Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

27.05 - 08.06 w Warszawie warsztat i sesje Adela el Atara

LECZNICZA WIEDZA
STAROŻYTNEGO EGIPTU

Uzdrowiciel w Polsce
Warsztat i sesje prowadzi uzdrowiciel sufi Adel el Atara z Egiptu
27 maja - 8 czerwca w Warszawie
Po raz czwarty w Polsce!

Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.

LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU, 30-31 maja

Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny jak czosnek, cynamon, kmin, kadzidło, mirrę i szereg innych a kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne.  Z czasów starożytnych pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. W tamtych czasach pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi. Znano też  czakry i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.

Warsztat obejmuje:

  • Zagadnienia związane z medycyną starożytnego i tradycyjnego Egiptu - m.in. specjalne mieszanki ziół, naturalne olejki, esencje zapachowe dla poprawy zdrowia fizycznego oraz olejki duchowe do oczyszczania i wzmacniania aury;
  • Centra energetyczne  człowieka oraz metody ich wzmacniania przy pomocy określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i wewnętrznie;
  • Medytacja jako sposob na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu;
  • Wykład o inkarnacji, reinkarnacji, guru;
  • Medytacje mistyków sufi;
  • Duchowe porady;
  • Ćwiczenia gimnastyczne;
  • Czas wolny na pytania uczestników;
  • Dodatkowo indywidualne bezpłatne sesje oczyszczające i otwierające czakrę Trzeciego Oka, które odbędą się po warsztacie w sobotę i w niedzielę.

Uwaga! Na hasło CZARYMARY otrzymasz 100 zł zniżki na udział w warsztacie!

Relacje  z warsztatu:


Zdjęcia: zobacz galerię TUTAJ >>

Opłata z rabatem: 490 zł przy wpłacie zaliczki 150 zł do 15 kwietnia.     
Opłata standardowa: 590 zł przy wpłacie zaliczki 150 zł po 15 kwietnia.
Osoby powtarzające: 290 zł
 

UZDRAWIAJĄCE SESJE,  27 maja - 8 czerwca

Na początku sesji jest wstępna rozmowa, w trakcie której pacjent opowiada o swoich problemach fizycznych/emocjonalnych a Adel od razu dzieli się swoimi odczuciami i wglądami. Następnie na stole do masażu robi zabieg oczyszczający Ciało, Umysł i Duszę. Na początku śpiewa suficką modlitwę z intencją uzdrowienia. Potem w  zależności od potrzeb wykonuje: energetyczny zabieg harmonizujący czakry  i/lub masaż fizyczny barków, pleców, nóg, rąk i/lub zabieg refleksologiczny głowy lub stóp i/lub zabieg oczyszczający ciało z negatywnych podłączeń. Na końcu sesji udziela praktycznych i konkretnych porad w jaki sposób w codziennym życiu zachować dobre zdrowie fizyczne, emocjonalne i wysoki poziom energii.
 
Adel intuicyjnie czuje skąd pochodzi przyczyna danego problemu. Widzi  też podłączone różnego rodzaju obce energie i potrafi je usunąć. Mówi o mocy wybaczania, o akceptacji sytuacji życiowych, będącymi lekcjami naszej Duszy oraz o życiu Tu i Teraz. Potrafi wyczuć zaburzenia energetyczne w ciele fizycznym, pracuje z nimi na poziomie fizycznym i energetycznym. Doradza w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje ciało fizyczne i emocjonalne poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, naturalne zioła/maści, olejki, rytuały, odpowiednią dietę, Podczas zabiegu Adel stosuje wyłącznie naturalne produkty z Egiptu takie jak olejki do masażu i do aury oraz maści, które sam przygotowuje z energią swojej modlitwy.

Opłata: 220 zł bez tłumaczenia, 280 zł z tłumaczeniem. Sesja trwa do 2 godzin.


Adel el Atara urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z żoną i trójką dzieci pod Luksorem a w samym mieście prowadzi Centrum Umysłu, Ciała i Duszy. Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), w czerwcu 2014 obronił w Paryżu z wyróżnieniem pracę doktorską z medytacji w literaturze francuskiej; skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 18 lat uczy francuskiego w szkołach w Luksorze.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp.

Zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, kom. 501 625 528

Pełna informacja dostępna jest TUTAJ >>

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2