Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy

Autor Dariusz Domagalski

Dariusz Domagalski jest polskim pisarzem i scenarzystą komiksowym. Urodził się w 1972 roku w Gdyni. Jest pisarzem wszechstronnym, który bez problemu tworzy różne rodzaje literackie, od fantasy aż po kryminał.

Zadebiutował na łamach miesięcznika "Science fiction, fantasy i horror" serią humoresek o załodze okrętu ORP "Dzik". W 2009 roku opublikował opowiadanie "Ognie na wzgórzach", które stało się wstępem do cyklu krzyżackiego: serii czterech tomów, których akcja rozgrywa się w czasie wielkiej wojny Polsko-Krzyżackiej. Domagalski łączy w cyklu elementy historii i fantasy, a wykreowane przez niego postacie są realne do tego stopnia, że czytelnik ma wrażenie, że nie tyle czyta ich wypowiedzi, co z nimi rozmawia.

W skład cyklu krzyżackiego wchodzą: "Ognie na wzgórzach" (prolog) oraz cztery tomy: "Delikatne uderzenie pioruna", "Aksamitny dotyk nocy", "Gniewny pomruk burzy" i "I niechaj cisza wznieci wojnę".

Dariusz Domagalski jest autorem wielu książek, które podbiły serca miłośników gatunku. Przykładem mogą być takie tytuły ja kryminał "Cherem", czy też opowieść historyczna "Vlad Dracula". Pomimo różnorodnych gatunków literackich uprawianych przez autora, jedna rzecz się nie zmienia: jego kolejne książki podbijają serca kolejnych czytelników.

W 2016 roku ukazała się najnowsza powieść Domagalskiego "Angele Dei", która tak samo, jak jej poprzedniczki spotkała się z gorącym przyjęciem. Jeśli jeszcze nie było Ci dane zapoznać się z twórczością Dariusza Domagalskiego, to najwyższy czas, aby nadrobić zaległości.
Cena: od: do:
Sortowanie:
Audiobook Delikatne uderzenie pioruna mp3

Audiobook, który do pewnego momentu przypomina atmosferą i wydarzeniami "Krzyżaków" Sienkiewicza. Ale opowieść autorstwa Dariusza Domagalskiego to nie tylko dobrze znana historia z początku XV wieku, ale również świetna powieść z gatunku fantasy. Bohaterami są oczywiście władcy, rycerze i piękne...

Nasza cena:
21.21zł
Cena rynkowa: 32.90
36%
Oszczędzasz
PLIK:
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!