Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Obrona psychiczna w praktyce - ważny warsztat

OBRONA PSYCHICZNA W PARKTYCE

Warszawa 19-20 kwiecień

Gdańsk 24-25 maj


Warsztaty OBRONY PSYCHICZNEJ są niewątpliwie doskonałą duchową inwestycją aby w sytuacji kryzysowej móc obejść się bez pomocy egzorcysty lub psychiatry. Wiadomo, że większość z tych „pseudo-specjalistów" tylko dokłada więcej problemów niż ujmuje.
Podczas warsztatów dowiecie się jak i przez kogo możemy być i przeważnie jesteśmy wykorzystywani poprzez manipulację, kody mentalne, nakładanie całych systemów przekonań, klątwy, uroki, negatywne wzorce energetyczne, myśli samobójcze czy niepokojące obce byty. Kto nigdy nie spotkał się z efektami wyczerpania psycho-fizycznego, złego samopoczucia wywołanego kontaktem z konkretną osobą, miejscem lub działaniem czarnej magii? Są to zjawiska ostatnio, niestety coraz powszechniejsze. Istnieją siły na tej planecie, którym zależy na tym aby ludzkość pozostawała w lęku, ciemnocie, ignorancji i autoagresji – dzięki temu trwoniona przez nas energia jest w pełni przejmowana przez, tak zwanych; „władców iluzji" – pasożytujących na naszym gatunku od czasów babilońskich.
Podczas tego warsztatu zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami, obserwacjami, technikami ochrony, które stosuję z dobrym skutkiem oraz wnioskami; co robić dalej...

Przybliżony program warsztatów:

Sposoby oddziaływania pasożytów umysłu na psychikę ludzką.
„Eksperyment ZIEMIA" fakty historyczne, ezoteryczne i biblijne.
Realne zagrożenia życia jednostek narażających się strażnikom „systemu".
Nasza moc tworzenia, przyciągania i analizowania zjawisk fizycznych i duchowych.
Wyzwolenie od myśloświatów, kodów energetycznych, larw astralnych i obcych bytów.
Plejada sprzymierzeńców w duchowym rozwoju, techniki aktywizacji świetlistego pola.
Integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości, ponadczasowa pomoc samemu sobie.
Rytuał aktywacji mistrzowskiej sieci krystalicznej z poziomu ciała diamentowego.
Wskazówki na dalszą drogę; organizacja grupy wzajemnego wsparcia i ochrony.

W miarę możliwości zostaną też omówione filmy: „ONI żyją" i „Constantine"

Zalecana literatura autorów: Zecharia Sitchin, David Icke, Robert Monroe, Colin Wilson, Barbara Marciniak, Erich von Däniken, Arnold Mostowicz, Richard Bach, Rudolf Steiner.

Zdobyte podczas warsztatów umiejętności będą wystarczające do samodzielnego oczyszczania i uwalniania się od niechcianych połączeń energetycznych i natarczywych bytów, gonitwy myśli, lęków przed istotami demonicznymi oraz ludzkimi manipulacjami. Dogłębna analiza obecnej sytuacji na Ziemi poszerzy świadomość na istnienie wyrafinowanych metod ubezwłasnowolnienia ludzkich istot nie tylko w wymiarze fizycznym ale również w światach subtelnych, do których udajemy się po śmierci. Zdecydowanie wzrośnie nasza orientacja i możliwości oddziaływania na strukturę tych wszystkich światów.

Warsztaty przeznaczone są dla osób zrównoważonych wewnętrznie z doświadczeniem w pracy z energiami, jak również dla absolwentów kursu TANATOTERAPII i odprowadzania dusz u Brucea  Moena. Preferowane są osoby bez nałogów i innych połączeń demonicznych.

Prowadzący – Sebastian Minor: trener rozwoju osobistego, terapeuta od „beznadziejnych przypadków", pracujący z umierającymi i ich rodzinami, wieloletni propagator wiedzy o życiu po życiu, autor książki „Pupu w krainie życia po śmierci", aktywny pomocnik Mistrzów Wniebowstąpionych, pasjonat ekstremalnych sportów wodnych oraz buntownik duchowy.

Cena 350 od osoby

KONTAKT - organizator warsztatów WARSZAWA 19-20 kwiecień
Włodzimierz Osiński "Ars Libra" 501 504 673, mediamaker@neostrada.pl

KONTAKT - organizator warsztatów GDAŃSK 24-25 maj
Seweryn Ebertowski (+48) 500-508-565
e-mail:hakun@o2.pl www.gotaichi.com

KONTAKT - organizator warsztatów KRAKÓW (połowa czerwca)
Sylwia Heinrich, (+48) 603-97-45-69,
www.maitra.pl


Prowadzący:
Sebastian Minor (+48) 503-93-66-95
e-mail:ouma@o2.pl

Współprowadzący (Gdańsk, Kraków):

Seweryn Ebertowski wykładowca, trener szkoleniowy. Praktyk. Ekspert NLP. Adept zen. Posiada przeszło 20-letnią praktykę treningową. Specjalizuje się w treningu Tai Chi i treningach umysłu, medytacyjnych, mentalnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w udziale, organizacji, współorganizacji, współprowadzeniu i prowadzeniu kursów oraz warsztatów z w/w zakresu.  (+48) 500-508-565 e-mail:hakun@o2.pl

 

 


Wszelkie aktualności na: http://www.oum.fora.pl/kursy -wyklady-spotkania,3/

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2