Sympozjum 2012

SYMPOZJUM :

2012 : KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY

WIELKA TRANSFORMACJA ?

z PATRYKIEM GERYLEM !

11 PAŹDZIERNIK ? WARSZAWA

PLAKAT SYMPOZJUM

Co oznacza ta słynna data Majów ? 21.12.2012? Tego zapewne dokładnie nie wie nikt. Przełom, rewolucja, przejście w inny wymiar, Sąd Ostateczny ? Czy nadciąga ku nam planeta Nibiru ? Czy zbliżamy się do końca znanej nam cywilizacji ?
Jak wiele było już mylnych przepowiedni, jak wiele było już tych ,,końców świata?
Od kilku lat wzrasta nowa fala lęków odnośnie kolejnej daty, kolejnego Armagedonu?
Według przepowiedni Majów i Egipcjan koniec świata ma nastąpić w 2012 roku.
Czy faktycznie mamy na serio brać te przepowiednie ?

Ktoś mógłby powiedzieć? faktycznie słyszałem o tym 2012 roku, ale tyle już razy ogłaszano ,,koniec świata? a ludzkość nadal trwa? Czy to nie jest kolejny fałszywy alarm ?
Proszę państwa, poprzednie apokaliptyczne przepowiednie były to proroctwa pewnych odłamów społecznych ? jak daty : 1876, 1925, 1941 czy 1975. Rok 2000 ? gorączka milenium. Ludzie od wieków bali się okrągłych dat ? końca jednej ery, i rozpoczęcie następnej.
Natomiast takiej sytuacji jak z rokiem 2012 JESZCZE NIGDY NIE BYŁO ! Również według kalendarza Majów ta data ma ogromne znaczenie.

Według ustaleń oficjalnej nauki do obserwacji nieba astronomowie Majów nie stosowali żadnych przyrządów, a mimo to bezbłędnie przewidywali różne zdarzenia, jak zaćmienie Słońca czy Księżyca lub zrównanie dnia z nocą oraz doskonale wiedzieli o wszystkich planetach Układu Słonecznego. W wielkim mieście Chichen Itza wzniesiono obserwatoria, które pomogły Majom stworzyć niezwykle dokładny kalendarz słoneczny. Najważniejszym dla nas faktem jest to, że według niego w roku 2012 kończy się wielka epoka, w której obecnie żyjemy. Co to oznacza?
Ostatnio pojawia się również mnóstwo informacji  z channelingu, od tzw. ?kontaktowców? Wiele istot  mówi o przemianie w roku 2012 ? tj. channelingi RA, Plejadian, Kasjopejan, Projekt Cheops oraz przekazy Andromedan.  Dla wszystkich data ta jest przełomowa.

Większość jasnowidzów, osób otwartych na duchowe przekazy i ludzi którzy są poddawani hipnozie ? jest zgodna? Niedługo świat czeka zmiana

Rok 2012 ? to już nie tylko przepowiednie, proroctwa czy przekazy z innych światów ale również naukowe wyliczenia.
Patrick Geryl jest wybitnym astrofizykiem belgijskim oraz autorem teorii o zbliżającym się Armagedonie. Według jego obliczeń  co  11 500 lat dochodzi do hiper-aktywności słonecznej powodując zamianę biegunów magnetycznych na Ziemi. Przebiegunowanie prowadzi do nagłej zmiany kierunku ruchu obrotowego planety i katastrofy niszczącej całą naszą cywilizację. Określił datę tego zjawiska na 21 grudnia 2012 rok, zgodnie z ostatnią datą kalendarza Majów oraz licznymi proroctwami. Patryk Geryl złamał starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat ? jak tajemniczy Zodiak z Dendery i ustalił, że w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e., roku poprzedniego ,,końca świata?. Odczytał proroctwo, iż będzie to początek końca naszej cywilizacji.

Teorie te zostały opisane w trzech książkach:
-Proroctwo Oriona na rok 2012
-Światowy kataklizm w 2012 roku
-Jak przeżyć kataklizm roku 2012

Udało nam się zaprosić samego astrofizyka Patryka Geryla, który przyleci do Polski na nasze Sympozjum w celu prelekcji.

