Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD
Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD
Galeria okno

Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD

Ocena: 5 (14 ocen) Zobacz recenzje »
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Nasza cena:

35.00

Ilość
Dodaj do schowka

Opis płyty

Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
  • Kurier DPD od 12,99 zł

Czakra Serca jest przepiękną muzyką, która obudzi w Tobie czyste uczucia szczęścia, miłości i radości. Zaufaj miłości.

Płyta z piękną muzyką, która oczyści i uzdrowi nasze duchowe serce. 

Fragment muzyki na dole opisu, ale za min posłuchasz przeczytaj uważnie opis. 

Czy wiesz, że...

Ośrodek serca jest bardzo ważnym centrum w ciele człowieka. To właśnie dzięki czakrze serca możemy nazwać siebie człowiekiem. Czakra serca łączy to, co materialne z tym, co duchowe. Brak harmonii w tym ośrodku prowadzi do dysharmonii całego życia uczuciowego. Uczuciowej separacji (emocjonalnego oddzielenia) i braku szczęścia. 

Bardzo łatwo ten ośrodek jest zaburzyć. A rany goją się długo i często pozostają blizny. Najbardziej nas "bolą" zranienia emocjonalne, ponieważ ośrodek serca jest bardzo wrażliwym centrum, który ciągle jest narażony na uczuciowe "zawody". Każdy z nas potrzebuje miłości (uczuciowego ciepła) i kierowania się miłością, bo miłość jest jedyną prawdą dla której tu (na ziemi) tak naprawdę jesteśmy.  Żyjemy w społeczeństwie gdzie o tym zapominamy, i przestajemy się kierować jedyną prawdą jaką jest miłość. Musimy to zmienić i oczyścić nasze uczucia, odnowić nasze życie uczuciowe i zacząć naprawdę żyć. Cóż nam po zarobionych milionach, jeśli skazujemy się na uczuciową wegetację. Musimy znowu nauczyć się okazywać wzajemnie uczucia. Nieważne na jakim etapie swojego życia jesteś, ważne żebyś miał odwagę  zatrzymać się i powiedzieć STOP uczuciowej wegetacji. Miej odwagę podążać ścieżką miłości.  

Muzyka Czakry Serca jest właśnie eliksirem dla naszego duchowego serca. Dzięki niej życie stanie się emocjonalnie lepsze, a bolączki naszego zabieganego, schorowanego przez stresujący tryb życia usunięte. Pamiętaj, zawsze najpierw chorują emocje potem ciało. Lecząc swoje uczucia, leczymy również plan fizyczny.

Płyta Czakra Serca przez dobrane odpowiednich dźwięków wpływają uzdrawiająco na nasze uczucia.

Każdej czakrze czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania, a zarazem inny kolor i inna tonacja muzyczna, która stymuluje i reguluje funkcjonowanie czakry. 
Od najbardziej podstawowych “ziemskich” ośrodków, po najbardziej “duchowe” położone w górnej połowie ciała wszystkie czakry spełniają ważne funkcje w życiu duchowym i psychicznym. Ich prawidłowe funkcjonowanie daje człowiekowi poczucie bezpieczestwa, miłości, radości z tworzenia związków, otwiera go na wymiar duchowy i pozwala korzystać z intuicji. Prawidłowo rozwinięte wszystkie czakry są konieczne, aby człowiek mógł w pełni przeżywać szczęście. 

Czakra serca, umiejscowiona w środkowej części klatki piersiowej, jest niezwykle ważnym centrum energetycznym dla życia uczuciowego człowieka. Prawidłowo funkcjonująca czakra serca sprawia, że człowiek z całą intensywnością potrafi odczuwać miłość, radość, pokój, cierpliwość i łagodność. Kocha siebie i innych prawdziwą miłością. Nie kieruje się egoizmem lecz dobrze pojętą troską o innych. Bez zaborczości i zaślepienia umie dawać i odczuwać miłość oraz życzliwość. Jego życie wypełnia się ciepłym kolorytem emocjonalnego spełnienia, bez lęku i trwogi, w zgodzie z sobą samym i bliźnimi. Wie, że ma wady jak każdy człowiek, ale zarazem wie, że jest jedyną i wyjątkową osoba, zasługującą na miłość i szacunek. Dlatego bez obawy akceptuje wady innych i potrafi cieszyć się ich zaletami i sukcesami. Człowiek ze zdrową czakrą serca jak magnes przyciąga do siebie osoby i sytuacje pełne miłości i zrozumienia. Nigdy nie jest samotny. Bez litowania się i bez poniżania siebie i innych potrafi wybaczać i budować zdrowe relacje z bliskimi. Staje się zaczynem pokoju.

