Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu
Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu
Galeria okno

Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena:

17.45

Taniej o: 17.45 zł ( 50 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

To książka o astrologii dla każdego. Nieco żartobliwy i zabawny sposób przekazania przez Autorkę arcyciekawej wiedzy astrologicznej zachęca do lektury osoby, które z astrologią nie miały wcześniej wiele do czynienia. Na początku - wyjaśnienie podstawowych pojęć, krótka charakterystyka znaków zodiaku, podział znaków przy uwzględnieniu żywiołów. Kolejne strony książki to już fascynująca opowieść o nas samych: jacy jesteśmy, jakie predyspozycje otrzymaliśmy, jak możemy wykorzystać te podarowane przez Kosmos cechy.
Dzięki temu możemy rozwijać nasze uzdolnienia i umiejętności. Jest to podręcznik dla rodziców, warto w porę docenić własne pociechy i rozwijać w nich najdoskonalsze cechy charakteru a pewne niedoskonałości mądrze akceptować.

Spis treści:
Wstęp    7
Dziecko urodzone pod znakiem Barana   21
Dziecko urodzone pod znakiem Byka   35
Dziecko urodzone pod znakiem Bliźniąt   49
Dziecko urodzone pod znakiem Raka   63
Dziecko urodzone pod znakiem Lwa   79
Dziecko urodzone pod znakiem Panny   95
Dziecko urodzone pod znakiem Wagi  111
Dziecko urodzone pod znakiem Skorpiona  127
Dziecko urodzone pod znakiem Strzelca  141
Dziecko urodzone pod znakiem Koziorożca  155
Dziecko urodzone pod znakiem Wodnika  169
Dziecko urodzone pod znakiem Ryb  185
Dlaczego pokolenia dzieci tak się różnią?  197
Zakończenie  211

