Prawdziwe czary

Prawdziwe czary to drugi podręcznik magiczny Jasona Millera, który pojawił się po książce „Odwracanie klątw i uroków”. Na szczęście, nie musieliśmy na niego długo czekać! To podręcznik czarostwa, więc opisane w nim techniki nie są zarezerwowane tylko do praktyków Wicca, czy magii naturalnej. Jej tematem jest magija praktyczna. Zawiera techniki oddechowe, medytacyjne, opisy rytuałów, które będą przydatne dla każdej czarodziejki i czarodzieja.

Prawdziwe czary

Żeby dokonać swojego dzieła czarodziej wykorzystuje jednocześnie metody magiczne i przyziemne. Pomnażając bogactwo, w takim samym stopniu zwraca uwagę na opanowanie umiejętności zarzadzania finansami i rozwijanie kariery, jak na przyzywanie duchów i wypowiadanie zaklęć. Nie interesuje go, czy to sfera przyziemna, czy też działania magiczne ostatecznie doprowadzą go do sukcesu, a jedynie to, że sukces ten zostanie w końcu osiągnięty – Jason Miller.

Dzięki takiemu podejściu możesz być pewien, że zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć swój cel. Ten tytuł to coś więcej niż tylko księga zaklęć czy kurs szkoleniowy, to kompendium o skutecznych czarach. Ma wyprowadzić z błędu osoby, które myślą, że:

  • zaklęcia to tylko ćwiczenia psychologiczne stworzone z myślą o nabywaniu pewności siebie lub uwalnianiu stresu;
  • czarostwo to nie rzemiosło, a jedynie religia;
  • magija wpływa tylko na umysł maga, a nie na umysły innych ludzi;
  • ponieśli porażkę w magiji i zrezygnowali.

Dzięki technikom opisanym w książce Prawdziwe czary nauczysz się:

– na różne sposoby pokonywać trudności, łącząc działania przyziemne z magicznymi;
– oceniać skuteczność swoich magicznych praktyk;
– jak najskuteczniej działać w imieniu innych osób.

Jason Miller (Inominandum) od ponad 35 lat zgłębia rozliczne formy praktycznej magii. Prowadzi kursy magii przez Internet, w tym roczny Kurs czarodziejstwa strategicznego, Trening czarodziejstwa Hekate i Kurs czarnej magii świętego Cypriana. Napisał 6 magicznych poradników, z czego dwa z nich ukazały się w języku polskim i znajdziesz je w CzaryMary.pl:

książki Jasona Millera

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...