Muzyka czakry serca została skomponowana specjalnie w ten sposób, aby ułatwić wprowadzenie pełnej harmonii do tego ośrodka energetycznego. Zgodnie z wiedzą ezoteryczną, dominującą tonacją jest F-dur i paralelna do niej d-moll. Każdy utwór oddziaływuje nieco inaczej. W zależności od osobistych odczuć i intuicji. Warto słuchać częściej tego utworu, który budzi najżywszy oddźwięk emocjonalny. Oznacza to, że najpełniej współgra z nasza częstotliwością wibracji czakry serca i najmocniej na nią działa. Aby w pełni skorzystać z terapeutycznego działania muzyki czakry serca, sugerujemy, aby słuchać jej w spokoju, w pełnym rozluźnieniu. Medytując z tą muzyką otwierać się będziesz na uczucia miłości, pokoju, przebaczenia, radości, czułości. Zaczniesz tworzyć w swoim otoczeniu aurę szczęścia. Przyciągniesz do siebie prawdziwych przyjaciół, a Twoi bliscy doświadczą jeszcze mocniej radości przebywania z Tobą. 

Korzyści z Czakry Serca jest znacznie więcej i życzę byś odkryj je wszystkie.

Jacek Gałuszka

Trochę teorii...

Czakry - to centra energetyczne (nazywane również głównymi ośrodkami energii psychofizycznej), usytuowanymi wzdłuż kręgosłupa od koca kości ogonowej po czubek głowy i związane z funkcjonowaniem wszystkich pozostałych ciał. Ich zadaniem jest filtrowanie i rozprowadzanie energii w odpowiednie miejsca. Układają się one w mapę naszego świata wewnętrznego, wskazują stosunek do siebie samego i sposób doświadczania energii. Życie jest energią. Czakry są ze sobą połączone merydianami - kanałami energetycznymi, zwanymi również nadi. Czakry są odpowiedzialne za prawidłowe gospodarowanie energią praniczną (życiową) - przyswajanie, wydalanie, przetwarzanie oraz przesyłanie do innych czakr oraz narządów wewnętrznych człowieka (poprzez merydiany). Nieprawidłowe funkcjonowanie czakry doprowadza do zachwiania równowagi ciała energetycznego, a objawem tego stanu rzeczy są odczuwalne dolegliwości i choroby. W ciele bioplazmatycznym człowieka znajduje się ponad 300 czakr oraz wiele tysięcy merydian. 
Jest siedem podstawowych czakr: 1. korzenia (podstawy kręgosłupa), 2. krzyżowa (podbrzusza), 3. splotu słonecznego (pępkowa), 4. serca, 5. gardła, 6. tzw. “trzecie oko” oraz 7. czakra korony (czubek głowy). Każda z nich odpowiedzialna jest za konkretny rodzaj energii i określone organy naszego ciała fizycznego. Oprócz tego każdej z nich przyporządkowane są właściwe dla niej emocje. Najlepiej, jeśli wszystkie czakry działają harmonijnie, energia może wówczas bez przeszkód przepływać, jesteśmy zdrowi i zadowoleni z życia. 
Czakra serca - Anahata (czwarta czakra) znajduje się w centrum klatki piersiowej, na wysokości naszego fizycznego serca w okolicach grasicy. Emanuje kolorem zielonym lub różowym (jeśli jesteśmy zakochani). Czakra ta łączy wszystkie pozostałe czakry ze sobą - świat materii 3 dolne czakry (czakrę podstawy, podbrzusza i pępkową) ze światem duchowym 3 górne czakry (gardła, trzeciego oka, czubka głowy - ciemiączko).

