Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Autor Rafał Dębski


Rafał Dębski swą przygodę na scenie literackiej rozpoczął w 1998 roku, stawiając pierwsze kroki na łamach "Nowej Fantastyki" opowiadaniem "Siódmy liść". Od czasów debiutu opublikował kilkadziesiąt opowiadań i 7 powieści, w tym: cztery z gatunku fantastyki: "Łzy Nemezis", "Czarny Pergamin", "Gwiazdozbiór kata", "Kiedy bóg zasypia", romans z elementami historycznymi "Przy końcu drogi" oraz kryminały "Labirynt von Brauna" i "Żelazne kamienie". Jest również autorem zbioru tekstów "Pasterz Upiorów". Jego powieść "Czarny Pergamin" została uhonorowana nagrodą Czytelników "Nautilus" w kategorii najlepszej książki roku 2006.
Dębski urodził się 1969 roku w Oleśnicy. Jest pisarzem fantasy, science fiction, powieści historycznych, wojennych, sensacyjnych i kryminalnych. Ukończył Wydział Psychologii na KUL i zawodowo zajmuje się właśnie psychologią. Od czerwca 2009 do maja 2012 był redaktorem naczelnym miesięcznika "Science Fiction, Fantasy i Horror". Oprócz pracy zawodowej zajmuje się przekładem tekstów z języka rosyjskiego i redagowaniem tekstów.
Najważniejszą pozycją w jego dorobku literackim jest m. in.: "Czarny Pergamin", który ukazuje świat, w którym Zło jest na tyle silne, by móc manipulować i przenikać w wątek władczego arystokraty okrutnego kapłana i bezlitosnej królowej.
Także "Gwiazdozbiór kata", czyli opowieść o człowieku, który trudnił się fachem kata i nosił na swoich plecach wiele ciężarów ludzkich istnień oraz piętno mrocznej przeszłości.
Cena: od: do:
Sortowanie:
Audiobook Kiedy Bóg zasypia mp3

Fascynująca podróż do czasów pierwszych Piastów. Osią fabularną powieści Rafała Dębskiego jest okres walki o władzę w Polsce, która toczyła się pomiędzy panowaniem Mieszka II Lamberta a Kazimierza Odnowiciela. Kraj staje się wtedy polem podwójnej bitwy. Pogaństwo rośnie w siłę, uzyskawszy poparcie...

Nasza cena:
18.66zł
Cena rynkowa: 27.90
33%
Oszczędzasz
PLIK:
Audiobook Czarny pergamin mp3

Audiobook jest adaptacją powieści "Czarny pergamin". Rafał Dębski zabiera nas do królestwa Vereny. Wysłuchamy pasjonującej opowieści o niezwykłej przepowiedni dotyczącej przyszłości Vereny, do której dostęp mają różne postaci - te, które godne są poznania prawdy i te, które nie powinny się zbliżać...

Nasza cena:
21.21zł
Cena rynkowa: 32.90
36%
Oszczędzasz
PLIK:
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!