Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczna ochrona dzieci

Szczególną troską otaczamy dzieci. Pragniemy wzmacniać ochronną tarczę wokół swych pociech, bo bardzo zależy nam na ich bezpieczeństwie. Czy wiesz, że kosmiczna ochrona dziecka zostaje zbudowana przez jego matkę już podczas ciąży? Na tę ochronę składają się bezwarunkowa miłość, radość, nadzieja, wdzięczność, przywiązanie.

Im bardziej kobieta cieszy się na swoje dziecko i kocha je bezwarunkowo, tym mocniejsza będzie jego ochrona.

Im matka jest bardziej związana z własną intuicją i wewnętrzną wiedzą, tym mocniejsze i silniejsze jest pole ochronne jej dziecka. Pod koniec artykułu znajdziesz klika poradników do mam spodziewających się dziecka, które pomogą rozwinąć jej naturalny potencjał do kreowania harmonijnej, przepełnionej miłością przestrzeni do rozwoju jej maleństwa.

Jeśli przyszła mama odczuwa potrzebę zwiększenia swojej osłony energetycznej, może ją wzmocnić amuletem ochronnym:

Amulety i talizmany ochronne

Runa Berkano
Runą szczególnie przyjazną kobietom w ciąży jest runa Berkano. Pomaga ona chronić ciążę i nowo narodzone dziecko.

Przyszła mama może wzmocnić się również energią pomarańczowego karneolu czy czerwonego jaspisu, które wzmocnią dwie pierwsze czakry: czakrę podstawy i czakrę krzyżową. Kwarc różowy i zielony awenturyn pięknie oczyszczą i wzmocnią czakrę serca.


Warto regularnie oczyszczać się z negatywnych energii poprzez okadzanie siebie i mieszkania dymem ze spalania białej szałwii. Jeśli przyszła mama odczuwa negatywny wpływ złych myśli otaczających ją osób i obawia się, że złe życzenia mogą jej zaszkodzić, może sięgnąć do gotowych już zestawów magicznych: Rytuału oczyszczania z przekleństw pospolitych mniejszego bądź większego zestawu, z olejkiem rytualnym oraz z Rytuału oczyszczania pomieszczeń.

Zestawy do rytuałów i zaklęćMAGICZNA OCHRONA DLA DZIECKA

Małe dziecko na początku nie ma jeszcze całkowicie ukształtowanego pola energetycznego (jeśli interesuje Cię sposób rozwoju aury, sięgnij do książki "Przebudzenie aury" bądź "Dłonie pełne światła" Ann Brennan), dlatego wciąż jest bardzo zależne od energii rodziców, a szczególnie od energii matki. Jeśli pole energetyczne rodziców jest silne, również silne jest pole energetyczne dziecka. Jeśli tak nie jest, a rodzice zostaną osłabieni atakiem energetycznym, odczuć to może dziecko, lub nawet przejąć negatywne skutki takiej agresji.

*Czerwona nitka i kokardka*

KokardaZ pewnością znasz zwyczaj przywiązywania czerwonej kokardki do wózeczka dziecka. Kolor czerwony ma ochronne działanie, odbija agresywne energie, podobnie jak popularny symbol Oko Horusa.

Istnieje też zwyczaj przywiązywania czerwonej nitki z czystej wełny lub bawełny do rączki noworodka. Zawiazuje się ją trzema supełkami. Jeśli nić się rozwiąże, na dziecko rzucono złe spojrzenie, jeśli się zgubi,3 rzucono na nie urok. Wtedy oczyszcza się pole energetyczne dziecka oraz jego rodziców, okadza się dom (na przykład dymem ze spalania białej szałwii), pości oraz odmawia modlitwy.

*Dzwoneczek*

Dziecko jest dodatkowo chronione dzięki dzwoneczkowi zawieszonemu w wózku. Dzwonek powinien wisieć również nad łóżeczkiem niemowlęcia oraz nad wejściem do domu. Dzwonki przyciągają pozytywną energię, a usuwają negatywną. W Feng Shui używa się ich powszechnie do przyciągania dobrych wibracji.

