Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

19.05-01.06 Warszawa LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU

LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU

Uzdrowiciel Adel w Polsce

Wykład, warsztat i sesje prowadzi
uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Egiptu

19 maja - 1 czerwca w Warszawie


Po raz piąty w Polsce!

Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.
 

LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU - wykład
24 maja (wtorek) 19.00-20.30
Siedziba Akademii Ducha, ul. Kleczewska 114 (metro Stare Bielany)
wstęp: 30 zł
 

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłym uzdrowicielem, którego dar uzdrawiania jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Adel podzieli się wiedzą - o magicznej mocy naturalnych olejków i ziół - sięgającą czasów Starożytnego Egiptu! To już piąta wizyta Adela w Polsce, ale po raz pierwszy organizujemy wykład, na który serdecznie zapraszamy.

 Wykład będzie tłumaczony z angielskiego na polski.
Ograniczona liczba miejsc, max 20 osób. Udział tylko na zapisy.
Zapisy na wykład: dora@akademiaducha.pl


LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU, warsztat 28-29 maja

Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny jak cynamon, kmin, kadzidło, mirrę, czosnek i szereg innych a kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne.  Z czasów starożytnych pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. W tamtych czasach pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi. Znano też  czakry i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.

Warsztat obejmuje:

  • zagadnienia związane z medycyną starożytnego i tradycyjnego Egiptu - m.in. specjalne mieszanki ziół, naturalne olejki, esencje zapachowe dla poprawy zdrowia fizycznego oraz olejki duchowe do oczyszczania i wzmacniania aury;
  • centra energetyczne  człowieka oraz metody ich wzmacniania przy pomocy określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i wewnętrznie;
  • medytacja jako sposób na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu;
  • inkarnacja, reinkarnacja, guru;
  • medytacje mistyków sufi;
  • duchowe porady
  • ćwiczenia gimnastyczne;
  • czas wolny na pytania uczestników;
  • dodatkowo indywidualne bezpłatne sesje oczyszczające i otwierające czakrę Trzeciego Oka, które odbędą się po warsztacie w sobotę i w niedzielę.


Relacje z warsztatu:
Iwona:  przeczytaj relację Iwony TUTAJ >>
Bożena: przeczytaj relację Bożeny TUTAJ >>
 

Wywiad Niezależnej Telewizji z Adelem (polskie napisy):

Zdjęcia: galerię zdjęć obejrzysz TUTAJ >>

Opłata standardowa: 590 zł, przy wpłacie zaliczki 150 zł.
Osoby powtarzające: 340 zł


UZDRAWIAJĄCE SESJE,  19 maja - 1 czerwca

Na początku sesji jest wstępna rozmowa, w trakcie której pacjent opowiada o swoich problemach fizycznych/emocjonalnych a Adel od razu dzieli się swoimi odczuciami i wglądami. Następnie na stole do masażu robi zabieg oczyszczający Ciało, Umysł i Duszę. Na początku śpiewa suficką modlitwę z intencją uzdrowienia. Potem w  zależności od potrzeb wykonuje: energetyczny zabieg harmonizujący czakry  i/lub masaż fizyczny barków, pleców, nóg, rąk i/lub zabieg refleksologiczny głowy lub stóp i/lub zabieg oczyszczający ciało z negatywnych podłączeń. Na końcu sesji udziela praktycznych i konkretnych porad w jaki sposób w codziennym życiu zachować dobre zdrowie fizyczne, emocjonalne i wysoki poziom energii.
 
Adel intuicyjnie czuje skąd pochodzi przyczyna danego problemu. Widzi  też podłączone różnego rodzaju obce energie i potrafi je usunąć. Mówi o mocy wybaczania, o akceptacji sytuacji życiowych, będącymi lekcjami naszej Duszy oraz o życiu Tu i Teraz. Potrafi wyczuć zaburzenia energetyczne w ciele fizycznym, pracuje z nimi na poziomie fizycznym i energetycznym. Doradza w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje ciało fizyczne i emocjonalne poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, naturalne zioła/maści, olejki, rytuały, odpowiednią dietę, Podczas zabiegu Adel stosuje wyłącznie naturalne produkty z Egiptu takie jak olejki do masażu i do aury oraz maści, które sam przygotowuje z energią swojej modlitwy.

Opłata: 240 zł bez tłumaczenia, 300 zł z tłumaczeniem. Sesja trwa do 2 godzin.


Adel el AtaraAdel el Atara urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. W Luksorze prowadzi Centrum Umysłu, Ciała i Duszy.

Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej i z pedagogiki w we Francji, w 2014 obronił w Paryżu z wyróżnieniem pracę doktorską z medytacji w literaturze francuskiej; skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 18 lat uczy francuskiego w szkołach w Luksorze.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp.


Zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528

Pełna informacja: TUTAJ >>
 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2