Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz
Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz
Galeria okno

Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz

Ocena: 5.0 (2 oceny) Zobacz recenzje »
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Nasza cena:

35.00

Ilość
Dodaj do schowka

Opis płyty

Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz
Do progu (199,00 zł) Darmowej Dostawy do stacji PKN Orlen lub do placówki Poczty polskiej lub do paczkomatu lub Paczką pocztową (48h) lub Kurier DHL lub Kurierem miejskim Nadajesz.pl - Białystok lub Przesyłką kurierską (24h) brakuje Ci 199,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 11,99 zł
 • Kurier DHL od 12,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł
 • Kurier miejski Nadajesz.pl - Białystok od 12,99 zł
ODBIÓR OSOBISTY ZA 0 zł Białystok, Warszawa, Ełk, Suwałki, Grajewo

Absolutna Nowość - Premiera!

Czakra KrzyżowaSwadhisthana (sześciopłatkowy lotos) usytuowana jest w kręgosłupie w strefie krzyżowej, za genitalimi. Swadhisthana w sanskryciereprezentuje miejsce, w którym umysł jest ugruntowany przez dłuższy czas. Ośrodek ten czasem nazywany jest „drugim centrum”,  „ośrodkiem podbrzusza” lub „rodziny”. Obok Muladhary (czakra podstawy) jest to ośrodek, który pochłania większość naszego czasu i energii (chcemy zaspokoić nasze pragnienia smakowe i seksualne, mieć partnera życiowego i wychować dzieci). Jest to ośrodek, który pomimo „dużych starań” i zabiegów daje złudne i krótkotrwałe zadowolenie, jeśli nie towarzyszy temu duchowa transformacja. W tej strefie panuje subtelniejszy element - woda. Symbolem czakry krzyżowej są dwa trójkąty (jeden skierowany do góry a drugi ku dołowi) jak w gwieździe Dawida. Jeden trójkąt symbolizuje aspekt kobiecy, drugi męski. To ma oznaczać stworzenie. Żeński aspekt jest niezbędny to tworzenia, dlatego jest ON silniejszy w tym ośrodku.

Dominującym kolorem tej czakry jest pomarańczowy (powoduje ON większą aktywność tej czakry) choć także często jest to kolor bezbarwny. Dźwięk podstawy D (D-dur).

Dwa organy zmysłów rządzone przez ten ośrodek to: język i genitalia.

Umiarkowanie w jedzeniu i aktywności seksualnej to podstawowe warunki osiągnięcia trwałego spokoju i błogostanu. Nie oznacza to ścisły  post i życie w celibacie. Skrajności w poście jak i w celibacie są równie dużym utrudnieniem jak brak umiaru w jedzeniu i w zmysłowych przyjemnościach. Tzw. „droga środka” powinna być praktykowana w czakrze krzyżowej, ponieważ gdy umysł jest zbyt głęboko zajęty szukaniem zmysłowych uciech zapomina o swojej boskiej naturze. A gdy jest zbyt mocno osadzony w ograniczeniach, mają one nad umysłem zbyt silną władzę. Dobrze tę sytuację opisuje przypowieść z życia Buddy.

Budda po opuszczeniu królestwa przez 40 dni nazbyt rygorystycznie praktykował medytację (bez jedzenia i picia), był wycieńczony i bliski śmierci. Przebywając nad brzegiem rzeki usłyszał jak na łodzi nauczyciel muzyki udziela rady uczniowi: „Gdy napniesz strunę zbyt mocno, to ona pęknie, a gdy zbyt słabo, to nie wyda dźwięku”.  Zrozumiał wtedy głupotę tak ekstremalnych działań i prawdziwe znaczenie „drogi środka”.

Kontrolujmy nasze potrzeby seksualne i umiarkowanie w jedzeniu. W pierwszej kolejności wybierajmy jedzenie dla ich właściwości odżywczych i zdrowotnych, a nie dla smakowych. Naucz się rezygnowania na jakiś czas z ulubionych, ale niezdrowych, chemicznie „ulepszonych” posiłków i napojów. Wtedy będziesz miał większa kontrolę nad swoim językiem. Umiejętność kontrolowania języka jest ważną cechą na ścieżce duchowej. Pamiętaj, że to, co wkładasz do ust, jest paliwem dla twojego ciała i umysłu.