 

*Imię dziecka jego ochroną na całe życie*

Imię dla Twojego dzieckaNumerologiczny słownik imionOd momentu chrzcin dziecko otrzymuje dodatkową ochronę z energii swojego imienia, dlatego warto zastanowić sie nad tym, jakie imię nadajemy swojemu dziecku. Czasem imiona nadajemy na cześć starszych członków swojego rodu, lecz czasami samodzielnie szukamy odpowiedniego imienia.

Zdarza się, że od razu wiemy, jak ma nazwyać się dziecko, jednak jeśli mamy z tym problem, sięgnijmy do poradników, które pomogą w idealnym wyborze, np. do ksiażki Wojciecha Jóźwiaka "Imię dla Twojego dziecka. Rady astrologa".

Możesz również skorzystać z numerologii i sprawdzić, jaki potencjał z sobą niesie imię, które wybierasz dla dziecka, bądź zapisać je runami Wikingów. Właściwie dobrane imię będzie wspierać Twoje dziecko przez całe życie.

 

*Ochronne praktyki podczas chrztu dziecka*

Według przekazów poleskich szeptuch w dniu chrzcin z samego rana matka powinna obciąć pukiel włosów dziecka i starannie go przechowywać. Włosy te spala się, ale wyłącznie w sytuacji zagrożenia życia dziecka.

Aby zapewnić dziecku zdrowie i szczęście, jego mama po chrzcinach może powierzyć je opiece Matki Natury - zanieść jej w darze kieliszek wina i bochenek chleba i poprosić o otoczenie ochroną, szczęsciem i zdrowiem jej potomka. Treść takiej przykładowej modlitwy znajdziesz w książce "Magiczne kalendarium" Alli Chrzanowskiej.*Amulety ochronne*

Oto kilka amuletów, które będą chronić dziecko - są idealne do zawieszczenia w dziecinnym pokoju:

ANIOŁ - Pomyślność - Szczęście - Ochrona
Cena: 20,20 zł
Aniołek
Cena: 20,20 zł
Aniołek piktogram
Cena: 20,20 zł
Amulet ochrony dzieci
Cena: 12,02 zł
Taniej o: 8 %!
Amulet ochrony dzieci - drewniany
Cena: 8,99 zł
Taniej o: 10 %!

Runa Algiz ma silnie ochronne działanie. Przypisanym jej zwierzęciem jest łoś, sam kształt tej runy przypomina rogi łosia. Wyobraź sobie, jak zachowa się to zwierzę, gdy coś będzie chciało zaatakować jego potomka. Podobnie zadziała runa Algiz na nadawcę wszelkiej negatywnej energii w stronę Twojego dziecka.

Woreczek Ochrona dla dzieci
Cena: 14,55 zł
Taniej o: 3 %!
Kamienne serce z aniołem
 
Cena: 12,41 zł
Taniej o: 20 %!
Zegar ścienny z nadrukiem - anioł
 
Cena: 42,75 zł
Taniej o: 20 %!
Runa Algiz
Cena: 50,40 zł
Runa Algiz malowana na drewnie sosnowym
Cena: 49,00 zł

Starszym dzieciom możesz sprawić w prezencie wisiorek z podobizną Anioła.
Niech dziecko od najmłodszych lat ma świadomość nieustannej opieki swojego Anioła Stróża,
zaś wisiorek bądź figurka anielska będzie mu przypominać o anielskiej obecności.

Moneta Anielska - Amulet Anioła Stróża
Cena: 13,11 zł
Taniej o: 5 %!
Aniołek - zawieszka z kwarcu różowego
Cena: 30,30 zł
Łapacz snów kolorowy - Amulet
 
Cena: 15,20 zł
Taniej o: 5 %!
Aniołek
 
Cena: 20,33 zł
Taniej o: 5 %!
Biała figurka stojącego anioła 20cm
 
Cena: 41,26 zł
Taniej o: 20 %!

