Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Święto trzech wielkich Archaniołów

Każda okazja do nawiązania kontaktu z anielskim wymiarem jest dobra, lecz dzisiaj jest szczególny dzień. 29 września to święto trzech Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela! W dzisiejszej wiadomości znajdziesz medytacje i modlitwy do tych trzech wspaniałych Archaniołów oraz anielskie talizmany i książki o naszych niebiańskich opiekunach. Na początek przypominam o największej premierze tej jesieni!
 
*Czy już zamówiłeś swój CzaroMarownik 2017?*

Jeśli tak, już niedługo trafi w Twoje ręce! CzaroMarownik 2017 to niezwykły kalendarz księżycowy, pełen magicznych przepisów i inspiracji na każdy dzień roku.


To zdecydowanie NAJWIĘKSZA PREMIERA TEJ JESIENI!
Niezwykły kalendarz księżycowy na 2017 rok
Zamów CzaroMarownik 2017 >>
 
*Książki i poradniki o Aniołach*

Święto trzech Archaniołów jest znakomitą okazją do zwiększenia swojej wiedzy o Aniołach i skorzystania z ich pomocy do uzdrowienia różnych aspektów życia. Na szczególną uwagę zasługuje tytuł Przebaczanie z Aniołami, którego autorem jest Kyle Gray, zwany Zaklinaczem Aniołów. Kolejna propozycja to książka  Anioły obok nas, która zapozna Cię z anielską hierarchią, sylwetkami poszczególnych Aniołów oraz horoskopem anielskim.
Przebaczanie z Aniołami
Przebaczanie z Aniołami
Cena: 27,92 zł
  Taniej o 20% 
Zamów >>
Anioły obok nas
Anioły obok nas
Cena: 24,90 zł
  Taniej o 29% 
Zamów >>
 
Archanioł Michał należy do grupy Aniołów niebieskiego promienia i do tego właśnie nawiązuje Wyrocznia Niebieskiego Anioła. Poprzez 45 kart tej talii Niebieski Anioł pomoże Ci zmierzyć się z lękami i odnaleźć odpowiedzi, których szukasz. Jeśli zaś chciałbyś jeszcze dokładniej poznać swoich niebiańskich opiekunów, sięgnij po Encyklopedię Aniołów - przewodnik po anielskich istotach pochodzących z różnych tradycji, kultur i systemów wierzeń na całym świecie.
Encyklopedia Aniołów
Encyklopedia Aniołów
Cena: 24,90 zł
  Taniej o 29% 
Zamów >>
Wyrocznia Niebieskiego Anioła
Wyrocznia Niebieskiego Anioła
Cena: 86,25 zł
  Taniej o 40% 
Zamów >>
 
Karty anielskie bardzo ułatwiają otrzymywanie przesłań od Aniołów. Odpowiedzi zaskakują trafnością i sprawiają, że anielscy opiekunowie stają się nam niezmiernie bliscy.
Zobacz książki i talie kart anielskich >>
 
*Umocnij więź z anielskim światem!*

Na Talizmanie Aniołów na planie heksagramu, symbolu makro- i mikrokosmosu, połączenia tego, co boskie, z tym, co jest ziemskie, zapisane są imiona siedmiu wielkich Archaniołów wraz z ich planetarnymi odpowiednikami.
Talizman Aniołów, wisior
Talizman Aniołów,
wisior ze srebra

Cena: 69,75 zł
  Taniej o 10% 
Zamów >>
Pierścień Talizman Aniołów
Pierścień Talizman Aniołów,
ze srebra, rozm.15-16

Cena: 112,50 zł
  Taniej o 10% 
Zamów >>
 
Jeśli nagle będziesz potrzebować ochrony, wyobraź sobie siebie stojącego pośrodku heksagramu w otoczeniu siedmiu Archaniołów. Wezwij ich po imieniu i ufaj, że sprawy dzieją się dla najwyższego dobra i pod anielskim nadzorem.
Zobacz Talizman Aniołów ze srebra >>
 
Niezwykle silnie działają Talizmany Anielskie z zapisem anielskich imion. Można je nosić przy sobie w portfelu, w kieszeni, w torebce, używać do medytacji przyzywającej energię Anioła, którego wsparcia obecnie potrzebujemy. Talizmany Anielskie oraz wizerunki Aniołów podnoszą również poziom wibracji w naszym otoczeniu.
Anioł Stróż z dzieckiem
Anioł Stróż z dzieckiem,
figura wys. 26 cm

Cena: 85,20 zł
  Taniej o 20% 
Zamów >>
Zestaw 11 Talizmanów Anielskich
Zestaw 11 Talizmanów Anielskich
z imionami Aniołów i Archaniołów

Cena: 44,90 zł
  Taniej o 56%!
Zamów >>
 
Zobacz figurki i talizmany anielskie >>
 
Do medytacji z Aniołami przydadzą Ci się kadzidełka intencyjne
i kojąca duszę muzyka stworzona specjalnie do tego celu.
Zestaw kadzidełek anielskich
Zestaw 6 naturalnych
kadzidełek anielskich

Cena: 14,48 zł
  Taniej o 20% 
Zamów >>
Muzyka anielska
Muzyka anielska, mp3
11 godzin muzyki!
Cena: 90,00 zł
  Taniej o 40%!
Zamów >>
Piękny zapach, relaksujący dźwięk, ciepły płomień świecy i siła Twojej intencji wprowadzą Cię w stan idealny do nawiązania bezpośredniego kontaktu z anielskim wymiarem...
 
*Medytacje z Archaniołami i Aniołem Stróżem*
 
Archaniołowie, których święto obchodzimy 29 września, powiązani zostali z czakrami w naszym ciele. Archanioł Rafał z czułością pomoże Ci oczyścić czakrę serca, Archanioł Gabriel otworzy Twoją czakrę gardła, zaś Archanioł Michał umocni Twoją czakrę podstawy. Zapraszam Cię do medytacji z każdym z tych Archaniołów:
Archanioł Rafał
Archanioł Gabriel
Archanioł Michał
Anioł Stróż
2 października obchodzić będziemy święto Anioła Stróża. Jedna z medytacji opisanych na CzaroMarowym blogu pomoże Ci odkryć, jak wygląda Twój osobisty niebiański opiekun. Podziękuj mu za opiekę, bo nie ma dni wolnych w jego służbie! :)
O Aniołach na CzaroMarowym blogu >>
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2