Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

2015 Rok Drewnianej Kozy

Po latach przebiegłego Węża i utalentowanego Konia 19 lutego 2015 roku od godz. 7.48 panowanie przejęła delikatna i subtelna Koza. Patronować nam będzie do 7 lutego 2016 roku do godz. 22.39. Rok Drewnianej Kozy jest krótkim rokiem wśród roków chińskich, bo trwać będzie tylko 354 dni (czyli o 31 dni mniej niż poprzedni rok Drewnianego Konia).

Rok KozyKoza nie lubi przemocy i konfliktów – symbolizuje spokój i harmonię. Uwidoczni się to na arenie międzynarodowej, na której większość problemów będzie miała szansę zostać rozwiązana na drodze pokojowej, oraz w stosunkach międzyludzkich, gdyż w Roku Kozy staniemy się dla siebie życzliwsi i bardziej przyjacielscy.

Rok Kozy to okres fantazji i geniuszu. Sprzyja odkrywczym pomysłom, które mogą przynieść duże pieniądze. Jednak to też czas bujania w obłokach i uciekania od problemów. Będziemy zrzucać obowiązki na innych i skupiać się na zaspokojeniu swoich potrzeb.

To rok dużych możliwości, lecz powolnego postępu. Jeśli zachowamy umiar i zdrowy rozsądek, pomoze nam to płynnie przejść przez okres panowania Kozy.

KozaUrodzeni w znaku Kozy (17.02.1931-5.02.1932; 5.02.1943-24.01.1944; 24.01.1955-11.02.1956; 9.02.1967-29.01.1968; 28.01.1979-15.02.1980; 15.02.1991-3.02.1992; 1.02.2003-21.01.2004) mają artystyczną i spokojną naturę. Męczą ich ryzykowne i stresujące sytuacje oraz podejmowanie trudnych decyzji. Nie lubią zmian, bywają markotni i marudni, a najlepiej czują się w kręgu bliskich osób. Są troskliwi, współczujący i romantyczni.
 

Rada dla Kóz na 2015 rok:  Nie ulegajcie tak łatwo emocjom i nie zawracajcie sobie głowy sprawami materialnymi. Nie rzucajcie się w oczy, nie podejmujcie ważnych decyzji i najlepiej zdajcie się na rady innych ludzi. Zadbajcie o zdrowy tryb życia i czas dla siebie na cieszenie się życiem. Amuletem dla Kozy są m.in. tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy pięcioelementowa pagoda.

 

Nie wiesz, jakim jesteś znakiem zodiaku według astrologii chińskiej? Sprawdź to TUTAJ >>

Zobacz również: AMULETY Z SYMBOLAMI ZODIAKU CHIŃSKIEGO >>

 

Oto krótkie prognozy dla każdego znaku zodiaku chińskiego i przykładowy amulet, którym w tym roku mogą się wspomóc.

SzczurSzczur: Wszystkie dziedziny życia w porównaniu do zeszłego roku ulegną poprawie. Pojawi się wiele okazji, by spełnić swoje marzenia. Uważaj tylko, by nie popaść w samozachwyt.

Amuletem dla Szczura jest m.in. figurka Kozy.

BawółBawół: Przygotuj się na to, że nie wszystko w tym roku może iść po Twojej myśli. Dbaj o zdrowie, ucz się nowych rzeczy, które mogą przydać się na przyszłość. Przy podejmowaniu decyzji kieruj się chłodną analizą i jak najczęściej radź się innych.

Amuletem dla Bawoła jest m.in. berłu ru yi.

TygrysTygrys: To dla przychylny Ciebie rok, realizuj swoje pomysły i marzenia. Los i ludzie będą Ci sprzyjać. Uważaj, nie zapomnij o rozwadze, by niepochamowane plany nie okazały się zbyt ryzykowne.

Amuletem dla Tygrysa jest m.in figurka Konia.

ZającZając: Będzie to rok pomyślny dla Ciebie, jednak uważaj na sprawy sądowe. Możesz liczyć na to, że nawet jak pojawi się trudna sytuacja, znajdziesz z niej korzystne dla siebie wyjście.

Amuletem dla Zająca jest jest m.in figurka Smoka.

SmokSmok: Dla Ciebie to szczególnie sprzyjający okres, korzystne sytuacje będą się pojawiały, jak również pomoc innych ludzi i wystarczy tylko z nich skorzystac. obfitość i foruna są po Twojej stronie.

