Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Autor Robert Bruce

Robert BruceROBERT BRUCE - pionier w dziedzinie szeroko pojętej duchowości skoncentrowanej na badaniu dynamiki wszystkich bytów paranormalnych i duchowych oraz na sprawdzaniu granic szerszej rzeczywistości; autor książki "Dynamika astralna. Kompendium wiedzy o doświadczeniach poza ciałem" i 5 innych przełomowych tytułów poświęconych odkrywaniu wielu tajemnic naszego życia.

Robert zaczął doświadczać zjawiska OBE w 4 roku życia, a gdy miał nieco ponad 30 lat, rozwinął u siebie moc energii kundalini. Jak sam twierdzi, jego życie przed działaniami związanymi z kundalini stanowiło ciąg zdarzeń, które przynosiły wiedzę i przebudzenie. Doprowadziły go zarazem do ponownych narodzin w płaszczyźnie duchowej na australijskim odludziu. Empiryczne podejście Roberta do życia zaowocowało głębokim kontaktem z wyższą jaźnią – związkiem, który ciągle się rozwija.

Na stałe mieszka na terenie Australii, jednak wykłady prowadzi na całym świecie. Uczy pracy z energią, projekcji astralnych, rozwoju sfery psychicznej oraz postępu duchowego. W wolnym czasie Robert często nurkuje w rafach koralowych, oczarowany ich pięknem.

Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!