Zobacz: Figurki i amulety anielskie >>*Kryształy - naturalni przyjaciele dzieci*

Niezależnie od wieku dzieci odczuwają naturalne przyciąganie do kryształów i kamieni szlachetnych. Przyciąga je ich piękno, kształt, kolor oraz subtelna energia. Istnieje wiele kryształów, które są odpowiednie dla dzieci. Te nazywane kamieniami bębnowymi są dla nich najodpowiedniejsze, gdyż nie mają ostrych krawędzi lub kruchych części i są łatwe do przechowywania.

Oczywiście, w przypadku młodszych dzieci musimy uważać, by nie zadławiły podczas zabawy, lecz dla starszych dzieci kamienie naturalne są idealnymi towarzyszami w ich codziennych życiowych odkryciach.


Oto kilka przykładów kamieni naturalnych idealnych dla dzieci:

Ametyst
Ametyst
podoba się dzieciom ze względu na jego głęboki, fioletowy kolor. Ten kamień ma działanie uspokajające i spokojną energię, która wspaniale nadaje się dla dzieci.

Ametyst jest znany jako kamień duchowości, wzmacnia stabilność, siłę i wewnętrzny spokój. Ametyst zapewnia jasne myśli, zwiększa intuicję i zrozumienie. Pomaga w uspokojeniu umysłu, przez co zmniejsza stres i pozwala na spokojny sen, wystarczy, że umieścisz ametyst w ochronnym woreczku i schowasz go dziecku pod poduszkę.


AwenturynZielony awenturyn pomaga dzieciom w zachowaniu pozytywnego nastawienia do życia. Przynosi radość, szczęście i spokój emocjonalny, wzmacnia zdrowie i dobre samopoczucie.

Awenturyn wzmacnia odczuwanie współczucia i empatię, uspokaja gniew. Stymuluje umysł, pobudza kreatywność, motywację i niezależność. Dodatkowo chroni przed negatywnym oddziaływaniem energii elektromagnetycznej.


Agat
, czy w postaci kamieni będbnowych, czy cienkich plastrów, występuje w wielu kolorach, ale jest również często barwiony na jaskrawe kolory, które bardzo podobają się dzieciom.

Agat jest kamieniem siły i odwagi. Jest odpowiednim kamieniem dla dzieci, ponieważ pomaga im ustabilizować emocje i energię fizyczną. Wspiera też proces akceptacji siebie i dostrzeganie prawdy. Pomaga wyeliminować negatywną energię, oddziałuje kojąco i uspokajająco na umysł, ciało i ducha.

Karneol


Karneol
jest z rodziny agatów i przybiera barwy od pomarańczowego do głębokiej, ciemnej czerwieni. Karneol pozwala dzieciom zwiększyć ich koncentrację i pewność siebie.

Jest doskonały do pobudzania kreatywności. Karneol wspomaga koncentrację i pozwala ufać sobie i swoich spostrzeżeniom.

Kryształ górski

 

Przezroczysty kryształ górski jest najczęstszą kryształu, a zatem jest dobrym wyborem na pierwszy kryształ dla dziecka. Kryształ górski zapewnia klarowność myślenia i świadomości. Jest to również kamień z silną uzdrawiającą mocą.

Kryształ górski pobudza ciało i umysł. Łączy się z wyższą jaźnią i usuwa negatywne emocje. Poproś dziecko, by często opłukiwało go pod chłodną wodą z kranu, bo kryształ górski przyjmuje na siebie szkodliwe energeie i promieniowanie i warto go często z nich oczyszczać.

Kwarc różowy

Kwarc różowy
jest pięknym różowym kamieniem o bardzo łagodnej energii. Ta delikatna energia pomaga dzieciom nauczyć się bezwarunkowej miłości, przebaczenia i współczucia. Sprzyja tworzeniu harmonii w związkach i pomoże dzieciom wyrazić swoje emocje. Tygrysie oko

Kwarc różowy przynosi głębokie uzdrowienie wewnętrzne, zwiększa poczucie miłości, zaufania, poczucia własnej wartości i pewności siebie.Tygrysie oko
to wspaniale błyszczący kamień, mieniący się w odcieniach brązu i złota nicznym tygrysia sierść. Bardzo podoba się dzieciom!