Amuletem dla Smoka jest m.in. tykwa w formie breloczka bądź tykwa w formie wisiorka.

wazWąż: W tym roku potrzebować będziecie większej wytrwałości, gdyż Wasze działania mogą nie przynosić natychmiastowych rezultatów. Nie ryzykuj i uzbruj się w cierpliwość.

Amuletem dla Węża jest m.in. symbol feniksa.

KonKoń: To czas na rozszerzanie znajomości i zdobywanie wiedzy. Będziecie chętniejsi na podjecie współpracy z innymi. Uważajcie na zdrowie, wspomagając je też talizmanem.

Amuletem dla Konia jest m.in. figurka Kozy czy jednorożca.

MałpaMałpa: Będzie to dla Ciebie czas korzystny, swoje plany będziesz realizować z sukcesem przy wkładzie mniejszego wysyłku. Uważaj tylko na nieuczciwość innych.

Amuletem dla Małpy jest m.in. figurka Buddy.

KogutKogut: W tym roku możesz mieć problem z podjęciem trafnych decyzji i jasnej oceny sytuacji, szukaj więc porady u innych ludzi. Pohamuj swój charakter i zważaj na słowa, poluj na sprzyjające okazje.

Amuletem dla Koguta jest m.in. abakus.

PiesPies: Wiele zależeć będzie od Twojej relacji z innymi, staraj się więc zachować neutralność i nie dawać się wciągnąć w nieprzyjemne sytuacje. Bądź rozważny, by kroczyć naprzód.

Amuletem dla Psa jest m.in. znak bagua: pozłacany, srebrny czy z brązu.

ŚwiniaŚwinia: W tym roku skoncentruj się na pracy i nauce, inwestując w swój rozwój. Postaraj się unikać sporów prawnych.

Amuletem dla Świni jest m.in. pozłacany toel.

 

2015 Rok Drewnianej KozyO tym, czego spodziewać się możemy w Roku Drewnianej Kozy, pisze Mistrz Feng Shui Jacek Kryg w "Krótkim Podręczniku Astrologii Chińskiej: 2015 Rok Drewnianej Kozy".

W tej niewielkiej, lecz pełnej konkretnych informacji książeczce znajdziesz charakterystykę Roku Drewnianego Konia i prognozy oraz nazwy ochronnych amuletów dla każdego z chińskich znaków zodiaku.

Dowiesz się z niej, jakie są Twoje predyspozycje, jakie są Twoje wady, z kim możesz współpracować, a kogo masz unikać oraz kto znany jest spod Twojego znaku.

 

KalendarzJeśli chcesz właściwie wykorzystać każdy dzień według chińskiej sztuki doboru pomyślnych dat, "Kalendarz Feng Shui Tong Shu 2015 Rok Drewnianej Kozy" zachwyci Cię swoją praktycznością.

Kolejne miesiące przedstawione zostały w formie wygodnych do odczytu tabeli. Znajdziesz w nich m.in. charakterystykę energetyczną dni dla każdego znaku zodiaku chińskiego oraz potencjału energetycznego każdego dnia 2015 roku w formie zalecanych bądź odradzanych ważnych czynności (w końcu dany dzień może sprzyjać jednemu, a dla osoby spod innego znaku już być niekorzystny).

 

Zobacz, co może Ci się przydać w Roku Drewnianej Kozy:
 

Amulet bagua, srebro
Koza chiński znak zodiaku
Pięcioelementowa pagoda z Drzewem Życia
Podwójna spirala D.N.A mini (osobista), srebro

Według zasad Feng Shui - starożytnej sztuki aranżacji wnętrz - umieszczając w swoim otoczeniu symbole pomyślności, przyciągamy ją do swojego życia. Neutralizujemy też negatywne energie, które mogą szkodzić wszystkim domownikom.

Oto przykłady takich symboli:

Bambusowa tabliczka z chińskim znakiem Dobrej Fortuny wys. 26 cm
Toel pozłacany - duży
Lusterko Ba-Gua - wklęsłe
Duży Czerwono Złoty Budda na Smoku

WIĘCEJ AKCESORÓW NA ROK DREWNIANEJ KOZY >>

 

Jeśli interesuje Cię sposób, w jaki możesz skorzystać z mądrości Wschodu, aby przyciągnąć do swego życia szczęście i pomyślność, sięgnij po poniższe tytuły:

Umysł, ciało, dom
Feng shui Symbole Zachodu
Dom i ogród Feng Shui
Tradycyjna numerologia chińska

Życzymy Ci szczęścia i wszelkiej pomyślności w Roku Drewnianej Kozy!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2