Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ostara. Rytuały, zaklęcia i przepisy na równonoc wiosenną

Koniec zimy już blisko: w nocy z 20 na 21 marca będziemy celebrować nadejście wiosny! Przedstawiamy Ci nowość, dzięki której poznasz wiele magicznych rytuałów i sposobów na świętowanie wiosennego przesilenia. Otwiera ona magiczną serię "Sabaty" z rytuałami i zaklęciami dla współczesnych czarownic.

Nowość!
Ostara
Rytuały, przepisy i zaklęcia na
przesilenie wiosenne


OstaraBez względu na to, czy jesteś praktykującym religię Wicca, neopogaństwo, czy po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci świętować nadejście wiosny!
 
Ten zwięzły podręcznik zawiera:
  • Wiedzę o dawnych oraz współczesnych sposobach celebrowania Ostary;
  • Praktyczne zabiegi magiczne pozwalające odnowić moc oraz pasję do życia i rozwoju, między innymi: zaklęcia, inwokacje, wróżby, medytacje;
  • Dokładny opis rytuałów świątecznych;
  • Wiosenne przepisy i receptury kulinarne; 
  • Pomysły na rękodzieło, które wyzwoli kreatywność Twoją oraz Twoich bliskich i pomoże Wam uczcić nadejście wiosny!
 
To pierwsza książka z magicznej serii,
jakiej jeszcze nie było na polskim rynku!

Zamów książkę Ostara

Tulipany

 

Bez względu na to, czy jesteś praktykującym religię Wicca, neopogaństwo, czy po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci świętować nadejście wiosny!

Ostara to nie tylko odrodzenie przyrody i istotny czas dla natury, to także jeden z najważniejszych okresów w roku także dla nas: dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany do swojego życia, rozpocząć wszystko na nowo i realizować kolejne pomysły.

Książka Ostara pozwoli Ci nie tylko zrozumieć, jak to święto wpasowuje się w całość cyklu rocznego, ale przede wszystkim dostarczy wszelkich informacji na jego temat.

 


* Fragmenty książki Ostara *

Istnieje wiele sposobów, aby uczcić sezon święta Ostara. Używam określenia „sezon”, ponieważ wielu ludzi nie świętuje tylko jednego dnia. Chociaż sam rytuał może mieć miejsce w określonym czasie, to niekoniecznie oznacza to, że w tym samym dniu ma się on zakończyć.

Chociaż wszystkie opisane w książce zajęcia przydają się po to, aby ruszyć naprzód podczas wiosny, to tak naprawdę można je wykonywać w dowolnym czasie. Poszczególne motywy święta Ostara wiążą się z każdą z aktywności, które są przykładem odradzania się natury  mającymi miejsce w trakcie sabatu Ostara.

* MAGICZNA SERIA SABATY *

Każdy tytuł z nowej serii "Sabaty" poświęcony jest jednemu z magicznych świąt, jego genezie, rytuałach, wróżbach i praktykach z nim powiązanych. Poza Ostarą pojawi się w niej siedem książek: Beltane, Litha, Lammas, Mabon, Samhain,Yule i Imbolc.

Ostara - Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną - Kerri Connor
Cena: 19,90 zł
Taniej o: 20 %!
Beltane - Melanie Marquis
Cena: 19,90 zł
Taniej o: 20 %!
Litha - Deborah Blake
Cena: 19,90 zł
Taniej o: 20 %!

To niezwykła seria książek, której nie powinno zabraknąć
w Twojej magicznej biblioteczce!

Zobacz siażki z serii Sabaty

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2