Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

07.02.2015 Białystok: Stwórz bęben szamański własnymi rękami

Zapraszamy na warsztat, podczas którego własnoręcznie zbudujesz swój bęben szamański.

Stwórz bęben szamański własnymi rękami
Bęben szamański
 

Kiedy: 7.02.2015 (sobota), od godz. 10:00
Gdzie: Białystok, Ul. Jana Pawła II 52 (budynek PZMOT, II piętro)

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać fantastycznych ludzi i stworzyć własny instrument, który będzie prowadził Cię na Twojej ścieżce. Taki bęben jest przedmiotem głęboko osobistym, dlatego ważne jest, aby skonstruować go własnoręcznie. Teraz masz niepowtarzalną okazję, aby tego dokonać.

Warsztat poprowadzi Robert Prokeš - człowiek, który o bębnach wie prawie wszystko. Robert pochodzi z Czech (ur.1976 r.), jest oddany muzyce, rytuałom połączenia z naturą i wszechświatem oraz współtworzeniu. Tworzy instrumenty: bębny i grzechotki. Prowadzi rytuały tworzenia własnego bębna, szałas potów i grupowe spotkania muzyczne w intencji współbrzmienia, spontanicznego uwolnienia ograniczeń i naturalnego przejawu.

Bęben jest najważniejszym atrybutem szamana. Służy do odbywania podróży szamańskich, podczas których możesz kontaktować się ze swoim duchowym przewodnikiem, dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy o sobie, o świecie i życiu, a także uzyskać pomoc i wsparcie na Twojej ścieżce.

Bębny

Badania laboratoryjne wykazały, że rytm bębna szamańskiego wpływa na aktywność bioelektryczną wielu obszarów układu nerwowego, generując częstotliwość fal mózgowych w rytmie theta (4-7 cykli na sekundę). Taka aktywność naturalnie pojawia się w głębokim relaksie oraz w czasie tej fazy snu, kiedy pojawiają się marzenia senne.

Podczas warsztatu każdy z nas będzie budował bęben dla siebie, korzystając z uprzednio wybranych materiałów. Każdy z nas sam wybierze wielkość bębna i rodzaj skóry, z jakiej będzie on wykonany. Dlatego niezbędna jest wcześniejsza deklaracja udziału w warsztatach i wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 100 zł – przeznaczonej na zakup materiałów, które przyjadą specjalnie dla Ciebie.

Swój bęben możesz wykonać do wyboru w trzech rozmiarach: ze skóry bawoła ;) lub jelenia. W cenę wliczone są wszelkie koszta:

  • 30 cm - 410 zł (krowia) 440 zł (jelenia)
  • 40 cm 470 zł (krowia) 520 zł (jelenia)
  • 50 cm 530 zł ( krowia) 610 zł (krowia)

Zaliczkę w kwocie 100 zł wpłać na konto:

86 8749 0006 0005 2591 3000 0010
Monika Więzowska; tel. 600 294 524
w terminie do 31.01.2014 z dopiskiem rozmiaru bębna i skóry, z jakiej chcesz go mieć.

UWAGA: Na hasło CZARYMARY otrzymasz 5% zniżki!

Weź ze sobą duży ręcznik i poduszkę lub koc na którym będziesz siedzieć. Zabierz też ze sobą coś do jedzenia, które wystawimy na wspólny stół. Nie przewidujemy zorganizowanych przerw, każdy zrobi sobie przerwę, jak będzie jej potrzebował. Ten warsztat to będzie Twój własny proces.
Do tego ważnego momentu warto się przygotować:

  • 3 dni przed ceremonią postaraj się zachować post od potraw ciężkich energetycznie, od myśli niszczących, staraj się wprowadzić w stan czystości i niewinności, aby z lekkością przyjąć błogosławieństwo dobrych duchów :)
  • Pomyśl nad intencją, z jaką będziesz tworzyć bęben.
  • Weź ze sobą ręcznik lub koc, wodę do picia, lekkie jedzonko dla siebie i innych (zrobimy wspólny stół), wskazane jest wygodne ubranie i obuwie.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją podróż szamańską!

Zapisy i dodatkowe informacje: Elżbieta Czaczkowska, tel. 506 236 545

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :) 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2