Nowość Doreen Virtue! Dziesięć anielskich przesłań

Dziś przedstawiam Ci nowość, dzięki której poznasz pełne ciepła anielskie przesłania. Spisała je Doreen Virtue, znana autorka pięknych talii kart i książek o aniołach.

Nowa anielska książka Doreen Virtue

Czy wiesz, co powiedziałyby Ci anioły, gdybyś mógł je usłyszeć?

Anielska nowość zawiera dziesięć przesłań przekazanych przez anioły, które dotyczą między innymi przebaczenia, uzdrowienia, uwolnienia, modlitwy, prawdziwego spełnienia i trwałego szczęścia.

Książka  Dziesięć anielskich przesłań może być również świetnym przewodnikiem. Kiedy otworzysz ją na losowej stronie, znajdziesz wskazówkę od anioła przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Cała książka Dziesięć anielskich przesłań, z wyjątkiem wprowadzenia, jest przekazem od aniołów, w którym Doreen niczego nie zmieniała. Podobnie jak jej wcześniejsze książki: Anielska terapia i Przesłania od Aniołów, została jej podyktowana przez anioły po tym, jak pomodliła się o ich wskazówki. Chociaż książki te zostały w Polsce wydane przez różne wydawnictwa, były tłumaczone i redagowane przez inne osoby, to ich styl jest do siebie ogromnie podobny. Czuć, że są to przekazy od aniołów. Czytając anielskie przesłania uspokajasz się, a dusza odnajduje spokój.

Mam dla Ciebie coś specjalnego: przedstawienie pierwszego z dziesięciu przesłań od aniołów omówionych w nowej książce Doreen Virtue.

Dziesięć anielskich przesłań i przesłanie 1

ZOBACZ KOLEJNE PRZESŁANIA OD ANIOŁÓW >>

Książkę Dziesięć anielskich przesłań znajdziesz w CzaryMary.pl TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...