Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry
Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry
Galeria okno

Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry

Ocena: 4.9 (13 ocen) Zobacz recenzje »
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y

Opis produktu

Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry
Cena rynkowa: 157.8
Nasza cena:

120.33

Taniej o: 37.47 zł ( 24 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

 

Zestaw 4 niezwykłych książek dla wszystkich, którzy pragną świadomie kierować swoim życiem. Ci, którzy mieli styczność choćby z jedną książką Esther i Jerry'ego Hicksów, wiedzą, że są to tytuły, które potrafią natchnąć pozytywną energią, a niemalże każde słowo jest przepełnione miłością i radością...

Książki trafiły już do wielu milionów ludzi na świecie, teraz są dostępne również i polskim czytelnikom. W naszym sklepie oferujemy je w zestawie – oczywiście ze specjalną zniżką dla Ciebie.

 

 

Proś a będzie Ci dane - Esther i Jerry Hicks    

Proś a będzie Ci dane - Esther i Jerry Hicks

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.


Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń.

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. bestselerową książka SEKRET - Rhondy Byrne

Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Prawo Przyciągania - Esther i Jerry Hicks  

 

 

Prawo Przyciągania - Esther i Jerry Hicks

Autorzy bestsellerowej pozycji Proś a będzie ci dane proponują kolejny tytuł - Prawo Przyciągania - jest to źródłowy podręcznik nauk przekazywanych przez Esther i Jerry'ego Hicks.

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret całemu światu, dziś przekażą jego klucz również… Tobie.

Podobne przyciąga podobne – tak brzmi Prawo Przyciągania – pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą definicją kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału!

Nasza psychika jest bowiem jak magnes – myśli, czyny, słowa, emocje – wszystko to nie tylko składa się na nasze wnętrze, ale bardziej niż jesteśmy skłonni przypuszczać – wpływa na rzeczywistość wokół nas! Rzeczywistość, którą dzięki lekturze tej książki będziesz mógł bez przeszkód kształtować tak, aby spełniała Twoje oczekiwania!

Potęga świadomej intencji - Esther Hicks, Jerry Hicks  

 

 

Potęga świadomej intencji - Esther Hicks, Jerry Hicks

Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same "dobre chęci" nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym.
Esther i Jerry Hicks w Potędze świadomej intencji nie tylko odkrywają przed nami zadziwiające możliwości naszego umysłu, ale też na serii praktycznych i przejrzyście opracowanych przykładów ilustrują, jak ich (s)twórczą siłę zastosować do poprawienia sytuacji w życiu osobistym, realizacji marzeń o udanej karierze zawodowej, czy polepszenia kondycji zdrowotnej!
Zmaterializuj swoje plany i zrealizuj marzenia tworząc rzeczywistość według własnych reguł masz gwarancję, że Twoje życie będzie nieprzerwanym pasmem sukcesów!

Książka jest trzecią częścią z serii Sekret Prawo Przyciągania.

Potęga twoich emocji - Esther Hicks, Jerry Hicks  

 

 

Potęga twoich emocji - Esther Hicks, Jerry Hicks

Wykorzystaj Swoje Emocje do Realizacji Pragnień

Czy wiesz jak ważna rolę emocje odgrywają w Twoim życiu? Teraz naucz się je, wykorzystywać do realizacji pragnień. Zacznij świadomie kreować swoje emocje. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami. Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu. Każda myśl zawarta w tej książce pomoże Ci lepiej zrozumieć wartość Twojej osoby i pokaże Ci, jakim kluczem otworzysz wrota do realizacji własnych pragnień. Bardzo możliwe, że pomyślisz sobie: Zawsze o tym wiedziałem; ale teraz, wiem o tym na pewno!

Jeśli Miewasz Uczucie Bezsilności i Ogromne Emocje Cię Paraliżują ta Książka Jest Dla Ciebie.


Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Potęga świadomej intencji
1 x Potęga świadomej intencji - Esther i Jerry Hicks

Są pytania, na które jeszcze nikt nie udzielił satysfakcjonującej odpowiedzi: Czy jest sposób na to, by prowadzić szczęśliwe życie? Czy możliwe jest życie w zgodzie z samym sobą – tak, aby harmonia zapanowała w Twojej rodzinie, byś nigdy nie musiał troszczyć się o środki finansowe, a wszystkim...

Cena rynkowa: 39.30 zł
Potęga twoich emocji
1 x Potęga twoich emocji - Esther i Jerry Hicks

Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same ?dobre chęci? nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet...

Cena rynkowa: 39.30 zł
Proś a będzie ci dane
1 x Proś a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks

Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości...

