Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?
What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?
Galeria okno

What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?

Ocena: 5.0 (11 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Oprawa: Twarda
Dostępność:
P R O D U K T    N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?
Nasza cena:

62.57

PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Co my tak naprawdę wiemy!?

Odkrywając nieskończone możliwości zmiany twojej codziennej rzeczywistości… Ta książka na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegasz rzeczywistość.

William Arntz, Betsy Chasse i Mark Vincente, twórcy kultowego filmu pod tym samym tytułem, wraz z czternastoma słynnymi naukowcami odkrywają przed nami meandry fizyki kwantowej i biologii molekularnej w poszukiwaniu odpowiedzi na Wielkie Pytania.

Do naszego świadomego umysłu dociera jedynie 2000 bitów informacji z pozostałych 400 milionów, które nasz mózg przetwarza w przeciągu sekundy…. Racjonalnie przeciwstawiamy się nowej wiedzy broniąc znanych nam, bezpiecznych dogmatów… W takim razie, jaka część naszej świadomości się im sprzeciwia? Czy możemy wiedzieć wszystko o rzeczach, których nie znamy?

What the bleep do we know!? To podróż od nauki aż po duchowość.

  • Czy postrzegamy świat takim, jaki jest naprawdę?
  • Z czego zrobiona jest myśl?
  • Jaki jest związek między naszymi myślami a otaczającym nas światem?
  • Czy jesteśmy uzależnieni od konkretnych emocji?
  • Jak tworzyć swój każdy dzień?

Możesz szukać znanych, skończonych odpowiedzi, przyjmując to, co życie przynosi Ci każdego dnia, możesz też zanurzyć się w oceanie nieskończonych możliwości. Wybór należy do Ciebie.
 

O autorach

William ArntzWilliam Arntz - producent, reżyser i scenarzysta, prezes wytwórni Captured Light

W 1972 roku ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Penn State (USA) ze stopniem inżyniera nauk i został zatrudniony jako naukowiec w Pratt & Whitney, amerykańskiej firmie produkującej silniki do samolotów cywilnych i wojskowych, a także silniki rakietowe. Pracował nad wynalezieniem pierwszego symulatora fali optycznej – dynamicznej broni laserowej o paliwie wysoko energetycznym (wojny gwiezdne).

Po dwóch latach pracy dla tej korporacji odszedł z firmy i jeździł po kraju. W końcu osiadł w Bostonie, gdzie ponownie nawiązał kontakt ze swoim długoletnim przyjacielem, który właśnie pracował nad filmem, w ramach swojej pracy doktorskiej na Uniwersytecie w Bostonie. Razem stworzyli oni Beat Deva, jednogodzinny film krótkometrażowy, który otrzymał nagrodę filmową Złote Orły na festiwalu Kenyon w i otrzymał możliwość dystrybucji w zakresie kina studyjnego.Po ukończeniu filmu w 1980 roku William przeniósł się do Kalifornii, aby kontynuować swoją filmową karierę, lecz okazało się, że proces "awansowania" okazał się niezbyt ciekawy i na pewno daleki od ideału.

Przeniósł się do San Francisco, odszedł z zawodu i został buddystą. Pod koniec lat 80 jego nauczyciel wyznaczył mu zadanie, aby poprzez użycie medytacji i wizualizacji stworzył oprogramowanie i przedsiębiorstwo, które miało odnieść ogromny sukces. Nie zdając sobie sprawy z tego, z czym się mierzy, przeznaczył 100 000$ oszczędności na nowe przedsięwzięcie. Bez żadnego doświadczenia w biznesie – usiadł i w pięć miesięcy napisał program Auto Sys.
Narzędzia te musiały zadziałać, ponieważ AutoSys stał się jednym z najbardziej używanych oprogramowań systemowych, jakie kiedykolwiek były kiedykolwiek używane. Do bardzo różnorodnych klientów należeli między innymi: Merrill Lynch, NASA, ILM, Sun Microsystems, Cisco oraz Boeing.

