Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka
Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka
Galeria okno

Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka

Ocena: 5.0 (10 ocen) Zobacz recenzje »
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Nasza cena:

35.00

PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis płyty

Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

Ta muzyka pozwoli Ci odkryć Twoją wewnętrzną moc intuicji i władzę nad swoim losem.

Czakra Trzecie Oko - Agnya (Adźna = dowództwo) znajduje się nieco powyżej punktu pomiędzy brwiami i promieniuje głębokim kolorem niebiesko-fioletowym kolor indygo (symbolem tej czakry jest dwupłatkowy lotos). Trzecie Oko nazywane jest również "centrum duszy" Jest to miejsce rezydowania duszy.
Czakra związana jest z centralnym układem nerwowym, a więc z mózgiem, móżdżkiem, rdzeniem kręgowym. Kontroluje wszystkie wyższe czynności umysłu - myślenie racjonalne, pamięć itp. Czakra ta rządzi też widzeniem, zarówno fizycznym, jak i wewnętrznym" jasnowidzeniem oraz telepatią.

Jej rozwinięcie powoduje możliwość pełnego korzystania z mocy umysłu, możliwość kreowania rzeczywistości na poziomie świata fizycznego wedle swej Woli (zgodnej z najwyższym dobrem swoim i innych). Jest siedzibą Boskiej Inteligencji (nazywaną często Intuicją). Ma połączenie energetyczne z przysadką mózgową, która zarządza gospodarką hormonalną w organizmie. Odpowiada za intelekt, rozbudza wyobraźnię, intuicję oraz zdolności paranormalne. Kiedy twoje Trzecie Oko jest otwarte, myślisz kreatywnie, bo masz przytomny i jasny umysł do odnoszenia sukcesów naukowych i twórczych oraz przejawiasz Boską Mądrość. Potrafisz przewidywać reakcje innych ludzi oraz wydarzenia rozwija się twoja świadomość rozróżniająca czyli świadomość źródeł informacji. Zaczynasz korzystać z intuicji oraz rozwijasz w sobie świadomość boskości (swej i innych), rozszerzasz horyzonty myślowe, potrafisz też dostrzec, to co nie jest zauważalne dla innych. Osoba z dobrze rozwiniętym trzecim okiem dostrzega i rozumie o wiele więcej. Widzi aurę, ma dobry kontakt z własną intuicją, może odbierać impulsy wysyłane z przeszłości lub przyszłości. Ma dostęp do wszystkich poziomów rzeczywistości.
Zaburzenie funkcjonowania tej czakry powoduje trudności z twórczym myśleniem. Możesz wtedy postrzegać świat w kategoriach czysto racjonalnych, tłumiąc intuicję. Inne objawy to: brak koncentracji, trudności z zapamiętywaniem, bóle głowy, niespokojne sny (tzw. nocne koszmary) oraz czarnowidztwo (dostrzeganie tylko negatywnej strony życia swojego i innych, brak wiary i nadziei). Blokady na tym poziomie tworzą fałszywe wyobrażenia rzeczywistości.

Każdej czakrze czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania i zarazem inny kolor oraz inna tonacja muzyczna (tutaj tonacja A-dur), która stymuluje i reguluje funkcjonowanie czakry.
Czakry to centra energetyczne (nazywane również głównymi ośrodkami energii psychofizycznej), usytuowanymi wzdłuż kręgosłupa od koca kości ogonowej po czubek głowy i związane z funkcjonowaniem wszystkich pozostałych ciał. Ich zadaniem jest filtrowanie i rozprowadzanie energii w odpowiednie miejsca. Układają się one w mapę naszego świata wewnętrznego, wskazują stosunek do siebie samego i sposób doświadczania energii. Życie jest energią. Czakry są ze sobą połączone merydianami - kanałami energetycznymi, zwanymi również nadi. Czakry są odpowiedzialne za prawidłowe gospodarowanie energią praniczną (życiową) - przyswajanie, wydalanie, przetwarzanie oraz przesyłanie do innych czakr oraz narządów wewnętrznych człowieka (poprzez merydiany). Nieprawidłowe funkcjonowanie czakry doprowadza do zachwiania równowagi ciała energetycznego, a objawem tego stanu rzeczy są odczuwalne dolegliwości i choroby. W ciele bioplazmatycznym człowieka znajduje się ponad 300 czakr oraz wiele tysięcy merydian.

 

Jest siedem podstawowych czakr:

 1. korzenia (podstawy kręgosłupa)
 2. krzyżowa (podbrzusza)
 3. splotu słonecznego (pępkowa)
 4. serca
 5. gardła
 6. czakra trzecie oko
 7. czakra korony (czubek głowy).

Każda z nich odpowiedzialna jest za konkretny rodzaj energii i określone organy naszego ciała fizycznego. Oprócz tego każdej z nich przyporządkowane są właściwe dla niej emocje. Najlepiej, jeśli wszystkie czakry działają harmonijnie, energia może wówczas bez przeszkód przepływać, jesteśmy zdrowi i zadowoleni z życia.

