Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo...
Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo...
Galeria okno

Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo...

Autor: Joseph Murphy
Ocena: 5.0 (1 ocena) Zobacz recenzje »
Typ produktu Oprawa: Twarda
Wydawca: Rebis
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo...
Cena rynkowa: 35.90
Nasza cena:

26.93

Taniej o: 8.97 zł ( 25 % )
Ilość
Dodaj do schowka

„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.

Nie jesteś niewolnikiem zastanych układów - to nasz sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości warunkują jakość naszego życia. Dr Murphy uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu. Radzi, jak przezwyciężyć trudności i uzyskać realny dobrobyt, czerpiąc m.in. z twórczych sił umysłu. Dzięki jego wskazówkom pewien człowiek pięciokrotnie zwiększył swoje dochody - ten i inne sukcesy zainspirują również ciebie. Możesz stać się tym, kim chcesz. Dr J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Fragment książki


WSTĘP

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak by to było cieszyć  się bogactwem i luksusem? Bogactwo większości ludzi  wydaje się niedostępne, ale historia pełna jest  przykładów mężczyzn i kobiet, którzy własnym wysiłkiem  wznieśli się na jego wyżyny.

Czy jesteś skazany na ubóstwo? Parafrazując słowa  Szekspira: niektórzy ludzie rodzą się bogaci, inni  bogactwo zdobywają, a niektórym samo pcha się ono do  rąk. Istnieją szczęściarze, którzy dostali wszystko od  rodziców – ale wiele tych osób straciło odziedziczony  majątek, podejmując błędne decyzje. Są też tacy, na  których bogactwo spadło, ponieważ na przykład wygrali  na loterii. Większość z nas nie ma jednak tyle szczęścia.  Musimy je zdobyć dzięki inteligencji, pracowitości,  kreatywności i zaangażowaniu. Nikomu z nas nie jest  pisane ubóstwo – bogactwo jest wokół nas i musimy  jedynie znaleźć drogę, która nas do niego zaprowadzi.

Nie ma nic złego w chęci wzbogacenia się. Pragnienie  majątku w rzeczywistości jest pragnieniem bogatszego,  pełniejszego i bardziej obfitego życia, dlatego zasługuje ono na uznanie. Ludzie, którzy nie chcą lepszego  życia, są nienormalni, podobnie jak ci, którzy nie marzą  o pieniądzach na wszystko, czego zapragną.

Czemu mielibyśmy się godzić na minimum, skoro  możemy się cieszyć nieskończonym bogactwem? Z tej  książki dowiesz się, jak się zaprzyjaźnić z pieniędzmi,  aby zawsze mieć ich nadwyżkę. Pragnienie pełniejszego,  szczęśliwszego i cudownego życia ma charakter  kosmiczny i jest jak najbardziej właściwe. Zacznij  dostrzegać prawdziwe znaczenie pieniędzy – są one po prostu  symbolem wymiany, końca niedostatku i początku  bogactwa, luksusu, obfitości oraz doskonalszego życia.

Jednym z powodów, dla którego ludzie nie mają  więcej pieniędzy, jest ich skryta lub jawna pogarda  wobec nich. Nazywają je mamoną, uważają, że miłość  do pieniędzy jest źródłem całego zła, albo kierują się  innymi błędnymi założeniami. Kolejną przyczyną  niepowodzeń w tej kwestii jest zdradzieckie, podświadome przekonanie, że ubóstwo jest cnotą. Przekonanie to  może być wynikiem wychowania, wpajanych  przesądów czy błędnej interpretacji świętych ksiąg.

Ubóstwo nie jest żadną cnotą. Jest chorobą jak każda  inna ułomność psychiczna. Gdybyś był chory fizycznie, uznałbyś, że coś jest z tobą nie w porządku, i szukałbyś  pomocy lub natychmiast podjąłbyś jakieś działania.  Podobnie można mówić o jakimś problemie, jeśli w swoim  życiu nie doświadczamy ciągłego przepływu pieniędzy.  Trzeba natychmiast zacząć działać.