W 1995 roku sprzedał swoją firmę i zrobił sobie rok przerwy. Następnie stworzył kolejną firmę zajmującą się oprogramowaniami, która również odniosła ogromny sukces. Po dziewięciu miesiącach także tą firmę sprzedał. Po tym fakcie po raz trzeci zainteresował się połączeniem swoich czterech największych zainteresowań. 1 – paranauka, 2 – duchowość, 3- produkcja filmów, 4- komputery. Kiedy zdał sobie sprawę, że dzięki sukcesowi jego dwóch firm zajmujących się oprogramowaniem udało mu się obejść ten uciążliwy problem awansowania, postanowił (pomimo, że wciąż brakowało mu zdrowego rozsądku) wziąć udział w produkcji filmu naukowego balansującego na krawędzi, czyli What The Bleep Do We Know!? Rok później został jednym z autorów książki na jego podstawie.


Betsy ChasseBetsy Chasse - producentka, reżyser, scenarzystka.

W 2004 roku należała do grupy produkującej film What The Bleep Do We Know!?, rok później została współautorka książki na jego podstawie. Zdobyła zaufanie jako pisarz, reżyser i producent filmu wspólnie z Williamem Arntz i Markiem Vicente. Do dziś Bleep jest jednym z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. Rozszedł się ON w ilości ponad miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy sprzedaży. W 2004 znalazła się w pierwszej pięćdziesiątce niezależnych producentów.

Betsy rozpoczęła swoją karierę producenta filmowego jako asystent produkcji przy bardzo nisko budżetowych filmach gdzie, już w pierwszego dnia, zepsuła swój samochód. Na szczęście w samochodzie wraz z nią był producent filmowy, który jako jedyne rozwiązanie tego problemu widział wypromowanie jej na koordynatora produkcji (do tego nie potrzebowała samochodu). Po tym wydarzeniu, Betsy pracowała jako koordynator produkcji przy kilku filmach, między innymi: Best of the Best 2, Robert Altman's, The Player. Jej pierwsze samodzielne dzieło, niezależny film pt. Public Access, w reżyserii Bryan'a Singer'a, otrzymał główna nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance w 1995 roku.

Od tamtej pory pracowała jako wolny strzelec, kierownik produkcji oraz producent przy ponad 30 filmach. W 1996 roku, Betsy otworzyła swoją własną firmę produkcyjną, Rampant Feline Films, która wypuściła kilka filmów fabularnych, reklam telewizji kablowej i teledysków. W roku 2006 stworzyła własne wydawnictwo, Elora Media,www.eloramedia.com, które oferuje duchowe, orientalne i motywacyjne książki, nagrania audio i wideo dla dzieci w każdym wieku – wliczając w to dorosłych. Stałą się bardzo poszukiwanym wykładowcą w tematach takich jak duchowość, integracja nauki z duchowością, oraz rola marketingu w demografii kulturowo kreatywnej.

Betsy mieszka na Pacific Northwest wraz ze swoim mężem Gordim i córką Elorathe. Kiedy nie zajmuje się produkcją, reżyserią, pisaniem, marketingiem lub podróżami, odnajduje spokój i szczęście pracując w swoim ogrodzie pełnym warzyw i kwiatów.


Mark VicenteMark Vicente - reżyser, reżyser zdjęciowy

Urodził się w Afryce, w Johannesburgu, w1965 roku. Jego ojciec jest radiowcem, matka dyplomatką. Jako dziecko, podróżował po całym świecie i mieszkał między innymi w Portugalii, Brazylii, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. Zanim odnalazł swoją życiową pasję, przejął pałeczkę po swoim dziadku, który był właścicielem agencji reklamowej. Jako czteroletnie dziecko, zrobił swoje pierwsze zdjęcie i wkrótce odkrył swój talent do tworzenia wizualnych opowieści. To go doprowadziło do "profesjonalnej" decyzji. W wieku 13 lat zdecydował, że będzie filmowcem.

Po ukończeniu szkoły średniej w Południowej Afryce (gdzie uczono go, ze biały człowiek odkrył Afrykę) zapisał się do Szkoły Teatralnej Wits'a. Studiował kinematografię, sztuki sceniczne, projektowanie oświetlenia scenicznego, produkcję radiową i telewizyjną, oraz muzyczną. Lecz ku swemu niezadowoleniu musiał ON również uczęszczać na zajęcia z tańca i sztuki, wydawać z siebie dziwne pierwotne dźwięki na zajęciach ze śpiewu. Protestując, oświadczał wszem i wobec, że chce zostać jedynie filmowcem (w owym czasie nosił rajstopy). Nie zdawał sobie wówczas sprawy ze tego, ze te niechętnie przez niego nabywane umiejętności przydadzą mu się w przyszłości, jako reżyserowi.