Tygrysie oko doda dzieciom ufoności, siły, odwagi, zapewni ochronę i powodzenie. Wyostrza zmysły, pobudza intuicję i pomaga dziecku być praktycznym i skupionym. Wyostrza postrzeganie i wiedzę, pomagając w odpowiednim podejmowaniu decyzji.
 

Kryształy i kamienie szlachetne


Dobrym sposobem, by dziecko mogło dostroić się do energii kryształów, jest włożenie ich do woreczka i schowanie pod poduszkę starszego dziecka lub pod łóżeczkiem maluszka. Niektóre kryształy mają uspokajającą energię, która może pomóc dziecku w zaśnięciu.

Wiele dzieci lubi trzymać swoje kryształy w torebce, w kieszeni lub w specjalnym pudełku. Dzieci wiedzą, kiedy należy zmienić kryształy lub zaprzestać ich używania i samodzielnie dobierają je do swoich potrzeb, wybierając te, które najbardziej im się podobają w danym momencie.

 RYTUAŁY OCZYSZCZAJACE

Gdy z trudnego do określenia powodu dziecko nagle zaczyna marudzić, a nawet chorować, i jego dziwne zachowanie nie ulega zmianie, warto oczyścić je z negatywnych energii.

*Rytuał obmycia dla dziecka*

Rytuał obmycia zawsze przeprowadzany jest przez kobietę, najlepiej przez matkę, ale jeśli nie jest to możliwe, mogą zastąpić ją babcia czy ciocia. Potrzebne jest, by kobieta włożyła dłuższą spódnicę lub fartuch z płótna lub bawełny w jasnym kolorze. Oprócz tego potrzebna jest naładowana energetycznie woda. Wlej ją do miseczki.

1. Stań wyprostowana, poczuj pod stopami kontakt z Matką Ziemią. Wdychaj świadomie światło i miłość.

2. Przytrzymaj dłonie nad wodą. Powiedz: "Niechaj cząsteczki wody naładują się miłością i światłem pra-Matki. Teraz."
Poczuj, że tak się staje.

3. Ujmij dziecko prawą ręką, a lewą dłonią obmuj jego twarz, ręce i jeśli Ci to odpowiada, również jego stopy.
Powiedz: "Obmywam Cię, moje dziecko, oczyszczajacą siłą pra-Matki. Niechaj znikną z Cibie wszystkie negatywne energie, magiczne ataki oraz trucizny. Teraz. Niechaj Twoje ciało  i pole energetyczne wypełnią się pozytywną energią pra-Miłości. Teraz!"

4. Następnie osusz dziecko wewnętrzną stroną spódnicy lub fartucha, który masz na sobie.
Powiedz: "Jesteś wolny, miłość Cię strzeże. Jesteś całoscią, miłość Cię uzdrawia. Teraz i na wieki jesteś uzdrowiony i podlegasz ochronie. I tak jest. Moje słowo jest prawem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję."Powyższy rytuał pochodzi z książki Lumiry "Rytuały ochronne na klątwy i uroki". Znajdziesz w niej również treści medytacji dla matki i ojca, które pomogą im wzmocnić energetyczną ochronę dziecka, a także medytację, dzięki której taką opieką można objąć dziecko, które nie może być wychowywane przez rodzoną matkę.

 

Rytuały ochronne na klątwy i urokiOczyszczanie woskiem i jajem*Oczyszczanie woskiem i jajem*

Oczyszczanie woskiem i jajem należy do ludowych terapii i nie jest skomplikowane, więc jeśli okaże się, że bedziesz musiał do tego sięgnąć, książka Oczyszczanie woskiem i jajem dokładnie objaśni Ci sposób, w jaki to wykonać.

Oczyszczanie woskiem i jajem jest kompletnym systemem uzdrawiania stosowanym przy wszelkich chorobach ciała, duszy i umysłu.

