Skrypt z imieniem Anioła. Nowe Talizmany Anielskie

W CzaroMarowej ofercie pojawiły się nowe Talizmany Anielskie. Mają formę płaskiej karty przyjemnej w dotyku i bardzo estetycznie wykonanej, wielkości karty kredytowej. Na jednej stronie Talizmanu znajduje się skrypt z imieniem danego Anioła, z drugiej strony ozdobiony został anielskimi skrzydłami. Obecnie dostępne są skrypty z imionami sześciu Aniołów i Archaniołów.

13133389_10154147067487277_8634170047252912173_n

Do zapisu imion Aniołów użyty został alfabet enochiański, anielski język o ogromnej mocy. Już tylko biorąc talizman do ręki odczuć można jego energie. Po dłuższym czasie medytowania z anielskim imieniem może okazać się, że energia wprost będzie Cię rozpierać, a sam będziesz potrzebować uziemienia. Jeśli tak się stanie, zatrzymaj się na chwilę w trakcie swoich obowiązków. W myślach skieruj nadmiar przepełniającej Cię pozytywnej energii na przykład w darze do Matki Ziemi, aby służyła jej największemu dobru. Możesz też skorzystać z innej znanej Ci metody uziemienia.

Dlaczego powinniśmy się uziemiać? Podam tu własny przykład. Kiedy Talizmany Anielskie trafiły w moje ręce, przez dłuższy czas wszystkie sześć miałam przy sobie :) Bardzo mi się podobają, poza tym język enochiański jest prawdziwie magiczny i ma silne, wysokie wibracje. Po kliku godzinach w ich obecności byłam pełna entuzjazmu, szczęśliwa, z masą pomysłów w głowie (również takich, które lepiej przemyśleć przed wprowadzeniem w życie), lecz trudno było mi skupić się na jednym konkretnym zajęciu. Otrzymałam dużo energii, którą należałoby właściwie wykorzystać w działaniu. Prawdopodobnie większej jej części nawet nie byłabym w stanie użyć, stąd by uniknąć odczucia „bujania w obłokach” czy „wystrzelenia w kosmos”, należy się uziemić. Poza tym nasza aura powinna mieć czas na oswojenie się z nowymi energiami, by odczucie i doświadczenie zmieniło się w duchową wiedzę. Z każdym kontaktem z wysokimi energiami Aniołów wzmacniamy swoją aur i rozwijamy się duchowo. Teraz staram się pracować tylko z jednym Talizmanem Anielskim na raz, by nauczyć się rozpoznawać energie konkretnego Anioła.

Skrypt ściąga anielską energię do naszej rzeczywistości, abyśmy w wybranych dziedzinach mogli otrzymać potrzebne nam wsparcie. Kliknij poniżej w krótki opis Talizmanu Anielskiego, by znaleźć ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:

 

I tak skrypt z imieniem Archanioła Anaela jest amuletem na miłość, z imieniem Anioła Metatrona – na rozwój duchowy, z imieniem Archanioła Rafaela będzie amuletem na zdrowie… i tak dalej. Wystarczy nosić wybrany Talizman Anielski przy sobie lub umieścić w swoim otoczeniu, by mógł oddziaływać swoją energią.

Przy medytacji z anielskim imieniem zapal świecę i wpatruj się w poszczególne litery, a następnie patrz na całe imię, które razem tworzą. Potem schowaj skrypt, by dalej mieć go przy sobie – w portfelu, torebce, kieszeni – bądź ustaw w widocznym miejscu.

Oprócz tego skrypt z imieniem Anioła możesz włączyć do swojego dowolnego rytuału, uczynić go częścią bardziej rozbudowanego amuletu. Pamiętaj jednak, żeby włączając Anioły do swojej magii prosić je o pomoc i dziękować za nią. Przy udziale anielskich energii nie przeprowadzaj działań naruszających wolną wolę innej istoty, bo po prostu się od Ciebie oddalą. Staraj się wykonywać swoje działania magiczne dla Najwyższego Dobra wszystkich istot, a pomoc Aniołów będzie Twoim wsparciem.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...