Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Autor Robert Ludlum

Robert Ludlum to amerykański pisarz, aktor i producent urodzony 25 maja 1927 roku w Nowym Jorku, a zmarły 12 marca 2001 roku. Na jego koncie widnieje 27 powieści sensacyjnych, które wedle różnych źródeł zostały opublikowane w 290-500 milionach egzemplarzy. Przetłumaczone zostały na 32 języki, trafiły na tereny blisko 40-50 krajów całego świata.

Pierwsza książka autora o tytule "Dziedzictwo Scarlattich" ukazała się w 1971 roku i był to czas, od kiedy autor zaczął regularnie pisać. W trakcie jego twórczości powstawała średnio jedna książka w ciągu roku. Z czasem stawał się coraz bardziej rozpoznawalnym autorem, dzięki kolejnym tytułom, z których praktycznie każdy gościł na listach bestsellerów. Niektóre z jego książek publikowane były pod pseudonimami Michael Shepherd oraz Jonathan Ryder.

Jeden z najbardziej znanych tytułów tego autora to "Tożsamość Bourne'a", który został zekranizowany. Jason, główny bohater powieści, pewnego feralnego dnia podczas sztormu wypada za burtę statku rybackiego. Niestety po wypadku okazuje się, że nic nie pamięta. Bardzo szybko dochodzi jednak do wniosku, że nie mógł być zwyczajnym, typowym obywatelem. Zbyt wiele osób interesuje się jego losem i poczynaniami. Zbyt wiele osób próbuje go... zabić. Zaczyna się walka z czasem, w której Jason musi dowiedzieć się kim naprawdę jest.

Także pośmiertnie, na podstawie pozostawionych przez Ludluma notatek, inni autorzy pokusili się o napisanie nowych powieści nawiązujących do świata i postaci, które stworzył Robert.
Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!