Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Talizman Dobrobytu na sabat Lammas

Jako propozycję na osobisty rytuał na święto Lammas mamy dla Ciebie opis wykonania Talizmanu Dobrobytu. Do nocy z 31 lipca na 1 sierpnia jest jeszcze sporo czasu, zdążysz się więc zapoznać z opisem jego wykonania i przygotować składniki, które będą do tego potrzebne.

Postaraj się zdobyć świecę w kolorze przypisanym świętu Lammas: złotym, żółtym, zielonym lub brązowym i zapal ją w trakcie przygotowywania talizmanu.

     Akcesoria przydatne do celebrowania sabatu Lammas znajdziesz TUTAJ >>


* Talizman Dobrobytu na sabat Lammas *

1. Aby stworzyć Talizman Dobrobytu, musisz najpierw zdecydować, z jakiego materiału go wykonać. Lammas jest blisko związany z energiami ziemskimi, możesz więc zdecydować się na wyrób talizmanu z gliny modelarskiej, modeliny lub ciasta.

Możesz zrobić własną modelinę twardniejącą w piekarniku:

  • zmieszaj dwie jednostki mąki z jedną jednostką soli,
  • dolej do tego dość wody, by zagnieść ciasto,
  • dodaj po łyżeczce odrobinę oleju roślinnego, by ciasto nie kleiło się do rąk.

Na Twój talizman wystarczy niewielka ilość tak powstałego „ciasta”, pół szklanki w zupełności wystarczy.

2. Zanim zaczniesz formować talizman, zdecyduj, czy chcesz do niego dodać jakieś zioła czy olejki, co polecamy jak najbardziej! Możesz dosypać do bazy talizmanu:

  • cynamonu, który jest związany z energiami solarnymi, dostatkiem, mocami magicznymi i szczęściem;
  • rozmarynu, innego zioła słonecznego, związanego z powodzeniem.

Więcej ziół przyciągających pieniądze znajdziesz w artykule na CzaroMarowym blogu: Zioła zapewniające dostatek >>

3. Po dodaniu do bazy talizmanu odrobiny ziół czy olejków, wyrabiaj ją palcami, myśląc jednocześnie nad tym, jak nowe energie wkraczają w ziemskie energie tego, co za chwilę stanie się Twoim talizmanem.

Zodiakalny symbol Lwa4. Uformuj masę w mały krążek, o średnicy najwyżej pięciu do siedmiu centymetrów. Użyj wykałaczki do wyrycia wizerunku lwa na jego powierzchni. Jeśli masz talent plastyczny, nie ograniczaj się, i spróbuj narysować na talizmanie postać tego słonecznego zwierzęcia! Spokojnie jednak możesz narysować na nim symbol zodiakalny znaku Lwa, który jest astrologicznym władcą święta Lammas.

Symbol Lwa pomoże Ci zsynchronizować energię z prądem lata tak, by rzeczy których pragniesz, mogły łatwiej do Ciebie zmierzać.

Lew

Nad lwem narysuj symbol żołędzia, tradycyjny znak bogactwa i powodzenia. Wokół lwa dodaj jeszcze symbole dolara, jabłek czy dowolne inne, które kojarzą Ci się z bogactwem i dobrobytem.

Pomyśl jeszcze o innych symbolach, które chciałbyś umieścić na talizmanie. Możesz dodać swoje inicjały, szczęśliwą liczbę, słowo „bogactwo” – wszystko, co pomoże dostroić Twój talizman do jego przeznaczenia.

5. Następnie połóż talizman na blasze do pieczenia z nieprzywierajacą powłoką i piecz w piekarniku w 135 stopniach C do czasu, aż stwardnieje. W zależności od rozmiaru i twardości talizmany może to zająć od 20 do 45 minut, miej więc na niego oko i wyjmij go, gdy będzie gotowy. Pozwól mu ostygnąć przed zdjęciem z blachy.

6. Kiedy talizman ostygnie, zainicjuj jego działanie. Wynieś talizman na słońce. Stwórz okrąg z monet, żołędzi, jabłek czy innych symboli bogactwa, którymi dysponujesz i stań w jego środku z talizmanem w ręku. Pozwól Słońcu go oświetlać. Powtórz trzy razy słowa:

Mocą Lugha, Słońca i letniego nieba,
Pieniędze, bogactwa, do mnie przyjść wam trzeba!

7. Twój Talizman Dobrobytu jest teraz gotowy do działania. Noś go przy sobie przez cały sierpień, by przyciągnąć więcej bogactwa.Więcej zaklęć i rytuałów na święto Lammas znajdziesz  w książce „Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw”.

 

Lammas

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!