Po ukończeniu Steadicam i pracy jako operator kamery w Apartheidzie w Południowej Afryce, kontynuował kręcenie teledysków i reklam. Po raz pierwszy miał wtedy przełom jako reżyser zdjęciowy w musicalu Sarafina z Whoopi Goldberg w roli głównej. W 1992 roku dostał szansę pracy w Hollywood, przy filmie Diseya pt. Fatherhood z Partickiem Swayze. Podekscytowany i podenerwowany, znalazł się w ekipie jako najmłodszy, 26 letni wówczas kinematograf, pracując nad wielką wysokobudżetową produkcją.

Nigdy nie wyjechał już ze Stanów i przez ponad 8 następnych lat, zbierał doświadczenie robiąc zdjęcia do kolejnych 14 filmów.. Mimo że wizualna interpretacja przedstawianych mu przez reżyserów opowieści była niezwykle interesująca, uznał, że ten temat pozostawia wiele do życzenia. Był przekonany, że opowieści o wielkości, mają takie same szanse być sukcesem zarówno finansowym jak i powodować wielkie zainteresowanie, co tematy gwałtów, napaści, rabunków i skandali tak ukochanych przez tą gałąź przemysłu, doszedł do wniosku, że nikt nie produkował opowieści o rzeczach, które jego samego głęboko poruszały.

W roku 2000, kierowany twórczą desperacją, zdecydował, że najwyższa pora zrealizować swoje przeznaczenie, jako reżyser. Rozpoczął reżyserowanie i kręcenie zdjęć do reklam i filmów dokumentalnych, które odzwierciedliły jego niepoprawne politycznie poczucie humoru. Film dokumentalny Where Angels Fear To Tread, wyprodukowany przez Lindę Evans, poruszający organizacje religijne i obrazujący jak daleko człowiek może się posunąć w poniżaniu mniejszości, a w szczególności kobiet, w imię Boga.

Film What the bleep do we know jest jego najnowszym projektem, a jego sukces jest naprawdę godny podziwu. Spełniło się też marzenie Mark'a o stworzeniu dzieła, które porusza i inspiruje. Obecnie Mark pracuje nad kilkoma jeszcze projektami skierowanymi na badania nad tajemniczymi, refleksyjnymi oraz niezwykłymi zjawiskami. Przygotowuje ON zdjęcia do filmu Bednig Time wysokobudżetowy thriller, który porusza kwestie jasnowidzenia, reinkarnacji i podróży w czasie i oczywiście zdrową dawkę nauki z pogranicza.

Recenzje

Niezwykła książka. Zupełnie nowe spojrzenie na mariaż rozumu i ducha - tak silne, że nasze dotychczasowe, niewzruszone zdawałoby się, fundamenty wiary i myśli obracają się w gruzy. Każdy, kto poszukuje odpowiedzi na podstawowe pytania w stylu: "Po co?", "Dlaczego?" i "Czy On istnieje?", powinien ją koniecznie przeczytać.


WOJCIECH KOŚCIELNIAK, AKTOR, REŻYSER TEATRALNY, FILMOWY I TELEWIZYJNY; BYŁ DYREKTOREM FESTIWALU PIOSENKI AKTORSKIEJ WE WROCŁAWIU ORAZ TEATRUM MUZYCZNEGO CAPITOL,
autor dziesiątek realizacji muzycznych, telewizyjnych i teatralnych, reżyser słynnego "Kombinatu - Ostatniego Koncertu Republiki".
What the BLEEP Do We Know!? traktuje o fizyce kwantowej, duchowości i sensie życia... Pełen jest łamigłówek i zagadek – oraz wypowiedzi, jakie nieczęsto słyszy się z ust naukowców i pracowników akademickich. W ambitny sposób próbuje odpowiedzieć na takie egzystencjalne pytania jak: Czym jest Bóg? Czym są emocje? Czym jest dusza? A nade wszystko: czemu tu jesteśmy?"


