Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt

+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18

Bezpieczne zakupy

Skarbonki

Skarbonki to niezwykle użyteczne przedmioty, które przydadzą się każdemu: ileż to razy obiecywaliśmy sobie, że będziemy odkładać pieniądze?

Skarbonka to dobry pomysł na to, by zacząć wrzucać do niej drobne pieniądze i uczyć się oszczędności. Skarbonki posiadają sympatyczne kształty i są bardzo praktyczne.

W ofercie sklepu CzaryMary.pl można znaleźć szeroki wybór skarbonek w ciekawych i oryginalnych kształtach. Kupno skarbonki to doskonały sposób, by już dziś rozpocząć naukę oszczędzania w rodzinie. Obdarowane skarbonką dziecko będzie się cieszyło wrzucając do niej drobne monety i zbierało pieniądze na swoje ważne wydatki. Może być to również dobry pretekst, by wyrobić nawyk odkładania pieniędzy u dorosłego.

Skarbonki dostępne w naszym CzaroMarowym sklepie mają niezwykle ciekawy design. Można na przykład zdecydować się na skarbonki w postaci zabawnych figurki (Mops, Strażnik, Emotikon czy Policjant to tylko niektóre przykłady).

Dostępne są również niezwykle oryginalne skarbonki z motywami duchowości, czarów i śmierci: meksykańskie czaszki Santa Muerte czy smocze czaszki są nie tylko praktyczne, ale też bardzo oryginalne i wprowadzają magiczny klimat do pomieszczenia.

Skarbonki dostępne w sklepie CzaryMary zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. To przedmioty bardzo estetyczne, ozdobne, dlatego też doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent, zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Nasze Skarbonki to produkty renomowanych firm, wyróżniają się wysoką jakością.

Skarbonka to nie tylko użyteczny przedmiot czy ozdoba, ale przede wszystkim skuteczny sposób na naukę oszczędzania i zarządzania pieniędzmi. Warto podarować dziecku ten niewielki upominek.

Produkty w kategorii Skarbonki
Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2