Człowiek z nierozwiniętą czakrą trzeciego oka żyje w świecie materii. Interesuje go tylko to, czego może dotknąć, sprawdzić, udowodnić. Jest wyznawcą zasady: to, co widzę, jest - tego czego nie widzę - nie ma, stając się niewolnikiem materialnego świata.

Pozbywając się ograniczeń szóstego poziomu przestajemy być niewolnikiem niewiedzy i niemocy, stajesz się panem samego siebie. Zyskujesz cudowną umiejętność materializacji swoich pragnie. Jeśli docierasz do tego poziomu oczyszczając wszystkie poprzednie ośrodki, twoje pragnienia nie mogą być już tylko niskimi pobudkami, gdyż twe ego roztopiło się w świetle czakramu serca. Na poziomie szóstego czakramu łączysz się z Umysłem Wszechświata. Potrafisz przekazywać wolę Boga. Bardzo nie wielu z nas wkracza na ten poziom, bo nie czują się gotowi na cudowne zmiany w życiu. Ludzie szukają sensu życia, a sensem jest rozwój naszej duszy, rozszerzanie swej boskiej świadomości. Szukają własnego szczęścia i spokoju umysłu w próbie zmiany „na lepszych" swoich bliskich i innych. Dopiero, gdy mamy otwartą szóstą czakrę (trzecie oko) zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że nie możemy zmienić innych, a jedynie siebie. Wszystko, co nas spotyka, prowadzi nas do dalszego rozwoju, natomiast, żeby móc się rozwijać, trzeba poznać, odkryć własną drogę, własne wnętrze. Harmonijny rozwój tej czakry sprawia, że dogłębnie zrozumiemy dwoistą naturę naszej rzeczywistości. Rozwinięcie tego ośrodka daje człowiekowi zdolności czynienia cudów i dogłębnego rozumienia rzeczywistości na najbardziej subtelnym poziomie. Tu zjednoczone są oba atomy człowieka: jeden płatek lotosu to HAM fizyczny aspekt człowieka,drugi to SA - Dusza.
Ich połączenie tu się dokonuje - HAMSA. A to właśnie umożliwia nam ta czakra. Kreowanie rzeczywistości.

"Ten kto w głębi siebie znajduje szczęście
kto w głębi siebie znajduje radość
i w głębi siebie dostrzega światło
ten dochodzi do ukojenia w Brahmanie (Bogu)
albowiem sam staje się Brahmanem"

Bhagavad-gita

Tytuły utworów (pierwsze 2 fragmenty można posłuchać klikając na tytuł):

 1. RADOSNY SPOKÓJ 7:48
 2. TWÓRCZA KREACJA 11:59
 3. ASTRALNA PODRÓŻ 12:22
 4. SPEŁNIENIE 11:04
  RAZEM 71:18
Recenzje płyty Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka - przeczytaj

opinie klientów:

Adam K. ( ... ) 2013-12-12 14:31:47, ocena: 5

Bardzo ciekawa pozycja. Sposób dostawy oraz koszt zadowalający. Obsługa sklepu i wysyłka bardzo dobra..
Aleksandra K. ( ... ) 2011-11-15 09:51:29, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;).
Adam K. ( ... ) 2009-04-02 12:07:01, ocena: 5

Doskonała relaksująca płyta. Dzięki niej można doskonale medytować i relaksować się trenując czakrę..
Małgorzata Z. ( ... ) 2008-09-27 18:11:32, ocena: 5

Doskonała muzyka do medytacji.Wyciszająca ale i marzycielska.Całkowity relaks.Koniecznie posłuchajcie..
Aneta R. ( ... ) 2008-03-14 17:21:34, ocena: 5

Bardzo dobra muzyka do medytacji i pracy z czakrą trzeciego oka.Wywołuje odpowiednie wibracje w 6 czakrze , pomaga bardzo w pracy z intuicją.Świetna w połączeniu z pracą z kryształami.Ja stosowałam również do otwierania pozostałych czakr i do pracy z energią.Bardzo dobra do podróży astralnych..
Adam K. ( k...@onet.pl ) 2013-12-12 14:31:47, ocena: 5

Bardzo ciekawa pozycja. Sposób dostawy oraz koszt zadowalający. Obsługa sklepu i wysyłka bardzo dobra..
Aleksandra K. ( a...@googlemail.com ) 2011-11-15 09:51:29, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;).
Adam K. ( j...@wp.pl ) 2009-04-02 12:07:01, ocena: 5

Doskonała relaksująca płyta. Dzięki niej można doskonale medytować i relaksować się trenując czakrę..
Małgorzata Z. ( m...@multicon.pl ) 2008-09-27 18:11:32, ocena: 5

