Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Tajemna moc talizmanów natury
Tajemna moc talizmanów natury
Galeria okno

Tajemna moc talizmanów natury

Ocena: 5.0 (1 ocena) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 226
Oprawa: Miękka
Dostępność:
P R O D U K T    N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Tajemna moc talizmanów natury
Cena rynkowa: 33.00
Nasza cena:

26.73

Taniej o: 6.27 zł ( 19 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Od najdawniejszych czasów człowiek próbował zabezpieczyć się przed różnymi klęskami i nieszczęściami. Dlatego też wzywał na pomoc magiczne siły i szukał w otaczającym go środowisku boskich znaków. Jako przedmioty fetyszu wykorzystywał wszelkiego rodzaju przedmioty, spełniające rolę gadżetów ochronnych.

Książka "Tajemna moc talizmanów" oprócz opisu niezwykłych mocy talizmanów i amuletów, ułatwiających wybór czytelnikowi tego najbardziej odpowiedniego, przedstawia królestwo talizmanów naturalnych: rumianku, pokrzywy, mięty, dębu i wielu innych cennych roślin. Ponadto autor odkrywa wielkie tajemnice narodu Majów, przedstawia indiańskie totemy, a także magiczne recepty m.in. na oczyszczanie domów ze złych duchów, na usuwanie uroków i zaklęć, na szczęście i powodzenie.

Do książki dołączony jest talizman należący do magicznych Symboli Natury.

 

Fragment książki:

Talizman - władca losu

W odróżnieniu od amuletów, które posiadają tylko właściwości ochronne, talizmany powstały po to, by wpływać na astralny świat i wykorzystując swoje magiczne siły, wzywać na pomoc jego mieszkańców. Znaczenie tego słowa wywodzi się z arabskiego talisma, co oznacza „czarodziejskie pismo”, talisam - „wykonywać znaki podobne do czarnoksiężnika” lub też z greckiego taleo - „poświęcać” lub telesma - „przedmiot poświęcony”. Z całą pewnością wszystko to nie jest bez znaczenia, gdyż przy sporządzaniu talizmanów wiele uwagi poświęca się późniejszej roli danego przedmiotu. Od wieków talizmany wykorzystywane są w szerokim zakresie: przy leczeniu chorób, osiąganiu długowieczności i zamierzonego celu, zdobywaniu bogactwa i szczęścia oraz w innych potrzebach. Mieszkańcy Wschodu i Europy zalecali sporządzać talizmany w postaci bransolet, pierścieni, medalionów, brosz, wisiorków i breloków.

Sporządzając talizman musimy przede wszystkim doskonale znać jego późniejszą funkcję. Bowiem stosownie do niej należy dobrać materiał będący odpowiednikiem konkretnego żywiołu. Po zakończeniu pierwszego etapu, przystępujemy do oczyszczenia wybranego tworzywa. Jest to koniecznie, gdyż z pewnością dotykali go inni ludzie lub też znajdował się w niezupełnie „czystym miejscu”, jak np. w geopatologicznej strefie. We wszystkich mistycznych działaniach, oczyszczającą rolę przypisuje się ablucji. Woda zmywa nie tylko brud, ale i energetyczne obciążenie. Dlatego też dany przedmiot należy trzymać przez pewien czas pod bieżącą wodą. Najlepiej, jeśli będzie to potok lub rzeka, ale jeśli nie ma takiej możliwości, wystarczy zwykła woda z kranu.
Po oczyszczeniu „naładowujemy” talizman, czyli napełniamy go magiczną siłą. Zwykle odbywa się to w taki sposób, że mag siada z twarzą zwróconą na zachód i nanosi na tworzywo potrzebne symbole.

Od dawna uważa się, iż kamienie posiadają czarodziejską moc uzdrawiania, np.: rodonit zmniejsza cierpienia związane z porodem, czarny agat chroni przed niebezpieczeństwem i daje władzę nad siłami zła, a turkus skutecznie osłania nas od uroku. Astrolodzy i kabaliści opracowali całe systemy mistycznych właściwości kamieni. Wiele uwagi poświęcili zagadnieniu ich współdziałania z planetami i metalami. Największą siłę posiadają kamienie, na których wygrawerowano określone znaki. Dosyć często na tego typu wytworach można zobaczyć pieczęcie i podpisy rozmaitych aniołów i demonów żywiołów.