Fragment:
Należy go uświadamiać, że inni także mają swoje prawa, dlatego że jest to sprawiedliwe ? mimo że on, Lew, może jest silniejszy. Sprawiedliwości należy uczyć go, odwołując się do jego rozumu i szlachetności. Jedynie ten Lew, który był w dzieciństwie bardzo poniżany, może być potem złośliwie agresywny. Jego wrodzona chęć przewodzenia po prostu zmusza go, by szedł na czele. Lubi chwalić się swoimi umiejętnościami, jak słońce nie kryje się na niebie, a zwykle ma czym. Trudno go tego oduczyć. Lew to zwykle ładne dziecko, więc czemu nie mógłby się popisywać? Zatem poniżany, wdrapie się na płot przed szkołą, by być wyżej niż inni, albo stanie na głowie. Mądry rodzic będzie starał się odpowiednio wcześnie wytłumaczyć swojemu Lwu, że wywyższanie się nad innymi jest niegodziwe i najczęściej wpłynie to na jego zachowanie, gdyż królewskie dzieci Słońca są godne jego majestatu.
Popatrzcie na swoją córeczkę. Jeszcze moczy pieluchy, a już zaczyna panować. Swoją szarmanterią zdążyła już owinąć wokół palca mamę, tatę, rodzeństwo, krewnych i sąsiadów. Siedzi na swym wysokim krzesełku jak na tronie, jest wprawdzie ubrudzona czekoladą albo zrobiła kupkę, ale mimo wszystko zachowała jakąś nietykalną wzniosłość. Jest dla niej naturalne, że rodzice i ich przyjaciele oddają jej cześć, podczas gdy ona wyniośle przyjmuje dary i pokłony. Naprawdę potrzebuje, żeby jej ktoś pochlebiał i ją uwielbiał, dlatego też umie przyjmować wszystkie komplementy bez zakłopotania. Kiedy ludzie ją podziwiają, oznacza to dla niej potwierdzenie jej postępowania; w ten sposób ludzie mówią jej, że jej zachowanie i czyny są właściwe, godne podziwu ? prawie tak jak lwom w zoo.
Dlaczego mielibyście nie podrapać tego miłego kociaka za uchem czy pod brodą? Przecież wręcz prosi się o to, aby go pogłaskać i pochwalić. Chwalcie Lwa i nie bójcie się, że stanie się przez to pyszny. Wewnątrz jest bowiem bardzo niepewny i to dlatego swoim zachowaniem doprasza się lub wymusza na innych potwierdzenia, że to, co robi, jest właściwe. Chce wiedzieć, czy naprawdę odniósł sukces; potem może odważnie iść dalej w świat i błyszczeć.
Lew jest odważniejszy i aktywniejszy niż inni, toteż więcej ryzykuje, to zaś go wyczerpuje. Po takiej ciężkiej wyprawie w świat potrzebuje odpocząć i nabrać nowych sił. Przypomnijcie to sobie, gdy będzie leniuchował i wylegiwał się, zbyt zmęczony nawet na to, aby poruszyć palcem. Zostawcie go wtedy w spokoju. Zrozumcie, że jest taki sam jak lew w puszczy, który upolował antylopę - teraz musi ją zjeść, a następnie pod palmą w spokoju strawić, aby zyskać nową energię.
W takiej chwili nie zmuszajcie go do pracy, bo tylko zawarczy. Chroni swe siły. Rozumiejąc to, nie pozwólcie jednak z siebie zrobić niewolnika. Pokażcie mu, że nikt nie jest jego sługą. To musi zrozumieć, w innym przypadku wasze rozpieszczone dziecko przekształci się w tyrana. W chwili jego maksymalnego zmęczenia należy podać mu książkę czy szklankę soku, której koniecznie potrzebuje, czy oddać inną usługę, ale to wystarczy. Kiedy jego energia wróci, będzie zdolny zrobić wszystko sam. Lew, którego nauczono szanować prawa innych, jest uprzejmy, lecz również wymaga, aby były respektowane i jego prawa. Podobnie jak w Afryce małe lwy z matką lubią się bawić i przytulać, ale i potrzebują dyscypliny, tak i wasz Lew również potrzebuje ciepłego pocałunku, klapsa i oczywiście dyscypliny. Jedno bez drugiego jest bezcelowe i niebezpieczne.
Pewny siebie, serdeczny, wesoły Lew będzie zazwyczaj szlachetny i szczodry. Z kolegami podzieli się zabawkami, ulubionym ciastem czy rowerem. Z ochotą pożyczy pieniądze na coca-colę koledze z klasy.
A może wasz jest inny? Jest bardziej płochliwy i przystosowuje się do otoczenia, nie wścieka się i nie chce postawić na swoim. Uwaga, nie pomylcie się! Taki jest tylko z wierzchu. Być może w przeszłości przeżył jakieś urazy. Może ktoś z rodziny był w stosunku do niego zbyt władczy lub - mimo że nie jesteście tego świadomi - poświęcaliście więcej uwagi i okazywali więcej miłości jego rodzeństwu. Jednak i ten przytłumiony Lew ma równie wielką potrzebę zrealizowania swojej siły i mocy, tak samo tęskni za poklaskiem i szacunkiem jak ci jasno błyszczący, a nawet dużo bardziej niż oni. Jeżeli ograniczenia trwają zbyt długo, powstaje niebezpieczeństwo, że zacznie wymuszać zwrócenie na siebie uwagi w nieodpowiednim czasie i między nieodpowiednimi ludźmi lub zamknie się w bolesnej nieśmiałości czy zażenowaniu, prowadzącym do cierpienia, i będzie trapił samego siebie. Dusi się poczuciem braku wiary w swoje zdolności, co może prowadzić do nieuzasadnionego obwiniania samego siebie. Taki Lew potrzebuje dużo większego wsparcia od rodziców, a głównie serdecznej pochwały i przytulenia. Sporo czasu jednak upłynie, zanim się podniesie, gdyż po swych doświadczeniach nie wierzy światu, sobie samemu ani wam.
