„Numerologia” w serii Ezoteryka od podstaw

Wśród CzaroMarowych Nowości pojawiła się książka z nowej serii Ezoteryka od podstaw. Celem powstania serii jest przedstawienie wiedzy najlepszych praktyków w swojej dziedzinie w sposób przystępny dla każdego. Tom pierwszy nosi nazwę „Numerologa. Jak wykorzystać magię liczb w Twoim życiu, nauce badającej wpływ liczb na nasze życie, a jego autorką jest znana nam z wnikliwych książek o numerologii Emma Lange.

W najnowszej książce Emmy Lange „Numerologia” znajdziesz metody obliczania i znaczenie Liczby Drogi Życiowej, cykli numerologicznych czy Liczby Psychologicznego Rozwoju.
Autorka wprowadzi Cię w podstawy Numerologicznego Kwadratu Pitagorasa, Numerologii Wedyjskiej i w znaczenie zera w numerologii. Tarociści również znajdą dla siebie cenne informacje – na temat liczb w odniesieniu do Wielkich i Małych Arkanów Tarota.

Książka „Numerologia” Emmy Lange jest więc nie tylko odpowiednią pozycją dla osób początkujących, uzupełni również wiedzę doświadczonych numerologów.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...