Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

UZDRAWIAJĄCA SIŁA DZIĘKU z Shirlie Roden,11-22.09. Warszawa

UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU
warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

Zajęcia z Shirlie Roden - duchową nauczycielką o anielskich wibracjach

11- 22 września 2014 w Warszawie

Shirlie Roden
Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji, podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

Program:

  • 19 września (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł
  • 20 września  (sobota): Warsztat ODKRYJ SWOJĄ MOC, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A
  • 21 września  (niedziela): Warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A
  • 11-18 i 22 września: Indywidualne konsultacje - Shirlie udziela tylko dwóch konsultacji dziennie (10.30 i 12.30)

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 
UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć, proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę.


ODKRYJ SWOJĄ MOC

Jesteśmy bardzo potężnymi Istotami, ale większość z nas zupełnie nie przyjmuje tego do wiadomości. Istnieją tylko dwie energie: Miłość i Lęk, a my oceniamy siebie i nasze sukcesy poprzez patrzenie w przeszłość, albo poprzez wyobrażanie sobie spełnienia własnych lęków w przyszłości, która się przecież jeszcze nie wydarzyła. Tymczasem, miejsce wypełnione największą Mocą i Siłą to obecna chwila. To tylko Twój umysł powstrzymuje Ciebie przed spełnieniem najcudowniejszych marzeń.

Na tym warsztacie będziesz pracować w energii i tradycji Indian Ameryki Płn - z Dwunastoma Irokeskimi Cyklami Prawdy. Będziesz także używać dźwięków, mantr, medytacji i dzięki wsparciu grupy stawisz czoła wyzwaniu i uwolnisz się od najgłębszych lęków. Przyjmiesz i zaakceptujesz swoją Prawdziwą Moc, która pozwoli Tobie na bycie silną/-ym, wolną/-ym i autentyczną-/um w obliczy tego kim naprawdę Jesteś.


UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

 
INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób  usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas.Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie. Shirlie Roden

 
OPŁATY:

* Jeden dzień warsztatów: 270 zł. Specjalna opłata za dwa dni warsztatów tylko 440 zł (zamiast 540 zł);
* Kąpiel w dźwięku 45 zł;
* Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 270 zł bez tłumaczenia, 330 zł z tłumaczeniem.  Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: Shirlie udziela tylko dwóch sesji dziennie, pierwsza zaczyna się o 10.30, druga o 12.30.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną. Reszta płatności gotówką w dniu warsztatu/sesji;
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek;
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata);
* zajęcia są tłumaczone z angielskiego na polski.

MIEJSCA ZAJĘĆ:

Kąpiel w dźwięku i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I piętro).
Konsultacje: Tarchomin, Nowodwory, ul. Książkowa 9 F

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2