Dla dobra medytacji i rozwoju duchowego potrzebujemy kontrolować umysł i uczynić go posłusznym. Na przykład, jeśli brakuje soli w pożywieniu, zamiast przesadnie reagować, należy poinstruować umysł, aby to zaakceptował.

Tak rzadko zatrzymujemy się w biegu, by spytać: „Czego chcę? Czego tak naprawdę szukam?” Zamiast tego rzucamy się na najbliższą obietnicę szczęścia – nieważne czy to będzie jedzenie, seks, małżeństwo czy duży interes. A kiedy ta obietnica zostaje niespełniona, odmawiamy przeegzaminowania siebie, obwiniamy okoliczności, naszych partnerów, nie chcąc lub nie będąc w stanie spojrzeć do wnętrza i dostrzec to, czego naprawdę pragniemy. A to pragnienie to niezmącone szczęście i błogostan, który można znaleźć nie na zewnątrz, lecz w środku. Im szybciej zrezygnujemy z szukania chwilowych przyjemności w świecie i zanurzymy się permanentną radość duszy, tym szybciej osiągniemy nasz cel i zaspokoimy wszelkie pragnienie. Bądź więc umiarkowany w cieszeniu się przyjemnościami, ponieważ bez tego postanowienia rozwój duchowy jest bardzo trudny.

Namiętność i energię ośrodka seksualnego można skierować w stronę  wyższych ośrodków, w których mogą pojawić się twórczość i filozofia.

Muzyka na czakrę krzyżową ma za zadanie zharmonizować ośrodek krzyżowy – przetransformować energię seksualną na wyższy poziom duchowy oraz przenieść cię do  wnętrza, byś zatopił się ośrodku swojej Duszy w akcie duchowego zjednoczenia. Doświadczysz wtedy nieskończonego szczęścia, którego nigdy byś nie doświadczył szukając na zewnątrz. Ten nektar błogostanu jest dostępny dla każdego prawdziwego poszukiwacza duchowej prawdy. 

Muzyka: Dariusz Bartosiewicz

 

 1. Boska Kreacja - Divine Creation              4:15
 2. Urzeczywistnienie - Realization                 5:04
 3. Zdobywanie Samowiedzy - The Attainment of Self-knowledge 4:29
 4. Droga Srodka - The Middle Path              4:50
 5. Ofiarowanie Siebie - Offering Oneself      7:02
 6. Wewnetrzny Wszechswiat - The Inner Universe 5:47
 7. Radość Duszy - The Joy of The Soul        5:29
 8. Paramahamsa Yoganananda -                  6:00
 9. Zycia Cel - The Purpose of Life                 7:05
 10. Subtelny Oddech - Subtle Breath              7:03
Recenzje płyty Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz - przeczytaj

opinie klientów:

Aleksandra K. ( ... ) 2011-11-15 09:50:39, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;)...głębokie oddziaływanie akurat na mnie,doprowadziła mnie do uwalniającego śmiechu-optymistyczna reakcja jak i kolor okładki.
Aleksandra K. ( a...@googlemail.com ) 2011-11-15 09:50:39, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;)...głębokie oddziaływanie akurat na mnie,doprowadziła mnie do uwalniającego śmiechu-optymistyczna reakcja jak i kolor okładki.
Szczegóły płyty Czakra krzyżowa (CD) - Dariusz Bartosiewicz
Podobne produkty
Terapia czaszkowo-krzyżowa - Uzdrawianie Terapia czaszkowo-krzyżowa

Cena: 32.62 zł
Promocja z: 39.30
Bezbolesna i nieinwazyjna metoda integracji organizmu. Nowatorska książka, która zawiera opis Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i wyjaśnia sposób jej działania.Zakłada ona, że pod wpływem urazów, stresu, czy traumatycznych przeżyć powstają w organizmie napięcia, które blokują jego prawidłowe......
Dotyk czułosci cz. 2 CD - Dariusz Bartosiewicz - Książki o ciąży Dotyk czułosci cz. 2 CD - Dariusz Bartosiewicz