Rytuał oczyszczania jajem zdejmuje złe uroki i pozwala pozbyć się dręczących dolegliwości. Natomiast oczyszczanie woskiem pomaga uwolnić się od wszystkich złych emocji, nałogów, podświadomych lęków i dodatkowo wzmacnia psychikę i harmonizuje ciało energetyczne. Naturalny wosk pszczeli znajdziesz pod linkiem TUTAJ >>

 

*Oczyszczająca kąpiel z ziołami*

Bardzo skuteczną metodą oczyszczania energetycznego jest omywanie lub kąpiel w wodzie z wywarem ostrożenia warzywnego, zwanego czarcim zielem. Roślina ta od dawna była stosowana przy pozbyciu się i odrzucaniu czarów, klątw i uroków. Należało się wykąpać w wodzie, do której wlewano napar z czarciego żebra, dodawano 3 szczypty soli i wodę święconą. Jeżeli na człowieka był rzucony urok to po kąpieli woda powinna być zabrudzona i mętna. Wylewano taką wodę na rozstajach dróg lub w odludnym miejscu aby „uroki” nie przeszły na innych.

By otrzymać napar 1 łyżka ziela zalewamy 1 szklanką wrzątku i parzymy ok.15 minut.  Taki wywar wlewamy do wanny i znaurzamy w niej dziecko lub obmywamy nim jego buzię, rączki i nóżki.


Zobacz również: Zioła do oczyszczania energetycznego >>*MAGICZNA POMOC NA KOSZMARY SENNE*

W przypadku dzieci koszmary senne mogą stanowić spory problem. Dzieci są bardzo wrażliwe na atmosferę, jaka panuje w domu, ponieważ są silnie energetycznie połączone z obojgiem rodziców. Nawet gdy ci starają się ukryć jakiekolwiek przejawy dysharmonii, dzieci na peawnym poziomie i tak ją wyczują i zwykle będą ją przeżywać w swoich snach. Rozmowa z dzieckiem o jego koszmarach przynosi korzyści wszystkim zaangażowanym.

W dziecięcych koszmarach mogą również pojawiać się lęki, które dziecko przyniosło ze sobą z poprzednich wcieleń. W takim przypadku warto podjąć działania służące złagodzeniu koszmarów i pomóc dziecku je zrozumieć na tyle, na ile to możliwe. Jeśli się tym nie zajmiemy, u dziecka może pojawić się lęk przed zaśnięciem, co doprowadzi do jeszcze poważniejszych problemów.

Saszetki ziołowe, poduszki do spania oraz specjalne zapachy są bardzo skuteczne w przypadku dzieci, ponieważ uspokajają je i zapewniają im spokojny sen. Pomagają również dzieciom rozmawiać otwarcie o tym, czego doświadczyły w trakcie snu, dzięki czemu możemy odkryć przyczynę ich koszmarów. Pisze o nich Ted Andrews w książce "Alchemia snów".

Oto zioła, które pomagają w przypadku koszmarów sennych:

Zioła na koszmary

Opis działania powyższych ziół znajdziesz na CzaroMarowym blogu TUTAJ >>*Wspomnienia z poprzednich wcieleń*

Dzieci po urodzeniu nie tracą całkowicie dostępu do wymiaru, który dla dorosłych często jest niedostrzegalny. Czasami są w stanie przypomnieć sobie poprzednie egzystencje, wspomnienia z ich poprzednich wcieleń. Rodzice mogą ich opowieści traktować jako fantazje, chociaż nie zawsze są to zmyślone rzeczy, lecz rzeczywistość, która nie jest dla wszystkich dostępna.

