inaczej spojrzysz na swoje ciało i zrozumie...
Deir V etap II część 1 - Mądrość - Obrona psychiczna Deir V etap II część 1 - Mądrość

Cena: 28.74 zł
Promocja z: 30.25
Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. ,,Mądrość" i ,,Świadomość" pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty two...
Mądrość run - Runy Mądrość run

Cena: 21.00 zł
Promocja z: 24.70
Starożytne ludy Północy, Wikingowie, Celtowie i inne, korzystały z pomocy run do ochrony przed wszelkiego rodzaju złem. Prosiły je o pomoc w pokonaniu choroby i wrogów, o zapewnienie sobie dostatku i szczęścia w miłości, o siły potrzebne do przeżycia w trudnych warunkach. Runy są znakami, w które......
Mądrość osła. Od głupoty do zdrowia - Osobowość Samorealizacja Kariera Mądrość osła. Od głupoty do zdrowia

Cena: 31.44 zł
Promocja z: 39.30
Autor zdobył tysiące zwolenników na całym świecie promując rosyjską filozofię zdrowia. W tej książce, często w dowcipny i prowokacyjny sposób, dostarcza wielu cennych informacji dotyczących odżywiania, odpoczynku, partnerstwa. Każdy rozdział jest usiany zabawnymi opowieściami, a kończy się......
Mądrość piasków cz.1 - Osho Mądrość piasków cz.1

Cena: 31.71 zł
Promocja z: 43.75
Przypowieści od zarania historii są najlepszą pomocą w nauce. Są żywe i zajmujące. W bardzo prosty sposób przekazują najważniejsze nauki życia. W tej książce znajdziesz specjalny wybór komentarzy Osho do niezrównanych przypowieści ze świata sufizmu. Osho zachęca do poznawania świata sufich......
Mądrość biblijna - Motywacyjne Mądrość biblijna

Cena: 31.21 zł
Promocja z: 39.00
Mądrość biblijna to książka, w której Joseph Murphy tłumaczy istotę prawidłowości rządzących naszym życiem oraz udziela prostych i skutecznych porad odnośnie tego, w jaki sposób mamy się do nich odnieść, aby osiągnąć sukces, spełnienie i szczęście. Autor przekonuje nas, że cała Biblia nie jest......
Mądrość Joganandy Tom 1. Jak być trwale szczęśliwym - Wiedza Wschodu Mądrość Joganandy Tom 1. Jak być trwale szczęśliwym

Cena: 26.10 zł
Promocja z: 29.00
Książka hinduskiego jogina i guru, który zyskał na Zachodzie tysiące zwolenników nie jest kolejnym poradnikiem prezentującym łatwe recepty na osiąganie szczęścia. Czym według Autora jest szczęście? Przede wszystkim stanem umysłu, niezależnym od okoliczności zewnętrznych, wartością, którą odnaleźć......
Mądrość wtajemniczonych i poznanie gwiazd - Gnoza Mądrość wtajemniczonych i poznanie gwiazd

Cena: 26.56 zł
Promocja z: 32.00
Książka zawiera omówienie wiedzy wtajemniczonych, która umożliwia poznanie duchowości naszego systemu planetarnego oraz opis duchowych istot Księżyca, Saturna, Wenus i Marsa, które mają do spełnienia określone zadania. Wenus, Merkury i Księżyc to planety wyznaczające ludzki los, a Mars, Jowisz i......
Mądrość - talizman indiański - Talizmany i amulety indiańskie Mądrość - talizman indiański

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Żółw jest symbolem długowieczności oraz konsekwencji i wytrwałości. Wszystkie te cechy zapewniają zdobycie głębokiej mądrości....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!