Cena rynkowa: 39.90 zł
Prawo przyciagania br.
1 x Prawo przyciagania br. - Esther i Jerry Hicks

Esther i Jerry Hicks jako pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym Prawie – Prawie Przyciągania. Podobne przyciąga podobne – tę zasadę zna niemal każdy. Czy jednak każdy stosuje ją świadomie? Czy każdy wie,...

Cena rynkowa: 39.30 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 157.8 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 37.47 zł (24%)

Recenzje produktu Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry - przeczytaj

opinie klientów:

Monika C. ( m...@wp.pl ) 2010-03-02 09:12:01, ocena: 5

Przesyłka błyskawiczna. Ksiązka super, oby zadziałało:) polecam.
Waldemar F. ( w...@wp.eu ) 2010-01-28 13:01:49, ocena: 5

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego nasze życie może się odmienić radykalnie w ciągu zaledwie sekundy. Oczywiście nasze prośby są wysłuchiwane tylko dla wszechświata rok czy dwa to zaledwie chwila.
Ciekawym i mądrym odkryciem jakie jest zawarte w książkach Esther i Jerry'ego Hicks jest to że nasze świadome działania zostania kimś spotkania kogoś mogą ulec z w gruzie i być blokowane o ile bycie kimś nie jest nam dane o ile to nie jest zgodne z naszymi celami dzięki którymi przyszliśmy na ten świat. Możemy starać się być najlepszym sportowcem i po drodze zbierać pełno niepowodzeń inni nazywają to pechem lub doświadczeniem. Uważam że znacznie szybciej można osiągnąć szczęście jeżeli robi się to co czuje się że jest zgodne ze mną. Dzięki tym książkom czuję ze tak może być więc kieruję się mądrością którą chce nam przekazać ABRAHAM za co jestem mu wdzięczny ze zechciał dzielić się z nami mądrością której nam nie sposób postrzec naszymi podstawowymi zmysłami..
Waldemar F. ( w...@wp.eu ) 2010-01-28 07:57:41, ocena: 5

Zawsze kiedy próbowałem osiągnać to co powinienem myśląc ze będę doceniony wśród rówieśników nie udawało Mi się. Czułem ze stoi przedemną jakaś bariera jakiś opór przed dokonaniem zmian tj. znalezienie partnerki życia czy zdobycie pracy w której bym się rozwijał i czuł żę ją tworzę a nie tylko bycia jeog trybikiem w maszynie. Dzięki książkom Esther i Jerry'ego Hicks zrozumiałem że zawsze tak będzie nic nie będzie mi się udawało dopóki nie będę robił dążył do tego co tak naprawdę chce, a nie to że powinienem myśląc że skoro wszyscy tak robią to ja też powinienem. Ale kiedy tak postępowałem nie czułem się szczęśliwy. Teraz kiedy kieruję sie szóstym zmysłem mam szerzej otwarte oczy i czuję i jestem świadom że przyszedłem na ten świat bo chciałem doświadczyć poznać jak tu jest i dopóki nie będę robił co tak naprawdę chcę będzie zawsze stał przede mną opór. tzn. nigdy nie wejdzie się na sam koniec drabiny jak już w połowie czuje się że jest przystawiona do nie właściwej ściany.

Inną ważną kwestią którą daje dużo do myślenia tj. że świadome działanie jakie by nie było bardzo szlachetne popartej dążeniem silne woli, nie osiągnie się tego jeżeli BÓG na to nie zezwoli. Jeżeli Moce nie dodadzą swych sił, poprzez zbiegu wydarzeń spotkania właściwych rozwiązań dobrych pomysłów. Nigdy BÓG nie zezwoli jeżeli samemu wgłębi siebie wewnątrz nie będzie się czuło ze zasługuję i że tego potrzebuję, że wiem że to dla mnie dobre..
Marek P. ( p...@op.pl ) 2009-11-18 17:58:08, ocena: 5

Szanowni Państwo,

Dziękuję
za umożliwienie mi kupna zestawu książek
- PRAWO PRZYCIĄGANIA - ESTHER i JERRY HICKS.

Książki rewelacyjne, człowiecze. Czyta się je tak, jakbyśmy udali się w podróż
do pięknej krainy, po drodze doznając cudownych odkryć i ucząc się tego, o czym zawsze marzyliśmy.