Jeśli interesuje Cię ten temat, sięgnij do książki Wspomnienia nieba. Znajdziesz w niej wspomnienia najmłodszych dzieci, które całkiem niedawno przyszły na świat i wiedzą więcej, niż my, na przykład:

Wspomnienia nieba

Lektura książki "Wspomnienia nieba" daje wiele do myślenia, polecam ją nie tylko świeżo upieczonym rodzicom, ale każdej osobie, która pracuje nad rozwojem swojej duchowości. Zdecydowanie chwyta za serce i sięga wprost do wnętrza duszy.PORADNIKI DLA RODZICÓW

Oto tytuły, które polecamy dla przyszłych rodziców, zaś dla mam w szczególności:

Blogosławiony stan umysłu - Karolina Piotrowska
Cena: 31,92 zł
Taniej o: 20 %!
Joga na czas ciąży i porodu - Guerra Dorothy
 
Cena: 12,90 zł
Taniej o: 63 %!
Fajna mama - Alicia Silverstone
 
Cena: 44,93 zł
Taniej o: 25 %!
Intuicyjne rodzicielstwo - Margaret Stephenson-Meere
Cena: 30,33 zł
Taniej o: 20 %!
Duchowy świat dzieci - Maunz Mary Ellen
Cena: 12,90 zł
Taniej o: 63 %!

Są tu również książki, które pomogą Ci wychować pociechę na szczęśliwego i spełnionego człowieka:

Czy dzieci powinny wierzyć w Boga - Lisa Miller
Cena: 31,92 zł
Taniej o: 20 %!
Joga dla całej rodziny - Joanna Jakubik-Hajdukiewicz
Cena: 22,43 zł
Taniej o: 25 %!
Zrozumieć malucha - Tovah P. Klein
 
Cena: 26,18 zł
Taniej o: 25 %!
Kalosze pełne kijanek - Sampson Scott
 
Cena: 31,92 zł
Taniej o: 20 %!
Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych - Biblis Monika, Dudek  Magdalena
Cena: 35,47 zł
Taniej o: 21 %!


*Medytuj ze swoim dzieckiem!*

Uważność i spokój żabki
Gdyby każdego ośmiolatka na tej planecie nauczono medytacji, wyeliminowalibyśmy
przemoc na świecie w ciągu jednego pokolenia

– Dalaj Lama.

Uważność i spokój żabki to pierwsza książka o medytacji dla dzieci. Po co dzieciom ćwiczenia uważności? Współczesne dzieci atakowane są wielką ilością bodźców: gry, smartfony, tablety i inne rozpraszacze wpływają znacząco na ich umiejętność koncentrowania się. Są równie zestresowane, co dorośli.

Wypróbuj medytacji z dzieckiem! Dzieci przepadają za tymi chwilami wyciszenia i spokoju. Nauczywszy się je wykonywać, same chętnie sięgają po to narzędzie, kiedy ogarniają je trudne emocje. Opanowanie tej sztuki to ogromny kapitał, który procentuje im przez całe życie.

Płyty CD towarzyszące książce zawierają 11 ćwiczeń (czas trwania całości – 1 godzina), do których głosu użyczyła Agnieszka Marszałek – certyfikowany nauczyciel uważności MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) i trener rozwoju osobistego, nauczycielka i muzykolog, a nade wszystko niezwykle ciepła osoba ze wspaniałym, aksamitnym głosem.*Ekologiczne produkty dla dieci i niemowląt*

CzaroMarowy dział Dla Dzieci został stworzony z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Zebraliśmy produkty, które sprawią, że dzieciństwo stanie się jeszcze bardziej bajkowe i kolorowe, a opieka nad maluszkami łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Ekologiczne nowości dla dzieci i niemowląt

Młodzi rodzice znajdą u nas ekologiczne pieluszki, przyjemne w dotyku kocyki i poduszki, naczynia i sztućce przystosowane do małych rączek, bezpieczne zabawki rozwijające zmysł wzroku, dotyku, koordynację wzrokowo-ruchową, milusińskie pluszaki i przytulanki, biodegradowalne nocniki, ubranka wykonane z bawełny organicznej, dodatki do wózka, które ułatwią życie każdemu rodzicowi i wiele pomysłowych gadżetów odpowiednich do delikatnych małych rączek.Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Twojego dziecka!

Jako że wszyscy jesteśmy połączeni na wyższym poziomie Stworzenia i świadomości, jest ono również naszą przyszłością.
Niech będzie to Przyszłość, która nas wszystkich zachwyci!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2