Cena: 31.50 zł
Promocja z: 35.00
Każda troskliwa mama pragnie, by jej dziecko urodziło się zdrowe, utalentowane i by było piękne i szczęśliwe. Warto temu pragnieniu pomóc, stosując jedną z najsilniejszych metod wpływania na rozwój mózgu, specjalnie skomponowaną muzykę, muzykę dla maluszków w brzuszku, noworodków, maluchów oraz ich....
Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka - Muzyka na czakry Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka

Cena: 35.00 zł
Muzyka “Czakra Korony” (nazywana również “Tysiącpłatkowym Lotosem”) jest trzecią płytą z serii “Muzyka czakr” Jacka Gałuszki. Każdej czakrze czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele  przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania, a zarazem inny kolor i inna to...
Sound of guitar CD - Dariusz Bartosiewicz - Filmy i muzyka relaksacyjna Sound of guitar CD - Dariusz Bartosiewicz

Cena: 35.35 zł
Gwarancja najlepszej muzyki relaksacyjnej dla ciebie dla niej i dla mnie. Muzyka jest skierowana do wszystkich, którzy chcą znaleźć ukojenie duszy i ciała. Nastraja bardzo optymistycznie, wprowadza cudowny spokój i odprężenie. Wręcz pobudza do radości i optymizmu. Życie powinno być rad...
Inspiracje Anioła CD - Dariusz Bartosiewicz - Filmy i muzyka relaksacyjna Inspiracje Anioła CD - Dariusz Bartosiewicz

Cena: 34.90 zł
Muzyka ukoi wasze serca, napełni mocą miłości i inspiracją dla waszego lepszego i godnego życia. Otwórz swój umysł i serce a Twój Anioł zadba byś w tym świecie odnalazł siebie, swoje nieskończone źródełko miłości w sercu, które płynie do wszystkich których kochasz, a które chroni i otacza swoim......
Inspiracje Anioła, kaseta - Dariusz Bartosiewicz - Kasety Inspiracje Anioła, kaseta - Dariusz Bartosiewicz

Cena: 22.12 zł
Muzyka ukoi wasze serca, napełni mocą miłości i inspiracją dla waszego lepszego i godnego życia. Otwórz swój umysł i serce a Twój Anioł zadba byś w tym świecie odnalazł siebie, swoje nieskończone źródełko miłości w sercu, które płynie do wszystkich których kochasz, a które chroni i otacza swoim......
Droga krzyżowa miłości - Chrześcijaństwo Droga krzyżowa miłości

Cena: 22.49 zł
Promocja z: 24.99
Rozważania Pawła Piotrowskiego, zilustrowane "drogą krzyżową" w niezwykłej interpretacji Jakuba Kosiniaka, krakowskiego aktora Teatru Starego. Na okładce XII stacja pędzla wybitnego artysty i współczesnego malarza, prof. Stanisława Rodzińskiego, Rektora ASP w Krakowie. Cała Droga krzyżowa znajduje.....
Orgonit Czakra Serca, wisior - Orgonity Orgonit Czakra Serca, wisior

Cena: 63.00 zł
Podstawowe właściwości samego orgonu, to neutralizacja szkodliwego dla człowieka promieniowania (w tym elektromagnetycznego), emanacja ożywczej energii orgonu, poprawa samopoczucia, harmonizacja i zwiększenie witalności....
Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych - Uzdrawianie Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych

Cena: 33.12 zł
Promocja z: 39.90
Negatywne emocje takie jak nienawiść, złość, zawiść, bezradność, przygnębienie, brak akceptacji czy niska samoocena mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Naukowcy są zdania, że nawet 90% problemów ze zdrowiem ma podłoże emocjonalne. Powodują obniżenie odporności, przewlekłe choroby, a nawet raka.......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!