CATHLEEN FALSANI - Chicago Sun-Times
W sposób pełen pasji, mądrości i dowcipu autorzy przedstawiają możliwości, na jakie natrafiamy, gdy zaczynamy sobie zadawać pytania w rodzaju: "Kim jesteśmy?", "Dlaczego tu jesteśmy?", Co dzieli i łączy umysł i mózg, ciało i duszę?", "Jaka jest natura miłości?" i "Co jest rzeczywiste?" Przypomina to nocne dyskusje w sypialni w akademiku, tyle że uczestnikami tych dyskusji nie są studenci o zapuchniętych oczach, lecz ludzie, którzy poświęcli całe swe życie takim właśnie pytaniom... To głęboko duchowe dzieło, którego autorzy wychodzą z założenia, iż większość z nas pragnie przebudzić się z podobnej do snu rzeczywistości tej konsumpcyjnej kultury... ośmiela się twierdzić, że ludzie to istoty inteligentne i pełne ciekawości, a nie tępe i kompletnie cyniczne."


TOM MAURSTAD - The Dallas Morning News
Prezentuje teorię, iż stwarzamy naszą własną rzeczywistość, sprawujemy nad nią najwyższą kontrolę i mamy przyjąć za nią pełną odpowiedzialność... Nazwanie tego filmu oraz książki "jedynymi w swoim rodzaju" jest zbytnią powściągliwością.


THE HOLLYWOOD REPORTER
Przedstawia poważne argumenty na rzecz tezy, iż fizyka kwantowa wpłynie na naszą przyszłość w stopniu obecnie dla nas niewyobrażalnym... W obiecujący sposób ukazuje rewelacje teorii kwantowej, tak szokujące dla naszej intuicji, i podpowiada, że przyszłość ludzkości może stanowić nowy, światły paradygmat... Całość tego przesłania robi niezwykle mocne wrażenie."


WILLIAM ARNOLD - Seattle Post-Intelligencer
Poważne dociekania, przesycone tajemnicami fizyki kwantowej, biologii molekularnej i ich głębszymi implikacjami, a poświęcone kwestiom: kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, czemu mielibyśmy przejmować się naszą podróżą, oraz jaką pomoc w jej trakcie moglibyśmy zyskać, zaglądając po drodze do "działu" podwyższonej świadomości.


BILL GALLO - Denver Westword
Nie waha się pochwalić swoim IQ... wstrząsa fundamentami naszej percepcji.


BILL MULLER - The Arizona Republic
Założenie, że to my – a nie oddzielony od nas, osądzający Bóg – tworzymy naszą rzeczywistość, robi największe wrażenie... Nawet ortodoksyjni chrześcijanie przysłali maile z pochwałami.


ROBIN EVANS - San Jose Merkury News
Zapomnij o tym, co – jak uważasz – wiesz o sobie, i o otaczającym cię świecie. Uczenie się fizyki kwantowej nigdy jeszcze nie było taką frajdą.


CHARLES TATUM - eFilm.critic.com

Spis Treści

WSTĘP
PARĘ SŁÓW OD AUTORÓW
WIELKIE PYTANIA
NAUKA I RELIGIA:WIELKI ROZWÓD
ZMIANA PARADYGMATU
CZYM JEST RZECZYWISTOŚĆ?
WZROK I POSTRZEGANIE
FIZYKA KWANTOWA
OBSERWATOR
ŚWIADOMOŚĆ
O WYŻSZOŚCI UMYSŁU NAD MATERIĄ
ŚWIADOMOŚĆ STWARZA RZECZYWISTOŚĆ
JA STWARZAM MOJĄ RZECZYWISTOŚĆ?
DLACZEGO NIE JESTEŚMY CZARODZIEJAMI?
KWANTOWY MÓZG
ABC MÓZGU
EMOCJE
UZALEŻNIENIA
PRAGNIENIE → WYBÓR → INTENCJA → ZMIANA
INTERLUDIUM BETSY
PARADYGMATY: PO DRUGIEJ STRONIE
SPLĄTANIE
OSTATECZNA SUPERPOZYCJA
EPILOG: UCZTA KWANTOWA
Jak powstawał filmWhat The BLEEP Do We Know !?
Współtwórcy
Polecana literatura
Recenzje książki What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!? - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

książka robi szokujące wrażenia, to zmienia postrzeganie świata.Doznałem miłych, radosnych wrażeń.Jestem dumny że posiadłem nową wiedzę o sobie. Chciałbym obejrzeć film Pozdrawiam Mirosław.
ocena: 5

Ksiązka została napisana, kiedy film o tym tytule zdobył popularność.