Pentakle - najdoskonalsze z talizmanów

Teraz przyszedł czas, aby wyjaśniać znaczenie pentakli. Słowo pentakl wywodzi się z łaciny od pentakl i tacitus, co znaczy „tajemny”, czyli „tajemna natura”, „tajemny sens”. Niektórzy autorzy twierdzą, iż prawidłowa pisownia tego słowa to pentakl i pochodzi od pentaculum - „mały obrazek”, albo od pentagram. Jednak z mojego punktu widzenia jest to mało prawdopodobne. Pentakle są przygotowywane według ściśle określonych zasad i pisze się na nich w języku hebrajskim, greckim lub łacińskim. Często są to nakreślone sygnatury konkretnej astralnej lub mentalnej istoty. Potwierdzeniem tego są podpisy, znaki i litery aniołów, demonów, duchów planet, znaków Zodiaku i żywiołów. Pentakle i pieczęcie wykorzystuje się jako talizmany.
Napisano wiele prac poświęconych procesowi sporządzania pentakli. Nie będę ich wyliczać, ale w tekście napotkacie wiele wzmianek na ten temat. Warto zauważyć, że całkowicie absurdalne jest kopiowanie talizmanów, czy też odprawianie niezrozumiałych rytuałów. Trzeba dokładnie znać sens napisanych w tekście lub na talizmanie słów. Często pod piękną frazą ukryty jest zwrot do demona lub sił zła, co nie jest zbyt bezpieczne. W istocie pentakl jest ogniwem między właścicielem a subtelnymi sferami i działa w harmonii z siłami Kosmosu. Proces przygotowania pentakli to swoista tajemnica, która koncentruje psychoenergię maga na talizmanie. Energia ta tworzy pozytywny lub negatywny myślokształt, dzięki któremu dany obiekt może działać. Tak więc pentakl będzie wykonywał zarejestrowany w nim program i uchowaj Boże, żeby się pomylić lub rozpocząć proces przygotowania o nieodpowiedniej godzinie. Sporządzając pentakle wkraczamy w sfery, w których łatwo zbłądzić. Dlatego też, drodzy czytelnicy, możecie przeczytać tę książkę, jednak prawdziwy, funkcjonujący talizman może wykonać jedynie poświęcona osoba. Pentakl wykonany przez jubilera będzie tylko kawałkiem metalu lub po prostu wytworem sztuki.

Prawdziwy talizman nosi się w ukryciu i nie pokazuje nikomu, chroniąc go tym samym przed kontaktem z innymi ludźmi. Uważa się, iż z każdym dotknięciem traci ON cząstkę swojej tajemnej mocy. Ale to tylko przesąd. Tak naprawdę talizman nie może spełniać roli biżuterii, bo jest instrumentem, który powinien wykonywać określoną pracę. A inni wcale nie muszą wiedzieć, jakie są cele jego posiadacza. Bywały takie przypadki, że działanie talizmanu, wykonanego przez słabego maga, który nie uwzględnił wszystkich detali, było niestabilne i tymczasowe. Także odmienny potencjał drugiego człowieka może zatrzymać funkcjonowanie znaku.

Talizman należy przechowywać w czystości i nie wystawiać go na widok niepożądanych oczu. Niektóre umieszcza się na ścianie naprzeciwko źródła światła, aby napełniały atmosferę mieszkania pozytywnymi fluidami. Spotyka się również stwierdzenia, że aby osiągnąć pełniejszy efekt, talizman należy nosić w odzieży, a gdy przypadek jest szczególnie ciężki, to przy nagim ciele. Tak mówią średniowieczne wierzenia. Jednak dla nas najważniejsze nie jest to, w jaki sposób przechowywać talizman, ale jak prawidłowo go wykorzystywać. Wszystko to ma sens, jeżeli działania właściciela talizmanu są podparte jego chęciami, wiarą i uczciwym postępowaniem. Tylko pozytywne nastawienie może obdarzyć talizman ogromną mocą.
W pierwszej kolejności należy odrzucić wszelkie wątpliwości, strach i wahanie. Trzeba się rozluźnić i osiągnąć spokój ducha - tylko wtedy czeka nas sukces. Jeśli to potrzebne, można kilka razy dziennie dotykać talizmanu, aby silniej odczuwać kontakt z nim i nie stracić więzi.

Warto zauważyć, iż każdy talizman w istocie jest stymulatorem naszej podświadomości i aktywności. Dzięki niemu działamy. Jeśli jest inaczej, to znaczy, że spełnia ON rolę tylko ładnego ozdobnika, bo jeżeli sami nie zrobicie nic, aby spełnić swoje marzenia, to niestety niczego nie osiągniecie. „Pod leżącym kamieniem woda nie płynie” - ta stara prawda wiele wyjaśnia. Działajcie, a czarodziejski talizman wam pomoże!

