Pełnia Księżyca w znaku Wodnika i horoskop na ten magiczny czas

Pełnia Księżyca, do której dojdzie w nocy z 11 na 12 sierpnia w znaku Wodnika, będzie wyjątkowa. Podziwiać ją będziemy na tle roju Perseidów. Kumulacja pełni będzie 12 sierpnia 2022 roku o godz. 3:36. Natomiast na przełom 12 i 13 sierpnia 2022 roku zapowiedziane jest maksimum roju Perseidów. Najlepiej będzie szukać ich patrząc w kierunku północnego wschodu. Pełnia Księżyca w tym czasie może utrudniać obserwacje, lecz warto wybrać się wówczas na spacer z przygotowaną wcześniej listą marzeń!


Pełnia Księżyca w znaku Wodnika
Pełnia Księżyca, do której dojdzie w nocy z 11 na 12 sierpnia w znaku Wodnika, okaże się wyjątkowa, tworzy bowiem układ planet zwany „Krzyżem” w koniunkcji z surowym Saturnem i w kwadraturze z nieprzewidywalnym Uranem oraz karmicznymi Węzłami Księżycowymi. Może to być odczuwane jako napięcie, w którym energia nie ma ujścia. To układ planet, który wzbudzi ekstremalne emocje na linii JA – INNI, PRZYJAŹŃ – MIŁOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ – ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Trudno będzie znaleźć dobre rozwiązania. Sprawy dotyczyć będą nie tyle problemów, ile dylematów trudnych do pogodzenia.

Horoskop na pełnię Księżyca w znaku Wodnika

Na stronie z CzaroMarowymi Horoskopami możesz znaleźć prognozy astrologiczne dla każdego znaku zodiaku, autorstwa astrolog Elżbiety Czerwińskiej-Sofulak. Poniżej wybrałam tylko te na czas sierpniowej pełni.

 • Barany mogą odczuwać większe napięcie emocjonalne. Sprawy finansowe nabiorą dla szczególnego znaczenia. Będziecie zmuszeni wykazać się dużym stopniem kreatywności. Mogą pogorszyć się relacje z przyjaciółmi.
 • Pełnia dla Byków dodatkowo podkręci emocje. Większego znaczenia nabiorą sprawy zarówno rodzinne, jak i zawodowe, które trudno będzie pogodzić, w każdym razie stres jest nieunikniony.
 • Dla Bliźniąt sierpniowa pełnia okaże się wyjątkowo emocjonująca w odniesieniu do spraw związanych ze zdrowiem oraz warunkami pracy.
 • Niektórym Rakom trudno będzie wyrazić uczucia, tym bardziej doprowadzić do zmiany w nawykach, przyzwyczajeniach, przekonaniach i utartych ścieżkach, jakimi podążają w życiu.  Sytuacja zarówno finansowa, jak emocjonalna wymagać będzie przekształceń, których nie da się uniknąć.
 • Lwy jasno zobaczą swoje możliwości i ograniczenia, trudno jednak będzie połączyć przeciwieństwa, zwłaszcza jeśli dążycie do niezależności, a nie chcecie zrezygnować z tego, co daje poczucie bezpieczeństwa. Kompromis jest niezbędny, ale wymaga podjęcia dojrzałych decyzji i ponoszenia ich konsekwencji.
 • Panny w okolicy pełni Księżyca powinny zadbać o zdrowie. Unikajcie pośpiechu, ryzykownych atrakcji i niepewnej żywności, bo układ planet towarzyszący pełni może okazać się niekorzystny dla zdrowia. Natomiast Panny pozostające w pracy natrafią na problemy, których rozwiązanie okaże się trudniejsze, niż zakładały.
 • Wagom może być trudno znaleźć rozwiązanie problemów w relacjach z dziećmi, kochankami i przyjaciółmi, bo sprawy dotyczyć będą  trudnych do pogodzenia dylematów.
 • W Skorpionach aktualna pełnia wzbudzi wiele emocji, które mogą nie mieć ujścia. Kontakty z partnerami zarówno osobistymi, jak biznesowymi staną się napięte. Trudno będzie rozwiązać pojawiające się problemy. Najlepiej przeczekać i zobaczyć co przyniesie przyszłość, która potrafi sama o siebie zadbać.
 • Dla Strzelców trudno będzie znaleźć wyjście z sytuacji związanych ze sprawami międzynarodowymi. Stres może odbić się na zdrowiu, dlatego zachowajcie dystans, szczególnie w stosunku do tego, na co nie macie wpływu.
 • W Koziorożcach wiele emocji wzbudzą sprawy zawodowe oraz finansowe. Dojdzie do różnicy zdań w temacie wydawania pieniędzy oraz inwestowania. Zajdzie konieczność „zaciśnięcia pasa”.
 • W Wodnikach nagromadzone energia i frustracja nie znajdą ujścia. Odniesiecie wrażenie, że nie macie wpływu na rzeczywistość, dlatego najlepiej nabrać dystansu, przeczekać i zobaczyć co da się zrobić w przyszłości w problematycznej sytuacji.
 • Dla Ryb pełnia Księżyca w Wodniku będzie emocjonującym i stresogennym czasem, co odbije się głównie na zdrowiu, może też wpłynąć na sytuację w pracy. Horoskop radzi zachować dystans, bo będziecie miały niewielki wpływ na wydarzenia.

Szczegółowe prognozy astrologiczne znajdziesz na stronie CzaroMarowy Horoskop TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...