I ci mali uciskani królowie lubią bawić się w żołnierzy i rycerzy, podczas gdy lwie panny w księżniczki. Musicie liczyć się, że w adekwatny do tego sposób będzie się także ubierać i to nie tylko podczas zabawy. Zazwyczaj włoży na siebie najlepsze ubranie; nie z próżności zresztą, tylko naprawdę czuje potrzebę najlepszego. Nie może mieć na sobie czegoś, w czym nie jest mu dobrze, co nie jest dość szlachetne. Nie zapominajcie, że jego słonecznym metalem jest złoto, a ono lśni. A nawet kiedy założy dżinsy, wygląda jak w gronostajach. Potrzebuje ładnych i gustownych rzeczy. Umie je nosić, a także lubi słyszeć, że w nich dobrze wygląda. Proszę was, mówcie to waszej księżniczce; ona dzięki temu zabłyśnie, będzie piękniejsza i będzie się zachowywać jak dama. Nie bójcie się, że ją tym zepsujecie. Ona potrzebuje potwierdzenia, że jest urocza, inaczej nie będzie się czuła pewna siebie, a takie pochwały będzie wymuszać prowokującym zachowaniem.
Lwa uczcie jednocześnie odpowiedzialności za to, co robi. Lubi, jeżeli zatrudni się go w gospodarstwie domowym do prac, które dadzą mu poczucie większego autorytetu ? jak zakupy, wyprowadzanie psa na dwór, załatwianie różnych spraw. Nie oczekujcie jednak, że będzie wynosić śmieci czy sprzątać po psie. To nie są dostojne prace i przed nimi będzie się bronił, choć wykona je, jeżeli za każdą taką czynność będziecie go chwalić. Doceńcie pracę, którą wykonał, nawet kiedy nie będzie zrobiona najlepiej, a potem możecie pokazać, jak zrobić to doskonalej.
Lew zazwyczaj, gdy chce, uczy się szybko. Ma jednak skłonności do leniuchowania. Zamiast uczyć się, chce nauczyciela oczarować swoją olśniewającą osobowością, ten zaś może być naprawdę oślepiony jego blaskiem i nawet sobie tego nie uświadamiać. Postawi mu więc czasem lepszą ocenę, niż na nią zasłużył. Dlatego uczcie Lwa dobrych nawyków w nauce i honorowego postępowania. Nakazami jednak do niczego go nie skłonicie. Należy raczej sprytnie wykorzystać jego skłonność do próżnowania. Jeśli będzie miał w was wsparcie, będzie się starał zostać najlepszym w klasie. Jeżeli osiągnie dobre rezultaty, chwalcie go za to. Nigdy o tym nie zapominajcie! Poklepcie swojego dojrzewającego księcia porządnie po plecach, żeby naprawdę to poczuł. Lew to szelma, która potrzebuje poczuć na własnej skórze, że ją drapiecie i doceniacie. Potem się rozkosznie przeciągnie, ożywi i sięgnie po gwiazdkę z nieba dla was. Mimo że w szkole otrzyma kilka złotych medali i w późniejszym życiu wiele innych, będzie stale głodny dalszych.
Nauczyciele lubią bystrego Lwa. Podczas lekcji często zwracają się do niego, gdyż widzą w jego oczach błysk zainteresowania tematem oraz chęć współpracy. Sprawia mu również radość wyjaśnianie kolegom z klasy niezrozumiałych zagadnień ? naśladuje w ten sposób zwierzchnią rolę nauczyciela, z którym się utożsamia. Dlatego z ochotą pilnuje porządku w klasie i utrzymuje dyscyplinę. Chyba że przemoże go chęć zabawy, w wtedy powracający nauczyciel znajdzie klasę wywróconą do góry nogami.
W okresie dojrzewania Lew potrzebuje więcej pieniędzy niż inne dzieci. Nie uważa jednak siebie za rozrzutnego, szybko przekonuje się bowiem, że nie jest dość bogaty, aby wydawać pieniądze na tanie rzeczy. Linda Goodman radzi, żeby nauczyć go zasad, którymi kierowały się dzieci Rockefellera: Trochę rozdaj, trochę wydaj, trochę zaoszczędź. Zwłaszcza to ostatnie!
Dojrzewanie Lwa bywa burzliwe. Płeć przeciwną dostrzega wcześniej niż inne znaki Zodiaku. Przygotujcie się na to, że w tym czasie będzie na huśtawce uczuć: raz będzie załamany, a już za chwilę wzleci pomiędzy obłoki. Miłosne romanse przeżywa dramatycznie, jest pełen entuzjazmu i... nie brak mu rozczarowań. Gdy będzie mu bardzo smutno, pocieszcie go, proszę. Potrzebuje świadomości, że jesteście z nim, że nie jest sam na świecie. Najlepiej zrobicie, biorąc łkającą Lwicę do teatru na komedię czy inną sztukę, które kończą się dobrze. Lwi talent do gry skłoni ją do utożsamienia się z bohaterką, więc zacznie śmiać lub przynajmniej wzniesie się ponad ziemskie problemy.
Zdaje się, że Lew stworzony jest do zabawy. Myślę, że przyzna mi tu rację mama, której lwiątko, wprawdzie już dojrzałe, ciągle jeszcze potrzebuje się bawić. Jeżeli znajdzie miejsce pracy, w którym będzie się dobrze czuł, jak w swoim królestwie, praca stanie się dla niego zabawą, a on będzie odnosił sukcesy i będzie zadowolony.

