Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Urodziny Doreen Virtue! Jej książki teraz aż 25% taniej

Dnia 29.04 Doreen Virtue, jasnowidząca znawczyni anielskich wymiarów, obchodzi urodziny.
Z tej okazji kilka jej świetnych, bestsellerowych tytułów przez 7 dni (od 29.04 do 06.05) zamówisz aż 25% taniej!


Doreen VirtueDamy o wiek się nie pyta :) Jednak urodziny Doreen są świetną okazją do poznania jej oraz książek jej autorstwa. Przekaże Ci w nich swoją wiedzę zdobytą z życiowego doświadczenia oraz kontaktu z aniołami i duchowymi przewodnikami. Jej słowa - przepełnione światłem, które promieniuje od każdego Posłańca Światła - są balsamem dla wrażliwej duszy, który pomaga uporać się z problemami i rozwijać na duchowej ścieżce.

Szczególnie polecamy Ci najnowszą NOWOŚĆ: książkę Doreen: "Anielski sennik".

Premiera książki ANIELSKI SENNIK już 11.05 - teraz też 25% taniej!

Anioły czesto przekazują nam swoje wskazówki poprzez sny. Dzięki temu przewodnikowi nauczysz się odczytywać wiadomości przekazywane przez anioły i przewodników sennych.

Anielski sennik - Doreen Virtue, Melissa Virtue
Cena: 25,42 zł
Taniej o: 15 %!
Ziemskie Anioły - Doreen Virtue
Cena: 29,66 zł
Taniej o: 15 %!
Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii - Doreen Virtue
Cena: 31,92 zł
Taniej o: 20 %!

CudzyslowAnielski poradnik oczyszczania zarówno duchac jak i ciała. Każdy znajdzie coś dla siebie! Napisana zrozumiałym dla każdego językiem przez cudowną anielską duszę (polecam również karty anielskie Doreen Virtue). Książka, do której się wraca. SZCZERZE POLECAM!!! - recenzja Hanny S. o książce "Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii".

Uzdrawianie duszy i ciała
Cena: 27,92 zł
Taniej o: 20 %!
Zachcianki pod kontrolą - Doreen Virtue
Cena: 31,92 zł
Taniej o: 20 %!
Anielska dieta
Cena: 19,92 zł
Taniej o: 20 %!

CudzyslowTa książka pozwala na zagłębienie się w przeżycia, które blokują radość w życiu. Nie każdy jest gotów na samodzielne zmierzenie się z informacjami, które wracają i budzą różne emocje. Dla mnie ta książka jest ważna, bo pozwoliła mi zmierzyć się z moimi własnymi demonami przeszłośći i przypomnieć sobie wydarzenia, które blokują, a raczej blokowały mój osobisty rozwój. Teraz puszczam i uzdrawiam wszystkie lęki. Polecam zdecydowanie :) - słowa Moiki K. o książce "Uzdrawianie duszy i ciała".

Ciepłych recenzji CzaroMarowych Klientów o książkach Doreen Virtue jest znacznie więcej.
Są one najlepszą rekomendacją dla twórczości tej cudowej autorki.

Jeszcze kilka słów o naszej jubilatce: Doreen Virtue jest doktorem psychologii. Obdarzona jest darem jasnowidzenia i przez całe życie pracuje ze sferą anielską, czego owocem jest wiele międzynarodowych bestsellerów. Nim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat, udzielając konsultacji psychologicznych. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia. Ostrzegł ją wtedy anioł. Od tamtej pory rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami.

Zdobyła na Uniwersytecie Chapmana dwa dyplomy z zakresu psychologii doradczej oraz tytuł doktora filozofii na uczelni California Coast University. Prowadzi warsztaty dla osób chcących nawiązać kontakt z aniołami oraz cotygodniową audycję w radio. Wydała kilkanaście książek i wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami.

Zobacz więcej

Poznaj książki Doreen Virtue, zachwyć się kartami jej autorstwa
- przyjmij zaproszenie do świata anielskich energii!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2