Film obejrzalam, a książkę czytam, wracając do ciekawszych wypowiedzi.

Bardzo inspirująca lektura. Polecam.
ocena: 5

nisamowita ksiazka.CO MY TAK NAPRAWDE WIEMY. Kazdy dorosly czlowiek nawet nie inteligetny powinien przeczytac ja !!!!!!!!!!!!!.
ocena: 5

Super książka, coś w stylu Sekretu jednak bardziej autor skupia się na fizyce kwantowej..
ocena: 5

Ocena wizualna: gratka dla bibliofila, książka pięknie wydana.

A treść nie ustępuje dopracowanej formie.

Podręcznik nowego paradygmatu.

Pomocny dla tych, którzy chcą wziąć swoje życie we własne ręce.

Którzy mają odwagę poczuć się Stwórcami, a to wymaga wielkiej

odpowiedzialności, miłości i radości. Którzy umieją kochać wszystkie

istoty czujące, a wśród nich i siebie. Którzy mają dość bycia ofiarami (polecam na poczatek [Adres usunięty]

Pozycja bardzo niezwykła.

Kilka lat temu ekipa entuzjastów Myślenia i fizyki kwantowej nakręciła film What the bleep do we know?!, później postanowili wydać książkę. Kilka lat, które upłynęło między jednym a drugim przedsięwzięciem twórcy filmu wykorzystali, by rzeczy, o których opowiadali w filmie wcielić we własne życie. Czy im się to udało? Opowiadają o tym w książce, bo jest ona z jednej strony kompendium wiedzy o nauce i duchowości, z drugiej zaś osobistym wyznaniem jej autorów-nienaukowców o tym, jak doświadczyli na własnej skórze stwarzania nowej rzeczywistości. Nie zdradzę wiele, jeżeli ujawnię, udało im się zrealizować śmiały plan dotarcia ze swoim filmem do 100 milionów ludzi.

Książkę czyta się świetnie, lekko i z uśmiechem. A po pierwszym zapoznaniu się z treściami ma się chęć, by wrócić, pogłębić, postudiować.

I jeszcze jedna rzecz: intencja, która przesyca wszystkie strony książki to tolerancja i pokój. Czy wszyscy dzielimy wspólną świadomość?.
ocena: 5

Super napisana, mądra książka, która porusza do głębi wszystkie kwanty ;) Mobilizuje do rozmyślań na niełatwe tematy, przewartościowuje poglądy, a niektórym wywraca świat do góry nogami. I do tego pięknie wydana. Czytanie jej to uczta dla duszy i intelektu :))).
ocena: 5

Wszystko zaczęło się od Boskiej Matrycy, Grega Bradena... Szukając na YT więcej informacji o Bradenie natknęłam się na film What the bleep do we know!? Obejrzałam go z ogromnym zainteresowaniem i uwagą. I jakby od razu przyszło mi do głowy, że chciałabym mieć książkę. Znalazłam w Internecie. Przyszła do mnie w odpowiednim czasie, jakby udowadniając mi, że jestem Kreatorem swojego życia i dostaję to, czego potrzebuję, to czego chcę... Dostałam więc ważną dla mnie książkę, pomagającą mi zrozumieć świat, w którym żyję. Polecam ją wszystkim, którzy noszą w sobie potrzebę życia świadomego, pełnego korzystania ze wszystkiego, co daje Człowiekowi Ziemia oraz Niebo. Książka jest bardzo starannie wydana, na ładnym papierze, przebogato ilustrowana. Jedynym drobnym mankamentem, dla mnie, jest niewygodna wielkość, a raczej "małość" czcionki, zwłaszcza przypisy sa słabo czytelne. Pomimo tego gorąco polecam, także na prezent :).
ocena: 5