Na poziomie czakry serca jeśli ją rozwijamy, możemy bezinteresownie kochać, wchodzić w szczere i otwarte związki z innymi ludźmi poprzez miłość bezwarunkową. 
W Anahacie (czarze serca) rozwijamy samoakceptację oraz tolerancję wobec innych. Gdy czakra nie funkcjonuje prawidłowo, jesteśmy zaborczy, zazdrośni, co nie pozwala nam zbudować prawdziwego szczęścia z drugą osobą oraz osiągnąć postępy na duchowej ścieżce. Gdy mamy otwarte serca, czujemy wewnętrzny pokój, jesteśmy w harmonii z samymi sobą i światem. Nie ma w nas wtedy strachu, mamy zaufanie do świata, kochamy siebie i otaczający świat, potrafimy wybaczać innym, współczuć, czuć prawdziwą bliskość z drugim człowiekiem. Od zharmonizowania czakry serca powinniśmy zaczynać nasz rozwój duchowy. To, ona jest odpowiedzialna za część materialną i duchową naszego życia. W czakrze serca rozwijamy takie cechy urzeczywistnienia: serdeczność, miłość, otwartość, szczerość, czystość, ufność, hojność, ciepło.

Wspaniałe jest, gdy spotyka się dwoje ludzi o otwartych sercach - odczuwana miłość jest wtedy nieporównywalna z żadnym innym uczuciem: rozpływamy w niej, rozpuszczamy. 

Całość jest PROFESJONALNA!

Płyta zawiera 7 utworów. Total 54.06min

Recenzje płyty Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD - przeczytaj

opinie klientów:

BRONISŁAWA K. ( ... ) 2015-03-10 18:45:14, ocena: 5

Muzyka subtelna i zdecydowana. Piękne wykonanie.Prowokuje do wsłuchania się we własne
serce. Wycisza i budzi radość. Doskonała nie tylko do medytacji. Polecam na chandrę i niepogodę.
Maria C. ( ... ) 2015-02-27 21:53:31, ocena: 5

Muzyka sympatyczna, relaksująca w odbiorze,chociaż-z jakiegoś powodu- nie wszystkie części.
Świetnie sprawdza się jako element wyciszający np.po ćwiczeniach ogólnokształtujących.
Szkoda tylko,że opakowanie płyty było pęknięte....
Aleksandra K. ( ... ) 2011-11-15 09:48:47, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;).
Lidia N. ( ... ) 2011-04-20 16:33:44, ocena: 5

polecam, piękna muzyka - spełniła moje oczekiwania.
Adam K. ( ... ) 2009-06-02 08:41:17, ocena: 5

Bardzo dobra płyta. Relaksuje i uspokaja doskonale. Świetne wykonanie. Doskonała do medytacji i relaksacji. Polecam.
Adam K. ( ... ) 2009-05-12 16:33:11, ocena: 5

Doskonała płyta do medytacji czakry. Doskonałe wykonanie dające odprężenie i odcięcie się od świata.
Polecam.
Małgorzata Z. ( ... ) 2008-09-23 21:34:53, ocena: 5

Przepiękna,delikatna muzyka.Rzeczywiście wycisza i uspokaja.Sprawdza się zarówno w domu, jak i w gabinecie kosmetycznym.Szczerze polecam!!

Małgorzata.
BRONISŁAWA K. ( j...@wp.pl ) 2015-03-10 18:45:14, ocena: 5

Muzyka subtelna i zdecydowana. Piękne wykonanie.Prowokuje do wsłuchania się we własne
serce. Wycisza i budzi radość. Doskonała nie tylko do medytacji. Polecam na chandrę i niepogodę.
Maria C. ( m...@op.pl ) 2015-02-27 21:53:31, ocena: 5

Muzyka sympatyczna, relaksująca w odbiorze,chociaż-z jakiegoś powodu- nie wszystkie części.
Świetnie sprawdza się jako element wyciszający np.po ćwiczeniach ogólnokształtujących.
Szkoda tylko,że opakowanie płyty było pęknięte....
Aleksandra K. ( a...@googlemail.com ) 2011-11-15 09:48:47, ocena: 5