Bóg nie chce, żebyś mieszkał w ruderze albo chodził  głodny. Bóg pragnie, żebyś był szczęśliwy, żeby dobrze  ci się wiodło i żebyś odnosił sukcesy. Bóg zawsze odnosi  sukcesy w swoich przedsięwzięciach, niezależnie od  tego, czy tworzy gwiazdę czy kosmos.

Natychmiast skończ z wszelkimi przesądami na  temat  pieniędzy.  Nigdy  nie  uważaj  ich  za  złe  czy  brudne. Jeżeli będziesz postępował inaczej, dodasz im  skrzydeł, a one od ciebie odlecą. Pamiętaj, że stracisz  to, co potępiasz.Masz pełne prawo pożądać bogactwa – jeśli jesteś  normalnym człowiekiem, nie możesz nic na to  poradzić.

Masz pełne prawo tak zaprogramować swoją  podświadomość,  żeby  poprawić  własną  sytuację  ekonomiczną. To twój obowiązek wobec siebie, Boga  i ludzkości; gdyż trudno bardziej się przysłużyć Bogu  i ludzkości, niż dając z siebie wszystko.

Są i zawsze będą ludzie akceptujący ubóstwo jako  swój naturalny los. Ale nie są oni na to skazani,  ponieważ istnieją narzędzia – ciągły rozwój i właściwe  rozumowanie – które mogą im pomóc w wydźwignięciu  się z tej sytuacji.

Osoby znające życie rozumieją tę pierwszą  przyczynę ubóstwa. Kiedy przyjrzymy się temu bliżej,  stwierdzimy, że dopóki nie wymrą ludzie akceptujący swoją  biedę, dopóty będziemy cierpieć z powodu ubóstwa,  ponieważ głęboko w swoich umysłach i duszach wciąż  traktują oni siebie jak żebraków.

Drugą przyczyną ubóstwa jest błędna edukacja,  która zamiast przyspieszać ewolucję ludzkości,  powstrzymuje ją. Religie głoszą przecież dogmaty, że ubóstwo  jest nieuniknionym losem większości ludzi: „Wśród nas  zawsze będą ubodzy”. Niektóre sekty utrzymują nawet,  że wielu osobom bieda jest pisana i powinna być przez  nie akceptowana jako sposób na życie.

Można się też spotkać z takim stwierdzeniem, że  bycie biednym oznacza bycie uduchowionym, że „łatwiej  wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogaczowi  dostać się do Królestwa Niebieskiego”. I wielu cierpi  biedę, mając błędną nadzieję na to, że kiedyś dostaną się  w nagrodę za to do nieba. Na przykład na Wschodzie  ludzie, którzy rodzą się w ubogich rodzinach, zawsze  będą ubodzy – licząc na to, że posłuszeństwem i pokorą  zasłużą na ponowne narodziny w wyższej kaście.

Tego typu obsesje przez wieki trzymały masy  w żelaznym uścisku i choć może się to wydawać dziwne,  nawet dzisiaj, w okresie oświeconym, wielu ludzi nadal  pielęgnuje je w sercu i żyje w nędzy i rozpaczy, opierając  się wielkiej sile wyższego objawienia. Tysiące biednych  trzymają się tej tradycji tylko z powodu błędnej  żarliwości religijnej i braku wglądu w siebie.

[darmowy fragment książki "Wykorzystaj swój potencjał zdobądź bogactwo i odnieś sukces", strony 16-19]

Recenzje książki Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo... - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