Marek Pekel.
Aneta K. ( k...@wp.pl ) 2009-10-26 18:28:41, ocena: 5

Cudowne książki!!! Polecam każdemu kto chce wzbogacić swoje życie..
Mariola C. ( m...@o2.pl ) 2009-10-22 09:12:22, ocena: 5

Bardzo oryginalny komplet dla osób które pragną poznać siebie oraz swoje możliwości do przezwyciężania codzienności. Polecam.
izabela d. ( f...@buziaczek.pl ) 2009-05-07 17:26:40, ocena: 5

super ksiazki, dostawa na czas, dobra cena..jesli juz kupowac ksiazki o tej tematyce to tylko przez internet i tylko w CZARY MARY :-).
Dorota S. ( d...@interia.pl ) 2009-04-29 22:31:47, ocena: 5

Dla mnie jest to ksiązka, która jest odpowiedzią na dylematy, pytania, które stawiałam w ostatnich latach swego życia. I właśnie w tej książce (bo jak na razie przeczytałam pierwszą część, tj. "Proście , a będzie wam dane") znalazłam odpowiedzi do te pytania. Mogę wręcz posilić się na stwierdzenie....: wg. prawa przyciągania (o którym jest ta książka) ściągnęłam ją do siebie. A to mówi już samo za siebie. Z poważaniem Dorota S..
Małgorzata P. ( w...@gryfia.com.pl ) 2009-04-23 08:38:15, ocena: 5

Fantastyczny zestaw ksiązek napisanych w przystępny sposób.Można czerpać z nich dużo wspaniałych wiadomości przydatnych w życiu..
Joanna N. ( a...@vp.pl ) 2009-04-18 17:36:38, ocena: 5

Bardzo mądra książka jak wszystkie pozycje tej emanujacej ciepłem autorki.Polecam Joanna.
Szczegóły produktu Zestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry
Modlitwy do aniołów - Rozwój duchowy Modlitwy do aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Modlitwy, które cię zmienią - Rozwój duchowy Modlitwy, które cię zmienią 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Amulety i talizmany - Symbole i talizmany Amulety i talizmany 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anielski sennik - Rozwój duchowy Anielski sennik 20.93 zł 29.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. 7 kroków do osiągnięcia szczęścia - Motywacyjne Inspirio. 7 kroków do 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia mody - Kobieta Magia mody 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
CISZA - Uzdrawianie życia CISZA 23.03 zł 32.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Inspirio. Obietnica sukcesu - Motywacyjne Inspirio. Obietnica sukcesu 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej - Literatura Tam, gdzie ptak śpiew 41.93 zł 59.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ścieżka boskiego zjadacza chleba - Rozwój duchowy Ścieżka boskiego zjadac 22.33 zł 31.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wampiry same o sobie - Mroczne klimaty Wampiry same o sobie 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Perła pod Krzyżem - Wojciech Dastych - Tajemnice Perła pod Krzyżem 14.81 zł 29.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Yule - Rozwój duchowy Yule 19.92 zł 24.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Współczesna czarownica - Beletrystyka dla kobiet Współczesna czarownica 16.50 zł 34.90 zł
53%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Szepty aniołów - Rozwój duchowy Szepty aniołów 27.92 zł 34.90 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Przebaczanie z aniołami - Rozwój duchowy Przebaczanie z aniołami 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Magia glamour - Wicca, magia naturalna, czarostwo Magia glamour 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Oczyszczanie energetyczne - Wicca, magia naturalna, czarostwo Oczyszczanie energetyczne 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, srebro - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Talizman Aniołów, srebro 71.73 zł 75.50 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarcza algizowa AEGISHJALMUR, pozłacana - Amulety runiczne Tarcza algizowa 86.80 zł 108.50 zł
20%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Gilded Reverie Lenormand, Expanded Edition - Karty Lenormand Gilded Reverie Lenormand, 79.80 zł 84.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Smocza Gwiazda - Draca Stella - Symbole szczęścia Smocza Gwiazda - Draca 56.10 zł 66.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sigillum Dei Aemeth, pudełko drewniane 17,5 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Sigillum Dei Aemeth, 61.75 zł 65.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Talizman Aniołów, pudełko drewniane 8 cm - Pudełka i ozdoby z drewna Talizman Aniołów, pudeł 34.20 zł 36.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Klejnot Księżycowy - Amulety nordyckie Klejnot Księżycowy 70.55 zł 83.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Millenium Thot Tarot - Tarot Ezoteryczny Millenium Thot Tarot 90.11 zł 102.40 zł
12%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Leksykon uzdrawiania kryształami - Kamienie szlachetne. Książki Leksykon uzdrawiania 40.88 zł 54.50 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
DMT. Molekuła duszy - Okultyzm i magia ceremonialna DMT. Molekuła duszy 31.50 zł 45.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Świece z parafiny czerwone - świeczki zestaw - 8 świec - Świece do rytuałów Świece z parafiny czerwone - świeczki zestaw - 8 świec