Doskonała muzyka do medytacji.Wyciszająca ale i marzycielska.Całkowity relaks.Koniecznie posłuchajcie..
Aneta R. ( a...@op.pl ) 2008-03-14 17:21:34, ocena: 5

Bardzo dobra muzyka do medytacji i pracy z czakrą trzeciego oka.Wywołuje odpowiednie wibracje w 6 czakrze , pomaga bardzo w pracy z intuicją.Świetna w połączeniu z pracą z kryształami.Ja stosowałam również do otwierania pozostałych czakr i do pracy z energią.Bardzo dobra do podróży astralnych..
Szczegóły płyty Czakra Trzecie Oko (CD) - Jacek Galuszka
 • Powiązane tematy: czakry
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ALFATON35
 • EAN: 5907637365074
Podobne produkty
Mandala Mandala "Trzecie oko"

Cena: 131.30 zł
Mandala ta pomoże Ci: rozwinąć intuicję, zrozumieć swoje uczucia, usprawnić zdolności wizjonerskie, odnaleźć cel w życiu, pasję, odnaleźć odpowiedź na pytanie czego potrzebujesz w życiu aby stać się szczęśliwszym, wzmocnić wewnętrzną inteligencję, oraz da jasność osądu. Jeśli szukasz odpowiedzi na.....
Oko Horusa 1 - przyciąga życzliwe spojrzenia osób obcych - Oko Horusa Oko Horusa 1 - przyciąga życzliwe spojrzenia osób obcych

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Dla życzliwego spojrzenia osób obcych, ważnych przełożonych i dla właściwej oceny. Oko Horusa noszone jako amulet ma chronić przed nieżyczliwym spojrzeniem, zawiścią, zazdrością, urokiem, co według wierzeń mogłoby skomplikować dalsze losy....
Oko Horusa, pozłacane - Oko Horusa Oko Horusa, pozłacane

Cena: 43.65 zł
Promocja z: 48.50
OKO HORUSA (UDŻAT) – potężna ochrona przed nieszczęściami, klątwami i negatywnymi wpływami. To egipski amulet odbijający tzw. złe spojrzenie. Chroni przed zawiścią, zazdrością, złorzeczeniem. Odrzuca złą energię wysyłaną przez innych ludzi. Oko Horusa to jeden z najskuteczniejszych symboli......
Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka - Muzyka na czakry Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka

Cena: 35.00 zł
Muzyka “Czakra Korony” (nazywana również “Tysiącpłatkowym Lotosem”) jest trzecią płytą z serii “Muzyka czakr” Jacka Gałuszki. Każdej czakrze czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele  przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania, a zarazem inny kolor i inna to...
Tygrysie oko - kamień - Kamienie pojedyncze Tygrysie oko - kamień

Cena: 7.00 zł
Tygrysie oko wyostrza nasze postrzeganie na wielu poziomach zaczynamy lepiej dostrzegać, co się wokół nas dzieje, wzrasta tez nasza zdolność przewidywania. Kamień ten dodaje odwagi w wyrażaniu własnego zdania, wzmacnia wolę przetrwania i dążenia do sukcesu....
Zakładka do książki z mandalą Czakra Trzecie Oko - Zakładki z mandalami Zakładka do książki z mandalą Czakra Trzecie Oko

Cena: 40.00 zł
Zakładka do książki z mandalą Czakra Trzecie Oko. Jest to mandala dedykowana, wspierająca rozwój Czakry Trzeciego Oka, rozbudzenie intuicji i zdolności parapsychicznych....
Oko mądrości proroka - talizman chroniący przed błędami i słabościami - Oko Horusa Oko mądrości proroka - talizman chroniący przed błędami i słabościami

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Oko mądrości proroka chroniące przed ludzkimi błędami i słabościami. Dodatkowo, oko noszone w postaci talizmanu pozwala spojrzeć na świat z nowej perspektywy i osiągnąć najwyższą mądrość....
Trzecie Oko - Buddyzm Trzecie Oko

Cena: 31.19 zł
Promocja z: 32.83
TRZECIE OKO. Bestsellerowa autobiografia tybetańskiego Lamy. To pierwsza i najbardziej porywająca z serii autobiograficznych książek Lobsanga Rampy. Jest to zadziwiająca opowieść o duchowej podróży w klasztorze Czakpori – ostoi tybetańskiej medycyny. Dla Lobsanga ta podróż zaczyna się w wieku ...
Oko Horusa, srebro - Oko Horusa Oko Horusa, srebro

Cena: 30.51 zł
Promocja z: 33.90
  OKO HORUSA (UDŻAT) to jeden z najskuteczniejszych symboli ochronnych, stosowany w staroegipskich sztukach oczyszczania i energetycznej ochrony. Chroni przed złym spojrzeniem, nieszczęściami, klątwami i negatywnymi wpływami. To egipski amulet odbijający tzw. złe spojrzenie. Chroni przed zawiścią,.....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!