Polecam tę książkę,. Jest moją drugą książką Josepha Murphego, pierwszą była \"Potęga podświadomości\" Jest to bardzo dobra książka, myślę że każdy powinien ją przeczytać. Za każdym razem, kiedy np. nic mi się nie chce, albo nie wiem co zrobić w trudnej sytuacji, otwieram tę książkę, a tam zawsze znajduje się rozwiązanie lub jakaś wskazówka. Po przeczytaniu tej książki wasze życie może się zmienić, nawet o 180 stopni, oczywiście w tę lepszą stronę..
Szczegóły książki Wykorzystaj swój potencjał T.2 Zdobądź bogactwo...
 • Tytuł: Wykorzystaj swój potencjał zdobądź bogactwo i odnieś sukces
 • Autor: Joseph Murphy
 • Wydawnictwo Rebis
 • Oprawa: Twarda
 • Format: 12.5x20.4cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 46209000208KS
 • Język: polski
 • Tłumacz: Zdziemborska Anna
 • ISBN: 9788375101980
 • EAN: 9788375101980
 • Wymiary: 13.0x21.0x1.8 cm
Podobne produkty
Zmień myślenie a zmienisz swoje życie jak uwolnić swój potencjał i osiągnąć sukces - Osobowość Samorealizacja Kariera Zmień myślenie a zmienisz swoje życie jak uwolnić swój potencjał i

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić.....
Wykorzystaj w pełni swój potencjał - Uzdrawianie życia Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Cena: 37.05 zł
Promocja z: 49.40
Coraz większą popularnością cieszą się podręczniki dotyczące zmiany sposobu myślenia oraz modyfikowania zdrowia i życia. Wiele osób nauczyło się dzięki nim czerpać pełnymi garściami z codzienności. Ci ludzie zrozumieli, że są wspaniałymi istotami obdarzonymi ogromną mocą. Dzięki książce autorki......
Zmień swój mózg zmień swoje życie - Techniki psychoterapii Zmień swój mózg zmień swoje życie

Cena: 37.43 zł
Promocja z: 52.05
RECEPTY DLA MÓZGU, KTÓRE NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ W tym przełomowym bestsellerze znajdziesz dowody naukowe na to, jak twój niepokój, depresja, złość, obsesyjność lub impulsywność mogą być związane zfunkcjonowaniem określonych struktur wtwoim mózgu. Nie jesteś skazany na mózg, zktórym się urodziłeś. Oto......
Wykorzystaj swój potencjał T.4 Zyskaj zdrowie... - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał T.4 Zyskaj zdrowie...

Cena: 31.47 zł
Promocja z: 37.91
Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie. Sposób myślenia i wzorce zapisane ...
Odczytaj swój los - Astrologia i horoskopy Odczytaj swój los

Cena: 25.20 zł
Promocja z: 33.60
Mądrość Chińczyków wypływa z ich wielowiekowych doświadczeń i tradycji znacznie starszych niż europejskie. Dlaczego więc z nich nie skorzystać? Mędrcy Wschodu obserwując ludzkie życie zauważyli, że występuje w nim tendencja do pewnych powtórzeń w cyklu 12-letnim. Wyciągnęli z tego wnioski i......
Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Tom 1 - Rozwój duchowy Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Tom 1

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Możesz stać się tym, kim chcesz - przypomina autor poradników wszech czasów dr J. Murphy. „,Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu...
Wykorzystaj swój potencjał T.6 Wzbogadź swoje.. - Osobowość Samorealizacja Kariera Wykorzystaj swój potencjał T.6 Wzbogadź swoje..

Cena: 16.95 zł
Promocja z: 33.90
Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie?. Podświadomość i zapisane w niej wzorce....
Uwolnij swój potencjał - Osobowość Samorealizacja Kariera Uwolnij swój potencjał

Cena: 14.95 zł
Promocja z: 29.90
Uwolnij swój potencjał Krzysztofa Janowskiego jest swoistym kanonem wiedzy, który pozwoli ci odkryć swój wewnętrzny potencjał i wznieść swoje życie na wyższy poziom. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, energię, zdrowie, witalność, chcesz zmienić swoje życie na lepsze – możesz to zrobić dzięki......
Ma Laxmi - bogactwo, odwaga, piękno, płodność - Kadzidła intencyjne Ma Laxmi - bogactwo, odwaga, piękno, płodność

Cena: 18.00 zł
Promocja z: 23.40
KADZIDŁO MA LAXMI Ma Laxmi jest hinduską boginią odpowiedzialną za intencje dotyczące dostatku, fortuny, pomyślności, odwagi, piękna jak i płodności....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2