Wiem, że nic nie wiem... Kto pyta- nie błądzi... Einstein miał rację oytając: jak można oczekiwać innych rezultatów robiąc ciągle to samo? Nowe - lepsze, bo świadome życie, stanie się, kiedy odrzucimy dogmaty - przekonania. Nieomal rewolucyjne odkrycie, jak maszyna parowa! Czytać, przyswajać, stwarzać. Siebie przede wszystkim. Co dzień. Na nowo:).
ocena: 5

Książka wspaniała, czyta się jednym tchem, choć to nie powieść. Punkt widzenia na świat i problemy zmienił mi się; tak naprawdę dzięki tej książce odkryłam wartość kilku rzeczy i bezwartościowość całego mnóstwa - dla mnie, oczywiście. Gorąco polecam..
ocena: 5

Interesująca książka dla wszystkich, którzy chcą się oderwać od codzienności i spojrzeć na rzeczywistość z nieco innej perspektywy. Serdecznie polecam!.
Szczegóły książki What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?

Upoluj produkt w dobrej cenie

Super Krówka Cukierki krówki imbirowe 150 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Super Krówka Cukierki 6.99 zł 10.28 zł
32%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Amylon Proszek do pieczenia z przyprawą do piernika bezglutenowy 18 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Amylon Proszek do pieczenia 1.95 zł 2.69 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dobra Kaloria Pszenica ekspandowana z miodem 140 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Dobra Kaloria Pszenica 6.99 zł 7.99 zł
13%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Bio Planet Budyń o smaku waniliowym 38 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Bio Planet Budyń o smaku 1.99 zł 2.18 zł
9%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Fabijańscy Makaron z ciecierzycy rurka penne bezglutenowy 250 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Fabijańscy Makaron z 10.99 zł 14.08 zł
22%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Bio Food Koncentrat pomidorowy 30 % 200 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Bio Food Koncentrat 6.99 zł 10.29 zł
32%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dary Natury Herbata Owoc róży 50 g - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Dary Natury Herbata Owoc 3.95 zł 4.80 zł
18%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dary Natury Sos sałatkowy kwiatowy 150 g Bio - CzaroMarowe Zapowiedzi Produktowe Dary Natury Sos sałatkow 1.99 zł 2.19 zł
9%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia tarota. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrobić odczyt z dowolnej talii - Tarot - książki Magia tarota. Wszystko, co 23.25 zł 36.90 zł
37%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Obfitość - Zestaw Kamieni w pudełku (CrystalBox) - Pojedyncze kamienie szlachetne Obfitość - Zestaw Kamieni 87.95 zł 89.90 zł
2%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Miłość - Zestaw Kamieni w pudełku (CrystalBox) - Pojedyncze kamienie szlachetne Miłość - Zestaw Kamieni 87.95 zł 89.90 zł
2%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman zdrowia, oksydowany Ag925, 5,8g - Symbole okultystyczne Sotis Talizman zdrowia, 85.85 zł 101.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołó 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Palo Santo - opakowanie 50 gram - Zioła Palo Santo - opakowanie 50 20.28 zł 21.00 zł
3%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała szałwia - pęczek - waga 20-25 gram - Zioła Biała szałwia - pęczek 16.00 zł 18.00 zł
11%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca, nieoksydowany Ag925, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini Księżyca 48.45 zł 57.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g - Amulety runiczne Sotis Pentagram runiczny, 75.65 zł 89.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Hush Tarot - Tarot Metafizyczny Hush Tarot 79.04 zł 96.50 zł
18%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Powiedz życiu tak! - Uzdrawianie życia Powiedz życiu tak!