Są również inne, cudowne wizje roku 2012 ? przepowiadane zmiany mają być wynikiem powstania nowej, lepszej cywilizacji.
Rok 2012 ? ma być apogeum zmian na naszej planecie. Jesteśmy na progu  przemian w sferze ducha nowej ery i jednocześnie nowej świadomości mentalnej.

Organizując całodniowe Sympozjum : ,,2012:KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY WIELKA TRANSFORMACJA ?? ? chcemy zbilansować informacje na temat możliwych wydarzeń w najbliższych latach. Wymaga to gruntownego przeanalizowania i właściwego działania. Przyjrzymy się wszystkim możliwym scenariuszom roku 2012. Począwszy od końca naszej cywilizacji w obecnym jej kształcie, a skończywszy na  przejściu ludzkości na wyższy stopień świadomości.
Żadnych sygnałów nie należy lekceważyć i zamiatać pod dywan. Czas aby bez lęku odpowiedzieć sobie na pytanie? CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZY SIĘ W TYM 2012 ROKU ?

OPISY PRELEKCJI :

-Patryk Geryl ? Przedstawi swoje najnowsze badania naukowe odnośnie przebiegunowania ziemi w 2012 roku. Omówi ogromną rolę Wielkiego Labiryntu w Egipcie, gdzie znajdują się informacje o nadchodzącej katastrofie. Zawarta tam wiedza  może ocalić ludzkość.  Opowie nam również o planie przetrwania tego kataklizmu. Gdyż jak nie zaczniemy szybko działać, przeżyje zaledwie 1% całej populacji. Tylko ci którzy będą przygotowani ? uda im się przetrwać.
Prezentacja będzie w języku angielskim z równoległym tłumaczeniem na język polski.

– Andrzej Kaczorowski ? Najbardziej znany hipnotyzer w Polsce. Wykona pokaz hipnozy na żywo. Wprowadzi w trans kilka osób z sali  i przeniesie ich w przyszłość do roku 2013. Czy ujrzą  tam ruiny naszej cywilizacji, czy może lepsze społeczeństwo?cywilizację mądrych ludzi   ?

Specjalnie dla państwa sfilmowaliśmy taki pokaz hipnozy, aby mogli państwo zobaczyć jak bardzo emocjonujące będzie to wystąpienie.


–  Janusz Zagórski ? Przedstawi najważniejsze składniki tworzenia realnej przestrzeni społecznej ?nowego świata? jaka formuje się już w naszej rzeczywistości. Wskaże na początek lat 90-tych, gdy pojawiło się realne środowisko o nazwie Forum Nowej Cywilizacji jako prekursorski zalążek wielkiego ruchu społecznego, który powoli wyłania się na powierzchnię życia publicznego. Omówi najważniejsze dokumenty programowe jakie na poziomie społecznym definiują drogę do nowej cywilizacji. Opisze, najważniejsze rewolucyjne rozwiązania techniczne, które utorują drogę nowej, materialnej stronie życia społecznego.Przywoła najważniejsze wartości duchowe na jakich opierać się będzie nowa era.

Ponadto:
–  Marcin Mizera ? Przedstawi nam różne alternatywy roku 2012. Omówi temat zbliżającej się ku ziemi planety X (Nibiru).  Ale również oprócz tak zwanych ,, czarnych scenariuszy ? opowie nam o  pięknych wizjach przyszłości, o nadchodzących przemianach na poziomie duchowym ? na przejściu do nowej rzeczywistości.

–  Eugeniusz Leciej ? Czy nasza cywilizacja może jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknąć 21 Grudnia 2012 roku ? Wiele ludzi twierdzi że nie możliwe jest wyznaczenie aż tak precyzyjnej daty kataklizmu na skalą globalną. 21 grudzień 2012 rok jest tylko punktem kulminacyjnym zmian na ziemi, które już trwają. Zmiana klimatu, globalne ocieplenie, anomalia pogodowe, zmiany pola magnetycznego – to wszystko przez zbliżający się rok 2012, który ma być apogeum przemian na naszej planecie. O tych wszystkich zmianach i znaczeniu roku 2012 opowie nasz prelegent Eugeniusz Leciej.

