Świece Indian Hopi – naturalny sposób na przeziębienie, katar, ból głowy, zatok i uszu.

Wielkimi krokami zbliża się czas, w którym wielu z nas zapada na przeziębienia i grypę. Jednym z naturalnych sposobów pomocnym w początkowym stadium choroby są tzw. świece do świecowania uszu Indian Hopi. Świece Indian Hopi to cudowny wynalazek – świeczki są nasączone olejkami eterycznymi i wyciągami ziołowymi. Działają rozgrzewająco i oczyszczająco na rejon górnych dróg oddechowych. Podczas spalania się świeczki, zanieczyszczenia i wydzieliny wewnątrz ucha są „zasysane” i wyciągane na zewnątrz (do świeczki). Jednocześnie zabieg wyrównuje ciśnienie w głowie, wpływając kojąco na samopoczucie.

Świece Hopi – zastosowanie

Świece Hopi są polecane przez naturoterapeutów przy przeziębieniu, katarze, bólach głowy, zatok i uszu. Korzystnie wpływają również przy innych dolegliwościach takich jak:

– szumy w uszach, migrena,

– dolegliwości oczu i wzroku,

– wzmocnienie odporności,

– wspomagająco przy problemach związanych z układem nerwowym, takimi jak: stres, depresja, bezsenność, nerwice;

Należy jednak pamiętać, że świece Hopi nie są cudownym „lekarstwem” na wszystkie dolegliwości w obrębie zatok i gardła. Im szybciej wykonamy świecowanie od chwili pojawienia się pierwszych dolegliwości, tym większe szanse na szybki powrót do zdrowia.

Przeciwwskazania do świecowania

Zabiegu nie należy wykonywać w przypadku:

– uczulenia na wosk pszczeli,

– infekcji i stanów zapalnych uszu,

– wydzielin z uszu – w tym wydzieliny ropnej,

– korzystania z aparatów słuchowych i innych urządzeń związanych z narządem słuchu;

– braku błony bębenkowej lub problemach z nią związanych (np. pęknięcie);

>> Świece Indian Hopi<<

można kupić w naszym sklepie

CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...