I na zakończenie. Już od starożytności ludzie wiedzieli, że przedmioty mogą wywierać na człowieka zarówno dobry, jak i zły wpływ. Być może stąd też wywodzi się tradycja poświęcania przedmiotów w kościołach i świątyniach lub zanoszenia ich do różnych czarowników i wiedźm. Przedmioty, które przez długi czas należały do jednego właściciela i były z nim związane, na pewno zawierają w sobie ślady jego energii. Najczęściej są to ozdoby albo biżuteria, którą przekazywano z pokolenia na pokolenie. Dlatego zaleca się, aby takie rzeczy oczyszczać, jeśli są niewiadomego pochodzenia albo ich właściciele zmarli.
Ileż to razy zdarzyło nam się spotkać ludzi, którzy przekazywali swoim potomkom ozdoby przodków. I często rezultatem takiego postępowania były problemy, a nawet to, co najgorsze. Wszystko to wiąże się właśnie z negatywnym programem, jaki zawierają w sobie tego rodzaju przedmioty. Bywa i tak, że ludzie świadomie rzucają na przedmiot złe zaklęcie w postaci negatywnego programu, aby zaszkodzić innym. Dlatego też, przed założeniem przedmiotu niewiadomego pochodzenia, należy obmyć go pod bieżącą wodą. Jeśli jednak nadal nie czujemy się bezpiecznie, trzeba go natychmiast zdjąć i zwrócić się o pomoc do specjalisty.

 

Spis treści:

Od Autora 11
   
Wstęp 13
Czarodziejski świat fetyszy 13
Amulet 13
Talizman - władca losu 15
Pentakle - najdoskonalsze z talizmanów 17
   
Rozdział I. Czarodziejskie symbole wicca 21
Pentagram „Potęga świata” 23
Oko czarodziejki 24
Talizman sowy 25
Talizman szczęśliwego kociołka 26
Topór sprawiedliwości 27
Ochronny uniwersalny przedmiot praktykujących wicca 29
Talizman żuka 32
Końska podkowa 34
Amulet cygański 34
Szczęśliwa ręka lub dłoń losu 35
   
Rozdział II. Czarodziejska siła magii druidów 37
Talizman Odyna 38
Mjllnir lub młot Thora 39
Celtycki krzyż 40
Runiczny krzyż 42
Celtycki bóg Słońca Sulis 43
Magiczny runiczny krąg - starszy futark 43
   
Rozdział III. Praktyka magii runicznej runemala 45
Fehu - Władanie 46
Uruz - Konserwatyzm, Żubr 47
Thurisaz - Gigant 48
Ansuz - Bóg 49
Raidho - Droga 50
Kenaz - Pochodnia 51
Gebo - Dar 51
Wunjo - Radość 52
Hagalaz - Grad 53
Naudhiz - Potrzeba 54
Isa - Lód 54
Jera - Urodzaj 55
Eihwaz - Cis 56
Perthro - Brzuch 57
Algiz - Ochrona, Trzcina 58
Sowilo - Słońce 59
Tiwaz - Thor lub Strzelnica 59
Berkanan - Brzoza 60
Ehwaz - Koń 61
Mannaz - Człowiek 62
Laguz - Woda 62
Ingwaz - Bohater (Freir) 63
Othala - Spadek 64
Dagaz - Dzień 65
Talizman Sigille 66
Talizman mocy wewnętrznej Sigill V 67
Mitsu-dome 68
Podwójne celtyckie węzły 68
Celtycki Triskel 69
Kochankowie w uścisku 70
   
Rozdział IV. Przedmioty chroniące i talizmany roślinne 71
Tatarak zwyczajny 75
Anyż zwyczajny 78
Arnika (kupalnik górski) 79
Bez dziki czarny 81
Bieluń dziędzierzawa 83
Bylica piołun 85
Centuria pospolita 88
Dąb szypułkowy 90
Dziurawiec pospolity 92
Eukaliptus 96
Glistnik jaskółcze ziele 98
Głóg dwuszyjkowy 100
Gorczyca sarepska 102
Kocanki piaskowe 103
Kolendra siewna 105
Kozłek lekarski 106
Krwawnik pospolity 109
Lebiodka pospolita 111
Lulek czarny 112
Mięta pieprzowa 115
Migdał zwykły 117
Podbiał pospolity 119
Pokrzywa pospolita 121
Rumianek 125
Szałwia lekarska 127
Tasznik pospolity 129
Uczep trójlistkowy 130
Wrotycz pospolity 132
Rozdział V. Magiczne recepty 135
Mieszanina dla oczyszczenia domu od demonów i duchów 135
Domowy amulet przeciwko złym duchom i urokowi 138
Likwidator uroku 141
Likwidator zaklęcia 144
Likwidator opętania 148
Likwidator miłosnego zauroczenia 151
Talizman zaklęcia i uroku 155
Mieszanina dla szczęścia i powodzenia 158
Zestaw dla spokojnego snu 160
Niezbędne wskazówki 162
   
