Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na marzec 2008

HOROSKOP NA Marzec 2008

od wróżki Any Moonlight


Baran

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.  Baranom w tym miesiącu może przydać się powrót do dzieciństwa. Wspomnienie niewinności równej dziecku i takiej ufności. Szykuje się przełom, może pojawić się żal. Dlatego ważne jest by stać się na nowo dzieckiem i zaufać wydarzeniom mającym miejsce. Te wydarzenia bowiem mają swój sens i cel a tylko wejście w nie z ufnością dziecka może pomóc w ich realizacji. Idą one we właściwym dla siebie kierunku. Nie starajcie się więc rozumieć tego, co się w tym miesiącu wydarzy, postarajcie się to poczuć i zaufać. 

Byk

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Macie szansę w tym miesiącu na dzielenie się swoimi dobrami. Nie muszą to być pieniądze, może być wsparcie duchowe, może być Wasze własne szczęście. Warto się tym podzielić z innymi. Czasem nawet mały uśmiech może być dla kogoś głębokim wsparciem. Ponad to macie szansę odkryć prawdę o swoich własnych projekcjach, dzięki czemu będziecie mogli patrzeć na ludzi, takimi jakimi są naprawdę. Szykuje się także przygoda, taka, w którą możecie wejść z ufnością. 

Bliźnięta

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Będziecie mieli w tym miesiącu okazję do świętowania, bawienia się i radości. Poza okazjami do zabawy i świętowania może pojawić się również poczucie winy i porównywanie. Wszystko jest niepowtarzalne i doskonałe na swój sposób, stąd też porównywanie nie ma większego sensu. Jeśli zaś chodzi o poczucie winy, to warto zastanowić się, czy jest słuszne. Jeśli zrobiliście coś, co było zgodne z Waszym sumieniem, głosem Waszego serca, to nie powinniście mieć poczucia winy. Nie dajcie go sobie wmówić. Jeśli zaś naprawdę zrobiliście coś, przez co czujecie się winny macie szansę żeby to naprawić. 

Rak

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Przeszłość to coś co minęło, nie warto więc się tego trzymać. Można tylko wyciągnąć wnioski i pójść dalej będąc bogatszym o kolejne doświadczenie. Macie szansę uzyskać pełną świadomość w pewnych kwestiach. Może się także pojawić lenistwo. Odpoczynek jest potrzebny, ale zbyt długi może pozbawiać siły niezbędnej do dalszej pracy i rozwoju. Warto zatem korzystać z doświadczenia wyniesionego z przeszłości i iść dalej mając świadomość wielu rzeczy, można również leniuchować, byle się w tym nie zatracić.     


Lew

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Jeśli zaczniecie odczuwać pustkę, nie przejmujcie się tym i nie czujcie się w tym zagubieni. Z owej pustki wyłoni się coś pięknego i świętego. Zastanówcie się, czy to co próbujecie tak usilnie kontrolować, da się kontrolować i czy aby na pewno jest taka potrzeba. Jeśli poczujecie, że gubicie się w zmianach, które się pojawiają, wejdźcie w sam środek tego wiru i bądźcie spokojni. Zmiana bowiem, to nieodłączna część naszego życia, wszystko stale się zmienia. Być może to od Was zależy, czy będą to zmiany na lepsze. Poddajcie się temu co się wydarza.  

Panna

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Wszystko ma swój sens i cel. Jeśli czujecie teraz smutek czy ból, to tak właśnie powinno być. Nie próbujcie więc tego przeskakiwać, czy omijać. To samo minie, ale pozwólcie sobie to poczuć, bo to Was wzbogaci i wzmocni. Macie w tym miesiącu szansę na uzdrowienie. Może pojawić się również twarda polityką. Zastanówcie się dobrze, zanim zaczniecie prowadzić tą grę polityczną. Jej skutki bowiem nie będą dla Was pozytywne, choć oczywiście dadzą Wam kolejne ważne doświadczenie, ale bardziej w charakterze, czego nie powinno się robić. 

Waga

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.W tym miesiącu szczególnie przyda się uważność a także odwaga. Prawdopodobnie przyjdzie Wam stanąć przed trudnymi kompromisami. Warto zastanowić się nad wejściem w kompromis, który mógłby Was kosztować zbyt wiele. Żeby przetrwać ten dość trudny okres przyda się wspomniana wcześniej odwaga i uważność. Wszystko ma swój sens i cel, także i te wydarzenia niosą ze sobą ważny dla Was przekaz.  

Skorpion

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.To wyjątkowo pomyślny miesiąc dla Was. Macie szansę odczuć, że każde miejsce, w którym się znajdziecie będzie Waszym domem. Doznanie tego uczucia może okazać się dal Was kluczowe. Macie również szanse na cieszenie się każdą chwilą Waszego życia a to także bardzo ważne. Może pojawić się również wielka przyjaźń. Korzystajcie zatem z wydarzeń, które przyniesie Wam ten miesiąc. 
 

Strzelec

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Macie szansę w tym miesiącu na integrację. Nie tylko z innymi, ale przede wszystkim na integrację Waszego wewnętrznego chaosu. Może pojawić się chwila duchowej samotności ale wszystko to powinno w efekcie doprowadzić Was do wewnętrznej harmonii. Obserwujcie spokojnie wszystkie wydarzenia tego miesiąca, możecie pozwolić sobie również na małą ich analizę. Wszystko to prowadzi we właściwym kierunku i ma dla Was ogromne znaczenie.

Koziorożec

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.w tym miesiącu może się zdarzyć, że staniecie się buntownikami. Buntowniczość jest czasem dobra i potrzebna, jednak nie warto buntować się przeciw wszystkiemu, co się wydarza. Macie szansę na rozkwit i sukces. Właśnie dlatego nie warto się buntować przeciw wszystkiemu, bo szansa sukcesu i rozkwitu może wtedy Was ominąć.

Wodnik

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Macie szansę by w tym miesiącu rozpocząć nowy etap Waszego życia. Możecie wszystko zacząć od początku, oczywiście mając w pamięci wszystkie doświadczenia z poprzednich etapów Waszego życia. To one pomogą Wam w nowym etapie. Macie szansę rozpocząć ten nowy etap kreatywnie i w obfitości. Skorzystajcie zatem z dóbr, które przyniesie Wam ten miesiąc i działajcie.

Ryby

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.To wyjątkowo ciekawy dla Was miesiąc. Przyniesie Wam dużo okazji do zabawy i wiele chwil, z którymi będziecie mogli popłynąć bez obaw. Jest jednak jedna rzecz, na którą warto zwrócić baczną uwagę. Zastanówcie się, czy i jak często zdarza się Wam być skąpym.

Jeśli posiada się jakieś dobra, materialne lub duchowe, to warto się nimi podzielić z tymi, którzy tego potrzebują. To nie umniejszy w żaden sposób naszych bogactw, wręcz odwrotnie, wzbogacą nas jeszcze bardziej i wzbogacą osobę, której te dobra ofiarujemy.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2