–  Wojciech Maćkowiak ? Ujawni swoje 9-letnie badania dotyczące tajemnic Egiptu, Teotihuacan i Atlantydy. Wojciech Maćkowiak twierdzi że udało mu się rozwikłać starożytną zagadkę, która ma  okazać się kluczem do rozwiązania tajemnicy roku 2012. Odkryje przed nami dowód na istnienie Atlantydy.

PROGRAM SYMPOZJUM:

10:00 ? OTWARCIE SYMPOZJUM

10:05 ? ZAGROŻENIA ROKU 2012 ? POKAZ FILMOWY

10:15 ? KOD TRZECH PIRAMID W GIZIE ZŁAMANY ? WOJCIECH MAĆKOWIAK

10:40 ? PIRAMIDY W TEOTIHUACAN ZEGAREM CZASU. KRYSZTAŁOWE CZASZKI A ROK 2012

11:00 ? DOWÓD NA ISTNIENIE ATLANTYDY ODKRYTY

11:05 ? LUDZIE NOWEJ ERY W PROCESACH GLOBALNEJ ZMIANY ŻYCIA NA ZIEM ? JANUSZ ZAGÓRSKI

11:45 ? ŚWIATOWY KATAKLIZM W 2012 ROKU.  CZY GROZI NAM KATASTROFA? NAJNOWSZE ODKRYCIA NAUKOWCÓW ? PATRYK GERYL

13:45 ? ROLA WIELKIEGO LABIRYNTU W EGIPCIE ? KLUCZ DO POZNANIA PRAWDY O ROKU 2012  ? PATRYK GERYL

14:15 ? PRZERWA

15:00 ? CZYM BĘDZIE ROK 2012 DLA LUDZKOŚCI ? OBECNE ZMIANY NA ZIEMI ? ZWIASTUNEM NADCHODZĄCEJ PRZEMIANY ? EUGENIUSZ LECIEJ

15:25 ? ANALIZA RÓŻNYCH, MOŻLIWYCH SCENARIUSZY ROKU 2012.
PLANETA X (NIBIRU), TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI, KONTAKT Z UFO  ? MARCIN MIZERA

15:50 ? POKAZ HIPNOZY NA ŻYWO. WPROWADZENIE KILKU OSÓB W STAN HIPNOTYCZNEGO TRANSU ? PODRÓŻ W PRZYSZŁOŚĆ  ,,JEST ROK 2013, CO WIDZISZ? ?- ANDRZEJ KACZOROWSKI

17:00 ? JAK PRZETRWAĆ KATAKLIZM ROKU 2012 ? ? PATRYK GERYL

18:00 ? PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE SYMPOZJUM

Serdecznie zapraszamy na Sympozjum
,,2012:KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY WIELKA TRANSFORMACJA ??
Sympozjum odbędzie się 11 Października w Warszawie ? w Warszawskim Domu Technika NOT, przy ulicy Tadeusza Czackiego 3/5.
??????????????????????????????????????????????-

Bilety na Sympozjum są w cenie 99zł. Informacja i rezerwacja:
Grzegorz Popławski, tel. 508 071 872 , e-mail: KONTAKT@CZASNOWEJERY.PL

Sposób nabycia biletu na Sympozjum :
A/ Wpłacając daną kwotę w zależności od ilości biletów (99zł ? 1 bilet) na konto:
?????????????????????????????????????????
Dane do przelewu : BANK ING o/GDYNIA, Plac Górnośląski 21
Nr. konta:

60 1050 1764 1000 0090 6877 1766
Na adres :

CZAS NOWEJ ERY
ul. Spacerowa 10/1
81-521 GDYNIA


W DNIU SYMPOZJUM ? od godziny 08:00 NALEŻY UDAĆ SIĘ WRAZ Z DOWODEM WPŁATY PO ODBIÓR BILETÓW W KASIE.
????????????????????????????????????????-
B/ Mogą państwo również nabyć Bilety  na miejscu w dniu imprezy od godziny 08:00

SALA POSIADA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC
Zachęcamy do rezerwacji biletów.  W razie większej ilości chętnych ? pierwszeństwo  mają osoby, które dokonały rezerwacji.

CENA BILETU: 99zł

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...