Rozdział VI. Mistyka słowiańskich Aryjczyków 165
Ręka boga Świętowita 167
Stribóg 168
Piorun-Jarowit 169
Dola-Dodola 169
Nawęze 170
Skarb 170
Słowiańska wyrocznia 171
Symbol byka 172
Symbol wojownika 172
Budowa świata 173
   
Rozdział VII. Mistyka dalekich wysp 176
Bogini Matka 176
Bóstwo morza 176
Tambunum lub tarcza bezpieczeństwa 177
Trójkąt bezpieczeństwa 177
Ślad strusia emu 178
Jarpi 178
Maska ducha Warkotki i zniszczenia 179
Amulet egzorcysty 180
Kwiat Arawow (Te-Pu-Awai-O-Te-Arawa) 180
Hawajski bóg wojny 181
   
Rozdział VIII. Korsarze i ich następcy 183
Talizman podróżnika 184
Ognisty miecz korsarza 184
Talizman astronawigacyjny 185
Gwiazda opatrzności 185
Kotwica 186
Kotwica Neptuna 187
Talizman żółwia 187
Amulet morski 188
Magiczny łuk 189
Dobra ręka 189
Dwulicowy 190
Niedźwiedzi ząb 190
Bojowy topór 191
Astrologiczny amulet morski 191
   
Rozdział VIII. Wielkie tajemnice narodu Majów 193
Kamień Słońca 194
Coatlicue 196
Quetzalcoatl 197
Tlalok 197
Macuilxochitl 198
Huitzilopochtli 199
Orzeł Azteków 199
Ptak gromu 200
Kwinkuns 200
Talizman Yacatecuhtli 201
Talizman Mictlantecuhtli 201
Aztecki krzyż miłości 202
Znak ruchu 203
   
Rozdział IX. Indianie i ich totemizm 205
Bóg Słońca w domu Wielkiego Ducha 206
Indiański totem świętej opieki 207
   
Rozdział X. Talizmany astrologiczne 209
Klucz wiedzy astrologicznej 211
Serpentyna astrologów 212
Zodiakalna mandala 213
Talizman Księżyca 214
Astrologiczny symbol Wenus 215
Symbol jedności natury 216
Kosmiczny wąż otaczający system słoneczny 217
Amulet królowej Elżbiety 217
Światowy horoskop Firmitasa Maternusa 218
Astrophos lub astrologiczny talizman zdrowia 219
Talizman Wielkiego Paracelsusa 220
Talizman zdrowia Paracelsusa 222
Amulet zdrowia Paracelsusa 222
Talizman przywracający siły 223
Talizman zwalczający chorobę kamieni 223
Trójząb Paracelsusa 224

Liczba stron: 232

Polecane z tym produktem

Bestsellerowa książka uznanej brytyjskiej psycholożki i psychoterapeutki to fascynujące spojrzenie na wpływ przyrody na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Opierając się na licznych badaniach i...
Prawdy, zawarte w "Doktrynie tajemnej" w żadnym sensie nie są podawane jako objawienia. Wiedzę zawartą w tej książce można znaleźć w tysiącach tomów świętych pism wielkich azjatyckich i wczesnych...
Teorie spiskowe od starożytnych wizyt obcych po nowy ład światowy Oficjalna historia ludzkości - ile z niej to prawda, a ile fikcja? Ile ważnych faktów ona zataja, ile przekłamuje? Czy mamy wierzyć...
Recenzje książki Tajemna moc talizmanów natury - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

Wszystkie talizmany zilustrowane i dokładnie opisane,a wraz z książką otrzymałam piękny talizman natury dodający energii i witalności,polecam..
Szczegóły książki Tajemna moc talizmanów natury

CzaroMarowe rozmaitości:

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman zdrowia, oksydowany Ag925, 5,8g - Symbole okultystyczne Sotis Talizman zdrowia, 85.85 zł 101.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Miłość - Zestaw Kamieni w pudełku (CrystalBox) - Pojedyncze kamienie szlachetne Miłość - Zestaw Kamieni 87.95 zł 89.90 zł
2%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 71.40 zł 84.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Jajo życia, nieoksydowane Ag925, 5g - Święta Geometria Sotis Jajo życia 76.50 zł 90.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołó 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g - Amulety runiczne Sotis Pentagram runiczny, 75.65 zł 89.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała szałwia - pęczek - waga 20-25 gram - Zioła Biała szałwia - pęczek 16.00 zł 18.00 zł
11%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca, nieoksydowany Ag925, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini Księżyca 48.45 zł 57.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman związków i miłości, oksydowany Ag925, 4,2g - Amulety runiczne Sotis Talizman związków 62.48 zł 73.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Palo Santo - opakowanie 50 gram - Zioła Palo Santo - opakowanie 50 20.28 zł 21.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Ukryta moc - Prawo przyciągania Ukryta moc