Recenzje książki Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu - przeczytaj opinie klientów:

Szczegóły książki Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu

Upoluj produkt w dobrej cenie

Kalosze pełne kijanek - Książki o wychowaniu dzieci Kalosze pełne kijanek 14.90 zł 39.90 zł
63%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Self-Reg. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę - Książki o wychowaniu dzieci Self-Reg. Opowieści dl 28.85 zł 39.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały - Książki o wychowaniu dzieci Jak mówić, żeby maluchy na 25.31 zł 35.00 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera - Książki o wychowaniu dzieci Niegrzeczne. Historie 28.85 zł 39.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt - Książki o wychowaniu dzieci U malucha na talerzu. 26.28 zł 34.90 zł
25%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Drugi rok życia dziecka - Książki o wychowaniu dzieci Drugi rok życia dziecka 36.08 zł 49.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dziecko orchidea. Jak wspierać wrażliwe dzieci - Książki o wychowaniu dzieci Dziecko orchidea. Jak 26.74 zł 36.99 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Język dwulatka - Książki o wychowaniu dzieci Język dwulatka 18.00 zł 24.90 zł
28%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Duchowy świat dzieci - Dzieci i młodzież Duchowy świat dzieci

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Jak właściwie pielęgnować wewnętrzne życie dziecka? W jaki sposób zapewnić mu jak najbardziej harmonijny rozwój? Jak umożliwić dziecku wzrastanie zgodne z jego wrodzonym wewnętrznym potencjałem, wynikającym z poczucia głębokiej więzi ze stworzeniem?...
Żel do zębów dla dzieci bez fluoru - Kosmetyki dla dzieci Żel do zębów dla dzieci bez fluoru

Cena: 7.98 zł
Dokładnie oczyszcza płytkę nazębną. Zrównoważona formuła bez fluoru i barwników do pielęgnacji pierwszych ząbków dziecka. Nie zawiera silikonu, parafiny i innych produktów naftowych. Nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych i barwników. Przebadana dermatologicznie. Zawiera surowce......
Jedz i żyj zgodnie z porami roku - Kuchnia pięciu przemian Jedz i żyj zgodnie z porami roku