Cena: 14.00 zł
Promocja z: 20
W zestawie taniej! Osiem czerwonych świec wykonanych w całości z barwionej parafiny. Świece szczególnie polecamy do magicznych rytuałów, w których nadmiar białej parafiny może być przeszkodą w osiągnieciu zamierzonego efektu. Czas palenia świecy to ok. 8 godzin. Wymiary świecy: 180 x 20 mm W......
Świece z parafiny zielone - świeczki zestaw - 8 świec - Świece do rytuałów Świece z parafiny zielone - świeczki zestaw - 8 świec

Cena: 14.00 zł
Promocja z: 20
W zestawie taniej! Osiem zielonych świec wykonanych w całości z barwionej parafiny. Świece szczególnie polecamy do magicznych rytuałów, w których nadmiar białej parafiny może być przeszkodą w osiągnieciu zamierzonego efektu. Czas palenia świecy to ok. 8 godzin. Wymiary świecy: 180 x 20 mm W......
Świece z parafiny białe - świeczki zestaw - 8 świec - Świece do rytuałów Świece z parafiny białe - świeczki zestaw - 8 świec

Cena: 16.00 zł
Promocja z: 20
W zestawie taniej! Osiem świec w uniwersalnym białym kolorze. Biała świeca znajduje zastosowanie w każdym rodzaju magii. Czas palenia świecy to ok. 8 godzin. Wymiary świecy: 180 x 20 mm W zestawie: 8 świec....
Prawo przyciągania pieniędzy - Osobowość Samorealizacja Kariera Prawo przyciągania pieniędzy

Cena: 25.65 zł
Promocja z: 27.00
Masz prawo być bogatym. Pojawiłeś się na tym świecie po to, żeby żyć w obfitości, szczęściu i wolności. Powinieneś więc mieć pieniądze, aby żyć w ten sposób.Bieda, ubóstwo, czy jakikolwiek niedostatek nie mają żadnej wartości, z czego jasno wynika, że powinny one zniknąć z powierzchni ziemi. Jesteś....
Odchudzanie i Prawo Przyciągania - Poradniki Odchudzanie i Prawo Przyciągania

Cena: 16.48 zł
Promocja z: 19.10
Jeśli wierzysz, że:- tłuszcz tuczy,- nie możesz schudnąć,- masz genetyczne skłonności do tycia... ...masz rację. Są to bowiem Twoje oczekiwania. Zgadnij, co z tego wynika? Przyciągasz do siebie te przekonania i one oczywiście się spełniają! A przecież możesz jeść to, co lubisz i wyglądać tak, jak......
Świece z parafiny fioletowe - świeczki zestaw - 8 świec - Świece do rytuałów Świece z parafiny fioletowe - świeczki zestaw - 8 świec

Cena: 16.00 zł
Promocja z: 20
W zestawie taniej! Osiem fioletowych świec wykonanych w całości z barwionej parafiny. Świece szczególnie polecamy do magicznych rytuałów, w których nadmiar białej parafiny może być przeszkodą w osiągnieciu zamierzonego efektu. Czas palenia świecy to ok. 8 godzin. Wymiary świecy: 180 x 20 mm W......
Świece z parafiny czarne - świeczki zestaw - 8 świec - Świece do rytuałów Świece z parafiny czarne - świeczki zestaw - 8 świec

Cena: 14.00 zł
Promocja z: 20
W zestawie taniej! Osiem czarnych świec wykonanych w całości z barwionej parafiny. Świece szczególnie polecamy do magicznych rytuałów, w których nadmiar białej parafiny może być przeszkodą w osiągnieciu zamierzonego efektu.   Uwaga: Kolor aktualnej partii czarnych świec z parafiny może przebija...
Świece z parafiny - świeczki komplet - zestaw 10 świeczek - Świece do rytuałów Świece z parafiny - świeczki komplet - zestaw 10 świeczek

Cena: 18.50 zł
Promocja z: 25
Komplet 10 świec w następujących kolorach: czarnym, zielonym. fioletowym, niebieskim, białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, bordowym i różowym. Świece wykonane są w całości z barwionej parafiny. Są  szczególnie polecane do magicznych rytuałów, w których nadmiar białej parafiny może być......
Prawo przyciągania. - Prawo przyciągania Prawo przyciągania.

Cena: 35.91 zł
Promocja z: 39.90
Nieznane paragrafy sukcesu Jak efektywnie zarządzać własnymi myślami? Jak rozpoznać cuda, które dzieją się wokół nas? Kiedy rozpocząć naukę Prawa Przyciągania? Jak wspiąć się na szczyty szczęścia i spełnienia? Potężny, fascynujący Wszechświat. Kosmiczna energia, tajemnicze powiązania i......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!