Cena: 31.20 zł
Promocja z: 40.01
Oto stronice, za pomocą których dr Joseph Murphy prowadzi czytelnika daleko poza umowne granice naukowego poznania. Książka ta – owoc jego wieloletnich badań – zawiera opisy praktycznych technik, powołuje się na przykłady i nie stroni od anegdot. Czytelnik, który otworzy się na jej przes...
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Gorący trend, który podbił Instagram - kryształy! Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz oszalały na punkcie zestawów kryształów tworzonych przez Kierę Fogg. Z tą książką każdy zbuduje takie kompozycje, które przyciągają szczęście, sukces, zdrowie i oczyszczają przestrzeń z negatywnych energii. Daj się......
Lecznicza moc natury według Hildegardy z Bingen - Uzdrawianie Lecznicza moc natury według Hildegardy z Bingen

Cena: 34.71 zł
Promocja z: 39.90
„Nie ma chorób nieuleczalnych”. To odważne stwierdzenie belgijskiego lekarza, dr. Luisa van Heckena, praktykującego od ponad dwudziestu lat wyłącznie w oparciu o zalecenia św. Hildegardy z Bingen, zmieniło życie autorki książki i tysięcy osób sięgających po leczniczą moc natury. Elżbieta...
Pakiet Moc: Słowa, Wiary, Nadziei - Chrześcijaństwo Pakiet Moc: Słowa, Wiary, Nadziei

Cena: 81.92 zł
Promocja z: 99.90
Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja Książki abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem bliskości i miłości Boga. Pokazuje, że Biblia bardzo precyzyjnie....
Naturalnie. Odkryj moc darów natury. Ciesz się zdrowiem i urodą - Inne książki o dietach Naturalnie. Odkryj moc darów natury. Ciesz się zdrowiem i urodą

Cena: 37.65 zł
Promocja z: 49.90
Naturalnie, że... naturalnie! Awokado, daktyle, spirulina, a obok nich swojska brzoza, pyłek pszczeli i kasza jaglana - to tylko niektórzy z bohaterów tej książki. W świecie, który co i rusz wskazuje nam nowe diety, nowe składniki, nowe sposoby przygotowania potraw, warto skupić się na kilku......
Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej - Książki o ziołach Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej

Cena: 32.72 zł
Promocja z: 39.90
„Zdrowi z natury” to bogato ilustrowane kompendium zawierające informacje o tym, jak odpowiedni sposób odżywiania i lecznicza siła ziół wpływają na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Nina i Damian Bojarscy, autorzy książki, dzielą się w niej swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z...
Lecznicza moc natury według Hildegardy z Bingen - Uzdrawianie Lecznicza moc natury według Hildegardy z Bingen

Cena: 31.12 zł
Promocja z: 39.90
„Nie ma chorób nieuleczalnych”. To odważne stwierdzenie belgijskiego lekarza, dr. Luisa van Heckena, praktykującego od ponad dwudziestu lat wyłącznie w oparciu o zalecenia św. Hildegardy z Bingen, zmieniło życie autorki książki i tysięcy osób sięgających po leczniczą moc natury. Elżbieta...
Doktryna tajemna Tom 1-2 - Rozwój duchowy Doktryna tajemna Tom 1-2

Cena: 70.00 zł
Prawdy, zawarte w "Doktrynie tajemnej" w żadnym sensie nie są podawane  jako objawienia. Wiedzę zawartą w tej książce można znaleźć w tysiącach tomów świętych pism wielkich azjatyckich i wczesnych europejskich religii. Faktem jednak jest, iż tam jest ona rozproszona, zapisana tysiącami fragmentów i....
Historia tajemna - Gnoza Historia tajemna

Cena: 28.13 zł
Promocja z: 29.00
Jest to fascynujący opis tajemnej historii ludzkości przedstawionej z punktu widzenia nauki duchowej. Autor opisuje oddziaływanie wyższych jestestw ze świata duchowego poprzez żyjących na Ziemi ludzi, którzy stanowią niejako narzędzia działania wyższych hierarchii. Opisuje niektóre postacie......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2