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
W książce autorka wykorzystała metodę Pięciu Przemian z tradycyjnej medycyny chińskiej. Uwzględniła specyfikę każdej pory roku i dobór produktów według ich właściwości oraz technik gotowania. Omówiła kluczowe narządy organizmu ludzkiego, sposoby ich wzmacniania za pomocą odżywiania i odpowiednich......
Herbatka dla dzieci Dzika róża i rokitnik na odporność - Herbaty dla dzieci Herbatka dla dzieci Dzika róża i rokitnik na odporność

Cena: 6.38 zł
Herbatka ziołowa ekspresowa o smaku dzikiej róży i rokitnika. Składniki: bio ziele melisy (Herba Melissae), bio liść mięty pieprzowej (Herba Menthae Piperitae), bio ziele nawłoci ( Herba Virgaureae), bio owoc dzikiej róży (Fructus Cynosbati) 10%, bio kwiat nagietka (Flos Calendulae), bio owoc......
Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i naucz. - Książki o wychowaniu dzieci Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i naucz.

Cena: 28.62 zł
Promocja z: 34.00
Książka przeznaczona jest dla rodziców, nauczycieli jogi oraz wszystkich, którzy pracują z dziećmi i poszukują nowych metod i pomysłów. Korzyści płynące z ćwiczenia jogi są następujące: zwiększenie gibkości i elastyczności ciała, wzmocnienie mięśni, redukcja bólów kręgosłupa, korekta sylwetki,......
Fenomen indygo. Dzieci nowych czasów - Książki o ADHD i dzieciach indygo Fenomen indygo. Dzieci nowych czasów

Cena: 34.68 zł
Promocja z: 37.00
Książka Fenomen indygo w twórczy i otwarty sposób podejmuje temat zadań życiowych nowych dzieci, dzieci indygo. Wydaje się, że poczyniły one pewien skok ewolucyjny w porównaniu z dziećmi "normalnymi" posiadają zdolności paranormalne, a w życiu kierują się przede wszystkim intuicją. Dzieci indygo......
Niezwykłe dzieci naszych czasów. Jaki dar i jaką nadzieję przynoszą nam dzieci indygo, dzieci kryształowe, gwiezdne dzieci… - Książki o ADHD i dzieciach indygo Niezwykłe dzieci naszych czasów. Jaki dar i jaką nadzieję przynoszą

Cena: 24.07 zł
Promocja z: 29.00
Dzieci naszych czasów są przyszłością naszego świata, przyszłością ludzkości. Pojawiają się, aby wskazać nam kierunek, jaki powinna przyjąć ludzkość w swojej ewolucji. Te małe uduchowione istoty niosą w sobie przekaz, jak zmienić świat na lepszy. Musimy tylko nauczyć się ich słuchać. Książka w......
Herbatka dla dzieci Lipa, czarny bez, rumianek - Herbaty dla dzieci Herbatka dla dzieci Lipa, czarny bez, rumianek

Cena: 7.48 zł
Składniki: kwiatostan lipy (Flos Tiliae)*, owoc bzu czarnego (Fructus Sambuci)*, kwiat rumianku (Flos Chamimillae Vulgaris)*, liść maliny (Folium Rubi)*, liść mięty pieprzowej (Herba Menthae Piperitae)*, owoc rokitnika (Fructus Hippophae)* (*) składniki ekologiczne Stosowanie: Ta mieszanka ziół......
Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu - Książki o wychowaniu dzieci Jak wychowywać dzieci zgodnie z rytmem kosmosu

Cena: 17.45 zł
Promocja z: 34.90
To książka o astrologii dla każdego. Nieco żartobliwy i zabawny sposób przekazania przez Autorkę arcyciekawej wiedzy astrologicznej zachęca do lektury osoby, które z astrologią nie miały wcześniej wiele do czynienia. Na początku - wyjaśnienie podstawowych pojęć, krótka charakterystyka znaków......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2