Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

11-22.09. Warszawa, UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU

Zapraszamy na warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU

Warsztaty Shirlie
Prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii
11 - 22 września w Warszawie

ShierlieShirlie to duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom.

Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), "Głos Ciszy" i autobiografii "Śpiewające Serce". Nagrała płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i inne (książka i płyty są dostępne u organizatorki Agnieszki).

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii; uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji; podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości.

PROGRAM:
 

18 września (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), godz. 18.30-20.00. Na zapisy.
19 września (sobota) warsztat DŹWIĘKI HARMONII, godz. 10.30-17.30
20 września  (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU, godz. 10.30-17.30
Indywidualne konsultacje w wybranych dniach o godz. 10.30 lub o 12.30.

 


UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.
 


Warsztat DŹWIĘKI HARMONII

Shirlie poprowadzi szereg praktycznych ćwiczeń i medytacji, które będą wspierać proces Twojego powrotu do Harmonii na poziomie duszy i ciała. Przy pomocy dźwięku swojego głosu, który jest najbardziej naturalną metodą uzdrawiania, połączysz się z energią witalną Ziemi i będziesz oddychać w harmonii z każdą formą życia na Ziemi. Następnie zrównoważysz pracę półkul mózgowych i uwolnisz się od obciążających wzorców. Kolejne medytacje pomogą Tobie w osiągnięciu Harmonii na każdym poziomie. To będzie weekend bardzo głębokich zmian zarówno fizycznych (na poziomie DNA), jak i duchowych.

W trakcie warsztatu przy pomocy prostych technik:

 • z powrotem dostroisz się do wibracji Harmonii;
 • uwolnisz stres, napięcia, stare wspomnienia i wzorce;
 • połączysz się w harmonii z Matką Ziemią i Wszechświatem;
 • zrównoważysz swoją męską i żeńską energię;
 • oczyścisz i doeneregetyzujesz ciało fizyczne oraz czakry;
 • wprowadzisz harmonię to ciała, organów wewnętrznych i DNA;
 • połączysz się z nowym DNA, rozwibrujesz go i wyślesz jego energię do całego ciała;
 • otworzysz się na wewnętrzną intuicję i wibrację swojej uzdrawiającej mocy;
 • doświadczysz siebie jako pełnej pozytywnej energii Świetlistej Istoty.

UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie.

Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, Prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele.

Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość...


INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Pierwsza sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób  usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi).

Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden


INFORMACJE DODATKOWE:

Opłaty:

 • Jeden dzień warsztatów: 290 zł/; dwa dni: 490 zł (zamiast 580 zł).
 • Kąpiel w dźwięku: 45 zł.
 • Konsultacja ok. 2 godzinna - bez tłumaczenia: 290 zł, z tłumaczeniem: 350 zł.


Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , 501 625 528

Pełna informacja znajduje się TUTAJ >>
http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/757-uzdrawiajaca-sila-dzwieku.html

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2