Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

warsztaty Kundalini Jogi w Białymstoku

Zapraszam na niezwykłe warsztaty

Kundalini Yogi

9-10-11 listopada 2007
W Białystoku

 

Zapoznacie się z wiedzą sprzed wielu tysięcy lat o niesamowitej praktyce, której efektami sa doskonałe zdrowie, pomyślność i dostatek .

Jeśli oczekujesz, że Joga w szybki i spektakularny sposób wpłynie na Twoje życie - Kundalini joga jest dla Ciebie! Nie musisz być doświadczonym joginem, aby odczuć skutki tej praktyki. Miliony biznesmenów, studentów i seniorów na całym świecie ćwiczą Kundalini, aby poprawić wydolność organizmu, uodpornić się na stres i usprawnić pracę swego umysłu.

 

Kundalini Yoga jest jogą świadomości; technologią zawierającą w sobie królewską tradycję jogicznych wartości. Kundalini pochodzi od słowa kundal, oznaczającego »kosmyk włosów ukochanego«. Jest to metafora wskazująca na zwiniętą spiralnie twórczą energię wszechświata, której uśpiony potencjał istnieje w każdym z nas.

 

Kundalini Yoga to wspaniała technika rozwoju osobistego, to narzędzie, które pozwala uświadomić sobie relacje miedzy ciałem, umysłem i duszą.

 

Warsztat Kundalini Yogi w Białymstoku

 

9-10-11 listopada 2007

 

Studio Yoga ul.27Lipca 27
 

 

Warsztat poprowadzi Hari Dev Singh Khalsa, który studiował Kundalini Yogę w Espanola, Nowy Meksyk, USA »Master Touch« . Obecnie praktykuje i uczy Kundalini Yogi w Kanadzie, USA i Polsce.

 

9 listopada godz. 19.00-21.00
wykład Wprowadzenie do praktyki Kundalini Yogi; inwestycja w siebie: 11zł
10 listopada godz.10.00-13.00
Warsztat Kundalini Yogi
11 listopada godz.10.00-13.00
Warsztat Kundalini Yogi; inwestycja w siebie: 108zł (za 2 dni; uczestnictwo w jednym dniu warsztatu – 60zł)

 

ZAPISZ SIĘ :)

 

Informacje i zapisy:
Monika Burzyńska
 602-155-757

 

 

 

Jak trafić do Yoga Studio? Studio Yoga ul.27 Lipca 27 Białystok Dojazd z miasta autobusami 6, 13, 18. Wysiadamy za skrzyżowaniem ulic Syczewskiego i Krańcowa na przystanku pod hotelem AWA Park. Należy przejść około 50m do przodu w tą samą stronę co odjeżdża autobus i po drugiej stronie ulicy jest zielony budynek z zielonym dachem. Yoga Studio znajduje się właśnie w tym budynku. 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2