Cena: 17.88 zł
Promocja z: 21.80
Mówić Tak to znaczy działać w przekonaniu, że cokolwiek los ci przyniesie, odnajdziesz w tym sens i cel. To znaczy korzystać ze swoich zasobów w taki sposób, by znaleźć konstruktywne wyjście z każdej niekorzystnej czy trudnej sytuacji. Mówić Tak to znaczy być elastycznym, rozważać różne opcje,......
Tak czy nie jak podejmowaś lepsze decyzje - Osobowość Samorealizacja Kariera Tak czy nie jak podejmowaś lepsze decyzje

Cena: 21.75 zł
Promocja z: 25.00
Spencer Johnson, znany polskiemu czytelnikowi z takich książek jak Jednominutowy menedżer, Jednominutowy sprzedawca, Jedna minuta dla samego siebie czy Kto zabrał mój ser?, przedstawia tu prosty, a zarazem bardzo skuteczny system podejmowania najlepszych decyzji. Prezentuje to w formie opowieści o.....
Niebo istnieje... Naprawdę! - Chrześcijaństwo Niebo istnieje... Naprawdę!

Cena: 20.42 zł
Promocja z: 24.90
Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem. Niespełna czteroletni....
O Sobótce czyli tak zwanych ogniach świętojańskich Przyczynek do mitologii słowiańskiej - Religia Religioznawstwo Teologia O Sobótce czyli tak zwanych ogniach świętojańskich Przyczynek do

Cena: 6.80 zł
Promocja z: 8.54
UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu Sobótka: najnowsze badania wyjaśniły nam w zupełności początek nazwy sobótki. Biskup poznański Laskarz w wieku XIV statutem swoim zakazuje tańców nocnych w wigilie przedświąteczne, tj. w......
Tak i na ziemi n - Książki o rozwoju osobistym Tak i na ziemi n

Cena: 17.45 zł
Promocja z: 34.90
Davidu po raz pierwszy staje na ringu w wieku dziewięciu lat. Bokserem był jego nieżyjący ojciec i wujek, który mu go zastępuje. Nic więc dziwnego, że od chłopca oczekuje się, że zdobędzie tytuł mistrza Włoch, który wymknął się z rąk członkom jego rodziny. Opowiadając dzieje trzech pokoleń rodziny.....
Jestem tatą co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie - Książki o wychowaniu dzieci Jestem tatą co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie

Cena: 23.20 zł
Promocja z: 29.00
Optymalna, męska instrukcja obsługi nowego życia, do przeczytania pomiędzy zmienianiem pieluch, ulewaniem, a nieprzespanymi nocami. Wszystko, co musisz wiedzieć o ciąży, porodzie i rozwoju twojego dziecka, z uwzględnieniem wskazówek, jak przeżyć, oraz pomocnych strategii na pierwszy rok, spisane......
Tak 60 sekretów nauki perswazji sztuka przekonywania i wywierania wpływu - Pamięć, inteligencja, szybka nauka Tak 60 sekretów nauki perswazji sztuka przekonywania i wywierania

Cena: 35.91 zł
Promocja z: 39.90
MAŁA ZMIANA MOŻE RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SIŁĘ PERSWAZJI! Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że ludzie cię posłuchają, o ponad 50 procent? Czy w sytuacjach nacechowanych rywalizacją, takich jak prezentowanie oferty potencjalnemu klientowi lub rozmowa w......
Żywność, czyli co tak naprawdę można jeść. Kompleksowy przewodnik zdrowego odżywiania według współczesnych badań naukowych - Inne książki o dietach Żywność, czyli co tak naprawdę można jeść. Kompleksowy przewodnik

Cena: 60.51 zł
Promocja z: 74.70
Co, do diabła, powinienem jeść?! Masz już dość sprzecznych doniesień medialnych o najnowszych wynikach badań nad żywnością oraz produktach, które są dla Ciebie dobre, a które szkodliwe? Jednego dnia jajka są demonizowane, a kolejnego okazują się być cudownym pokarmem. Raz eksperci zachęcają nas do.....
Wszystko, co wiemy o UFO - Tajemnice Wszystko, co wiemy o UFO

Cena: 30.26 zł
Promocja z: 34.00
Mick Jagger, Will Smith, Victoria Beckham, Tom Cruise, Robbie Williams. Co łączy te nazwiska? Otóż oni wszyscy wierzą w UFO! Co więcej, w 2005 roku były minister obrony Kanady Paul Hellyer stwierdził, że UFO istnieje, a rząd amerykański trzyma to w tajemnicy. Zaskoczeni? Niestety to jeden z......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2