Zdecydowanie polecam muzykę uzdrawiającą nasze czakramy,warto zainwestować w swój rozwój,oszczędzając na wydatkach w aptece przy okazji ;).
Szczegóły płyty Czakra Serca - Jacek Gałuszka CD
  • Powiązane tematy: czakra, czakry
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ALFATON001
  • EAN: 5907637365029
Podobne produkty
(e) Otwarte Serca - Paweł Stań - Nagrania MP3 (e) Otwarte Serca - Paweł Stań

Cena: 4.99 zł
Promocja z: 14.70
Otwarte Serce otwiera Cię na Twoją prawdziwą naturę, otwiera Cię na Duszę, daje głębokie zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa, wewnętrzny spokój i pewność, że będzie dobrze, będzie tak, jak ma być, aby nauczyć się być w pełni sobą... w pełni i poczuciu głębokiego Sensu Życia....
Przebudzenie serca wiosny - Filmy i muzyka relaksacyjna Przebudzenie serca wiosny

Cena: 19.20 zł
Promocja z: 24.00
Muzyka ta jest przeznaczona dla tych, którzy lubią spokojną atmosferę, jak i tych którzy pragną czegoś więcej. PRZEBUDZENIE SERCA WIOSNY jest promocyjnym albumem naszego utalentowanego kompozytora. Zawiera ON najciekawsze interpretacje muzyczne, które na pewno będą przez Państwa odsłuchiwane z dużą....
Królestwo Serca czyli jak rozmawiać z Bogiem - Osobowość Samorealizacja Kariera Królestwo Serca czyli jak rozmawiać z Bogiem

Cena: 19.50 zł
Promocja z: 25.00
"Królestwo Serca" to szansa ujrzenia prawdy w sobie samym. Prawda ta jest przeniknięciem budzącym, jak też darem pomocy odnalezienia krainy przepełnionej bogactwem miłości. Książka ta porusza serca, czasem szokuje lub roztkliwia miłością w was. Miłość tu zawarta jest darem oświecenia dla Ciebie.......
Potęga serca - Literatura psychologiczna Potęga serca

Cena: 12.96 zł
Promocja z: 14.90
Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w......
Czakra serca, mandala na szkle - Witraże Czakra serca, mandala na szkle

Cena: 197.00 zł
Malowana ręcznie na szkle tęczowa mandala przedstawiająca czwartą czakrę, czakrę serca. Poprzez szklaną mandalę ŚWIATŁO może swobodnie przepływać, nasączając ją swoją energią i wydobywać tęczę kolorów. Kolory są żywe, soczyste, intensywne. Poza tym szkło jest kruche i przypomina nam o przemijaniu,.....
Mądrość serca - Rozwój duchowy Mądrość serca

Cena: 34.93 zł
Promocja z: 49.90
Mądrość serca omawia problemy współczesnego człowieka zainteresowanego prawdą duchową i skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z rozwojem wewnętrznym, jak i mających w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Jest to jedna z najważniejszych książek na temat medytacji,......
2016 Rok Ognistej Małpy - Jacek Kryg - Astrologia i horoskopy 2016 Rok Ognistej Małpy - Jacek Kryg

Cena: 11.62 zł
Promocja z: 14.00
Według astrologii chińskiej panowanie Ognistej Małpy trwać będzie od 8 lutego 2016 r. do 27 stycznia 2017 r. Poznaj prognozy dla świata, Polski oraz swojego znaku zodiaku na Rok Ognistej Małpy....
Życie w przestrzeni serca + CD - Dusza i fizyka kwantowa Życie w przestrzeni serca + CD

Cena: 40.67 zł
Promocja z: 49.00
W swojej najnowszej książce "Życie w przestrzeni serca - jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca" Drunvalo Melchizedek podaje dokładny przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stw...
Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka - Muzyka na czakry Czakra Korony - CD Jacek Gałuszka

Cena: 35.00 zł
Muzyka “Czakra Korony” (nazywana również “Tysiącpłatkowym Lotosem”) jest trzecią płytą z serii “Muzyka czakr” Jacka Gałuszki. Każdej czakrze czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele  przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania, a zarazem inny kolor i inna to...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!